PDA

View Full Version : Айде пак ще се пише за любов...



xXxScreamxXx
11-16-2008, 18:24
Такааа седя и си чета темите ..
ииии кфо забелязвам ..: '' доказвал ми е много пъти, че ме обича...''

Тъ се чудех .. като го пишете ''доказвал ми го е'' .. и какво разбирате :?
Пиша го за мъжки род ..
ама тфа не значи че и момчетата не могат да пишат :D

Аййдее .. моля за отговори тъ да ми се изясни поне малко ... 8-)
Щот за мене доказване не е да ми пише в скайпа на профила : УбИчЪъъмм Теее МилЛлУуУуУууууууууууу :-) ии т.н. :lol:

ImmortalForever
11-16-2008, 18:34
С китарата под прозореца седнал на кофа с други Мучачос пее El Mаriache 8-)

Базикам се..Не знам, как се доказват тия думи.Аз на доказатекства дори не вярвам..

xpucuto
11-16-2008, 18:41
ЛЮБОВТА НЕ СЪЩЕСТВУВА! 8-)

xXxScreamxXx
11-16-2008, 18:45
ЛЮБОВТА НЕ СЪЩЕСТВУВА! 8-)

3наеш ли .. като се замисля .. и тфа е вариант 8-)

scoobydors
11-16-2008, 18:45
За всеки май понятието "доказване на любов" означава нещо различно. 8-)
За мен всичко е в малките жестове, който любимия прави за нас. Примерно докато вървим в парка през есента той да се наведе, да откъсне някаква нищожна тревичка, да ми я подари и да ми каже, че ме обича :D (не ми се е случвало ; исках да дам пример за нещо наистина простичко) ;)

krasitoOoO
11-16-2008, 18:53
Ami vapr0s na principi..za nqk0i d0kazvanet0 se krie vav vseki maluk jest..No ina4e sp0red men vremet0 shte p0kaje dali te 0bi4a istinski..ili shte te zameni za parvata sreshanta :)

shokoto91
11-16-2008, 18:59
когато се скараме не може да спи
бяга от часове, за да се видим
кара се с техните заради мен
винаги намира време за мен дори това да означава, че после ще си има проблеми
грижи се за мен
прави ми малки подаръци - неща които не изискват пари (напраример да ми надраска името на листче, да го оцвети и да го огради в сърце... супер сладко!)
прави ми изненади
не ме пренебрегва заради приятели или футбол (вече)
ревнува ме


това са на кратко... наистина не съм описвала подробно нещата, но само аз си знам колко сум щастлива всъщност :)

beachy_bunny
11-16-2008, 19:11
хах ае не разбрах ли , че любов няма ... че си до такава степен превързан към някой , че си мислиш , че го обичаш ... хайде като сички сте такива обичливи докажете го де ... чувства не се доказват ... това го запомнете ...

slunchiceto0
11-18-2008, 13:18
За всеки май понятието "доказване на любов" означава нещо различно. 8-)
За мен всичко е в малките жестове, който любимия прави за нас. Примерно докато вървим в парка през есента той да се наведе, да откъсне някаква нищожна тревичка, да ми я подари и да ми каже, че ме обича :D (не ми се е случвало ; исках да дам пример за нещо наистина простичко) ;)







Напълно подкрепям това мнение..най точно и смислено казано..и най накрая някой който оценява малките и истински неща в живота;]

Crazytu
11-18-2008, 13:52
За всеки май понятието "доказване на любов" означава нещо различно. 8-)
За мен всичко е в малките жестове, който любимия прави за нас. Примерно докато вървим в парка през есента той да се наведе, да откъсне някаква нищожна тревичка, да ми я подари и да ми каже, че ме обича :D (не ми се е случвало ; исках да дам пример за нещо наистина простичко) ;)




Много точно казано. \:D/

nicolepcd
11-18-2008, 16:24
Никога никой нищо не ми е доказвал... 8-) Па и не ми трябва :grin:

magitu1
11-18-2008, 18:30
Любовта не се доказва, а се показва!!!Един човек когато те обича се опитва да ти го покаже, а не да ти докаже колко е влюбен в теб! :)

OpenedSky
11-18-2008, 18:35
Абе вие сте останали с впечетлението , че всички вече са такива - еми не са ! Така че като незнаеш - :smt075

Whyniser
11-18-2008, 18:39
Такааа седя и си чета темите ..
ииии кфо забелязвам ..: '' доказвал ми е много пъти, че ме обича...''

Тъ се чудех .. като го пишете ''доказвал ми го е'' .. и какво разбирате :?
Пиша го за мъжки род ..
ама тфа не значи че и момчетата не могат да пишат :D

Аййдее .. моля за отговори тъ да ми се изясни поне малко ... 8-)
Щот за мене доказване не е да ми пише в скайпа на профила : УбИчЪъъмм Теее МилЛлУуУуУууууууууууу :-) ии т.н. :lol:

А бе не се затормозявай с това.Рано ти е :razz: :lol:

assd
11-18-2008, 18:48
тука е мойта тема! искам и аз да се изкажа :lol:

ми доказвала ми го е както никой друг, правила е неща които никой не би направил за мен - дори и баща ми!
например най пресния случай е от миналата седмица: дойде да ме вземе в 5 сутринта от една вила, защото се бях скарал с приятелите си и исках да си ходя защото бях без кола. обадих и се, тя сънена каза "добре мило'" и след 1 час дойде в най-голямата мъгла... (общо 50 км измина заради мен) това никога няма да го забравя, защото ако бях казал на баща ми в 5 сутринта "ела да ме вземеш защото се скарахме" той щеше да каже "оправяйте се бе, големи хора сте!"
като бях болен се грижеше за мен, лекарства ми купуваше, супички ми правеше... беше толкова мило!!!

изобщо съм най-щастливия човек на света, защото съм с най-страхотното момиче!

пък аз един път минах 500км за да я видя само... от единия край на българия до другия за да сме няколко часа заедно- това беше най-хубавия ден в живота ми със сигурност! въпреки че на връщане бях скапан от път и замалко да се пребия на магистралата...
също така и за пръв път в живота си писах писмо на хартия за някое момиче, защото наистина исках (тя ми написа даже 2, които си ги пазя много и си ги чета като ми е скучно :D )
въобще супер яко! има и други случки, ама ме мързи да пиша, пък и са лични и си ги пазя за мен 8-)

аа ЕДИТ: то нило за момичетата да пишат, ама нищо и аз се изказах, ще прощавате 8-)

jghgh
11-18-2008, 19:10
За всеки май понятието "доказване на любов" означава нещо различно. 8-)
За мен всичко е в малките жестове, който любимия прави за нас. Примерно докато вървим в парка през есента той да се наведе, да откъсне някаква нищожна тревичка, да ми я подари и да ми каже, че ме обича :D (не ми се е случвало ; исках да дам пример за нещо наистина простичко) ;)
Принципно се съгласявам с това мнение, но мисля че повечето, които го пишат тва в темите им изнася да се приема за константа във всяко уравнение (респективно проблем) "той ме обича", пък той им бил доказвал, независимо от тъпите проблеми...
Вярвайте си бе. Ако така ви изнася. 8-)

xpici
11-18-2008, 19:26
Любов няма...докато не я откриеш.. (mm) Тия думи като '' Обичам те '' никак лесно не се доказват, пък и не става само с доказване, а и с показване :) както трудно можеш да обичаш така и трудно можеш да го докажеш.. според мен малко хора найстина са го изпитвали и найстина знаят какво е да Обичаш :)
Доказване : ммм че найстина му пука за теб..!.. че пред някой неща си ти на 1во място :)... малкии жестове но от сърце ! иии още тооолкова мноого.. и все пак само 1-ин ми доказа че ме Обича :)))...

Andreev
11-18-2008, 20:51
ЛЮБОВТА НЕ СЪЩЕСТВУВА! 8-) =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> ;-) ;-) ;-)

MoHuTo
11-18-2008, 21:08
Как ми е доказвал, че ме обича ли? Хм.. ами правил е много работи за мен, пренебрегвал е себе си дори, когато ми беше тежко, винаги се мъчеше да ми помогне с каквото може, беше до мен в най-тежките ми моменти ( за което съм му благодарна ). А и никога няма да забравя как ноември месец в големия студ той излизаше навън заради мен, въпреки, че го беше блъснала кола и крака му беше подут.. както и няма да забравя как идваше при мен в болницата.. много работи няма да забравя.. той е моето златно момче, въпреки че вече не сме заедно, си го обичам ужасно много!

Lysit0
11-18-2008, 21:14
Любовта не се доказва, а се показва!!!Един човек когато те обича се опитва да ти го покаже, а не да ти докаже колко е влюбен в теб! :)
Точно така!

Fortuna
11-19-2008, 05:41
magitu1 написа:
Любовта не се доказва, а се показва!!!Един човек когато те обича се опитва да ти го покаже, а не да ти докаже колко е влюбен в теб!

Точно така!
dam i az s1m s1glasna tyk

xXxScreamxXx
11-19-2008, 13:38
Такааа седя и си чета темите ..
ииии кфо забелязвам ..: '' доказвал ми е много пъти, че ме обича...''

Тъ се чудех .. като го пишете ''доказвал ми го е'' .. и какво разбирате :?
Пиша го за мъжки род ..
ама тфа не значи че и момчетата не могат да пишат :D

Аййдее .. моля за отговори тъ да ми се изясни поне малко ... 8-)
Щот за мене доказване не е да ми пише в скайпа на профила : УбИчЪъъмм Теее МилЛлУуУуУууууууууууу :-) ии т.н. :lol:

А бе не се затормозявай с това.Рано ти е :razz: :lol:

:D :D ААам такова .. аз хич не се затормозявам ..
през едното ухо ми влиза и през другото .. сеш' се ..


ПО ТЕМАТА : мерси за отговорите ..

assd Имаш някъв неветоятен късмет с човей като нея..
ощее многоо време да сте си заедно и да си се обичатееееееее
:grin:

И бтв ... темата беше и за 2та пола :D

curka87
11-19-2008, 14:08
За всеки май понятието "доказване на любов" означава нещо различно. 8-)
За мен всичко е в малките жестове, който любимия прави за нас. Примерно докато вървим в парка през есента той да се наведе, да откъсне някаква нищожна тревичка, да ми я подари и да ми каже, че ме обича :D (не ми се е случвало ; исках да дам пример за нещо наистина простичко) ;)







Напълно подкрепям това мнение..най точно и смислено казано..и най накрая някой който оценява малките и истински неща в живота;]

И аз съм съгласна. :)

shokoto91
11-27-2008, 21:31
ЛЮБОВТА НЕ СЪЩЕСТВУВА! 8-)

ПОДКРЕПЯМ С ТРИ РЪЦЕ 8)

Омг тая тъпа фраза май стана модерна ?

Seducti0n
11-28-2008, 00:29
Няма почти никакъв смисъл в това да очакваш някой да ти доказва любовта си, достатъчно е просто да я усещаш.

:) :)

Не харесвам думата "жертвам" що се отнася до връзка.Звучи така, все едно на сила си направил нещо, а не бива.Трябва да ти идва от вътре и всичко, което правиш в името на любимия човек, да е породено от собственото ти желание.Когато човек обича, той не жертва, той просто отделя това, което сам счита за наложимо.
Иначе се губи магията.
Уважението и грижовността за мен са изключителнно важни и изключително много бих се зарадвала, ако срещна човека, готов да ми ги даде безрезервно(:

insanity_666
11-28-2008, 06:46
Няма почти никакъв смисъл в това да очакваш някой да ти доказва любовта си, достатъчно е просто да я усещаш.


точно това се канех да напиша ;)
принципно, така след като ви прочетох отговорите, сигурно е най-адекватно да ида при мойто момче и да му шибна един шамар с думите: "ти не ме обичаш! виж другите какво правят, а ти ...?!?". но няма да го направя!!! може да не е направил нищо за мен - нито един мил малък или голям жест, нито една жертва .. и това не ми пречи да се закълна, че ме обича повече отколкото дори мога да си представя. заветните думички "обичам те" никога не съм ги чувала и сигурно няма да ги чуя от него. това колко ме обича са ми го казвали приятелите му, моите приятели също (в общи линии всички хора които са ни виждали заедно или които са го чували да говори за мен) и аз им вярвам. начинът по-който ме гледа всеки път когато сме заедно - сами или в компания - това е моето доказателство.
не е нещо което може да се опише - както Seducti0n каза, усеща се :)

MP
11-28-2008, 07:25
Каква любов бе МЕН?

MissBianka
11-28-2008, 12:55
тука е мойта тема! искам и аз да се изкажа :lol:

ми доказвала ми го е както никой друг, правила е неща които никой не би направил за мен - дори и баща ми!
например най пресния случай е от миналата седмица: дойде да ме вземе в 5 сутринта от една вила, защото се бях скарал с приятелите си и исках да си ходя защото бях без кола. обадих и се, тя сънена каза "добре мило'" и след 1 час дойде в най-голямата мъгла... (общо 50 км измина заради мен) това никога няма да го забравя, защото ако бях казал на баща ми в 5 сутринта "ела да ме вземеш защото се скарахме" той щеше да каже "оправяйте се бе, големи хора сте!"
като бях болен се грижеше за мен, лекарства ми купуваше, супички ми правеше... беше толкова мило!!!

изобщо съм най-щастливия човек на света, защото съм с най-страхотното момиче!

пък аз един път минах 500км за да я видя само... от единия край на българия до другия за да сме няколко часа заедно- това беше най-хубавия ден в живота ми със сигурност! въпреки че на връщане бях скапан от път и замалко да се пребия на магистралата...
също така и за пръв път в живота си писах писмо на хартия за някое момиче, защото наистина исках (тя ми написа даже 2, които си ги пазя много и си ги чета като ми е скучно :D )
въобще супер яко! има и други случки, ама ме мързи да пиша, пък и са лични и си ги пазя за мен 8-)

аа ЕДИТ: то нило за момичетата да пишат, ама нищо и аз се изказах, ще прощавате 8-)



Евала!!! много се кефя на момчета които оценяват момичето до себе си и осъзнават колко незаменимо е то! ето това вашето наистина е любов!! пожелавам ви да я съхраните вечна!


По темата .. не запомних кой точно го каза по напред но беше право момичето - ако има любов ,тя няма нужда да бъде доказвана! защото тя се чувства и се вижда че я има!

lost_girl_in_love
11-29-2008, 04:47
Стига с тая любов!Секса е на мода ! :)
:-)