PDA

View Full Version : Момчешката любов (или колко я има)



nekaf
11-16-2008, 19:33
Ако ти си момиче и някой те е наранил като:
- е скъсал с теб
- тръгнал с приятелката (приятелките) ти
- спрял е да ти пише / отговаря
- държи се хладно
- се е променил

това е напълно нормално. Ако някое момче:
- ти пуска комплименти
- усмихва ти се постоянно
- праща ти есемеси вечер
- пише ти по скайпа редовно
- предлага ти да излезнете на кафе

и това е напълно нормално. Няма нужда да пускаш нова тема и да питаш.


В първите случаи момчето не те иска повече. Да, така е, колкото и да ти е гадно. Приеми го. Няма никакъв смисъл да правиш опити да си го върнеш. Ако те е изчукал, в 95% си му била поредната бройка, за която ще се хвали пред френдовете.

1. Сваляш, чукаш, дигаш, бягаш. (дигаш не е задължително, но тогава ще бягаш със свалени гащи)
2. : Куцо, кbораво, сакато - бройката е (дупка ли е) злато

Във вторите случаи момчето те сваля. Да, това са най-най-най-простите и БЕЗОТКАЗНИ 'цигански номера'. Само като изръсим нещо от сорта на "голяма си сладурана", "много си сладка", "днес изглеждаш супер" и т.н. и вече момичето на 50% ни се е хвърлило на врата. Да, така е :P Сещаш ли се колко пъти са ти ръсили такива глупости? И все си се хващала? Ако отново ги чуваш, най-вероятно пак ще си поредната бройка на някой. Това е най-лесния 'цигански номер' и винаги има резултат. Другите номера също може да помогнат в процеса 'клъвване на свинско ухо'.

Тъй, да кажем че вече си клъвнала. Кфо следва ли? Към леглотооооооо. Не си такава ли? Има два варианта :
- момчето ще скъса с теб...
- алкохол и пак към леглото.
Да кажем че все още сте заедо (минали сте през леглото). И сега пак има два варианта :
- ако му е харесало ще те вкара пак там още няколко пъти и после ще те резне
- ако не му е харесало ще има нещо от сорта "не си мой тип"

Дам... Ако ви се е случило е напълно нормално. Няма смисъл да пускате темичка... Няма да се върне при вас... Това е ;)

(горното важи за споменатите 95% от момчетата)

jghgh
11-16-2008, 19:52
Толкова си плиткоумен бе, тъпак.
Не говори от името на всички момчета.
Щеше ли да има тогава връзки, а?
Щеше ли да има връзки при които се стига до секс след месеци, а?
Щеше ли?

Щеше ли моето си момче от София (вече не е мое) да ми откаже секс, защото не иска да си мисля че е с мен само заради това, щеше ли?!

Разбирам че ти си от прослойката на пропадналите гадни кенефи, с тъпи безмозъчни идиоти за приятели и твоето място е дискотеката, но нали знаеш колко изключения има.

Верно не са много, ама айде не се прави на отворен.
Бегай със "златните си правила", защото ти си... няма да отива ако ти кажа бай Ганьо, ама че ти е малък капацитета, малък ти е...

BlindedAngel
11-16-2008, 19:54
Толкова си плиткоумен бе, тъпак.
Не говори от името на всички момчета.
Щеше ли да има тогава връзки, а?
Щеше ли да има връзки при които се стига до секс след месеци, а?
Щеше ли?

Щеше ли моето си момче от София (вече не е мое) да ми откаже секс, защото не иска да си мисля че е с мен само заради това, щеше ли?!

Разбирам че ти си от прослойката на пропадналите гадни кенефи, с тъпи безмозъчни идиоти за приятели и твоето място е дискотеката, но нали знаеш колко изключения има.

Верно не са много, ама айде не се прави на отворен.
Плюя на тебе 8-) 8-) 8) :-)

jghgh
11-16-2008, 19:55
Плюй, МЕТЪЛ! 8-)





И в случай че сериозно ме плюеш, поне ми го кажи във фейса, защото иначе е.. lame ^^

nekaf
11-16-2008, 19:59
за гледам да ви помогна бе млади дами :razz: да не се чудите после какво е станало :)

ELiTyYy
11-16-2008, 20:01
Пфффффффффф голяма логика имаш бе....
То ако беше така,както казаха и преди мене ...щеше ли да има връзки въобще?!?!??!...
Тей като гледам моето момчее... си е с мен и след като сме спали...!!!!!


идиот смотан ..само с долната си глава явно мислиш!

BlindedAngel
11-16-2008, 20:08
Плюй, МЕТЪЛ! 8-)





И в случай че сериозно ме плюеш, поне ми го кажи във фейса, защото иначе е.. lame ^^
Плюя, плюя чалгарке 8-) Пък във фейса няма да са стига до там :D Достатъчно неудобно ми стана кат ма засече на halloween и такава ма пита (rofl)

MostHated
11-16-2008, 20:10
чуствам се обиден някак си от тази простотия... :?
или просто автора не намира човек който да го харесва

jghgh
11-16-2008, 20:10
Ей, обиди ме смъртно.. 8-)
Срамежливостта НЕ Е добро качество.


Ама айде да не спамя в темата на умника, ако искаш ми драсни ЛС 8-)

splendour
11-16-2008, 20:11
ix ix ix tva 4e ti si tak1v ne zna4i 4e vsi4ki sa takiva

BlindedAngel
11-16-2008, 20:12
Ей, обиди ме смъртно.. 8-)
Срамежливостта НЕ Е добро качество.


Ама айде да не спамя в темата на умника, ако искаш ми драсни :С 8-)
А стига глупости...Няма да се излагам ти ми драсни 8) 8-)

nekaf
11-16-2008, 20:16
не ви харесва а? :-D ем да ама си е така... кое не е вярно, я цитирайте

scoobydors
11-16-2008, 20:20
Първо златно правило : Сваляш, чукаш, дигаш, бягаш. (дигаш не е задължително, но тогава ще бягаш със свалени гащи)
Второ златно правило : Куцо, кьораво, сакато - бройката е (дупка ли е) злато
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Това ми хареса... евала !!! :D 8-)

ELiTyYy
11-16-2008, 20:22
Всичко не е вярно.... :)
Логиката ти е на някъв сваляч ...но явно няма кой да те огрее... 8-)

nekaf
11-16-2008, 20:23
Всичко не е вярно.... :)
Логиката ти е на някъв сваляч ...но явно няма кой да те огрее... 8-)

не си падам по мъже, сори ;)

woshata
11-16-2008, 20:26
оооооо ддааа..напълно прав си дам дам
никога не съм разбирала как такива айнщайни знаят всички какви са
слагат всичко под един знаменател и се правят на оригинални като излагат за доводи в твърденията си жалки клишета и тъпи фразички от рода .. чукам и бягам .. хяхя оригинално да !
евала че си изписал 20 реда глупости но следващия път уплътни изгубеното време в нещо по - полезно и по - смислено .. ще ти помогне в развитието ти ..надявам се де

RullzZz
11-16-2008, 20:39
Честно ти казвам ебаси изтрещелия идиот си,мисленето ти е като на някъв типичен "playboy" само че май женско не си виждал... немам думи просто земи се скрий некъде,ако тия простотий къде си драскал тука бяха вярни то щеше ли да има връзки с месеци дори години ???
Че напоследък много момчета са такива - това е вярно ама айде не слагай всички под един знаменател ако обичаш ?!?!?! :-x :-x :-x

ProstoAz
11-16-2008, 20:40
Всъщност има доста истина в темата. Не виждам смисъл да обиждате.
Естествено не всички са еднакви, но това описва голяма част от мъжете. За жалост важи и за голяма част от момичетата, от които наистина често се изумявам - малко повече внимание, една крилата фраза и вече се разтапят. Стегнете се малко! Такива мъже не биха съществували без глупави жени, които да им се връзват. Честито! :D

nekaf
11-16-2008, 20:43
хехехе момичета, защо се дразните бе? да не изплува някой стар заровен спомен? :lol:

яд ли въ е ъъЪъъъЪЪЪ :D

PeopleAlwaysLeave
11-16-2008, 22:23
И аз съм на мнението на ProstoAz Естествено, че има и изключения - всяко нещо си има и изключения, но наистина това представляват голяма част от днешните младежи...

Alabalaportokala
11-16-2008, 23:09
хехехе момичета, защо се дразните бе? да не изплува някой стар заровен спомен? Laughing

яд ли въ е ъъЪъъъЪЪЪ

Всъщност явно си им човръкнал някоя (не)зараснала рана и сега реват на умряло. Разбира се че ги е яд. Тяхното достойнство е не по-малко от нашето и никой не иска да се чувства като тоалетна хартия-използван и захвърлен.

Подкрепям това което си написал. Всичко е вярно, само не мога да разбера защо всички се нахвърлихте върху човека ? Вие кво си мислите момичета че вашите момчета ще ви бъдат много верни ли ? Верни до 1 момент после като омръзнете ще бъдете заместена с друга в леглото. Затова не трябва и да имате съмнение. И това което автора е написал не се отнася за 95% от момчетата а за 100%(хетеросексуалните). Няма момче което да не иска да върти чука и заебава женки. Друг е въпроса кой си го може и кой не. А още по друг е въпроса кой ще има доблест да си го признае, че го желае. Момчетата които усилено градят форумна репутация лесно ще ги познаете. Те са верни на момичетата си и никога не са си казвали (поне на ум) когато видят сексуално изкушение по улицата "ехх тая да ми падне ще я скъсам" :D . Е да, ама не :D. Види се че момичетата които плюят автора защитавайки си "техните" пичове нищо не знаят за мъжкия свят :D. Всеки си го иска вътрешно. Поне да не се заблуждаваме изллишно.

sweet4esf
11-17-2008, 04:51
Толкова си плиткоумен бе, тъпак.
Не говори от името на всички момчета.
Щеше ли да има тогава връзки, а?
Щеше ли да има връзки при които се стига до секс след месеци, а?
Щеше ли?

Щеше ли моето си момче от София (вече не е мое) да ми откаже секс, защото не иска да си мисля че е с мен само заради това, щеше ли?!

Разбирам че ти си от прослойката на пропадналите гадни кенефи, с тъпи безмозъчни идиоти за приятели и твоето място е дискотеката, но нали знаеш колко изключения има.

Верно не са много, ама айде не се прави на отворен.
Бегай със "златните си правила", защото ти си... няма да отива ако ти кажа бай Ганьо, ама че ти е малък капацитета, малък ти е...

:)

InnchetO
11-17-2008, 07:32
И аз мисля като ProstoAz .
Мисля обаче , че това не описва 95% от момчетата .. може би към 60% са добре :) Наистина много са такива .. и се водят по тези "златни" правила .. идеята е как да разбереш .. и ето тук идва голямата истина в темата - ПО РЕПЛИКИТЕ , който чуваш за може би милиарден път ..

Поне кат0 ще се прави някой на сваляч да си обнови малко репертоара , че нещо много зеха да се повтарят ;)

nekaf .. no comment .. раздвижи си малко сивото вещество и се замисли защо аджеба се нервят повечето момичета .. всяка си казва "е моя приятел не е такъв" .. не искам да обидя никой , но просто ще кажа - Не бъдете толкова сигурни :)

ПП. И аз видях доста стари "дружки" в това описание ;)

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-17-2008, 08:44
Всъщност, има си много истина в поста. Може би единствената грешка е, че това се отнася за всичко живо от мъжки пол, защото познавам достатъчно мъже и момчета, които не мислят с пишките си.
Странното е следното: момичетата ще мрънкат, когато се пусне такава тема за момчетата - определено няма да са съгласни. После ще мрънкат, пускайки тема защо момчетата не могат да обичат, не са свестни и пр., и пр., сякаш никой не им го е написал черно на бяло.

Както и да е, тук става дума за мъжете. От скромния ми 17-годишен опит съм научила, че мъжките не са нищо повече от пишконосещи. Мислят и чувстват с онези си работи и смятат, че света се върти около тях. Заради този един израстък мислят, че могат да управляват света, че са много велики, че разбират от всичко по-добре от когото и да било друг. А какво ще стане, ако един такъв екземпляр (дори най-праведния и "перфектен") някоя сутрин се събуди и установи, че пенисът му го няма? За него свършва, ще стане ходещ труп.

Има ли смисъл въобще да се обсъжда природата на мъжете и защо те правят или не дадено нещо?

Lekov
11-17-2008, 09:01
не говори от името на всички момчета не всички сме като тебе идиоти който не са вийдали момиче в леглото но пак лъжат и смитат коко са опнали сори батка първо даи на некоя да ти отнеме деЦвеноста и тогава говори :D

HePeAJIeH
11-17-2008, 11:50
Като повечето момичета са лесни така ще е.Кажеш им нещо мило-не можеш после да се отървеш


П.С КАЗАХ ПОВЕЧЕТО! ТОВА Е МОЕ МНЕНИЕ! НЕ СЪЧМ СЛОЖИЛ ВСИЧКИ ПОД ОБЩ ЗНАМЕНАТЕЛ!

SunShinePearl
11-17-2008, 11:57
съгласна съм с ProstoAz а и не са 90% може би 75%

NaNa_SladuRana
11-17-2008, 12:23
оф,кво основаваш клуб на феминистките ли :?
Да,късали са с мен,държали са се хладно,играли са си,обиждали са ме,подминавали са ме,променяли са се,не са ми писали,лъгали са ме,онижавали са ме и прочие,не би ме наранило това,освен ако не обичам дадения човек,но в такъв случей не бих се държала зле с него,въпреки всичко,защото като обичаш някого за теб е най-важно той да е щастлив без значение каква цена плащаш ти за неговата усмивка :?
Личи си,че никога не си обичала...в истинския смисал на думата :?

metodi1
11-17-2008, 12:25
mn qko post4e :-P

slun4ice_90
11-17-2008, 13:09
Още един алабалапортокала... 8) скучни сте...и имате адскии глупава логика.... :lol:

Alabalaportokala
11-17-2008, 13:51
Още един алабалапортокала... 8) скучни сте...и имате адскии глупава логика.... :lol:

Заблудата е наистина лошо нещо :D

PepiDesigns
11-17-2008, 13:55
АХах , мамка му ..

Явно не съм от тия 95%

Виж са , много кофти си написал тази тема ..
Напълно безсмислена е .. ;)

Това , че се характеризираш себе си по този начин , и знаеш какви са действията на приятелите ти ..и мислиш , че тези хора които познаваш правят 95% от мъжката аудитория - не си прав ;)

Все пак .. знам ли ;)

Да , правя точно същите неща - пиша по скайп , правя комплименти и т.н. .. само където целта ми не е леглото ;)

soul1199
11-17-2008, 14:05
Всъщност има доста истина в темата. Не виждам смисъл да обиждате.
Естествено не всички са еднакви, но това описва голяма част от мъжете. За жалост важи и за голяма част от момичетата, от които наистина често се изумявам - малко повече внимание, една крилата фраза и вече се разтапят. Стегнете се малко! Такива мъже не биха съществували без глупави жени, които да им се връзват. Честито! :Dsuglasna sum s mnenieto ti :)

slunchiceto0
11-17-2008, 16:21
Толкова си плиткоумен бе, тъпак.
Не говори от името на всички момчета.
Щеше ли да има тогава връзки, а?
Щеше ли да има връзки при които се стига до секс след месеци, а?
Щеше ли?

Щеше ли моето си момче от София (вече не е мое) да ми откаже секс, защото не иска да си мисля че е с мен само заради това, щеше ли?!

Разбирам че ти си от прослойката на пропадналите гадни кенефи, с тъпи безмозъчни идиоти за приятели и твоето място е дискотеката, но нали знаеш колко изключения има.

Верно не са много, ама айде не се прави на отворен.
Бегай със "златните си правила", защото ти си... няма да отива ако ти кажа бай Ганьо, ама че ти е малък капацитета, малък ти е...


ЕВАЛАТАА!!!най точно казано..плюете щото нема кфо да каете..шото сте достатъчно ограничени в мисленето си....а и да не забравяме истината боли...страшни логики извадихте....

jghgh
11-17-2008, 16:38
хехехе момичета, защо се дразните бе? да не изплува някой стар заровен спомен? :lol:

яд ли въ е ъъЪъъъЪЪЪ :D
Омг, това доказва ограниченото ти мислене. Това че смятам темата ти за тъпа и идиотска както и самия теб не означава че съм преживяла по-горното. Съвсем не съм от леките, които си лягат с момче след 1-2 кафенца/срещи/похвали и т.н.
Така че, не бой се, изчуквана и зарязвана не съм била, особено от "плейбои", на които отдавна съм дала бойкота 8-)
Така че не прави предположения, защото е жалко.

Аз си поддържам тезата, че има изключения и тва е. И само най-простите селяндурски амеби са на принципите, описани в твоята тема (т.нар. златни правила...)

XiPiXoPiGiRL
11-17-2008, 17:13
Напълно подкрепям jghgh във всички и постове в тази тема... :) :)

nekaf
11-17-2008, 18:11
който каквото иска да си мисли... аз само предупреждавам :)

не бе, верно ми писна от теми 'харесва ли ме', 'що ме заряза ъъ?', тем подобни глупости.
И естествено, коронното 'МИСЛЕХ ГО ЗА РАЗЛИЧЕЕЕН ;('

имайте си едно на ум...
все пак... не съм дошъл да се заяждам... гледам да помогна :)

и пак казвам, мислете си каквото искате :)



п.с.: и като ви е яд че момчетата са такива, не си го изкарвайте на мен. баси как си изкарахте извода че съм такъв. аз верно може да съм такъв, но това значи ли че аз съм ви виновен? или ви олеква като ме налагате, понеже ви е зарязвал някой много обичан такъв (и пак ще ви зарежат хахаха) и сега дай като сме тъпаци и не смеем да се изправим срещу него, да се обърнем срещу тоя през компа (нали все пак немога да ви видя, що да не ме напсувате?) :)

icofirea
11-17-2008, 19:05
въй,въй,въй!!!ти nekaf си би страшно прост!95% от мъжкия пол били такива!изрод такъв!тея 5% да не са малките хлапета под 15 години!идиот!ми ко некое 10 годишно момче харесва некое момиче и почне да му прави комплименти да не иска да го вкара в леглото!по точно определение от НБИ(неизвестен безмозъчен индивид)няма за тебе!ай малко си мери думите ти тука!не всички момчета за разлика от теби са сводници!баси!

nekaf
11-17-2008, 19:16
я се разплачи тъй тъй си почнал да цивриш

ANTIHUMAN
11-17-2008, 19:20
чуствам се обиден някак си от тази простотия... :?
или просто автора не намира човек който да го харесва

Аз също се чуствам обиден някак си! :-o
Само да те питам: ,,Как разбра, че 95% от мъжете са такива?'' Да не работиш в някоя изследователска институция? Не говори глупости, моля те, смешно е просто. Това, че повечето са такива, не значи, че всички са. Не съди по някой твой приятел или по-лошо по-себе си. Не познаваш колко милиона мъже на Земята, че да ми казваш 95%! Интересно ми е още едно нещо: ,,Защо след като 95% по-твоята логика са такива, защо хората се женят?''

Lyubeto
11-17-2008, 20:09
Аз пък съм на мнение ,че темата е много вярна .Но все пак това не се отнася за 95% от момчетата , а се отнася за 95% от недораслите момченца , които все още незнаят какво искат от живота без значение на колко години са. Попадала съм на такива и точно такъв ми е разбивал сърцето , но той беше от "тежката артилерия" , добре се беше обиграл .С месеци обяснения как иска да е с мен и как иска да се промени , а на сутринта просто ме заряза .Така ,че няма как да не съм съгласна :booooomb:

Antoniya_92_
11-17-2008, 21:48
Да, такива са 95 % от момчетата на възраст 15 - 18 г. Просто като са в тази възраст, започнали са да водят полов живот и искат да опитат всичко, да се находят по момичета и т.н. Но след известно време всеки осъзнава, че има нужда от човек до себе си и че това е много по - важно и ценно от едното еба*е за една вечер. Иначе да, всички момчета искат секс, като видят някое хубаво момиче по улиците ( както беше казал някой, май Алабалапортокала или нещо такова ) си мислят ''Тая, ако ми падне..'', то наистина си им идва от вътре, ама не всички го правят, само си го помислят. То и ние си помисляме много работи като видим готин батко, ама..

Darkkiss
11-18-2008, 05:29
Вие па що си мислите че момчетата не могат да испитват чувства?
И момчетата обичат, просто те наистина обичат!!!
не на 2-рия ден да ти казва обичам те или да ти пуска езиче по ушето...
на момчетата им трябва време и наистина заобичват(ако момичето го бива)
Винаги го показват ако го обичат......
Аман от пикли на 13 год станали разбирачи
одете да се чукате с баткото на 40 год(опс той мое да ви е дядо)

TheLastAngel
11-18-2008, 08:06
Ima neshto vqrno tuk no malko si preoveli4il ... 95%? Chuvash li se be ??!! :shock: :razz:

icofirea
11-18-2008, 15:35
я се разплачи тъй тъй си почнал да цивриш

я си замълчи бе сводник.кат на тебе ти се реве не ми пиши,че ми се циври бе мухал.

moon_flower
11-18-2008, 16:29
Идиот...логиката ти е просто "уникална".Не ти го казвам,защото съм момиче и не искам да повярвам на думите,а защото знам,че не е истина.Ако беше така,щеше ли наистина да има дълги,трайни връзки?Има много момчета,които са способни да обичат.Това,че ти познаваш селски свалячи не означава,че всички са такива.А и за какво ти е тъпата бройка?Къде я представяш?Таблица ли си правиш с колко момичета си спал?
Идиотска работа...

Alabalaportokala
11-18-2008, 16:37
уоу. Колко много комплексари имало тук. Едно е да не сте съгласни с човека, друго е да го нареждате може би щото е прав :-D :D .

moon_flower
11-18-2008, 16:46
уоу. Колко много комплексари имало тук. Едно е да не сте съгласни с човека, друго е да го нареждате може би щото е прав .
Аз не виждам кое му е комплексарското на това да мислиш,че момчета също обичат,както момичетата.И не,не е прав.Защото не е вярно,че 95% от момчетата за бройкаджии.Има купища нормални,които не си водят великите записки с колко мацки са спали тази седмица.

slun4ice_90
11-18-2008, 16:56
Идиот...логиката ти е просто "уникална".Не ти го казвам,защото съм момиче и не искам да повярвам на думите,а защото знам,че не е истина.Ако беше така,щеше ли наистина да има дълги,трайни връзки?Има много момчета,които са способни да обичат.Това,че ти познаваш селски свалячи не означава,че всички са такива.А и за какво ти е тъпата бройка?Къде я представяш?Таблица ли си правиш с колко момичета си спал?
Идиотска работа... :lol: Изкефи ме твоя комент Moom_flower.Точно момчета,които мислят и правят всичко като този "умник" си страдат....Защото няма как да познаят любовта...И после се смеят иронично на самата дума...А,са жалки.....Тефтерчета им трябват на такива момчета....Да записват или даже повече знам ли...?! :lol: Аз си изпатих от един такъв мухъл....До последно искаше да ме вкара в леглото си,но не му се дадох.Сега си има уж сериозна връзка...Той хич,не ме интересува.....Съжалявам подобни индивиди.... :( :? Не знам колко трябва да е отчаяно момчето,за да постъпва така с едно момиче......После защо имало лесни момичета,защото повечето момчета ги примамвате,наебавате и си заминавате!! :o Остават наранени и те пък започват да ви нараняват и тази верига се продължава....И така.....

Alabalaportokala
11-18-2008, 16:59
уоу. Колко много комплексари имало тук. Едно е да не сте съгласни с човека, друго е да го нареждате може би щото е прав .
Аз не виждам кое му е комплексарското на това да мислиш,че момчета също обичат,както момичетата.И не,не е прав.Защото не е вярно,че 95% от момчетата за бройкаджии.Има купища нормални,които не си водят великите записки с колко мацки са спали тази седмица.

А аз не виждам къде твърдя че момчетата не можели да обичат. Аз твърдя че няма момче на което да не му се иска да бъде курвар, най малкото да си го е помисляло, отделен въпрос е дали го може или не (омг повтарям се). Просто момчетата тук градят форумна репутация и се правят на засегнати от това което автора е написал :D. Знаем си кирливите ризи. А то е вярно. Колко много "примерни" момчета се навъдиха имало, а момичетата все реват на умряло. Всичко рано или късно се свежда до леглото. Свалка --> ухажване ---> любов / задни помисли от страна на момчето ---> и в двата случая СЕКС. Чаткаш ли ? :D

Както и да го въртиш както и да го сучиш, всичко си е така.

Niakoitam
11-18-2008, 21:42
Секс от любов и секс за самото изчукване са две съвсем различни неща драги.
:grin:

П.П. Извинявам се.Аз съм си дал обет,ама в случая не се сдържах.
:razz:

Това беше към Alabalaportokala.

А към автора

Не вярвам че 95 % от момчетата са като описаните от теб.Не ме карай да се срамувам че съм момче(мъж де).Всъщност може де,ама от момчетата НЕ от мъжете.Не говоря само за възраст,а и за акъл. :)

nekaf
11-19-2008, 07:49
това е тйин форум все пак ;)

Niakoitam
11-19-2008, 08:46
Ти май не си прочел последното ми изречение.
А именно:"Не говоря само за възраст,а и за акъл"

Има хора,на които и на 40 години не им идва акъла в главата,а има и такива които може изобщо да им дойде и като одъртеят си остават сами с топлите спомени за великите им лудории и секса за една нощ. :)

dobity
11-19-2008, 08:58
Толкова си плиткоумен бе, тъпак.
Не говори от името на всички момчета.
Щеше ли да има тогава връзки, а?
Щеше ли да има връзки при които се стига до секс след месеци, а?
Щеше ли?

Щеше ли моето си момче от София (вече не е мое) да ми откаже секс, защото не иска да си мисля че е с мен само заради това, щеше ли?!

Разбирам че ти си от прослойката на пропадналите гадни кенефи, с тъпи безмозъчни идиоти за приятели и твоето място е дискотеката, но нали знаеш колко изключения има.

Верно не са много, ама айде не се прави на отворен.
Бегай със "златните си правила", защото ти си... няма да отива ако ти кажа бай Ганьо, ама че ти е малък капацитета, малък ти е...

br :-) :-) :-) :-)

akinom
11-19-2008, 09:26
просто си малък и си заблуден... няма нужда да коментирам.. и съм съгласна с ,, jghgh''

Niakoitam
11-19-2008, 10:32
Авторе,сега ти прочетох цялата тема от край до край и мога да кажа едно:

Спокойно можеш да основеш една нова организация наречена Клуб на мъжките феминистки.

Да има и такива "момчета",но не всички са такива.

А относно коментара за това дали едно момче като види някое момиче си казва: "Тая ще я скъсам". Може.Но едно е да си го каже и да проявява благоразумието да си държи оная работа в гащите,друго е да си го каже и да няма акъл да си я задържи.

А за онова момичето MoOnLiGhT_ShAdOw с леко феминистките наклонности,където каза че ако момчето се събуди един ден без оная си работа светът свършва за него мога да кажа,да има такива,но и за някои момичета важи същото.
Има една бъзикчийска картинака.Едно момиче показва оная си работа на едно момче и в едно балонче над нея пише:С това ще управлявам целият свят. :D

dilqnkata
11-19-2008, 11:13
amm тес неща донякфа степен са вярНи :) :P

Alabalaportokala
11-19-2008, 18:48
Секс от любов и секс за самото изчукване са две съвсем различни неща драги.

Това не променя факта че и в двата случая всичко се свежда до леглото "драги"


Не вярвам че 95 % от момчетата са като описаните от теб.Не ме карай да се срамувам че съм момче(мъж де).Всъщност може де,ама от момчетата НЕ от мъжете.Не говоря само за възраст,а и за акъл.

Пак се мъчиш да изпъкнеш пред детското-юношеската аудитория с това че си на цели 22 години и си вече ехее истински мъж. Разбрахме вече. Това ли ти е начина да правиш впечатление пред младите девойки бре гусине ? Да беше писал 1 лична щях да ти го обясня как стават нещата :D, не това е начина....Ако не сте прочели темата се отнася за момчета, а не за истинските мъже като вас. Намерете си друг начин да изпъквате след младите девойчетa. Харесва ми този твой навик в теб да се цепиш неподготвен. Как го правиш ?

П.С. Да не се обидиш, нарича се сарказъм :D


Авторе,сега ти прочетох цялата тема от край до край и мога да кажа едно:

Спокойно можеш да основеш една нова организация наречена Клуб на мъжките феминистки.


Ооо ама ти не си прочел даже темата, а директно на въпроса с мен и се мъчиш да ме контрираш. Кажи бе човек, какво съм ти боднал че така упорито ме преследваш че и "обета" си нарушаваш, за да ми пишеш ? :grin: Сподели, интересно ми е да разбера, но знаеш ли мисля че ти си от онези хора

на които и на 40 години не им идва акъла в главата

Или както му е лафа, с твоите камъни по твоята глава. :D



и като одъртеят си остават сами с топлите спомени за великите им лудории и секса за една нощ.

Тези хора поне имат хубави спомени, а хора като теб си остават с МЕЧТИТЕ за великите лудории и секса за 1 нощ. Ей ама ти си истински мъж, че и на акъл те бива. Кво съм тръгнал тука да правя сравнения. Ти не правиш такива работи...., ти си мечтаеш за тях :D. Ей извинявай че келеш като мене отговаря на зрял човек като тебе. Сигурно не съм прав... Нали няма да ме биеш ? :D :oops:

П.С.2 И ако все пак покажеш наченки на мъж, съм убеден че ти ще си мъж под чехъл

Поздрави ! 8)

Leopardess
11-19-2008, 20:44
Авторе, поста ти ме забавлява ... :D :D :D
Съгласна съм, че така правят повечето момчета КОИТО НЕ СТРУВАТ!
Аналогично и момичетата не са много умни, че тръгват с тях, но това е друга тема ...
Но те моля да не слагаш под общ знаменател ВСИЧКИ МОМЧЕТА, защото не всички се държат по този начин.
Представи си, съществува и едно друго нещо ... ИСТИНСКА ЛЮБОВ му викат ... интересно е-опитай.
Ако го има, тези глупости не се случват ;)

Alabalaportokala
11-19-2008, 21:42
Съгласна съм, че така правят повечето момчета КОИТО НЕ СТРУВАТ!

Странно. Защо мислиш така ? А ако момчето няма нужда от сериозна връзка, а същевременно му се прави секс какво да прави ? Да си хване 1 момиче което иска същото ? Да добре, ами когато тя му омръзне ? Кво правим ? Аз нито имам възможност за сериозна връзка защото не се задържам на 1 място дълго време, нито пък искам такава. И какво правя ? Свалям, ухажвам, чукам, заебавам. Верно е че момичето ще страда, а може би не, но това не ме интересува,няма защо да ме интересува. Не може да обвинявате хората които искат сексуално разнообразие (понеже според вашите женски закони момчето трябва да бъде с 1 момиче, а не с няколко наведнъж). Вместо това си напънете пилешките мозъци и си подбирайте момчетата. Така няма да имате оплаквания.

Поздрави !

Niakoitam
11-20-2008, 06:59
Alabalaportokala,не смятам да си правя труда да ти отговарям на всичкото,което изписа.Аз все още се имам за момче,макар че след 18 годишна възраст и навършване на пълнолетие вече си мъж.Знам че си ми фенче,знам че ми се кефиш,ама немога да направя нищо.Ако беше момиче можеше и да видиме тая работа,защото аз съм си на десният бряг все пак. :D А затова че не искаш серизна връзка,аз съм го казвал и друг път.Хвани си проститутка.Хем ще правите секс,хем няма да и пука за теб и съответно няма да я нараниш,хем и по-евтино като цена ще ти излезе. :)

Edit:



Секс от любов и секс за самото изчукване са две съвсем различни неща драги.

Това не променя факта че и в двата случая всичко се свежда до леглото "драги"


Ето за това се отказах да ти отговарям и реших да не се занимавам с теб,защото мислиш прекалено повърхностно за да си троша клавиатурата и пръстите.Запъваш се като магаре на мост.Я ако можеш вникни малко в нещата и виж кой секс ще е по-готин.Този който го правиш с любов и гледаш освен на теб и на другият човек да му е добре или този,с който си начешваш крастата като някакъв нерез и след това бягаш и след време пак ходиш при друга да си я начешеш и мислиш за нея като за вагина с израстък.Било еднакво.Айде да не ми говориш глупости.Ама айде да спирам че пак ще вземеш да изкараш че си ми "засегнал някое комплексче".Засегнал си ми да.И то е......чакаш ли с нетърпение а.........то е........че не ме кефят повърхностните хора,които въпреки че се усещат че не са прави си държат на позицията с нокти и зъби. :grin:

nekaf
11-20-2008, 21:13
bump :P

DOKOSVANE
11-20-2008, 21:53
XAX ZNACHI AZ SAM MAJ! OBIKNOVENNO MOITA TAKTIKA E TAKAVA I SLED 2 DNI VECHE SAM GO ZABILA , POSLE NESHO VZIMA CHE MI OMRAZVA I MU BIA SHUTA A CHOVEKA SE POBARKVA DA ZVANNI ...KOFTI ZASHOTO NIAMA PAK DA GO OGREE..TOLKOVA SA MI BEZ INTERESNI, ZA 20 G TOVA KOETO TI GO NAPISA VEDNAJ NE MI SE E SLUCHVALO ..OBICHAM DA SAM TAZI KOIATO PREEBAVA NE TAZI KOIATO IA PREEBAVAT I E TAKA! :-)A ZA SEXA NAI DOBRIA E S CHOVEK KOITO NE POZNAVASH I NIKOGA POVECHE NIAMA DA VIDISH,TOGAVA IZCIALO SE OTDAVASH NA INSTINKTITE SI ...I E NESHO...NEVEROIATNO ! A ZA VRAZKI XMM NE MI SE GOVORI SLOJNA TEMA SA :p

Niakoitam
11-21-2008, 07:34
На тебе пък ти пожелавам такъв да ти го "набоде" някой непознат че после още 20 години като си спомняш да ти се пълнят очичките със сълзи.Не тебе ти трябва някои като Alabaportokala(поне както се описва де),да те пори и хич да не му пука на оная работа дали ще ти е хубаво или ще те разчекне.Мъж да ебе всеки ден в днешно време си е даже похвално ама жена да я ебат всеки ден това си е чиста курварщина.Защото мъжа ебе,а жената е наебаната.Това все пак не го забравяй никога DOKOSVANE.

Adda
11-21-2008, 08:00
Мамин златен,на мама детето... така де, автора си е точно това. Кой знае коя женичка ти е направила мръсно и ти сега, пред достатъчно голяма аудитория, реши да напишеш, че всъщност всички жени стават само за 'изчукване' и 'мъжете' само ни използвате без да виждате нищо в нас. Гениално, просто велико, как се сети така силно да нараниш себеуважението и достойнството ни? :razz:
Хайде сега, иди, избърши сълзичките. Ще има и друга и тя ще те зареже, но какво ти пука - ти си само за секса. И да, отмъщението на другия пол с мачовски изказвания, не е вариант.

nekaf
11-21-2008, 10:38
Мамин златен,на мама детето... така де, автора си е точно това. Кой знае коя женичка ти е направила мръсно и ти сега, пред достатъчно голяма аудитория, реши да напишеш, че всъщност всички жени стават само за 'изчукване' и 'мъжете' само ни използвате без да виждате нищо в нас. Гениално, просто велико, как се сети така силно да нараниш себеуважението и достойнството ни? :razz:
Хайде сега, иди, избърши сълзичките. Ще има и друга и тя ще те зареже, но какво ти пука - ти си само за секса. И да, отмъщението на другия пол с мачовски изказвания, не е вариант.


греда, психоложке ;)

Alabalaportokala
11-21-2008, 14:17
Alabalaportokala,не смятам да си правя труда да ти отговарям на всичкото,което изписа.Аз все още се имам за момче,макар че след 18 годишна възраст и навършване на пълнолетие вече си мъж

Батенце не ми обяснявай кво ставало след 18 годишна възраст и кво не ставало. Стига общи приказки, стига си говорил глупости и си правил офтопци.


Знам че си ми фенче,знам че ми се кефиш,ама немога да направя нищо.Ако беше момиче можеше и да видиме тая работа,защото аз съм си на десният бряг все пак.

Фенче фенче, ама не фенчето нарушава някви си обети за да ти пише. Сеш ли се ? :grin:
Като си толкоз загорел че чак женско си търсиш, не тука е мястото, ама ти само тука можеш да се правиш на големия мъж, пред детската аудитория.


Ето за това се отказах да ти отговарям и реших да не се занимавам с теб,защото мислиш прекалено повърхностно за да си троша клавиатурата и пръстите.Запъваш се като магаре на мост.Я ако можеш вникни малко в нещата и виж кой секс ще е по-готин.Този който го правиш с любов и гледаш освен на теб и на другият човек да му е добре или този,с който си начешваш крастата като някакъв нерез и след това бягаш и след време пак ходиш при друга да си я начешеш и мислиш за нея като за вагина с израстък.Било еднакво.Айде да не ми говориш глупости.Ама айде да спирам че пак ще вземеш да изкараш че си ми "засегнал някое комплексче".Засегнал си ми да.И то е......чакаш ли с нетърпение а.........то е........че не ме кефят повърхностните хора,които въпреки че се усещат че не са прави си държат на позицията с нокти и зъби.

Всъщност тука си много прав. Повърхностен съм да. И така си ми харесва. Не искам да задълбавам навътре, не искам да ходя по дъното, не ми харесва спорта. Предпочитам да си стоя отгоре. Като не те кефят повърхностните хора що отговаряш бе моето момче и що поддържаш няква форма на контакт с мене. Винаги така правиш. Противоречиш си, а само путките си противоречат, не 22 годишните мъже за какъвто ти се имаш. Засегнал съм ти разбира се. Дали съм те изложил пред някоя твоя форумна фенка, която ти с години си градил не знам, но си признай....Крайно време е. И дали ти ще ми отговаряш ми е все тая, но винаги когато вляза в тоя форум и видя твое мнение ще се старая да ти го контрирам (винаги ще има за кво да се хвана бъди съгурен), щото гледам ти харесва да бъдеш нареждан :D :grin: . Иска ти се да имаш фенове братче, иска ти се да не бъдеш лишен от форумно внимание, ма не става, защото се правиш на такъв на какъвто не си, на голям мъж, на примерен мъж, на истински мъж. А може би не осъзнаваш колко си далече от това. Изгради си стил първо, пък после гради репутация тука и се кефи. Хахах голям смях пада с тебе... :lol:

Поздрави !

Niakoitam
11-22-2008, 08:06
Всъщност тука си много прав. Повърхностен съм да. И така си ми харесва. Не искам да задълбавам навътре, не искам да ходя по дъното, не ми харесва спорта. Предпочитам да си стоя отгоре. Като не те кефят повърхностните хора що отговаряш бе моето момче и що поддържаш няква форма на контакт с мене. Винаги така правиш. Противоречиш си, а само путките си противоречат, не 22 годишните мъже за какъвто ти се имаш. Засегнал съм ти разбира се. Дали съм те изложил пред някоя твоя форумна фенка, която ти с години си градил не знам, но си признай....Крайно време е. И дали ти ще ми отговаряш ми е все тая, но винаги когато вляза в тоя форум и видя твое мнение ще се старая да ти го контрирам (винаги ще има за кво да се хвана бъди съгурен), щото гледам ти харесва да бъдеш нареждан :D :grin: . Иска ти се да имаш фенове братче, иска ти се да не бъдеш лишен от форумно внимание, ма не става, защото се правиш на такъв на какъвто не си, на голям мъж, на примерен мъж, на истински мъж. А може би не осъзнаваш колко си далече от това. Изгради си стил първо, пък после гради репутация тука и се кефи. Хахах голям смях пада с тебе... :lol:

Поздрави !

Е с тоя пост вече ме спука от смях.
Браво голям психолог и проницател си.Направо те признавам.Както казва Бареков:"Имаме новина.драги зрители."Я кажи като толкова му разбираш пред коя форумна фенка си ме изложил.Не пускай само слухове.Нещо да кажеш ник.Или поне да кажеш писала ли е в тая тема или този раздел. :razz:
А това пък което съм го уголемил и оцветил направо незнам.Радвам се че целта на живота на ебача,сваляча,тариката и бияча на форума е да контрира хората във форума в частност и мен.Благодаря че ми отделяш такова голямо внимание все пак. :grin: Аз съм сигурен че и на твоито мнение да съм (което няма как да стане)ти пак ще ме контрираш.Като си толкова навитак ти предлагам да си заделиш от няколко часа до няколко дини взависимост колко бързо пишеш.Да влезнеш в търсачката да пишеш на автор Niakoitam,да отидеш на последната страница и да почнеш да ми контрираш всичките мнения от първото до последното,а аз само ще чета какво си написал и ще се забавлявам. :razz:
Виж на каква мацка те представих.Сваля ги за два дни,харесва и секса с непознати.Защо не се възползва да и пишеш едно лс,да се срещнете някъде и да се праснете.Хем ти ще си щастлив,хем тя.Виж колко съм печен,а ти вместо да се възползваш си тръгнал да ми обясняваш колко съм загорял и как си щял да ми контрираш всички мнения.Пфу,излагаш се нещо. :razz:

MakeMeFeel
11-22-2008, 08:15
Alabalaportokala кефиш ме 8-)

Така по темата :
Явно авторчето е подробно запознато със цялата мъжка нация 8-) Наистина недей да говориш за всички момчета без да знаеш .. Щото е тъпо .. все едно аз да кажа, че всички блондинки са тъпи 8-) Вярно има и такива , ама не познавам всички блондинки на шибаната планета за да кажа , че ВСИЧКИ са тъпи :D

slivaka
11-22-2008, 09:06
абе 95% от момчетата не сме женкари ,за останалите 5% ясно .Много от момчетата търсим момиче не за секс ,а за любов ,момиче което когато прегърнеш да се оттърсващ от всички проблеми да отиваш в друг свят.Тва ебеш и бягаш рядко става и мисля че дори и на тебе ти е ясно ;)

nekaf
11-22-2008, 18:37
to the top :booooomb:

Leopardess
11-23-2008, 13:02
Мамин златен,на мама детето... така де, автора си е точно това. Кой знае коя женичка ти е направила мръсно и ти сега, пред достатъчно голяма аудитория, реши да напишеш, че всъщност всички жени стават само за 'изчукване' и 'мъжете' само ни използвате без да виждате нищо в нас. Гениално, просто велико, как се сети така силно да нараниш себеуважението и достойнството ни? :razz:
Хайде сега, иди, избърши сълзичките. Ще има и друга и тя ще те зареже, но какво ти пука - ти си само за секса. И да, отмъщението на другия пол с мачовски изказвания, не е вариант.
Много точно казано ! :-x

nekaf
11-23-2008, 13:19
Мамин златен,на мама детето... така де, автора си е точно това. Кой знае коя женичка ти е направила мръсно и ти сега, пред достатъчно голяма аудитория, реши да напишеш, че всъщност всички жени стават само за 'изчукване' и 'мъжете' само ни използвате без да виждате нищо в нас. Гениално, просто велико, как се сети така силно да нараниш себеуважението и достойнството ни? :razz:
Хайде сега, иди, избърши сълзичките. Ще има и друга и тя ще те зареже, но какво ти пука - ти си само за секса. И да, отмъщението на другия пол с мачовски изказвания, не е вариант.
Много точно казано ! :-x

пробвайте пак....

Alabalaportokala
11-23-2008, 19:22
Я кажи като толкова му разбираш пред коя форумна фенка си ме изложил.Не пускай само слухове.Нещо да кажеш ник.Или поне да кажеш писала ли е в тая тема или този раздел.

Това чакам ти да ми кажеш. Май блъфираш, щото май май така излиза. Пред някоя фенка съм те издънил. Ох горкия, нищо ще преживееш тази тежка емоционална драма. А на въпроса дали е писала в този раздел. Ами да сигурно е писала защото аз пиша в 2 раздела. Любов и всичко тийн на куп. А сега ти ми кажи. Ахахах. Жалко че нямам време щях да се разровя из мненията ти да проверя и да те хвана в крачка. Можеш само да се благодариш затова. Но нищо ти все ще се изпуснеш някъде.


Ето за това се отказах да ти отговарям и реших да не се занимавам с теб,защото мислиш прекалено повърхностно за да си троша клавиатурата и пръстите



Аз съм сигурен че и на твоито мнение да съм (което няма как да стане)ти пак ще ме контрираш.Като си толкова навитак ти предлагам да си заделиш от няколко часа до няколко дини взависимост колко бързо пишеш.Да влезнеш в търсачката да пишеш на автор Niakoitam,да отидеш на последната страница и да почнеш да ми контрираш всичките мнения от първото до последното,а аз само ще чета какво си написал и ще се забавлявам.

Бее ти ако се забавляваше нямаше тука да хейтваш и да завиждаш на батко си сещаш ли се ? :D

Обикновено на 1 човек му личи когато се забавлява а ти определено не се забавляваш не и докато четеш поствоете ми. А даже започва да те избива на яд. Кви глупости ми пишеш е човече. Барековци марековци. Направо съм потресен от тебе. Ти все никога няма да ми отговаряш, сега пък няма да отговаряш на всичко което съм написал, после на това и онова. Хахах. О велики МЪЖО такива смехотворни промени ги правят само момиченцата. Като кажеш че няма да ми пишеш, не ми пиши, а не нарушил съм обет това и онова. Хахха т.е. има нещо в мненията ми което те товари, което образува емоция далечна от забавлението и ти искаш на всяка цена да ми отговориш, не издържаш затова и си мислиш че като ме закопаеш ще ми го върнеш затова как съм те направил на смях (без аз въобще да знам) пред твоята фенка. Не си мисли че като си зад монитора можеш да се прикриваш. Всъщност можеш, но пред глупавите хора като повечето в тоя форум. Както казах, ще кажа и сега, ти си психилог, но аз 10 пъти повече от тебе психолог и хората като тебе и въобще голяма част от хората са ми прочетими като детска книжка. Елементарен си и то доста доволно. Това с търсачката не ми беше идвало на акъла, но няма да го направя, не ми трябва. Аз рядко влизам и пиша тук, а и няма нужда да те търся. Ти си човека който се запъва за моите мнения. Ти ще ме намериш със сигурност ! Колкото и да се мъчиш да се правиш на примерен "мъж", няма да стане защото характера ти е като на пишлеме, не че аз не се държа детски тук, но ми е през оная работа дали някой ще ми одобри мнението или не. Можеш също и да прескочиш момента с емот иконките, те не могат да прикрият, какъв депресант си, т.е. когато 1 мнение е наситено с емо икони не означава че ти е весело или щастливо. Емоция може да се изрази и с 2-3 правилно написани изречения. Много поздрави на Бареков, гледам и на него си му фен. ХАхах

Поздрави !

и от мен, гледам и ти си ми фен 8)

S1lv3r
11-23-2008, 20:54
Не са сички момчета такива и тва съдя по себе си.Аз ако не опозная някое момиче да разбера дали е за мен далие не е не бих тръгнал; с нея :) :) а пък за такива испълнения за една нощ или нещо от сорта...

HardlyAwakened
11-24-2008, 05:15
Ебати идиота ! Твърде много грешиш ...чак ме отвръщаваш !