PDA

View Full Version : Немога вече такаа...:х



Mc_to
11-16-2008, 19:42
здравейте на всички ... аз съм момче на 17 год
ето проблема нз дали е проблем но е ужасно немога повече така.
мойте най-добри "приатели " ако мога така да кажа ме избягват максимално незнам на кво се далжи това отношение винаги сам
бил супер стях но доиде момента в който те ходат насякаде без мен на дискотека на купони вече неми се обаждат мен ми писна вчера им казах кво мисла по въпроса ..... те казват че сам се побъркал напротив свеки път като им звъна те ми казват сорри брат ама сме на купон в еди кой си (ест аз го познавам) и аз им викам защто неме зехте и те еми забраихме нямаше място в колата дрън , дрън сега като ги вида неси говорим но поне казах това което мисла а бифшето ми гадже е постоянно с тях натиска им се аз това нещо немога да го гледам и тя неме оставя да живеа като хората постоянно ми се бърка живота :-o :-o сега несе виждам с никой седа си в къщи като кретен и се чувствам изоставен мн :shock:

благодаря че прочетохте това .. исках да чуя мнениа по тоя въпрос
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Blo0dG1rl
11-16-2008, 20:10
Според мен.. по добре не се занимавай повече с тях.Ако ти бяха истински приятели нямаше да те зарязват така и всеки път да си търсят оправдание защо не са те взели.. Мисля че един приятел не забравя друг.А приятелката ти.. май се изявява като курва.. "натиска се на всички" по добре си потърси нова компания. Аз направих така

BeBChEtu
11-16-2008, 20:11
Ами значи те са ти толкова приятели и тя е толкова свястно момиче..Намери други приятели и ще видиш, че като забележат че не ти пука ще съжаляват за постъпката си..А и това са лапешки неща това което правят те...Хубаво е, че си им казал какво чувстваш и какво ти е на душата.. :) :) :-)

evelinka1122
11-16-2008, 20:15
намери си нови... няма смисъл да им звъниш на предишните си фр..

beb4yy
11-16-2008, 20:18
охх пожелавам ти успех с търсенето на нови

ELiTyYy
11-16-2008, 20:19
намери си нова компания..
заеби ги тея простаци! няма кво да им званиш ... :)
явно толкова са ти били и приятели... :?

Mc_to
11-16-2008, 20:19
това смятам да направя кофти и тъйно е че сме заедно от 1ви клас 11 години и това е мн жалко :-o

woshata
11-16-2008, 20:20
приАтели :-o ехх ехх :(

zaraaa
11-16-2008, 20:24
Намери си нови приятели :) И моля те поработи над правописа си...това не го приемай като обида :)

portokalka1994
11-16-2008, 20:44
Това приятели ли са??? :? /Риторичен въпрос/

Mc_to
11-16-2008, 20:47
точно ,че неса затова пуснах темата :(

Alabalaportokala
11-16-2008, 23:42
Приятели няма !! В тоя живот си сам. Помисли върху тези 2 думи : ФАЙДА и ФАЙДИЦА !

Поздрави !

sweet4esf
11-17-2008, 04:48
Приятели няма !! В тоя живот си сам. Помисли върху тези 2 думи : ФАЙДА и ФАЙДИЦА !

Поздрави !

:)

curka87
11-17-2008, 07:06
Ами да ти кажа (без да се обиждаш) тея "приятели" от 11 години.......са ти толкова приятели, колкото аз съм Малката русалка.
Много съжалявам за теб,но май си си загубил времето с хора, които не те заслужават.
Мога само да ти пожелая успех и дано си намериш приятели, които наистина да са такива и да дават всичко за теб.С две думи :истински приятели".

curka87
11-17-2008, 07:08
Приятели няма !! В тоя живот си сам. Помисли върху тези 2 думи : ФАЙДА и ФАЙДИЦА !

Поздрави !

само исках да кажа, че не съм съгласна. Приятели има, но е трудно да ги намериш и да ги задържиш.
Жалко е и тъжно ако нямаш истински приятели, накоито да разчиташ и да знаеш , че ще са там винаги за теб...... така трудно се живее.

Drebs
11-17-2008, 08:46
Аз съм на този принцип: По-добре сама,отколкото сред използвачи,лицемери и хора,на които съм им през оная работа.

Заеби ги.

sasha_90
11-17-2008, 11:03
И моите приятелки постъпиха по същия начин.Казах им това,което мисля и сега като се засечем на вън сме на "здрасти".По-добре сам,отколкото с приятели-използвачи!

HePeAJIeH
11-17-2008, 11:33
Бил съм ти в позицията.Заебах ги ама отвреме на време тей ходя да ги видя ако едва ли не няма какво да правя даже и във вкъщи.Това се случва веднъж в седмицата за 1-2 часа максимум.

slun4ice_90
11-17-2008, 12:00
И моите приятелки постъпиха по същия начин.Казах им това,което мисля и сега като се засечем на вън сме на "здрасти".По-добре сам,отколкото с приятели-използвачи! Аз също постъпих така...правилно го каза.. :wink:

CinDeReLLa_
11-17-2008, 12:10
Според мен.. по добре не се занимавай повече с тях.Ако ти бяха истински приятели нямаше да те зарязват така и всеки път да си търсят оправдание защо не са те взели.. Мисля че един приятел не забравя друг.А приятелката ти.. май се изявява като курва.. "натиска се на всички" по добре си потърси нова компания. Аз направих така

:wink:

metodi1
11-17-2008, 12:14
ah kolko gi mrazq takiva neshtastnici po dobre im ebi maikata..

Alabalaportokala
11-17-2008, 13:46
Приятели няма !! В тоя живот си сам. Помисли върху тези 2 думи : ФАЙДА и ФАЙДИЦА !

Поздрави !

само исках да кажа, че не съм съгласна. Приятели има, но е трудно да ги намериш и да ги задържиш.
Жалко е и тъжно ако нямаш истински приятели, накоито да разчиташ и да знаеш , че ще са там винаги за теб...... така трудно се живее.

Ти не четеш ли човека какво пише ? 11 годишни приятели го бомбят, а пък аз ще добавя нещо, моите родители ги бомбят пък 20 годишни приятели. Отдавна не вярвам в истинското приятелството. Вярвам в изграждането на важни запознанства, връзки и издигане в обществото за респект. Надали се е родил човека който ще постави интереса на друг човек пред своя собствен.

Поздрави !

slunchiceto0
11-18-2008, 12:03
Може би просто сега си даваш сметка че те никога не са ти били приятели...щом така те изулират и пренебрегват..адски гадно от тяхна страна..но не се притеснявай ще дойде човека който ще се държи добре с теб и никога не би постъпил така с теб;] занапред постоянно щесе сблъскваш с такива хора..трудно е но няма как;x
а ако нямаш с кой да излизаш звънкай :D :P

Rebirthing
11-18-2008, 12:12
Намери си нови приятели :) И моля те поработи над правописа си...това не го приемай като обида :)

+1

m3ch3ncee
11-18-2008, 12:25
Амии и при мен се случи нещо подобно..обаче го преодолях..щом вече не те търсят не ги търси и ти ;) Сигурна съм че там навън има страхотни хора с които би могъл да станеш много добър приятел :)