PDA

View Full Version : Има ли повод да се притеснявам..



tuf85tuf85
11-16-2008, 19:56
Значи вчера излизаме с едни приятели на разходка в морската и както сме в центъра и доближава един мъж и ни пита тихичко къде се продават наркотици. Ние в началото се поуплашихме от него, но после се разговорихме и се оказа, че не е чак толкова зле. Нямашеу лош вид единственото беше кървясалите му очи. И ни вика някой от вас пуши ли и аз нали казвам и си вадя кутията, а той вика земи от мойте. Не знам къде ми е бил акъла да си взема от неговата кутия но тогава общо взето гледах да не го ядосваме щото не се знаеше кво ще стане следващия момент. Кутията беше току що отворена даже не знам дали си беше взимал от нея. Цигарата си я взех аз и след няколко минути когато вече нямаше кво друго да си кажем той си тръгна. И оттогава ме е страх дали има някакъв шанс да съм се заразил с хепатит или нещо друго. Те ме успокоиха след това като им казах какво ме притеснява, че едва ли има някакъв шанс, но аз още се съмнявам. Освен това не съм сигурен дали имам всички имунизации всмисъл направиха ми една лятото и след тва трябвяше още една но забравих. Въпроса ми е възможно ли е да съм болен от нещо и къде трябва да отида да се изследвам за хепатит или нещо друго ако има опастност. Благодаря ви!

aliasF
11-16-2008, 20:04
Спокоино! Вероятността да си лепнал нещо е минимална, но да ти е за урок - от непознати хора нищо не се взема, особенно такива. Успех :-D

scoobydors
11-16-2008, 20:28
Няма от какво да се притесняваш. ;)
Просто внимавай с какви хора общуваш като цяло. :-o

DimovB
11-16-2008, 21:52
Утре си на легло!

scyLLa
11-17-2008, 08:26
Ти не си добре от каде знаеш че това вътре са цигари с тютюн може да е наблъскал нещо друго.Аз имах един такъв случаи вървя си с приятели и един ни спира вика имте ли огънче викме имаме а цигари имаме един френд вади цигара дава му, дава му и огънче и тоя вика искате ли от мойте цигари, вади няква кутия малборо пълна, но беше много истръкана което говори че я е използвал много пъти вади една цигара и тютюна направо беше червен ние викаме не благодаря палим подметките и ае чао .Никога не зимаи цигари от хора който не познаваш

tuf85tuf85
11-17-2008, 14:18
това ще ми е като обица на ухото за следващ път.. Специално за цигарите съм сигурен че нямаше нищо в тях най-обикновена карелиа..

redbul2
11-17-2008, 16:18
Абе няма от какво да се плашиш.От общи вилици,лъжици,чаши може да се хване хепатит А,туберколоза и дори сифилис.Ама чак от неизползвана цигара?Проблем щеше да е да ти предложи специални цигари с наркотик и те зариби да си купуваш от него после.

scyLLa
11-17-2008, 16:43
Туберколоза се хваща когато имунната система е прекалено слаба когато много гладуваш те за това я наричат бедната болест повечето цигани имат туберколоза, ако ти е силна имунната система няма опасност, но ако не се храниш системно дори да не излизаш от вас пак можеш да се разболееш от туберколоза.

nimfolita
11-25-2008, 12:20
Виж сега, болестите си имат инкубационен период и не можеш да знаеш дали си се заразил или не. Обаче вземай повече витамин С за подсилване, за всеки случай, не е казано, че нещо лошо ще стане.

Предполагам няма да има проблем :-D Внимавай занапред обаче!

fashion90
11-25-2008, 12:57
ти си по тъп от всличко :?