PDA

View Full Version : Групов?



slmega
11-16-2008, 20:37
Какво ви е мнението за груповия? Пробвали ли сте ? Харесва ли ви ? И къде се случи ?

Stefchyy
11-16-2008, 20:40
Ами ако едно момче/момиче обича половинката си едва ли ще иска да я сподели с някой друг .. това е моето мнение .. може и да не сьм прав .. !

Mc_to
11-16-2008, 20:44
да така е ако половинката те обича няма да сика те сподели с друг

slmega
11-16-2008, 20:49
Ami ako nqmash polovinka a samo zaredi sexa ?

Stefchyy
11-16-2008, 20:50
Ami ako nqmash polovinka a samo zaredi sexa ?

така става :)

scoobydors
11-16-2008, 21:07
Не ми харесва, било то обвързана или не. :)

sladoledche
11-16-2008, 21:16
Ami ako nqmash polovinka a samo zaredi sexa ?

така става :)
mhm :smt107 :smt107 :smt107

Misha91
11-16-2008, 22:37
Принципно нямам нищо против....Но да си призная тройката с двама мъже ми дойде в повече,а какво остава да съм с повече от двама.Затова на този етап се въздържам от подбни изпълнения.

SHEMKOV
11-16-2008, 22:37
Аз правя каквото си искам, щото съм най - яката 8)

Ами дай някоя снимкам да ведим и ние колко си яка :)

scoobydors
11-17-2008, 09:11
Супер,кефи ме.За съжаление ми се е случвало само един път.Веднъж го правихме 3 момчета с 4 момичета ама всичко беше пияно и стана тя една :D


То си е било чиста оргия .... :-D :D

TPAKTOPUCTA
11-17-2008, 09:25
груповия е готина работа :) яко падат задръжки и удоволствието е много голямо. ако някои от вас се чуди дали си струва да знае СТРУВА си, и ако е без връзка да пробва, няма да съжалява :D 8)

Sofff
11-17-2008, 09:42
Ами мисля , че не е за мен , много съм ревнива . . . но иначе по-скоро бих пробвала с 2 момчета отколкото с още едно момиче .

LovelyGirl
11-17-2008, 11:09
Не бих правила тройка,групов,оргия и т.н. :)
Не е за мен :?

scoobydors
11-17-2008, 12:38
Супер,кефи ме.За съжаление ми се е случвало само един път.Веднъж го правихме 3 момчета с 4 момичета ама всичко беше пияно и стана тя една :D


То си е било чиста оргия .... :-D :D




Хахаха абе чак оргия не беше (под оргия разбирам най-малко 10 човека да участват) ама едната беше от твойто даскало ;)

Да не се филмираш нещо а? :D

scoobydors
11-17-2008, 12:47
Супер,кефи ме.За съжаление ми се е случвало само един път.Веднъж го правихме 3 момчета с 4 момичета ама всичко беше пияно и стана тя една :D


То си е било чиста оргия .... :-D :D




Хахаха абе чак оргия не беше (под оргия разбирам най-малко 10 човека да участват) ама едната беше от твойто даскало ;)

Да не се филмираш нещо а? :D



Съвсем не,но ако не ми вярваш това си е твой проблем.
Жокер - момичето това лято беше във Варна където всъщност стана тази малка оргия.

Запа вика, че голям филмар си бил :D (той тука до мене)
Иначе аз не съм казала, че не ти вярвам. ;) :oops:

scoobydors
11-17-2008, 18:38
Супер,кефи ме.За съжаление ми се е случвало само един път.Веднъж го правихме 3 момчета с 4 момичета ама всичко беше пияно и стана тя една :D


То си е било чиста оргия .... :-D :D




Хахаха абе чак оргия не беше (под оргия разбирам най-малко 10 човека да участват) ама едната беше от твойто даскало ;)

Да не се филмираш нещо а? :D



Съвсем не,но ако не ми вярваш това си е твой проблем.
Жокер - момичето това лято беше във Варна където всъщност стана тази малка оргия.

Запа вика, че голям филмар си бил :D (той тука до мене)
Иначе аз не съм казала, че не ти вярвам. ;) :oops:




Можеш да му кажеш че ще си остане завинаги девствен :D а пък да продължава да ме мисли за филмар :D

:D :D :D :D :D :D :D :D
Това ми хареса... евала ! :lol:
Иначе се съмнявам, че ще бъде очарован от думите ти ... :D

П.П. Аз тайно си подозирах, че е девствен, но имах надежда, че някоя куца, кьорава и саката му е пуснала. :D

scoobydors
11-17-2008, 19:18
Супер,кефи ме.За съжаление ми се е случвало само един път.Веднъж го правихме 3 момчета с 4 момичета ама всичко беше пияно и стана тя една :D


То си е било чиста оргия .... :-D :D




Хахаха абе чак оргия не беше (под оргия разбирам най-малко 10 човека да участват) ама едната беше от твойто даскало ;)

Да не се филмираш нещо а? :D



Съвсем не,но ако не ми вярваш това си е твой проблем.
Жокер - момичето това лято беше във Варна където всъщност стана тази малка оргия.

Запа вика, че голям филмар си бил :D (той тука до мене)
Иначе аз не съм казала, че не ти вярвам. ;) :oops:




Можеш да му кажеш че ще си остане завинаги девствен :D а пък да продължава да ме мисли за филмар :D

:D :D :D :D :D :D :D :D
Това ми хареса... евала ! :lol:
Иначе се съмнявам, че ще бъде очарован от думите ти ... :D

П.П. Аз тайно си подозирах, че е девствен, но имах надежда, че някоя куца, кьорава и саката му е пуснала. :D


Еми нямах намерение да го излагам така ама като му знае устата много....Не му се подигравайте все пак, не е приятно...
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Едно голямо извинение за спама към автора. :)

Beil
11-17-2008, 20:15
Ами ако едно момче/момиче обича половинката си едва ли ще иска да я сподели с някой друг .. това е моето мнение .. може и да не сьм прав .. !
+1
Това ми си струва най правилния отговор. :smt008

therichbitch
11-17-2008, 22:41
Ами ако едно момче/момиче обича половинката си едва ли ще иска да я сподели с някой друг .. това е моето мнение .. може и да не сьм прав .. !
kakuv drug,stava duma za drugi :D:D:D
on topic:ne mi dopada ideqta

m3ch3ncee
11-18-2008, 12:48
Ха-ха не съм правила групов досега..и не смятам че ще правя скоро.Но все пак ако се случи бих искала да е с още едно момче и момиче :-P Понеже съм бисексуална и би било яко и с двата пола :D :grin:

klient
11-18-2008, 14:55
Аз съм участвал,на една мацка и се изредихме 5 момчета ама той си беше направо GANG BANG стил.

ladubug
11-18-2008, 17:19
eemm za moq jalost ne sam probvalaaa noooo bihhh probvala ot si4koo troika,grupov ili orgiq kvo me burka se pak sum bi :grin:

Adwokat
11-21-2008, 22:24
Пробвал съм и е доста хубаво... ми как да кажа случи се с едни мой приятели.... просто така стана... но беше супер... и все още сме си добри приятели с тяй... но тогава нямах гадже... ако имах никоха не бих правил такова нещо с нея.. защото съм егоист и не искам да я деля :П

Adwokat
11-21-2008, 22:24
Пробвал съм и е доста хубаво... ми как да кажа случи се с едни мой приятели.... просто така стана... но беше супер... и все още сме си добри приятели с тяй... но тогава нямах гадже... ако имах никоха не бих правил такова нещо с нея.. защото съм егоист и не искам да я деля :П

xpici
11-21-2008, 22:29
само садо-мазо :)

Misha91
11-21-2008, 22:30
Аз съм участвал,на една мацка и се изредихме 5 момчета ама той си беше направо GANG BANG стил.

Леле вие сте я пръснали бе!!!! :shock: На мене двама ми дойдоха в повече...пък 5-ма....

gPa3HuTeJl
11-21-2008, 22:36
Бахти откачените копелета 8-)