PDA

View Full Version : Самонаблюдение



1234567
11-16-2008, 21:38
Трябваше да направиме самонаблюдение за 14 дни но така и неможах да го направя.Всеки път почвах да пиша и незнам как го осирах, дайте някакви идеи какво да пиша че ше ми пише двойка таз овца xD Идеята е всеки ден да пиша какво правя и как се чувствам но това ми е много далече от характера.

Предполагам темата не е за тук но не видях къде за другаде ше да е!

Blab
11-16-2008, 21:55
Не разбрах, самото чувстване ли ти е далеч от характера?:Д
Домашното нещо като дневник ли трябва да бъде.
Искам и аз такива домашни, интересно е. Даже ме вдъхнови и от утре ще се наблюдавам. В края на седмицата ще си постна резултатите в блога.
Ти толкова ли не знаеш какво си правил/а през последните 2 седмици? Измисли си тогава!

1234567
11-16-2008, 22:00
Не точно, въобще немога да седна и да си пиша чувствата, дневника г/д ще го догода ама и него немога да го направа като хората.Но да пиша че съм тъжен щастлив или ми е весело, това въобще немога да го направа.

Blab
11-16-2008, 22:31
Когато гледаш даден филм, примерно, преживяваш историята на главния герой, поставяш се на негово място...
Когато си с приятели някъде и се забавлявате...
Когато пътуваш в автобуса и някоя баба се препъва, когато гледаш просячетата по улиците... когато чуваш как съседът бие жена си... когато бебче се смее наблизо....
Когато вятърът гали косите ти, а страните ти парят от студенината.
Когато някой неволно допира ръката си до твоята... Когато баща ти те потупва по рамото.
Когато Я видиш. Аромат на фрезии. Солеността на сълзичката, тайно отронила се по бузата ти...
Балонче от дъвка, пукнало се в/у лицето ти...
Миг преди да заспиш... какво чувстваш тогава?