PDA

View Full Version : Пределагайте какво да кажа?



Girl08
11-16-2008, 20:57
Здравейте, искам да ви попитам как мога да убедя майка ми и баща ми че трябва да уча в София.Баща ми лесно ще го убедя,но мама по трудно.Какво да им кажа ? Охх просто незнам :D апък много искам да ида да уча във София ако можете помагайте и все пак мерси предварително.

gree_girl
11-16-2008, 21:15
Кажи на колко си, ккъде живееш, има ли при кого да отидеш там? Дай малко инфо, за да ти помогнем по-добре.

draki4ka
11-16-2008, 21:18
ЪъЪ дай инфо 8-)

scoobydors
11-16-2008, 21:22
Здравейте, искам да ви попитам как мога да убедя майка ми и баща ми че трябва да уча в София.Баща ми лесно ще го убедя,но мама по трудно.Какво да им кажа ? Охх просто незнам :D апък много искам да ида да уча във София ако можете помагайте и все пак мерси предварително.

Дай инфо, пък ще видим какво да те посъветваме оооо великите философи ! 8) 8-)

П.П. Харесва ми аватара ти .... :-({|=

Girl08
11-17-2008, 07:26
Ами от Козлодуй съм.На 13.Има при кого да отида там. Ако искайте питайте още нещо пък аз ще ви отговарям :) :)

raichEbaichE
11-17-2008, 07:33
може да им кажеш на ваще,че според теб образованието в софия е на по-високо ниво и т.н. :)

Lysit0
11-17-2008, 07:54
може да им кажеш на ваще,че според теб образованието в софия е на по-високо ниво и т.н. :)

gree_girl
11-17-2008, 17:16
Кажи им, че имаш огромно желание да учиш в София, защото там смяташ, че ще получиш по-добро образование, а това е добре за твоето бъдеще. Мисля, че и родителите ти желаят най-доброто за теб, кажи им, че за теб това ще бъде добро. Може да им кажеш, че нито ще си първата, нито последната, която отива да учи в друг град. Децата от селата например също ходят в по-големите градове, или такива от по-малки в по-големи, за да учат в по-добро училище или гимназия. А факта, че има при кого да отидеш също е добре. Изтъкни им го, кажи че, няма да си сама на квартира или общежитие и ще имаш надзор, ще си при познати хора и те ще те контролират, а и ти ще се съобразяваш с тях.

slivaka
11-17-2008, 18:23
може да им кажеш на ваще,че според теб образованието в софия е на по-високо ниво и т.н. :)
еми то си е така ,погледни с какви балове се влиза в училишата в софия и в провинцията :).Но си помисли дали ще е добре за тебе да си без родителски контрол :?

voodoodoll1
11-17-2008, 18:42
Кажи им,че в София образованието е много по-добро(което е истина),че имаш желанието да учиш и че там ще имаш много повече възможности.Също така може да вметнеш,че така ще станеш по-самостоятелна и по-отговорна,и по-лесно ще се справяш с проблемите

Girl08
11-17-2008, 20:33
Мерси за предложенията

UFOs
11-17-2008, 20:45
Има скрит замисъл,за да искаш да отидеш в София нали? :?

CuteBaby
11-17-2008, 20:47
Както казаха другите преди мен,образованието тук е много по-добро.А и нито ще си първата,нито последната..поне аз съм чувала за доста хора от Козлодуй(а и от други градове),който учат тук.

mquuu
11-18-2008, 08:54
Според мен няма смисъл да учиш в друг град на тая възраст.Първо,ще се хвърлят много разходи по теб-пари за път,за квартира или общежитие,ще искаш по-големи джобни.Второ,ако имаш желание да учиш,няма значение къде си.Мен ми се струва,че искаш да заминеш в Сф,заради по освободения живот,който ще водиш,без родителски контрол.
Постъпваш егоистично спрямо родителите си...

Blab
11-18-2008, 11:52
Има скрит замисъл,за да искаш да отидеш в София нали? :?
И на мен ми намирисва...)

ПП:Успех!;