PDA

View Full Version : Кисти



aaasdfghjklll
11-17-2008, 00:36
Някой знае ли нещо повече за кистите на яйчниците или нещо от сорта? Като например какви са симптомите, лекува ли се и как, какви последствия може да има и чрез какви изследвания се открива?

Знам, че не сте лекари и не можете да кажете какво ми е, но от няколко месеца имам кърваво течение, което не е менструално и скоро се появиха болки вляво подобни на тежест + това отпадналост и световъртежи...тези дни мисля дя ида на лекар и затова искам да съм подготвена предварително за това какво може да ми има за да знам какви изследвания да икам, защото иначе лекарите нехаят меко казано и съм почти убедена, че ще ме отпрати с някакви хормонални лекарства ако не настоявам за някакво изследване...

Sunny_stz
11-17-2008, 07:05
Някой знае ли нещо повече за кистите на яйчниците или нещо от сорта? Като например какви са симптомите, лекува ли се и как, какви последствия може да има и чрез какви изследвания се открива?

Знам, че не сте лекари и не можете да кажете какво ми е, но от няколко месеца имам кърваво течение, което не е менструално и скоро се появиха болки вляво подобни на тежест + това отпадналост и световъртежи...тези дни мисля дя ида на лекар и затова искам да съм подготвена предварително за това какво може да ми има за да знам какви изследвания да икам, защото иначе лекарите нехаят меко казано и съм почти убедена, че ще ме отпрати с някакви хормонални лекарства ако не настоявам за някакво изследване...

Ами мисля че имаш кисти!Иди колкото се може по-скоро на лекар и той ще ти каже,ще ти предпише лекарства да се лекуваш и ще трябва да си поседиш повече в къщи и да си почиваш!

hottie
11-17-2008, 07:19
Няма смисъл да гадаем :) Лекарят най-добре ше си определи, но не се притеснявай, сигурна съм, че ще се оправиш. Да - има възможност и кистичка да е, но не е опасно :)

foreverr
11-17-2008, 11:47
Mоже би имаш киста или кисти, но разбира се не съм сигурна.Най-добре ще ти каже лекарят какво ти е!

aaasdfghjklll
11-17-2008, 12:53
Ами как се откриват тея кисти някой знае ли и с операция ли се лекуват?

foreverr
11-17-2008, 14:48
Ами как се откриват тея кисти някой знае ли и с операция ли се лекуват?откриват се като ти видиат на видеозон матката и яй4ниците.Просто ти слагат един гел на корема и те гледат се едно си бременна.Нчма нищо стара6но.Ако ти откричт в на4алото опитват да ти ги лекуват с хапюета, а ако не става с хапюета с операция.