PDA

View Full Version : Отностно кожено яке... ?



mm...
11-17-2008, 05:58
Здравейте!
Купих си кожено яке за този сесон... и тъй като до сега не съм носила 100% кожа,както пишеше на етикета.. имам въпрос... Ако се намокри тази кожа може ли да се повреди по някакъв начин, и по какви други начини това може да стане? И трябва ли да се поддържа? Извинявам се, за можеби глупавите въпроси, но не желая да го прецакам бързо бързо... :P Благодаря ви!

varnen4e
11-17-2008, 06:07
Здравейте!
Купих си кожено яке за този сесон... и тъй като до сега не съм носила 100% кожа,както пишеше на етикета.. имам въпрос... Ако се намокри тази кожа може ли да се повреди по някакъв начин, и по какви други начини това може да стане? И трябва ли да се поддържа? Извинявам се, за можеби глупавите въпроси, но не желая да го прецакам бързо бързо... :P Благодаря ви!

Естествената кожа е много здрав и устойчив материал. Може с години да ти стои това яке и нищо да му няма. Не се къса лесно, няма нещо, с което ако се изцапа да не се изпере, не пропуска и така нататък. Така че не се притеснявай. Много по- бавно ще се скапе, от останалите ти якета.

chokolate_girl
11-17-2008, 06:40
Ако е естествена кожа,както казваш нищо не може да му стане и може да го ползваш колкото искаш ,може да го переш без да се обели .Но ако не е естествена кожа,а е изкуствена,забрави за прането,трябва да се пази мн. :)

mm...
11-17-2008, 08:00
Нали знаете, че не всичко което пише на етикетите винаги е вярно и точно... според мен няма да е точно 100% кожа, можеби по-малко... но не мога да преценя друг път не съм си купувала истинска кожа с изкл. на ботушите ми, но тя е по-различна...