PDA

View Full Version : Просто приятел ..



InnchetO
11-17-2008, 07:16
Здравейте !
Имам нужда от малък съвет .. От тази година съм в нов клас и не искам да се карам с никой .. Има едно момче обаче .. което ми каза , че много ме бил харесал .. Да , но аз не го харесвамм .. и оттук идва проблема , понеже той е страшно досаден .. казах му , че не го харесвам , но той продължава .. аз все някак отклонявам темата , но вече се изчерпвам .. Моля Ви кажете някаква идея как да му обясня , че не .. не го харесвам ..без всъщност да го нараня .. :o

curka87
11-17-2008, 07:22
Ами никак.Ти нали вече си му го казала? Няма какво повече да направиш.
Остави го и не му обръщай внимание, той сам рано или късно сам ще се откаже.
А колкото до това, че не искаш да се карате.....е ти какво си виновна, че не го харесваш.Не се ядосвай въобще.
А и дори и да ти се расърди....ще му мине.Щом си намери друго момиче, всичко ще е забравено.

depressedgirl
11-17-2008, 07:28
ем ако думите не помагат ,действията би трябвало да помогнат
Помоли някой твой фр да дойде да те вземе от даскало там прегарни го хванете се за ръка ама направи тъй че тоз да те види
и ако й туи не помогне кажи пак 4е не го харесваш 4е си заета и гаджето ти ще се ядоса ако тоз продалжава тъй
Надявам се да съм помогнала ;)

InnchetO
11-17-2008, 07:36
ем ако думите не помагат ,действията би трябвало да помогнат
Помоли някой твой фр да дойде да те вземе от даскало там прегарни го хванете се за ръка ама направи тъй че тоз да те види
и ако й туи не помогне кажи пак 4е не го харесваш 4е си заета и гаджето ти ще се ядоса ако тоз продалжава тъй
Надявам се да съм помогнала ;)


Е , да точно , че това е така .. свикнала съм да си споделям с 'моя' много неща и той страшно много се нерви на това момче .. и ся ми е и притеснено , че ако пренерви .. не му блазя на тва момче от моя клас .. :o

Lysit0
11-17-2008, 07:36
Спри да му обръщаш всякакво внимание и го подминавай като пътен знак...би трябвало да помогне.

InnchetO
11-17-2008, 07:37
Ами никак.Ти нали вече си му го казала? Няма какво повече да направиш.
Остави го и не му обръщай внимание, той сам рано или късно сам ще се откаже.
А колкото до това, че не искаш да се карате.....е ти какво си виновна, че не го харесваш.Не се ядосвай въобще.
А и дори и да ти се расърди....ще му мине.Щом си намери друго момиче, всичко ще е забравено.


О , повярвай - пробвах ! Направо не мога да обесня колко е досаден .. направо .. като почне може да ми развали настроението за цял ден ..

Scouse
11-17-2008, 09:08
craap! :(

curka87
11-17-2008, 09:16
Ами никак.Ти нали вече си му го казала? Няма какво повече да направиш.
Остави го и не му обръщай внимание, той сам рано или късно сам ще се откаже.
А колкото до това, че не искаш да се карате.....е ти какво си виновна, че не го харесваш.Не се ядосвай въобще.
А и дори и да ти се расърди....ще му мине.Щом си намери друго момиче, всичко ще е забравено.


О , повярвай - пробвах ! Направо не мога да обесня колко е досаден .. направо .. като почне може да ми развали настроението за цял ден ..

Е то това, че е досаден е ясно.Разбрах вече.Но пък и няма как да махнеш с магическа пръчица и да го разкараш.Можеш само да ги игнорираш.
А ако толкова вече не можеш да го траеш повикай "твоя" да се изяснят и да му каже да те остави на мира.(аз лично не го одобрявам тоя вариант много много, ама ...... ако няма друг изход).

evelinka1122
11-17-2008, 09:58
пФф... ти имам проблемите.... просто не му обръщай внимание...[!]

Myrzel
11-17-2008, 10:05
То не може просто да не му обръща внимание,щом я тормози постоянно.
Земи му удари 1 шамар на тоя пич,пък да видиш дали ще продължава.

sasha_90
11-17-2008, 10:38
Не си длъжна да обясняваш едно нещо по 100 пъти.След като не разбира-спираш да му обръщаш внимание и точка.

Niakoitam
11-17-2008, 10:53
Не му обръщай внимание.Прави се на приятно разсеяна(оххх колко го мразя това и е странно че те съветвам да го правиш,но като не го харесваш),дръж се по-студено с него,не му давай никакви напразни надежди,не омеквай,не му позволявай физически контакт,ако трябва дори се карай с него.Това може би трябва да подейства.Макар че ако е много хлътнал по теб му съчувствам.Ако е от тия бройкаджиите нека му е гадно.Може би ще е по-добре да те намрази.И не си оставяй никакви,ама никакви вратички.Ако имаш даже и капка съмнение че някога може да се влюбиш в него не прави тези неща,защото може и да страдаш след време.Освен това мисля че гаджето ти изобщо не трябва да се намесва,защото ти не си му собственост,а и би трявало да си имаш глава на раменете и акъл в нея.А любовта се гради на взаимно доверие между двамата.

soul1199
11-17-2008, 11:30
kaji my,4e dosajda,da te ostavi namira

InnchetO
11-17-2008, 16:38
Не му обръщай внимание.Прави се на приятно разсеяна(оххх колко го мразя това и е странно че те съветвам да го правиш,но като не го харесваш),дръж се по-студено с него,не му давай никакви напразни надежди,не омеквай,не му позволявай физически контакт,ако трябва дори се карай с него.Това може би трябва да подейства.Макар че ако е много хлътнал по теб му съчувствам.Ако е от тия бройкаджиите нека му е гадно.Може би ще е по-добре да те намрази.И не си оставяй никакви,ама никакви вратички.Ако имаш даже и капка съмнение че някога може да се влюбиш в него не прави тези неща,защото може и да страдаш след време.Освен това мисля че гаджето ти изобщо не трябва да се намесва,защото ти не си му собственост,а и би трявало да си имаш глава на раменете и акъл в нея.А любовта се гради на взаимно доверие между двамата.

Днес горе-долу се скарах с него .. смисал изкрещях му пред всички , че ме нерви супер много /не исках да го правя , но той направо ми изчовърка нервите/ и той май се разсърди .. смисал обърна ми гръб и си продължи .. ся ми е малко кофти , защото и аз съм била там /е не баш де ама .. / и е супер гадно като някой направи така .. но просто е .. банална ставам вече с тази думичка .. досаден ! и изнервящ .. И не не е от тези бройкаджий .. май наистина е много здраво хлътнал по мен .. ох дано да отмине .. :( И не , няма никаква вероятност да имам някога някакви чувства към него .. просто не е .. не е мой тип така да кажа .. пък и вече съм го приела за приятел ..
А гаджето ми .. повярвай заради мен не се е намесил ..

nicolepcd
11-17-2008, 17:12
Ами мисля, че ще му мине :? Когато си в нов клас, започваш да отглеждаш, но с месеците всичко отминава :) Така си мисля аз, де ;) За 5 години колко неща могат да станааат... ехеее :)

curka87
11-17-2008, 17:21
Ами мисля, че ще му мине :? Когато си в нов клас, започваш да отглеждаш, но с месеците всичко отминава :) Така си мисля аз, де ;) За 5 години колко неща могат да станааат... ехеее :)

+1 взе ми думите от устата.
След някой друг месец вече ще си е харесал някое друго момиче от класа и теб няма да те забелязва изобщо ( като обект на желания де). :)

XiPiXoPiGiRL
11-17-2008, 17:22
Ами покажи му по най-ясния начин, че не е за теб... Горопосочените идеи са добри и няма да ги преповтарям... \:D/ УСПЕХ! \:D/ Дано да се отървеш... И аз съм минавала през такива нахалници :-o Жив ужас са... :x

xpici
11-17-2008, 17:25
ми не му обръщай внимание :D се ще се откаже :)

sextazy_baby
11-17-2008, 17:28
Ами,според мен,ако го направиш по заобиколния начин,той пак няма да разбере и ще продължи да ти досажда...затова си го режни едно хубаво,поне вече да ти е спокойно на душата