PDA

View Full Version : Руси мацки



patetoOo
11-17-2008, 09:05
ЗДравейте искам да попитам има ли във форума изрусени мацки :)
=> с какво се боядисвате
=> на фризьор ли ходите и колко ви взимат за изрусяване или в домашни с условия
;> какви продукти използвате за да не изгорите косата си -маски,балсами ,шампоани и т.н.
=> ако желаете може да пуснете и снимчици :-)

Scouse
11-17-2008, 09:20
http://store.picbg.net/pubpic/18/56/d5345bbe9e2d1856.jpg

ползвам гарниеррр 8-)

darla
11-17-2008, 09:59
po rojdenie sum tumno rusa,no se boqdisvam svetlo-pepelivo ruso.Izpolzvam boq Garnier(zelenata),ne se boqdisvam pri frizior-muja mi me boqdisva,obojavam frizior da me kudri i glezi,no ne i da me boqdisva.izpolzvam shampoan Elseve i maska za kosa Elseve-za boqdisvana kosa(4ervenata seriq),izpolzvam su6to i matira6t 6ampoan(zudurja pepeliviq cvqt,za6toto ot maskata tozi nuans pada adski burzo). ob6to vzeto e tova.podstrigvam se vednuj na 3meseca,predi okolo mesec si skusih dosta kosata-do ramenete na 4erta,predi mi be6e po4ti do krusta,adski qka,no mi omruzna. :)

Pliok0019
11-17-2008, 11:43
Ходя на фризьор. Използвам на Гарниер "ултра бежаво рус", сега сложих "супер светло бежаво рус" :D

Иначе слагам маска на Гарниер, на Нивеа за боядисана коса, понякога кристали, хининова вода с хвощ и розмарин. Използвам шампоан и балсам на Ниевеа за боядисана коса.

Боядисвам през около месец и се подстригвам през 2-3 месеца. Само връхчетата, понеже искам мааалко по-дълга коса, а и сегашната ми прическа ми харесва.

akinom
11-17-2008, 13:13
http://store.picbg.net/pubpic/18/56/d5345bbe9e2d1856.jpg

ползвам гарниеррр 8-)

:shock: и аз исках да получа същия ефект с гарниер . що при мен не стана :( .. :-)

patetoOo
11-17-2008, 16:08
а колко струва изрусяване при фризьор с негова боя? ( за да знам колко пари горе-долу да си приготвя) Знам че има различни фризьори ,но все пак към колко горе-долу варират цените ? :) :-)

nejnaDROGA
11-17-2008, 16:15
а колко струва изрусяване при фризьор с негова боя? ( за да знам колко пари горе-долу да си приготвя) Знам че има различни фризьори ,но все пак към колко горе-долу варират цените ? :) :-)
Различно е :) Зависи каква боя ще използва (дали български боклук или внос от някъде) и зависи какви са цените при фризьора :) На една приятелка и вземат около 25 лв.,а на майка ми й взеха 32 лв. с отстъпката за редовни клиенти :) (но боята беше гръцка и беше доста хубава,щом почти 2 месеца не й падна цвета ...)

darla
11-18-2008, 14:37
samo ne razbiram kak moje da izpolzvate produktite za kosa na NIVEA,takiva li ste mazohisti?!?!

mysterious93
11-18-2008, 17:04
samo ne razbiram kak moje da izpolzvate produktite za kosa na NIVEA,takiva li ste mazohisti?!?!

:lol: на някои хора им действа добре,на други не!

darla
11-18-2008, 18:17
^az ne govorq za konkreten produkt za kosa na NIVEA,a kato cqlo za tazi im seriq! Ako razgovarq6 s profesionalist po tozi vupros 6te razbere6 kakvo imam v predvid.tuk ne stava za individualnostta na kosuma,a zaka4estvoto na produkta!

GetNasty
11-18-2008, 18:20
http://store.picbg.net/pubpic/18/56/d5345bbe9e2d1856.jpg

ползвам гарниеррр 8-)

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :-) 8-)

fruitshine
11-19-2008, 16:29
predi nqkolko meseca se boqdisah s Palette 01 i kosata mi stana julta :shock: i sled towa vednaga se boqdisah s nqkakfa dolnoprobna za da promenq pone malko cveta no ne hvana :D sled vreme cveta se otmi i stana mnogo hubaw i sega si boqdisvam korenite samo kato izrastat :D i e mnogo hubawo s rusi kadrici :grin: :grin:

nejnaDROGA
11-19-2008, 20:23
^az ne govorq za konkreten produkt za kosa na NIVEA,a kato cqlo za tazi im seriq! Ako razgovarq6 s profesionalist po tozi vupros 6te razbere6 kakvo imam v predvid.tuk ne stava za individualnostta na kosuma,a zaka4estvoto na produkta!
Пълни глупости...!!! :?
Аз използвам серията на Нивеа за изправяне на косата без преса почти 2 години и косата ми е супер ;) Така че не ми казвай,че всеки специалист ще ми каже,колко е кофти тази козметика ;) На мен лично професионалистка работила в доста големи и скъпи фризьорски салони ми препоръча Нивеа и то,не защото е евтина,а защото кожата на главата ми понасят единствено марките Нивеа,Ейвън,Шварцкоп и Дав (за шампоаните говоря!!!) ... (а от изброените само серията на Нивеа е подходяща за мен ;))

Pliok0019
11-19-2008, 20:37
^az ne govorq za konkreten produkt za kosa na NIVEA,a kato cqlo za tazi im seriq! Ako razgovarq6 s profesionalist po tozi vupros 6te razbere6 kakvo imam v predvid.tuk ne stava za individualnostta na kosuma,a zaka4estvoto na produkta!
Не знам. Винаги майка ми е купувала нивеа - и дезедоранти, и шампоани. Така аз почнах да си купувам едно за почивстване на лице, мацки, кремове...никога не съм оставала разочарована.

Ползвах шампоана на гарниер и от него косата ми падаше...с нивеа не е така.

darla
11-20-2008, 08:34
^az ne govorq za konkreten produkt za kosa na NIVEA,a kato cqlo za tazi im seriq! Ako razgovarq6 s profesionalist po tozi vupros 6te razbere6 kakvo imam v predvid.tuk ne stava za individualnostta na kosuma,a zaka4estvoto na produkta!
Пълни глупости...!!! :?
Аз използвам серията на Нивеа за изправяне на косата без преса почти 2 години и косата ми е супер ;) Така че не ми казвай,че всеки специалист ще ми каже,колко е кофти тази козметика ;) На мен лично професионалистка работила в доста големи и скъпи фризьорски салони ми препоръча Нивеа и то,не защото е евтина,а защото кожата на главата ми понасят единствено марките Нивеа,Ейвън,Шварцкоп и Дав (за шампоаните говоря!!!) ... (а от изброените само серията на Нивеа е подходяща за мен ;))
a Avon sa mn ka4estveni,nali?!?!?! :lol:

nejnaDROGA
11-20-2008, 13:18
^az ne govorq za konkreten produkt za kosa na NIVEA,a kato cqlo za tazi im seriq! Ako razgovarq6 s profesionalist po tozi vupros 6te razbere6 kakvo imam v predvid.tuk ne stava za individualnostta na kosuma,a zaka4estvoto na produkta!
Пълни глупости...!!! :?
Аз използвам серията на Нивеа за изправяне на косата без преса почти 2 години и косата ми е супер ;) Така че не ми казвай,че всеки специалист ще ми каже,колко е кофти тази козметика ;) На мен лично професионалистка работила в доста големи и скъпи фризьорски салони ми препоръча Нивеа и то,не защото е евтина,а защото кожата на главата ми понасят единствено марките Нивеа,Ейвън,Шварцкоп и Дав (за шампоаните говоря!!!) ... (а от изброените само серията на Нивеа е подходяща за мен ;))
a Avon sa mn ka4estveni,nali?!?!?! :lol:
Тииии не можеш да четеш или к'во?!Казах,че кожата на главата ми понася САМО продуктите на горепосочените марки!!!Никъде не съм казала,че Ейвън е перфектната марка или нещо подомно,така че коментара ти е неуместен в случая!!!Освен това ако за теб Ейвън е кофти марка,то това не означава,че за всички е така ;) В интерес на истината около 1/2 от козметиката вкъщи (моята и на родителите ми) е на Ейвън...т.е. явно е хубава и подходяща марка за моя тип кожа ;) И вместо да изявяваш лапешки мнения (които нито ти отиват,нито са в твой стил) вземи се замисли,че всеки продукт действа различно при различните хора ;)
П.П.Ти си първия човек от когото съм чула/прочела отрицателно мнение за Нивеа ;)

darla
11-20-2008, 14:12
^1vo-uspokoi tona!Ne si v pravoto si da se izkazva6 takasopnato!
2ro-govorq za produktite na NIVEA kato ka4estvo,a ne za tova kak ponasqt na razli4nite vidove kosa!Ne govorq za KOJA,a za KOSA!v slu4aq mai ti ne moje6 da 4ete6!

Pliok0019
11-20-2008, 14:19
П.П.Ти си първия човек от когото съм чула/прочела отрицателно мнение за Нивеа ;)

Има много отрицателни мнение относно продуктите за коса на Нивеа. Като кремове - не толкова.

Аз лично съм доволна.

nejnaDROGA
11-20-2008, 14:34
^1vo-uspokoi tona!Ne si v pravoto si da se izkazva6 takasopnato!
2ro-govorq za produktite na NIVEA kato ka4estvo,a ne za tova kak ponasqt na razli4nite vidove kosa!Ne govorq za KOJA,a za KOSA!v slu4aq mai ti ne moje6 da 4ete6!
1.Нали се сещаш,че първо трябва да понася на КОЖАТА и чак след това на КОСАТА ;) Освен това ако даден продукт не е качествен,то той няма да понася на нито един тип коса/кожа и т.н.В крайна сметка няма как един некачествен продукт да е перфектен за много хора (казвам много,защото има 100 теми за шампоани и балсами,в които много съфорумници споменават положителните си мнение за продуктите на Нивеа)
2.В правото съм си да се изказвам,когато поискам...!!!
3.Тона ми си е напълно спокоен ;)

П.П.Мисля,че спама е ненужен,така че може да спрем с безсмисления спор ;)

darla
11-20-2008, 14:39
UJAS,ne e istina kak izpolzvate nai-dolnoprobnite produkti na pazara prosto,za6toto sa nai-evtini!V nikakuv slu4ai ne kazvam,4e cenata opredelq ka4estvoto,no za produktite za kosa na NIVEA nqma kak da me ubedi6!!!Pogovori s nqkolko profesionalisti i 6te razbere6-i izpolzvai mnenieto na po-dobri friziori ot kvartalnite v garajite!!!

nejnaDROGA
11-20-2008, 15:24
UJAS,ne e istina kak izpolzvate nai-dolnoprobnite produkti na pazara prosto,za6toto sa nai-evtini!V nikakuv slu4ai ne kazvam,4e cenata opredelq ka4estvoto,no za produktite za kosa na NIVEA nqma kak da me ubedi6!!!Pogovori s nqkolko profesionalisti i 6te razbere6-i izpolzvai mnenieto na po-dobri friziori ot kvartalnite v garajite!!!
:razz: Извинявай,че ще те разочаровам,но:
1.Не ходя при кварталните фризьорки,а при професионалист!!!
2.Не си купувам шампоана и балсама (за изправена коса) на Нивеа,само защото е евтин!!!За мен парите не са проблем що се отнася до косата ми!!!Обожавам я и на месец давам по повече от 250 лв. за масажи на скалпа,миене,подстригване, зправяне и други подобни глезотии.Веднъж в седмицата съм при фризьора ми за измиване (което не означава,че се къпя веднъж в седмицата!!!просто по един път на седмица се оставям в ръцете на професионалист),масаж,успо ояваща маска,оформяне на косата,изправяне/накъдряне,фиксация...(мисля, че не е нужно да изреждам всичко...)
Извод:В голямаааа грешка си,щом си мислиш,че използвам продуктите на Нивеа само заради цената им ;)
3.Мисля,че си достатъчно възрастна за да се досетиш,че не е нужно да спамим повече ;) Ако имаш да ми казваш нещо за тази козметична марка ми пиши ЛС ;)

darla
11-20-2008, 15:28
^HAHAHA<ti naistina si maloumna(bez izvinenie).az izri4no pod4ertah,4e ne tvurdq 4e tezi produkti se kupuvat zaradi cenata i 4e ne vinagi skupoto e po-dobro!Mislq,4e nqma kakvo pove4e da si kajem,da se spori s teb e vse edno da spori6 s 4uk. :lol: A i kude kaza6 4e to4no TI hodi6 pri kvartalnite friziori?!?!? :lol: UJAS! :lol:

merilin1
11-21-2008, 09:22
боядисвам се на фризьор със боя на Клерал.. много съм доволна, защото естествената ми коса е черна и постигам платинено русо само с боя... иначе се мажа със ленено масло, едно друго масло за краища и кристали.... марките не са известни, щот от салона си ги взимам... иначе Нивея, Сънсилк, Орифлейм.... нищо не действа на мойта коса...