PDA

View Full Version : !Oбъркана съм!



VQTUR
11-17-2008, 10:43
Момиче съм, на 17!
От някъде 2 години се харесваме с 1 момче (сега на 19), но никога не сме си признавали симпатийте.
Той междувременно беше хлътнал по една друга, но вече окончателно се отказа от нея...
аз също съм си харесвала и др момчета през това време, но никога не съм спирала да го харесвам.
Попринцип сме си приятели, общуваме си, и на 2мата ни беше ясно че се харесваме, но той никога не е подемал инициативата --- до миналата седмица.
Покани ме на среща и аз нали летя в облаците... както и да е, видяхме се говорихме си и явно ми показа че иска да ме ''опознае'' по-добре и така нататък, НО
Това НО идва от мен.
Колкото преди го харесвах и желаех, сега.... като че ли, виждам че той не е момчето за мен и съм объркана :(
Точно когато реши да направи крачката, която чаках от толкова време, аз като че ли се разубеждавам.
Вече не го харесвам така силно, както преди, но ест пак си я има тръпката...
Повечето ми приятели казват че той не е за мен, но пък има и такива които казват че е мн добро момче и нетрябва да го изпускам! Всеки си има мнението и разбирам че сама трябва да си реша, но ми е трудно.
Не съм сигурна дали трябва да се захващам с Него!!!!!?!?!

Моля ви помогнете ми със съветче! :(

sasha_90
11-17-2008, 10:49
Като още има тръпка-давай!Иначе-не.

Miimiinka
11-17-2008, 11:06
Като още има тръпка-давай!Иначе-не.

+1

HePeAJIeH
11-17-2008, 11:22
Объркана си защото сте се чакали две години и малко или много това ти е псинало.Пробвай щом има тръпка-нищо не губиш.

curka87
11-17-2008, 11:26
Объркана си защото сте се чакали две години и малко или много това ти е псинало.Пробвай щом има тръпка-нищо не губиш.

+1
поне после няма да те е яд, че си го чакала толкова време, а накрая дори не си опитала.

soul1199
11-17-2008, 11:26
probvai spored men,kakvoto e pisano 6e stane :)

DenicHkaaa
11-17-2008, 11:28
Объркана си защото сте се чакали две години и малко или много това ти е псинало.Пробвай щом има тръпка-нищо не губиш.

+1
поне после няма да те е яд, че си го чакала толкова време, а накрая дори не си опитала.

+1

Metal_kids
11-17-2008, 11:35
Дам и аз смятам,че трябва да пробваш особено като има и тръпка още 8)
Все пак нищо няма да изгубиш,само може да спечелиш,защото после може да съжаляваш и да се чудиш какво ли щеше да е било ако сте опитали ;)Дай му шанс,а и на себе си също .
Давай смело и успех!!!!

PeopleAlwaysLeave
11-17-2008, 11:40
На мен не ми се е случвало, но много често приятелки ми се оплакват, че като много време си харесвят някой и тичат по него, като дойде момент, в който той им отвърне със същото и на тях вече не им е интересно и не го искат... Не знам на какво се дължи това, но може и ти да си от този тип хора, при които в преследването е адреналина :D Казваш, че има тръпка - тогава давай! В края на краищата нищо няма да изгубиш ако пробваш ;)

crazyhair
11-17-2008, 12:07
ni6to nqma da zagubi6 ako probva6!!!!

metodi1
11-17-2008, 12:12
mi ne si malka na 17 si- napravi ti parvata kra4ka-zagovarqi go ysmihvai mu se ybiistveno kakto vie jenite mojete :D i sled 1-2 sedmici razhodka v parka i ako naistina ti e navit tragni da go celunesh i nqma da imash problemi

Glavoreza
11-17-2008, 12:18
Оф в момента ми се сере но не знам дали да ида , дайте ми съвет кво да направя.... По същият начин звучи и твойто , много ясно че ще направиш това което си ти е на душата ако ти харесва и мислиш че ще се получи ще тръгнеш с него ако не няма , в край на сметка ти ще си предцениш какво да правиш и няма никво значение кво щи кажа аз или някой друг понеже ти така или иначе ще си направиш тва кое ти е кеф на путката така че .......

VQTUR
11-17-2008, 12:30
mi ne si malka na 17 si- napravi ti parvata kra4ka-zagovarqi go ysmihvai mu se ybiistveno kakto vie jenite mojete :D i sled 1-2 sedmici razhodka v parka i ako naistina ti e navit tragni da go celunesh i nqma da imash problemi

абе пич, ти изобщо прочете ли за кво иде реч?
проблема ми не е в това да го сваля, защото в момента той мен ме сваля.
Въпроса е, че усещам че не е момчето за мен и се чудя дали да продължавам натък или да спра нещата до дук.
(не става въпрос за секс и такива, а за сериозно ходене)

KariZma
11-17-2008, 16:47
Объркана си защото сте се чакали две години и малко или много това ти е псинало.Пробвай щом има тръпка-нищо не губиш.

+1
поне после няма да те е яд, че си го чакала толкова време, а накрая дори не си опитала.

+1

:)

Lashes
11-17-2008, 17:05
това най-вероятно е за момента...познато ми е ;) ама при моя случай е малко по-различно...
таа в крайна сметка взимай го и това е :-D а пък то с времето ще си проличи кой кого и колко е обичал :)

VQTUR
11-17-2008, 17:36
Благодаря много на всички които писаха!