PDA

View Full Version : Kak da i go pokaja



asv
11-17-2008, 11:33
Haresvam edno momiche po- golqmo ot men kak da im pokaja che q haresvam? :oops:

Bafomet
11-17-2008, 11:46
Винаги има начин да покажеш по някакъв начин,че имаш чувства.Проблемът е,че може би те е страх да не изглеждаш смешен в нейните очи,а това е глупаво,намери начин да го покажеш-със жестове ,или просто и го кажи-може би тя очаква точно това от теб?Да бъдеш искрен и самият себе си !Това са глупости,че мъжете не трябва да показват чувства-такива мъже винаги отблъскват.Така че успех!

crazyhair
11-17-2008, 12:18
ima i drugi takiva temi potarsi malko potar6uvai ima mnogo na4ini dori i da zbarka6 ne6to ni6to ne gubi6!!!Zagovarqi q po 4esto stanete po bliski adski bliski 4e i tq da po4ne te jelae..togava 6te si proli4i tova taka 4e ...ti sam 6te razbere6 koga e do6ъl momenta kogato ti 6te i predloji6 opoznai q po dobre !!!!

metodi1
11-17-2008, 12:21
mi redki slu4ai ima kato tvoq puk i ako atski istinski te obi4a samo togava moje da tragne s teb

scoobydors
11-17-2008, 12:27
Кажи и го направо. :)

slunchiceto0
11-18-2008, 13:07
еми пгоовори с нея....разкрий й чувствата си..или просто прави намеци жестове..;] има хиляди начини

Bafomet
11-18-2008, 14:02
Ти на колко си?И тя на колко е?Ако е по-голяма ,можеш да я спечелиш само ако не си прекалено притеснителен и срамежлив,трбява да знаеш какво искаш,големите момичета не си падат по "дечица",които са прекалено свити и инфантилни ,така да се каже.Ако някое по-голямо момиче например те харесва,и ти го показва по всичики възможни и невъзможни начини,а ти се правиш на "ударен",просто ще и писне,всичко си има известни граници и търпимост?Ще си тръгне и повече няма да се обърне към теб....Така ,че бъди откровен с нея,и ще спечелиш непременно,ако не гадже,то със сигурност един приятел! :-D Аз вече загубих една битка ,с доста по малък от мен пич,не мога да го мразя,защото още имам чувства,но взе да ми писва,защото не може да разбере какво послание му пращам,и ме държи в неведение,приемам го като приятел,но се съмнявам ,той да ме приема като такава!Много си държа на него,но виждам,че той няма чувства-дори си мисля,дали изобщо му пука за мен. Бих искала повече да ми вярва,и да бъде откровен с мен,та ние сме приятели,може да ми каже всичко,а той въобще не ме и търси,камо ли да ми каже нещо,но аз вярвам,че той не е такъв,но не мога да разбера без негова помощ!Така ,че навреме пращай посланията,за да не съжаляваш след това!Успаех в любовта!Бъди пич и не се предайвай ,преди да си разбрал какво чувства тя!Евала на такива мъже!Не се срамуват открито да говорят за чувства!Така че,дерзай,действай смело! :-D

Crazytu
11-18-2008, 14:13
Действай смело,това определено ще я впечатли (стига да не ставаш прекалено нахален)поговори с нея ... както казаха и по-горе прави й намеци ...

nicolepcd
11-18-2008, 16:32
Еми ако я познаваш добре й кажи, но само ако знаеш, че няма да ти плесне 2 шамара и да те напсува за десерт 8-)

asv
11-18-2008, 18:07
az sym na 13 tq e na 15

BaiToq
11-18-2008, 18:13
Haresvam edno momiche po- golqmo ot men kak da im pokaja che q haresvam? :oops:
Тропни и го на масата. 8-)

6o6kotooo
11-18-2008, 18:27
prosto i go kaji

OpenedSky
11-18-2008, 18:31
Подари и баничка :-x ти тъп ли си лее