PDA

View Full Version : Не издържам



blqqqqq
11-17-2008, 15:09
така първо ще се извиня че ви занимавам с моите проблеми но искам съвет защото не издържам вече..
значи преди време нямаше какво да правя вкъщи и се снимах как танцувам по боксерки и тениска после го оставих клипа защото исках да го покажа на най добрата ми приятелката за да види как танцувам..тъпо но факт и обаче забравих да и го покажа и отидохме на кафе 1 момче ми гепи телефона и си го прати и после цял град го имаше този клип това стана около преди година мнг тежко го преживях постояяно ми го показваха разпитваха и разпространяваха даже не см го преживяла още защото стреса се повтаря..след около година изведнъж 1 момчета от моя клас го намират въпросния клип и започнаха да ме тормозят но аз см такъв човек че мнг се впрягам и като започнаха да ми ги показват и да ме бъзикат аз изпадах в криза разбирате ли толкова се впрягах че всеки божи ден ми ставаше лошо и не можех да се държа на краката си знам че аз см си виновна изцяло за клипа но то се получи неволно...нз какво да правя вече мисля че започвам да заболявам от диабет от толкова стрес вече 2 месец всеки ден плача вкъщи ii просто стреса ми идва в повече моля ви кажете ми какво да правя за да спрат да ме тормозят или поне да спра да се впрягам защото вече не издурядам даже преди месец мислех за самообиство..мнг см изтормозена прекалено мнг и ви моля да подкрепа

ivsan4eto
11-17-2008, 15:22
Да права си, че си си виновна сама, защото аз например ако нямам какво да правя не бих тръгнала да се снимам полу-гола как танцувам.

Но както и да е. Според мен просто нетрябва да се впрягаш толкова. Когато те бъзикат и ти се смей и се прави, че не ти пука. Колкото повече се дразниш и им го показваш, толкова по-яко им става на тях. Така че горе главата! :)

edi_koq_si
11-17-2008, 15:23
kfo ti puka dr kfo mislqt za teb? pokaji im 4e ne ti puka i sami 6te sprat :P

Bianca
11-17-2008, 15:25
НЕ им обръщай абсолютно никакво внимание. Наистина, звучи супер клиширано и изтъркано, но това си е истината!
Ако темата ти не е ебавка, де.

DiScOnEcTeD
11-17-2008, 15:28
не им обръщай внимание !!! кво се впрягаш ! ! ! 8) :-o

Pliok0019
11-17-2008, 16:06
Както написах, но нещо стана със сайта...

Много е тъпо това, че се притесняваш от нещо, което се е случило безвъзвратно. Дори и да умреш пак всички ще си те спомнят като момчето/момичето с танца по боксерки.

Приеми нещата от смешната и страна, така мисля, че всички ще спрат.

blqqqqq
11-17-2008, 16:32
ami opitvam se da ne im obrustam vnimanie no razbirate li veche imam strahova nevroza..chuq li muzikata t klipa ili vidq li chast ot klipa i prosto se raztrepevram i useshtam kak pochva da mi stava losho..ami da znam che az sm si vinovna no to se razprostrani sluchaino vs beshe prosto mng glupava sluchka s ujasni i travmirashti posledstviq za men..no 1 godina ne mi li stigna da se razkaivam..no nz kak da gi nakaram da sprat nz dali shte moga da ne im obrushtam vnimanie..

XceSS
11-17-2008, 16:40
Не вземай толкова навътре нещата, просто след 1-2 месеца ще забравят за това :)

spongkata
11-17-2008, 16:46
dobre shte se opitam da ne se vprqgam tolkova..blagodarq

Pliok0019
11-17-2008, 16:48
ami opitvam se da ne im obrustam vnimanie no razbirate li veche imam strahova nevroza..chuq li muzikata t klipa ili vidq li chast ot klipa i prosto se raztrepevram i useshtam kak pochva da mi stava losho..ami da znam che az sm si vinovna no to se razprostrani sluchaino vs beshe prosto mng glupava sluchka s ujasni i travmirashti posledstviq za men..no 1 godina ne mi li stigna da se razkaivam..no nz kak da gi nakaram da sprat nz dali shte moga da ne im obrushtam vnimanie..
Няма как да не спрат...Може би продължават именно, защото им се връзваш доста.

hardball
11-17-2008, 16:49
Да не ти пука, всяко чудо за 3 дни.

blqqqqq
11-17-2008, 17:02
abe ne e za 3 dni zashoto veche 2 mesec me tormozqt :cry: :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#

scyLLa
11-17-2008, 17:04
Кво ти пука е няма смисъл да ти пука най-гадно ще им стане когато се правиш че не ти пука и те ще спрът да те занимават.А понеже си падам пироман бих запалил къщата на тоя дето е разпространил клипа

DiScOnEcTeD
11-17-2008, 17:05
мда добра идея :D :D :D :D

AFT
11-17-2008, 17:05
Ако спреш да се впрягаш толкова и подигравките ще спрат. Те виждат, че се изнервяш и им се връзваш на акъла и затова продължават. Но поне ще ти е за урок и другия път като ти е скучно вземи си напиши домашната или нещо такова и не си давай телефона на всеки срещнат, особено като има нещо, което не трябва да се вижда.

hardball
11-17-2008, 17:05
Щото вече втори месец им се връзваш.

LINKNOT
11-17-2008, 18:48
Бе ари бе.. някои умишлено си разпространяват клипове с къде,къде по-нецензуриран материал ..

Нали от случката минала една година,пък ..
veche 2 mesec me tormozqt ?

blqqqqq
11-17-2008, 19:16
ami 1 godina ot praveneto na klipa..no ot 2 meseca momchetata ot moq klas go imat i me tormozqt..
aa kolkoto do policiq ne iskam zashtoto ne iskam da razocharovam nashite s moqta super maloumna postupka..
ami klipa ne moga da kaja kakuv e no az go mrazq..ne che my se smeqt drugite no postoqnno go razprostranqvat i samo me razpitvat za nego s nqkfi poslaniq gadni..ohh :cry: mng sm tupaaaaaaa :o

blqqqqq
11-17-2008, 19:45
abe kak shte se premestq kato tyk sm si v dobro uchilishte i nashite si imat rabota..nqma nachin :( ohh oshte poveche se otchaqh kato mi kaza che moje da si ostane tfa za cql jivot :cry:

Bianca
11-17-2008, 19:48
доколкото разбирам си от малък град? премести се,може за цял живот да ти остане като нарицателно това и с това да те свързват :)
Да, бе, да се премести. Та това да не е лесно нещо? Щрак с пръсти и готово?!
СПРИ да им обръщаш внимание, остани хладнокръвна, подминавай ги, аз така преодолях един прякор, може да се каже. :-D

TuBeIco
11-17-2008, 20:27
:D момиче акто си анцува ла по гащи кфо казваш им 4е ти поне имаш кфо да покажеш а те не и тфа е !! ;)

Reed
11-17-2008, 20:39
Взимай го на шега,не се вживявай.
Щото като знаят,че могат да те тъпчат по тоя начин,ще продължават.
Ти някакви приятели по-големи,баща,нещо ала-бала нямаш ли да ги сплаши малко?!
А на колко си?

blqqqqq
11-18-2008, 11:57
ami imam priqteli golemi no imam chuvstvoto che ako gi splashi te shte mi go vurnat troino i moje da go pokajat na klasnata mi uchitelka..a kolkoto do bashta mi ne iskam da go razocharovam s maloumnata si postupka..

barbapapas
11-18-2008, 17:13
Сега със сигурност ти е много трудно, но виж не си заслужава да си съсипваш здравето за такива неща...Ще се говори,говори и ще им писне.Недей да правиш глупости заради някакви глупави хора, случват се такива неща, остава да го преодолееш, да не го взимаш толкова навътре и най-вече - да не показваш, че ти пука. Занимавай се с нещо и се разсейвай, това не го мисли...
А и я се замисли след 5,10 години дали ще ти пука, че е станало нещо такова и колко може да повлияе това на животът ти тогава...Наистина това е кофти изживяване, ама не бива да си пропиляваш живота и здравето заради нещо такова

Reed
11-18-2008, 17:30
ami imam priqteli golemi no imam chuvstvoto che ako gi splashi te shte mi go vurnat troino i moje da go pokajat na klasnata mi uchitelka..a kolkoto do bashta mi ne iskam da go razocharovam s maloumnata si postupka..


И като го покажат на класната-кво?!
Ще ти пише по-слаба оценка,защото си танцувала и си се записала на клипче?
Много навътре го взимаш.
Я ги сплаши тия да видиш как ще подвият опашка,като се правят на много интересни.
Ако не искаш-няма да спрат.
И всеки път когато се заядеш с тях,ще ти го напомнят.
Независимо колко време е минало.

chelsea
11-18-2008, 17:45
едно бивше гадженце ми беше направил снимка по цици на моя телефон. аз по всички правила на гадостта забравих, че имам такава снимка :D и се снимаме с някакви съученички после, гледаме снимките и опааа! изненада :D
всъщност ми стана супер смешно щото точно така и реагирах 'опаа' :D
какво толкова - не съм ги крала...айдеее. сега понякога се сещам за тая ситуация и пак се разсмивам. поне ми казаха, че имам хубави цици :D :D

Bianca
11-18-2008, 17:47
То всъщност е до морал. :-o Хаха, определено не бих си направила клипче по изрязани боксерки, докато танцувам. :D
Но, всеки си носи отговорността, хубавото поне е, че и осъзнала що за грешка си извършила, ноооо, малко късно.

spongkata
11-18-2008, 19:32
naprotiv az osuznah tupata si greshka oshte kogato razbrah che sm zabravila da go iztriq no to veche beshe na 2-3 telefona..noo da se nadqvame che shte go zabravqt..

hottie
11-18-2008, 19:43
Безмислено е да се впрягаш толкова много! Нищо толкова сериозно не се е случило. И щом си мислила да го показваш на твоята приятелка, значи предполагам клипа и танца са били яки нали? Не си и чисто гола, не правиш секс... тогава не е нищо сериозно! Пука ти!Снимала си се как танцуваш, е и? Какво е толкова ненормално в това да танцуваш по бельо?
Аз пък сутрин като си надуя музиката и се приготвям за работа си танцувам и аз 8-)
Приеми по-леко нещата, не е нищо фатално :)

November
11-18-2008, 20:05
Това ми напомня за едно момиче от града, което го снимал по време на полов акт и го разпространили из целия град, майка й работела в някакво кафене и веднъж някакви момчета го гледали клипчето на телефон и тя случайно го видяла, разбира си познала дъщеря си. На всичкото отгоре баща й бил полицай. Момичето като разбрало за всичко това щяло да се самоубие...
Не знам какво е станало по нататък.
Та, както виждаш не си в чак толкова тежко положение...

hardball
11-18-2008, 21:55
:shock:

Тоя тип не е реален, заклевам се :o

Lysit0
11-18-2008, 22:26
Покажи им,че не ти е /страх/ от тях.И си го направила просто от скука.
Не им се давай.