PDA

View Full Version : Просто коментар за положението в България



petet
11-17-2008, 16:12
Господи,направо вече ме е срам да живея в тая страна(а НЕ да бъда Българин,напртив!).Какви ли не работи се разиграват тука,пари отиват в ексурзиите и къщите на депутатите в чужбина и на плажа,за скъпи коли и самолети....и в крайна сметка.Всичките са един дол дренки-Станишев,Бойко,800 дена Оправията,Костов...всичката тая чума...просто няма ли някой сред обикновенните като нас граждани в парламента да пусне един референдом сред народа,за използването на електрически стол и графиците за този стол ще бъдат попълнени с 5 години напред.Изроди.И в крайна сметка народа,който дори "А" не може да каже остава не с пръст а с х*й в уста.Много писаници,нулева работа,същите сме като дептутати,аз ще ви оправя за 800 дни,ама спокойно,кви ли не други работи и в крайна сметка пак сме на същото диреже,ако не и по-зле.Та и ние като тях - псуваме,ядем се взаимно с политическите си убеждения,вместо да се обединяваме се разединяваме,отгоре "Висшите сили" се изсират буквално тук и пак България виновна за едва ли не нарушеният Световен Мир,пиян и смотан английски боклук идва по морето,цоца алкохола,трепе Българи...българина пак виновен естествено,прасето си отива пак в Англия,турци се разпореждат все едно са в джамията си,цигани кълнат българи,кухи "столичани" псуват "селяците" и обратното,кой от къде е,а в същото време не се замисляме,че кръвта ни е една и съща... и в крайна сметка пак нищо.И тук искам да завърша "Една птичка пролет не прави..."

Едно ми е интересно,защо ние Балканите и съседна червена Азия...
Знаете,че Нова Зеландия,Австралия са мултикултурни държави.Събрани отвсякъде.Чернокожи,бели,е реи,мюсюлмани,християни,хо ра с недостатъци и други с,защо Те,живеят задружно,защо го няма това етническо напрежение и прочие,което го има и бива създавано нон-стоп от Турци,Българи,Сърби,"Македонци",Гърци и прочие...не вярвам,да са нещо повече от нас,напратив!
Как ще се промени това...незнам...

shadow4e
Заглавията трябва да са описателни.

BulgariaZaBulgarite
11-17-2008, 16:27
Кучетата лаят, кервана си върви.. тая страна загива, к'во можем да направим 10 човека?

scoobydors
11-17-2008, 17:42
Глас в пустиня... :-D

Lysit0
11-18-2008, 20:00
Petet ,според мен не си изцяло прав/а.
Не беше ли Бойко Борисов ,който оправи и /оправя/ улиците из столицата.Не беше ли точно той,който нареди да се почистят столичните паркове и градини.И пак той пусна фонтаните пред НДКА.
По негово нареждане,оправиха малките алейки и пуснаха вода,пак пред НДКА.А не е като Софиянски и Костов,които грам не си мръднаха пръста.Честно казано,бих се радвала Борисов да стане президент на България.

scoobydors
11-18-2008, 21:23
Petet ,според мен не си изцяло прав/а.
Не беше ли Бойко Борисов ,който оправи и /оправя/ улиците из столицата.Не беше ли точно той,който нареди да се почистят столичните паркове и градини.И пак той пусна фонтаните пред НДКА.
По негово нареждане,оправиха малките алейки и пуснаха вода,пак пред НДКА.А не е като Софиянски и Костов,които грам не си мръднаха пръста.Честно казано,бих се радвала Борисов да стане президент на България.

Ей заради хора с такова мислене скоро няма да се оправим. :-x
Че то всеки може да запълни една две дупки по главната, да пусне 2-3 фонтана в някоя градина.... ами сериозните проблеми? Мислиш, че Бойко ще ни изкара от помията, в която ни забъркаха тройната коалиция? :? Аз пък не мисля ...

Lysit0
11-18-2008, 21:35
Petet ,според мен не си изцяло прав/а.
Не беше ли Бойко Борисов ,който оправи и /оправя/ улиците из столицата.Не беше ли точно той,който нареди да се почистят столичните паркове и градини.И пак той пусна фонтаните пред НДКА.
По негово нареждане,оправиха малките алейки и пуснаха вода,пак пред НДКА.А не е като Софиянски и Костов,които грам не си мръднаха пръста.Честно казано,бих се радвала Борисов да стане президент на България.

Ей заради хора с такова мислене скоро няма да се оправим. :-x
Че то всеки може да запълни една две дупки по главната, да пусне 2-3 фонтана в някоя градина.... ами сериозните проблеми? Мислиш, че Бойко ще ни изкара от помията, в която ни забъркаха тройната коалиция? :? Аз пък не мисля ...





3а мен си мисли каквото искаш....
Твое право и мнение.
Относно това, че всеки може да го направи....да може,но някой направили го до сега, Костов или Софиянски да са направили всъщност нещо до сега за столицата?НЕ!!!А Бойко поне действа!!
Благодарение на кой според теб боклукът из столицата не е разпилян на всякъде а е в чували и на сметищата?Пак заради Бойко!
Бойко оправя малко по-малко столицата.Той поне прави нещо.И вмество да сте му благодарни и признателни за това нещо вие го убиждате.И точно заради такива като теб няма да се оправи България.
Защото нищо не признавате,и сте егоисти.То е ясно,че няма да стане на веднъж,но Борисов поне прави нещо,малко по-малко всичко става.
И да,мисля,че той е тръгнал да ни изкарва от помията,и ще ни изкара!
Мое мнение,и никой неможе да го промени каквото и да казва!Само действията на Бойко ще докажат с врмето дали ще съм разочарована или още по-възхитена от негo...!!!!

Националист
11-19-2008, 09:01
Софиянски пусна халите, което може би е по-важно от няколко фонтана, въпреки че аз много обичам тези фонтани и специално тези пред НДК. Освен това Софиянски стабилизира цялата страна след националната катастрофа, предизвикана от комунистите. Костов също свърши основната работа по стабилизирането и възстановяването на страната, а и той кмет не е бил. Ако Мартин Заимов беше станал кмет, може би вече щеше да има завод за преработка на отпадъци. Бойко най-вероятно ще вкара отново турците във властта, а вероятно и комунистите. Негови са изказванията от сорта, че Ахмед Доган е най-големия политик и т.н. Не мисли, че те агитирам за Костов - той е бита карта докато не приеме ДОИП.

Ти малоумен ли си сляп ли си Те Софиянски и Костов се скъсаха да грабят държавата. Според него оправили :lol: ,оправили грънци само живота си наредиха. Костов освен ,че краде пък се скъса да се мазни на американците. Най-големите боклуци хванал да ми ги хвали!
А Софиянски освен това не би трябвало да има право да взима ръководни държавни функций тъй като не е българин ,а евреин.

kristo
11-19-2008, 10:23
То и Мартин Заимов, син на съветския генерал Владимир Заимов всъщност е носил една хубава еврейска фамилийка- Голдшмит... Сигурно това пак е някаква "случайност" в българската политика да се навират толкова много хора с еврейска жилка, но нали съм болен мозък и затова ще продължавам да си мисля, че е "случайност" :lol:

BulgariaZaBulgarite
11-19-2008, 19:25
Софиянски пусна халите, което може би е по-важно от няколко фонтана, въпреки че аз много обичам тези фонтани и специално тези пред НДК. Освен това Софиянски стабилизира цялата страна след националната катастрофа, предизвикана от комунистите. Костов също свърши основната работа по стабилизирането и възстановяването на страната, а и той кмет не е бил. Ако Мартин Заимов беше станал кмет, може би вече щеше да има завод за преработка на отпадъци. Бойко най-вероятно ще вкара отново турците във властта, а вероятно и комунистите. Негови са изказванията от сорта, че Ахмед Доган е най-големия политик и т.н. Не мисли, че те агитирам за Костов - той е бита карта докато не приеме ДОИП.

Ти малоумен ли си сляп ли си Те Софиянски и Костов се скъсаха да грабят държавата. Според него оправили :lol: ,оправили грънци само живота си наредиха. Костов освен ,че краде пък се скъса да се мазни на американците. Най-големите боклуци хванал да ми ги хвали!
А Софиянски освен това не би трябвало да има право да взима ръководни държавни функций тъй като не е българин ,а евреин.

Така е братко, за мангала всичко е Алумин, бакър, жилязо

Scrat
11-20-2008, 15:05
Petet ,според мен не си изцяло прав/а.
Не беше ли Бойко Борисов ,който оправи и /оправя/ улиците из столицата.Не беше ли точно той,който нареди да се почистят столичните паркове и градини.И пак той пусна фонтаните пред НДКА.
По негово нареждане,оправиха малките алейки и пуснаха вода,пак пред НДКА.А не е като Софиянски и Костов,които грам не си мръднаха пръста.Честно казано,бих се радвала Борисов да стане президент на България.

Я ми кажи какви правомощия има президента =). И какво ще направи Бойко като президент с тези правомощия =).