PDA

View Full Version : Да живееш като за последно!



Baby_b
11-17-2008, 16:23
Абе интересувам се колко от вас ей така всеки ден живеят, кат за последно. Оценявате ли си живота?
На колко от вас дните ви минават ей така като рутина?
Айде казвайте, че ми е интересно
Лично аз не водя мн разнообразен и интересен живот. Споделяйте вйй 8)

sisityy
11-17-2008, 17:05
li4ny az jiveq mn sky4en jivot...

lori
11-17-2008, 17:16
Всеки ден едно и също....с изключение на ваканциите и някои дни, когато ти е на кеф

Baby_b
11-17-2008, 17:33
То май повечето хора са така :( това е тъжно като се замисли човек...колко е кратък живота и колко малка част от него изживяваме запомнящо се.

Baby_b
11-17-2008, 17:34
Иска ми се поне един човек да напише положително мнение, ако не за друго поне да ме ободри.

BrokenInnocence
11-17-2008, 20:37
Да похваля авторката, това е една от малкото смислени теми, които съм чела от месеци, та... поздравления...

Иначе по темата... трудно е да се каже... всичко си зависи от гледната точка... За мен "да живееш за последно" не е равно да "да се друсаш и да пиеш за последно". Да кажем, че си имам определени неща, които съм решила, че трябва да свърша преди да умра... и си ги върша, бавно, но малко по малко става... в този ред на мисли, да, мисля, че ми е доста смислен живота и си го живея пълноценно доколкото е възможно, въпреки, че от време на време се вкарвам и в някоя дупка и се размазвам от правене на нищо и губене на време... но и такива периоди трябва да има...

UFOs
11-17-2008, 20:42
Аз съм като ромите.. ден за ден :P :D 8-)

Baby_b
11-17-2008, 20:52
Да похваля авторката, това е една от малкото смислени теми, които съм чела от месеци, та... поздравления...

Иначе по темата... трудно е да се каже... всичко си зависи от гледната точка... За мен "да живееш за последно" не е равно да "да се друсаш и да пиеш за последно". Да кажем, че си имам определени неща, които съм решила, че трябва да свърша преди да умра... и си ги върша, бавно, но малко по малко става... в този ред на мисли, да, мисля, че ми е доста смислен живота и си го живея пълноценно доколкото е възможно, въпреки, че от време на време се вкарвам и в някоя дупка и се размазвам от правене на нищо и губене на време... но и такива периоди трябва да има...
Мерси..написах го, защото се замислих за какви безсмислени неща си пропиляваме живота...и аз го правя всеки ден и не осъзнавам, че всичко върви към своя край, осъзнах, че искам да си изживея пълноценно всеки миг и трябва всеки да опита да го направи

Lysit0
11-17-2008, 21:06
Лично аз не се оплаквам.
Водя динамичен живот и това ме радва :)

Sigrina
11-17-2008, 21:19
Животът ми е доста динамичен. Харесвам го, запознавам се с много хора, но в същото време не толкова много, че да не ми остава време за семейството, правя какви ли не неща. Обичам си живота :)

mimsssssss
11-17-2008, 23:12
зависи от компанията.всеки ден еднообразие.като се събера с един определен чове(става на 2 месеца веднъж) и двамата живеем като за последно.обсъдили сме всякакви рискове и какво да правим ако стане нещо(поне предполагам че всичко сме обсъдили де) и така живеем и щуреем.държи ни влажно месец и после пак сме загоряли.

mimsssssss
11-17-2008, 23:15
Да похваля авторката, това е една от малкото смислени теми, които съм чела от месеци, та... поздравления...

Иначе по темата... трудно е да се каже... всичко си зависи от гледната точка... За мен "да живееш за последно" не е равно да "да се друсаш и да пиеш за последно". Да кажем, че си имам определени неща, които съм решила, че трябва да свърша преди да умра... и си ги върша, бавно, но малко по малко става... в този ред на мисли, да, мисля, че ми е доста смислен живота и си го живея пълноценно доколкото е възможно, въпреки, че от време на време се вкарвам и в някоя дупка и се размазвам от правене на нищо и губене на време... но и такива периоди трябва да има...
о да определено.и аз имах напред вид точно това: "За мен "да живееш за последно" не е равно да "да се друсаш и да пиеш за последно".мн мн вярно

asi_basi
11-17-2008, 23:52
Mi a znemoga da opredelqq. Dnite mi sa mnogo dinami4ni, vinagi zabarzanii...vse nanqkade bqgam, no kato cqlo e edno i za6to bqgam ot lekcii na rabota ( i obratnoto) posle v nas, da ponau4a za drugiq den, ako sam na kef moje da izlqza za 4as-dva i tova ee. Vakanciite sa po ineeresni, e vvakanciite v bg s nai interesnii de :D

st1ka
11-18-2008, 16:11
..

Baby_b
11-21-2008, 10:46
Не си живея живота като за последно и в никакъв случай не ми е еднообразен и скучен. Родена съм на тая земя в крайна сметка, за да живея, за да се радвам на живота. И го правя, колкото и гадни работи да ми се случват никога не падам духом - след лошото винаги следва нещо хубаво.

Ейй бравос :grin:
Аз нещо тия дни съм в депресия и се опитвам да гледам от положителната страна ама е трудно. Не знам заради времето ли е ама се чувствам ужасно, нямам желание за нищо. Вчера даже като си седях на бюрото и заплаках без причина, а не съм такава по принцип. Пред другите се правя на весела ама вече и това ми е трудно. Според вас тва вид депресия ли е?
Вие ако сте така какво предприемате?

Bubbly
11-21-2008, 12:57
На мен пък напоследък доста често ми се случва да плача за нищо, може би от напрежението. Иначе преди 2-3 години тоест била съм на 13- 14 имаше един период, когато всяка вечер преди да заспя плачех от радост.... :lol: Луда работа. Иначе не бих могла да кажа, че живея като за последно, но определено си харесвам живота. 8)

lifelesscorpse
11-21-2008, 16:15
не мога да живея всеки ден като за последно...иначе не се оплаквам.харесвам си живота с всичките му недостатъци :)