PDA

View Full Version : Бисексуални??



m3ch3ncee
11-17-2008, 16:24
Има ли такива сред вас?Имали ли сте връзка и с момиче,и с момче?Какво е чувството?
Аз самата съм бисексуална и съм имала връзка и с двете.И всяко едно си е хубаво по един или друг начин :grin: :-D

Empowered
11-17-2008, 16:40
Savremenite deca na 13-15 godini postoqno se dvoumqt mejdu dvata pola no mai za6toto e moderno ...4udq se dokade li 6te stignem...

scoobydors
11-17-2008, 16:57
Имаше една мадама тука дето беше би :-D (само за нея знам със сигурност)
Аз иначе си падам нормална. :lol:

krisiiiiito
11-17-2008, 17:01
специално аз нямам нищо против тези хора.. при тийнейджърската възраст много от нас изпитват някакви такива чувства но обикновено си е от самите години...да но има случай в които остават така за цял живот.. няма нищо лошо в това според мен и аз ги подркепям... сърцето не пита както се казва :)
дори познавам едно момиче което е лезбийка но всички около нея страшно я обичат и ценят като човек.. не мисля че секуалността е определящ фактор за изграждането на мнение за даден човек .. е поне за мен

m3ch3ncee
11-17-2008, 18:04
специално аз нямам нищо против тези хора.. при тийнейджърската възраст много от нас изпитват някакви такива чувства но обикновено си е от самите години...да но има случай в които остават така за цял живот.. няма нищо лошо в това според мен и аз ги подркепям... сърцето не пита както се казва :)
дори познавам едно момиче което е лезбийка но всички около нея страшно я обичат и ценят като човек.. не мисля че секуалността е определящ фактор за изграждането на мнение за даден човек .. е поне за мен

Напълно си права :) Все пак аз съм си убедена че съм такава и не го крия 8)

HONDA
11-17-2008, 18:07
Аз съм имала връзки само с момчета, но съм спала с момиче. Бих казала, че ми хареса, но не колкото с мъж.

Lysit0
11-17-2008, 18:12
Ми напълно нормална съм си :grin: :D

evelinka1122
11-17-2008, 19:20
бисексуални? вий луди ли сте бе?! :shock: никога не бих станала... :shock:
откакто ма обара една мазна русначка откачам като чуя бисексуални... :shock:

UFOs
11-17-2008, 20:06
Аз съм потресен.Тези дни много ми се насъбра.В събота разбрах,че две момичета от моя клас са лезбийки.(Хванах ги да се целуват)И сестрата на едната от тях ми каза,че е бисексуална.. :lol:

huligankata
11-17-2008, 20:22
Не съм имала връзка с момиче и не мисля, че изпитвам влечение към жени. Може би ми е малко интересно какво би било, но се познавам и знам, че не бих пробвала.