PDA

View Full Version : Първи път - съвети



SexyChild
11-17-2008, 16:38
Преди да започна, искам само да спомена за тези, които ще започнат с този прословут ред: "Защо не ползваш търсачката, вече има такива теми!" Знам, че има подобни теми, и да, използвах търсачката, прегледах темите до 12 страница и не намерих подобна. Ако някой има линк за такава тема, нека даде, за да не се налага да става всичко банално.

Както и да е. Аз съм на 16, тя е на 15. Нито съм я молил, нито съм я притискал, сама ми сподели, че е готова за тази важна крачка. И двамата сме девствени. Проблемът ми е, че сме заедно вече 11 месеца и държа страшно много на нея и не бих желал да се изложа... :oops:

Чел съм какви ли не всевъзможни щуротии, но желая да получа наистина добри и смислени съвети. :)

Fortuna
11-17-2008, 16:43
Trqbva da b1de6 mnogo nejen za6toto i na dvamata 6te vi boli.I pritesnenieto moje da ti izigrae lo6a 6ega otpusnete se ,sled tova pogovorete.Za da ne q boli tolkova p1rvo q otvori s pr1st.I nai-vajnoto IZPOLZVAI PREZERVATIV!

SexyChild
11-17-2008, 17:05
Trqbva da b1de6 mnogo nejen za6toto i na dvamata 6te vi boli.I pritesnenieto moje da ti izigrae lo6a 6ega otpusnete se ,sled tova pogovorete.Za da ne q boli tolkova p1rvo q otvori s pr1st.I nai-vajnoto IZPOLZVAI PREZERVATIV!
Е това за презервативите ми е пределно ясно. Не бих си позволил да го направим без.

А относно за това отваряне с пръст.. не знам, леко ми е странно. :(

11-17-2008, 17:11
няма защо да ти е странно :)

първо с едно пръстче , после с две и чак накрая с пениса ти , за да се разшири постепенно влагалището и да не етолкова рязка болката .. едва ли ще я "отвориш " с пръст , едва ли ципата ще се скъса само от пръста ти /въпреки , че е възможно ципата вече да е разкъсана от упражнения , тампон и по други причини/ с пръста просто ще разшириш малко по малко влагалището и :) за да сте по - сигурни и по - спокойни ако искате може да си купите лубрикант за по лесно проникване :) щом искаш съвети моят е да започнете с мисионерската , най - лесно е , а и имате възможност за близост за цунки , гушкания и шушкане в ушенцето :-D преди да почнет я предразположи , помогни и да се отпусне , било то с гушкане и целувки или направо с орална . важното е момичето да е отпуснато на макс и колкото се може по - влажно :) успехи

therichbitch
11-17-2008, 17:12
momi4e ne se otvarq s prust -pravilno ti e stranno,prosto budi po-negen i ne burzai,ako momi4eto e mn vuzbudeno,nqma da go boli tolkova taka 4e iz4akai da useti6 4e e napulno gotova
a da i dvamata se otpusnete na max za6toto naistina togava moge da se izlogi6

Stefchyy
11-17-2008, 17:24
Абе аз моето момиче я отворих с прьст... и НИЩО ама абсолютно НИЩО не беше по-различно от това дали щях да я отворя с пръсти или както и да е .. всичко си беше нормално след това .. !!!

MELON
11-17-2008, 17:31
Аз ще я кърта та да не ме забрави до края на живота си
И Аз така а ТИ

SexyChild
11-17-2008, 19:17
Все пак ще се поразровя из форума може да намеря още нетщо.

Иначе благодаря на тези, които си направиха труда да напишат по 2-3 изречения. Ако имате други съвети, слушам. :)

Letal
11-17-2008, 20:42
Почваш да я целуваш навсякъде после преминаваш кам френска, след това внимателно започваш с едно пръстче леко го движи бъдисигурен че е достатъчно увлажнена след това второ - отново много лекоо за да не я болиии и внимателно ги движиш когато усетиш че е възбудена и овлажнена достатъчно слагаш презерватива и в мисионерската е най-удобно (тя по гръб, ти отгоре)и оттам знаеш кое къде...

11-18-2008, 08:57
забравих да кажа в предишния пост .. :-D преди всичко гледай ити да си спокоен , ти трябва да предразположиш момичето , да я настроиш за това и да я отпуснеш , а за да стане тва самият ти трябва да си спокоен и отпуснат . Не го мисли от 1 ден преди тва , щото накрая от много
Smileпритеснения може нищо да не стане :)

Stefchyy
11-18-2008, 09:07
Абе бате .. Няма правда,няма ред,Вади куро и напред !!

SexyChild
11-18-2008, 15:24
То, че трябва да съм спокоен, това ми е пределно ясно. От нея не се срамувам, по-скоро съм смутен от това как ще се представя.

Искам да я предразположа по такъв начин, че да се чувства сигурно и комфортно и възможно по-малка да бъде болката. То от първи път почти никакво удоволствие няма, но споменът си остава за цял живот. :)

Kraken
11-18-2008, 16:05
Първо я разположи добре трябва да се подмокри доста добре ти си я знаеш там как се възбужда след това самото отваряне: никога недей да го пъхаш целия от първото вкарване когато отваряш малко по малко да кажем първо само главичката даваш няколко пъти така след това вкарваш с още сантиметър и така трябва да внимаваш да следиш действията й ако я заболи се връщаш ниво назад най добре да я помолиш да ти казва ако я боли когато най накрая го вкараш целия вкарваш още 15тина пъти и си готов ако се чувствате добре продължавате но задължително 1 седмица период след отварянето без секс след това вече можете да си правите каквото искате. не бързай и бъди спокоен

SexyChild
11-18-2008, 16:27
А относно това кървене? В случай, че при нея е така, какво да правя? :oops:

SexyChild
11-18-2008, 17:29
Вземи 1 кърпа и я избърши или я подложи под дупето и и пак я избърши след това.. импровизирай : )
Това с кърпата.. както и да е все ще се справя някак си.. но ако има кръв трябва ли да продължа или да спра.. надявам се, че поне тя ще ми каже, ако има някакъв проблем. :?

SexyChild
11-19-2008, 11:48
Ще го измисля някак си. :)

Titirito
07-07-2009, 11:37
Кръвта не е толко много, спокойно. :D Гледай да имаш пакетче носни кърпички около леглото - тва е достатъчно.

Rayzak
07-07-2009, 11:47
Trqbva da b1de6 mnogo nejen za6toto i na dvamata 6te vi boli.I pritesnenieto moje da ti izigrae lo6a 6ega otpusnete se ,sled tova pogovorete.Za da ne q boli tolkova p1rvo q otvori s pr1st.I nai-vajnoto IZPOLZVAI PREZERVATIV! momi4e ne se otvarq s prust -pravilno ti e stranno,prosto budi po-negen i ne burzai,ako momi4eto e mn vuzbudeno,nqma da go boli tolkova taka 4e iz4akai da useti6 4e e napulno gotova
a da i dvamata se otpusnete na max za6toto naistina togava moge da se izlogi6


АБЕ ВИЕ ЗА КИРИЛИЦА ДА СТЕ ЧУВАЛИ ? ?? ??? ????