PDA

View Full Version : Руса коса



anikz
11-17-2008, 17:03
zdr iskam da razbera kak da si napravq kosata dosta rusa v smisal kam bqlo ruso ? v momenta mi e izraznal moq cvqt i na dolu mi e nqkvo ujasno ruso i nz kak da si go opravq daide idei? :(

rusoto_baby_f
11-17-2008, 17:26
Иди на фризьор!В домашни условия никога няма да получиш желания резултат! :?

LovEsIckk
11-17-2008, 17:42
Иди на фризьор!В домашни условия никога няма да получиш желания резултат! :?
Мдам определно в домашни условия няма да получиш желания резултат ами и най вероятно да ти окапе косата.Аз миналата година ходих при фризьорката ми да ме изруси казах и,че искам да съм бяло руса ама то стана жълтеникаво и чак на втория път стана бяло.Обаче от изрусяване косата ми започна мнгоо да се накъсва (и плюс тва всеки ден я изправях) и седеше мнгоо изтощена и проскубана,колкото и маски да ползвах.Колкото по светла е косата толкова по си личи изтощеното.За да имаш хубава руса коса трябват огромни грижи и редовни посещения при фризьора!

BurningDesire
11-17-2008, 18:40
Русото е вече демоде, ама...
Вкъщи да си направиш хубав цвят - трудно, ама не невъзможно. Мажеш първо супра/блондор и чакаш 20-30 минути да изсветлее достатъчно, след това миеш и нанасяш боя, за силно изсветляване препоръчвам Палете А10 или Гарниер там най-светлото.
Да не кажеш, че не съм предупредила, най-вероятно ще си изгориш тотално косата и ще почне да се къса.

anikz
11-17-2008, 18:43
dam moje bi ste pravi moje da ne ostane ni6to ot neq blagodarq vse pak

korkuluruya
03-03-2009, 12:57
zdr iskam da razbera kak da si napravq kosata dosta rusa v smisal kam bqlo ruso ? v momenta mi e izraznal moq cvqt i na dolu mi e nqkvo ujasno ruso i nz kak da si go opravq daide idei? :(


6tom mn tie prorasla kosata po dobre otidi na frizior danese ma4i6 u vas...bqlo ruso barzo 6ti napraqt ama zavisi kolko ti e rusa ostanalata kosa 6toto ako tq e kam bqlo ruso ne moje dase slaga ,,bqla,,boq po obektivni pri4ini...ina4e za bqlo ruso v nikav slu4ei nesi zimai na garnier te pravqt siv otenak si4kite,fara i mm beuty pravqt normalen ,,jalt,,cvqt...bg boite sa6to nesa podhodq6ti ot sorta na aroma i prestij osven tfa sa mn neka4estveni edinstvenite ka4estveni bg boi sa mm beuty i fara:P ada i londa nikoga nesi zimai rusite tonove za6toto kosata stava SINQ ILI ZELENA! :-x ama bukv za bqlo ruso palette rusite tonove pravqt kosata mn bqla est ako kosata e isvetlena do bqlo ruso predi tova :-)

Infinity
03-03-2009, 14:39
със изсветлител май ставаше тая работа :)

potencialnozlo
08-20-2009, 15:42
Е ми аз пък в къщи се боядисвам и мн съм доволна от себе си е как ина4е закво у4их 5 години :D :D давайте ми кинти аз ще ви изрусявам :-)

p3tinc3t0
08-20-2009, 15:45
Офф пак тема от преди година :-x

falshiwata
08-20-2009, 15:46
Иди на фризьор!В домашни условия никога няма да получиш желания резултат! :?
:)

aloveyou
08-20-2009, 16:08
Иди на фризьор!В домашни условия никога няма да получиш желания резултат! :?

+1 :)

ByK
08-20-2009, 18:43
кане шампоанчета 8)