PDA

View Full Version : Когато той замине нанякъде...



SwEeT_pAiN_F
11-17-2008, 17:12
Здравейте,ето че пак опрях до вас. Споделете момичета,когато вашите гаждета заминават на някъда за повече от 1-2 седмици как го приемате?Като се върне той същият ли е или не?какво се различава?Докато него го няма плачете ли?Като е другаде как комуникирате?
Ние откакто сме заедно /6 месеца/ сме се разделяли наай-много за 4 дни, а сега той заминава на другия край на България да работи за 20 дни...мислех че добре ще го приема...ама както наближи и се побърках. Много ми е шибано...и незнам ...имам чувството че е цяла вечност...
Благодаря ви че все пак мога да споделя с вас.

curka87
11-17-2008, 17:18
Ами опитай се да не го приемаш като края на света.Все пак не се разделяте завинаги ( не късате), а той просто заминава по работа.
Повярвай много ще ти е тежко, но ще видиш, че тези дни ще минат много бързо.
Не се отчайвай.Използвай това време да излизаш с приятелки и да се разсейваш с неща, които не си правила до сега и..... времето ще мине.

sextazy_baby
11-17-2008, 17:25
Ами всъщност на мен ми се наложи да замина за един месец на другия край на България,при положение че за година и половина сме се разделяли най-много за 1 седмица и то 1-2 пъти...страшно много ми липсваше това момче и не съм вярвала че ще е така.Да,плаках много,особено отначало.Имах 1000 безплатни минути,които заминаха само с него за няма и 5 дни.Наложи се да купувам телефони,с които да си говорим напълно безплатно,понеже нашето момче не успя да издържи.Нещото,което най-много ме караше да ми е тъжно и да искам да го гушна,беше като започнеше да плаче,че му липсвам...определено ми беше трудно

SwEeT_pAiN_F
11-17-2008, 17:31
А моя приятел още не е заминал..тази вечер заминава и аз вече плаках... бахти ревлата съм!! Направо незнам как ще минат тези 3 седмици...имам чувството че ще са най-дългите през живота ми!

sextazy_baby
11-17-2008, 17:37
Знам миличка,аз също бях така още вечерта преди да замина.Наистина гледай повече да излизаш,виждай се с приятелки,разсейвай се с нещо,чувайте се отвреме-навреме и ще ти минат тези 20 дни.Да,трудно е,но не е болка за умиране.Ще видиш тогава като се върне колко ще ти е хубаво.Аз умрях от щастие като ме гушна милото :oops:

SwEeT_pAiN_F
11-17-2008, 17:44
Миличка благодаря ти за нещата които сподели. А като се прибра имаше ли разлика в отношенията и каква по-точно?

Lysit0
11-17-2008, 17:51
Разделяли сме се много пъти.
Напълно нормално е.
А а3 както танцувам,и цяло лято бях на Албена,
Той се сърдеще,но работата ми е по- важна,все пак съм реалист!!!
Е сега пак сме си заедно де...

HONDA
11-17-2008, 18:13
Ех, Наде... Днес и аз опрях до теб :-D .
Не се тревожи за твоето момче. Ще се чувате редовно, ще си спишете. Всичко ще е ок. Няма смисъл да се тревожиш. Малко ще ти липсва през 3те седмици, но с мисълта, че той е с теб, макар и не физически, ще минат като 3 дни :-)

Blo0dG1rl
11-17-2008, 18:13
Ми на мен ми се е случвало моя приятел да го няма.. И после.. е супер.. след като сме си липсвали.. изпитваме още по-голяма наслада от това, че се виждаме... и т.н :D

sextazy_baby
11-17-2008, 18:14
Миличка благодаря ти за нещата които сподели. А като се прибра имаше ли разлика в отношенията и каква по-точно?
Ами,знаеш ли,като се прибрах му се обадих и той излезна пред нас да ме чака,като го видях ми се стори някакси странен,все едно не е моето момче,беше толкова странно и приятно.Докато в отношенията промяната беше изцяло положителна - повече внимение,глезене,повтаряше ми непрекъснато че ме обича,колко съм му липсвала,как ще се промени и ще ми обръща 100 пъти повече внимание отпреди,не ме пускаше,само ме гушкаше...хубаво е.Нали ти казах - трудното е първите дни,но всичко минава и ще ти е толкова хем хубаво,хем странно след това,но е приятно

SwEeT_pAiN_F
11-17-2008, 18:17
Хрисенце мерси за подкрепата...дано да е така. Като той ми казваше че съм голяма лигла...истина е...вече сама си го признавам.
Уфф дано минат бързо че направо ще се побъркам!!!

HONDA
11-17-2008, 18:19
Спокойно... Както казаха и по-горе, когато си дойде ще сте много щастливи, че пак сте си заедно и ще си се радвате супер много един на друг .

SwEeT_pAiN_F
11-17-2008, 18:25
Да искрено се надявам след тези 20 дни всичко да бъде повече от прекрасно.

ShiZo
11-17-2008, 18:30
Здравейте,ето че пак опрях до вас. Споделете момичета,когато вашите гаждета заминават на някъда за повече от 1-2 седмици как го приемате?Като се върне той същият ли е или не?какво се различава?Докато него го няма плачете ли?Като е другаде как комуникирате?
Ние откакто сме заедно /6 месеца/ сме се разделяли наай-много за 4 дни, а сега той заминава на другия край на България да работи за 20 дни...мислех че добре ще го приема...ама както наближи и се побърках. Много ми е шибано...и незнам ...имам чувството че е цяла вечност...
Благодаря ви че все пак мога да споделя с вас.

Отвратително е.
1-2 часа е максимално поносимо за мен. Оттам нататък, обаждания постоянно, какво става, защо става, кога ще се връщаш, липсваш ми, крокодилски сълзи...
След това като минат няколко дни свикваш със сивотата.
След няколко седмици успяваш да се примириш и мислиш всяка секунда за това как той ще се върне.
Когато се върне, го обичаш повече от преди. А той теб? ..Също. ( в моя случай... надявам се и в твоя, но хората като него са малко...)

Drebs
11-17-2008, 18:30
Не си набивай някви филми е братле. :D :D

SwEeT_pAiN_F
11-17-2008, 20:05
Чудя се...добра идея ли е да минава преди да отпътува през нас да го чункам за Чао? Притеснява ме това че сигурно ще ревна като идиотка...

HONDA
11-18-2008, 13:26
Да, добра идея е. Дори и да заплачеш, това, че ще ти липсва не е срамно.

SwEeT_pAiN_F
11-18-2008, 14:25
Така и стана...мина през вкъщи за малко... и като ми каза че трябва да тръгва..се разплаках много.Трудно ми е без него,много ми е сдухано като го няма...ама дано бързо да минат дните..

sisityy
11-21-2008, 13:57
ami mn gadno mi stava ....no znam 4e teq dni kogato go nqma 6te minat burzo i pak 6te se vidim

zaraaa
11-21-2008, 14:40
Гадно е определено, но той заминава само за 20 дни ще минат набързо и ще се върне, а дотогава поддържайте връзка, когато почувстваш, че имаш нужда от него му пиши смс или пък му се обади, е ама не ставай и мн нахална де 8-) Приеми го като нещо временно, все пак отива само за 20 дни, прави нещо, докато него го няма, гледай да запълваш времето си и така дните ще минат бързо :) Не се коси, с моят приятел няма да се видя цели 4 месеца, ама съдба пък и когато Има Желание Има и Начини! :):):)

darla
11-21-2008, 14:46
ami izpadala sum v tvoqta situaciq s biv6iq mi priqtel,no s tazi razlika,4e toi ne zaminava6e za 20dni,a za po 3-4 meseca i ne za dr krai na bg,a v 4ujbina.Poslednite dni predi da zamine vinagi bqha AD,za6toto kolkoto i hubavo da ni be6e v momenta,znaehme,4e sled nqkolko dni 6te sme na svetlinni godini edin ot drug.i tova se e slu4valo mnogokratno za tezi 4god.,v koito bqhme zaedno.Prejivqva se.No trqbva da si silna,toi su6to i da se otdadeni edin na drug,da si vqrvate,ne dopuskai razstoqnieto mejdu vas da te hvurlq v sumneniq otnopsno lubovta mu i v glupava revnost prosto,za6toto ne e do teb,ako naistina te obi4a-nqma da napravi ni6to,dokato e tam.Vqrvaite si i se obi4aite.pojelavam vi uspeh! :-)

kalpazanka
11-21-2008, 20:11
Ами вече 7 месеца стискам зъби, няма как. /От 20 април до 27 ноември, време почти не остана, но накрая имам чувството, че е спряло./ Ми поплаках си, като ми каза, че ще лети за Англия, поплаквах си, като се сдърпаме по телефона, ама ето, че времето мина някак си. Чувахме се по скайп, по телефона, писахме пи имейли, смси, писма /аз писах писъмца :) /и ето другата седмица каца в София.
Така че, горе главата. 20 дни са по-добрия вариант.

slunchiceto0
11-22-2008, 05:25
Мии едно мое старо гадже замина за няколко дни..и се върна с нова приятелка... ;]

nejnaDROGA
11-22-2008, 06:03
Преди 2 седмици и на мен ми се случи :) Гаджето ми трябваше да замине за Варна за 10 дена :) В началото,когато разбрах се разплаках,защото макар да ходехме от месец ние никога не се бяхме разделяли за повече от няколко часа.Знаех,че докато е там няма да направи някоя простутия (да флиртува или да ми изневери с някоя),но все пак ми беше кофти :( Той обаче гледаше да ме разсейва за да не мисля за деня,в който ще замине...Накара ме да обещая да не плача,когато тръгне и ме помоли да не го изпращам,защото ще му е още по-гадно :) Така и направихме :) Писахме си в скайп,той ми каза "Мило излизам с нашите.Чао за сега" и замина :) 3 часа след това ми се обади да ми каже,че е пристигнал и че вече са в болницата (щяха да правят операция на сестра му).След това говорих и със сестра му и така :) Тъй като цялата ни компания е в група и си говорим напълно безплатно дори не усетихме кога минаха десете дена :) С милото си говорихме по около 6-7 часа на ден (или докато на някой не му се изключи телефона :D ) и ето,че дойде време да се прибира :)

По темата - не забравяй (към авторката),че вече има много начини за поддържане на връзка :) Телефони,скайп,имейли,смс-и,ммс-и и т.н. :) Вярвяй ми няма да ги усетиш тези 20 дена,но само ако му имаш доверие и не мислиш постоянно с кого е,къде е и т.н. :) Успех :-)

SwEeT_pAiN_F
11-22-2008, 16:22
Благодаря ви че споделихте. Да вече се мина почти половината от времето.. чуваме се постоянно. Аз му имам доверие..ама направо това време имам чувството че тече още по-бавно. Един филм като хората немога да изгледам!! Незнам дано по-бързо се върне,че вече излудявам без него. Някой ми беше написал да не го тормозя постоянно ама неща ве ми се отдава.. на ден не ми мърдат към 10 смса... 2-3 разговора по телефона от по 7- че и повече минути. И пак ми е недостатъчно...

BigFakeSmile
11-30-2008, 20:12
бих дала всичко да беше заминал за 2-3 седмици!!
ама е завинаги...
...ии ще го видя..може би..след година..
а как го приемам ли...вече не плача сяка вечер..но като чуя некфа подобна история на моята..или като си пишем...сълзите просто си текат и не мога да направя нищо :shock:

hooliganka89
11-30-2008, 20:14
Здравейте,ето че пак опрях до вас. Споделете момичета,когато вашите гаждета заминават на някъда за повече от 1-2 седмици как го приемате?Като се върне той същият ли е или не?какво се различава?Докато него го няма плачете ли?Като е другаде как комуникирате?
Ние откакто сме заедно /6 месеца/ сме се разделяли наай-много за 4 дни, а сега той заминава на другия край на България да работи за 20 дни...мислех че добре ще го приема...ама както наближи и се побърках. Много ми е шибано...и незнам ...имам чувството че е цяла вечност...
Благодаря ви че все пак мога да споделя с вас.

Е,20 са нищо бе,докато се усетиш и ще са минали.
Аз съм била разделена с моя приятел за 3 месеца и го приех съвсем нормлано.Чувахме се по телефона,нито веднъж не съм плакала докато го е нямало.

SwEeT_pAiN_F
12-01-2008, 11:47
Благодаря ви за успокоенията...на всичкото отгоре днес като се чухме...ми сподели че можело да остане и до към 7-8-9.... бахти...не е честно спрямо мен...искали да остава да работи още... чудя се..как да му кажа че искам да се прибира най-късно към 5 /когато неговия приятел ще си идва/ но пък не искам да го обидя или да го нараня.Много ми е шибано..тъкмо свиках с мисълта че скоро си идва... и кво стана...и пак...почвам да рева като малко дете.

nejnaDROGA
12-01-2008, 12:10
Издържала си 20 дена,ще издържиш и още седмица ;)

darla
12-01-2008, 12:15
Mila,az se 4uvstvam taka vseki den,kogato s muja mi se razdelqme i otivame na rabota.Toi v edna posoka,az v druga,vupreki,4e ve4erta pak 6te sme zaedno,prekaleno sum privurzana i sum sviknala vsqka sekunda da e okolo men.no tova e jivota...6te izturpi6.