PDA

View Full Version : Нужда от съвет :S



Lollys
11-17-2008, 17:31
Hi :P Знам че може би това е поредната тема и мове би на всички ви е омръзнало обаче наистина имам нужда от съвет ;[ Става въпрос че от пове4е от месец ве4е съм ограничила храната- тестено,газирано, сладко и хапвам само плодове, зеленчуци, активии, мюсли, само обезмаслни млека , също така карам и велоаргометъра който имаме вкъщи и правя по 150 коремни преси и това всеки ден .. обаче резултат никакъв :-# :cry: висока съм 174 и тежа 59 кг което е много ... моля ви дайте ми някакви съвети , упражнения допулнителни или някоя диета която сте спазвали и деиства защото ми писна вече... :-) :-)

DiScOnEcTeD
11-17-2008, 17:34
ми изчакай още мессец според мен и ако тогава още няма нищо :shock: :shock: прави повече упражнения , тичай ....

lori
11-17-2008, 17:34
и аз съм като теб 174-5/59. правя коремни преси и наистина се ограничавам доста, обаче... не знам трябва да се пие много вода, а също е добре и да се скача на въже...абе общо взето такива нещаа

Schneeflocke
11-17-2008, 18:07
Тук виждате гените в действие. Аз само като почна да ям по една Активиа на ден и свалям 4 кг за седмица. Консултирай се със специалист. Иначе, възможно е да е, понеже прекаляваш с упражненията. Мускулите са по-"тежки" от мазнините. Затова кантарът мълчи, но може метърът да проговори.

lcl
11-17-2008, 18:28
Oпиши по-подробно как се храниш. Кога, какви храни, какви количества, колко течности приемаш на ден. Какви са другите физически активности освен тези, които изброи.

silver_moon
11-17-2008, 18:29
ми първо ако не ядеш на около 3-4 часа организма започва да складира храната, демек така не отслабваш...второ - яж повече протеини, и не си мисли, че млеката с най-малкия процент масленост се най добрите, яж с около 2%масленост, че иначе ча само нишесте и вода, активичта няма да я коментирам - това НЕ е мляко, само и единствено нишесте (сама съм си го доказало чрез един прост опит)...плодовете и зеленчуците са ок, добре че си ограничила тестеното и всичко със захар, но просто хапвай повече месце и яйчица...а и упражненията е по-добре да се правят през ден, а не всеки ден, за да не свиква тялото с тях...а и както казаха вече мускулите тежат повече, затова по-добре разчитай на метъра отколкото на кантара :)

пп. аз мисля, че за ръст 1.74 твоите килограми са си супер, но ти и знаеш :)

Lollys
11-17-2008, 19:00
Газирано и сладко -> органично??? Нещо се бъркаш тук.

kude sum kazala organi4no :? kazah 4e sum gi ograni4ila :-) a otnostno kakfo qm ..ami zna4i nqmam to4no opredeleno menu no mislq da po4na edna dieta s koqto edna moq fr svali 10 kg za 2 sedmici no tq ne gi zapazi za6toto sled tova zapo4na da qde ve4e gorda 4e e svalila 10 kg i te se vuzvurnaha 4e mai i pove4e daje stanaha , ama taq gre6ka pone nqma da q naprava. ako nqkoi se interesuva za dietata da pi6e na ls ;] :P

lcl
11-17-2008, 19:46
Lollys, извинявам се. От бързо четене, недочетено :)

Не разбрах какво трябва да махаш... То упражнения много иначе.

Аз не те съветвам на повече месо и яйца. Според мен по-добре млечни и растителни белтъчини.

Драсни я тази диета - интересно какво представлява.

CwalkIn
11-17-2008, 21:28
Става въпрос че от пове4е от месец ве4е съм ограничила храната- тестено,газирано, сладко и хапвам само плодове, зеленчуци, активии, мюсли, само обезмаслни млека , също така карам и велоаргометъра който имаме вкъщи и правя по 150 коремни преси и това всеки ден .. обаче резултат никакъв
Ам.. резултат няма да има за 1 месец .
Аз съм момче , и преди около година сериозно се захванах да тренирам . ЯМ ВСИЧКО и тренирам 6 дни във седмицата . (във началото беше по рядко) Та... не се ограничавай от към храна , яж си нормално , тренирай повече , след третия месец ще видиш резултати (дори и малки) , но не се отчаивай .. всичко идва със много труд и постоянство :) .

mimsssssss
11-17-2008, 22:52
в активията има захар следователно като изядедеш една активия по добре яж кисело мляко и шоколад.не яж плодове не ми се търрси сега цялата статия обаче имаха някви захариди който бяха трудно разградими.
позволени храни:мляко(прясно и кисело с по малко масленост за предпочитане),месо(чисто без мазнини-пилешко е най чистото),яйца(до 4 на ден),пълнозърнест хляб(до 2 филиики на ден),мюслите натоварват корема затова или не яж или си вземи трици от някоя аптека(пщенични или овесени),кашкавал и сирени(но в по малки количества заради маслеността им,ако ги замениш с извара ще е най добре).карай така месец и ще има ефект.яж разделно.яж по 4 пъти най малко,като последното ти ядене да е до към 8.може да се яде и по късно просто трябва да си легнеш по късно.добре е да се яде до 4 часа преди сън за да може да се обработи храната,а да не застоява.сутрин яж-задължително.пии вода по всяко време и най вече по време на храненето-изпълва корема и колкото и да си гладен и водата ти дава някаква ситост.тва е от мене.ако има нещо питай.пращам ти го и на лично.

ILY
11-19-2008, 11:39
за да почнеш да слабееш трябва да изразходваш повече енергия от колкото приемаш .. според мен 150 коремни на ден не стигат ... аз отслабнах със скачане на въже и коремни ( всеки ден по 15 минути - въже и 300 коремни преси) преси без да се ограничавам кой знае колко .. но аз практикувам и друг спорт 3пъти седмично .... :|

www
11-19-2008, 15:14
ne eot zna4enie kakvo qde6 a kolko moje da qde6 cql den samo plodove no qko izqde6 nad nujnite za organizma kalorii se1 ni6to ne si pravila :) karai na 1000 ili 1200

UFOs
11-19-2008, 16:12
Добре де,защо си гледаш скапаните килограми.Важно е,като се погледнеш да се харесаш.Килограмите не говорят нищо.На теб може мускулатурата да ти е 10 кг.Няма лошо едно момиче да има мускули по себе си.Защо си гледаш килограмите.Те не са важни.Важно е как се чувстваш и изглеждаш ;)Повечето момичета прекаляват с тези неща...

Slave4You
11-19-2008, 16:45
Какво имаш предвид- че няма видим резултат, или че на кантара няма резултат? Както казаха, мускулите наистина могат да тежат, а ти може би си натрупала доста вече;) Достатъчно е, да се погледнеш в огледалото и да се харесаш. А ако няма и видим резултат може би не правиш нещо както трябва.. Например аз лично не мисля, тези Активии (особено с плодовете и мюслитата и тея) са особено нискокалорични. Може би трябва да питаш някой по-навътре в тези работи :Р

Lollys
11-19-2008, 18:55
мерси на всички за съветите :-) а резултат няма на кантара а видим сякаш има , или просто ми се иска да има и се заблуждавам :D а с приятелките ми съм всеки ден и те са свикнали с мене и няма как да преценат и те. ама най-големия проблем е че вечно съм гладна :lol: и наистина ми е мн трудно да се ограничавам .. е ако не постигна кой знае какви резултати поне няма да напулнея още повече защото зимата най- много се пълнее :) а само да ви попитам ако наистина са мускули а не сланинки премерваики се със сантиметъра трябва ли да е по малко от преди или просто едното е заместило другото (ако ме разбрахте кво искам да кажа де ) :oops:

mimsssssss
11-19-2008, 21:09
e ще има разлика.мръвката се тресе мускула е стегнат 8-) .е чудно как няма да си правиш разлика не познваш ли тялото си????аз и 2 кг да кача/сваля разбирам откъде и защо 8-)

Wrathchild
11-20-2008, 07:49
Тук виждате гените в действие. Аз само като почна да ям по една Активиа на ден и свалям 4 кг за седмица. Консултирай се със специалист. Иначе, възможно е да е, понеже прекаляваш с упражненията. Мускулите са по-"тежки" от мазнините. Затова кантарът мълчи, но може метърът да проговори.А нали знаеш обаче, че за месец не е хубаво да се свалят повече от 3 кг? Иначе съм съгласна с теб.