PDA

View Full Version : NFS UNDERCOVER...



LeVski_fen
11-17-2008, 18:13
Искам да попитам тези,които разбират от компютри има ли шанс новото NFS да тръгне ма моя комп или няма смисъл въбще да го свалям,ето това са характеристиките на компютъра ми:
Windows:XP
CPU:1,9Ghz
RAM:1Gb
Video:512
Hard:150Gb

А това са характеристиките на играта:
http://zamunda.net/details.php?id=147794&hit=1
## Системни изисквания :
MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS
OS: Windows XP/Vista
CPU: Pentium 4 3.2 Ghz or AMD Athlon 64 3500+
RAM: 1GB MB RAM or higher (Windows Vista requires 2 GB RAM)
HDD: 10 GB free disk space or more
Graphics: 256 MB or higher (Pixel Shader 3.0, PCIe only) *
DirectX: Version 9.0c

RECOMMENDED REQUIREMENTS
OS: Windows XP/Vista
CPU: Intel Core 2 Duo, AMD 64 X2 5200+ or AMD Phenom
RAM: 2GB MB RAM or higher (Windows Vista requires 3 GB RAM)
HDD: 10 GB free disk space or more
Graphics: 512 MB or higher (Pixel Shader 3.0, PCIe only) *
DirectX: Version 9.0c

DiTeraNNo
11-17-2008, 18:30
Ще ти тръгне на ниски до средни настройки. ЕА много се изсилват си изискванията за CPU-то. Ама изчакай читав рилийз...

scyLLa
11-17-2008, 18:49
Ще ти върви да, но ще ти зарежда бавно

DarkAngelOfHope
11-20-2008, 04:24
пф ... незнам дали си пробвал вече и дали ти върви ...

но аз със

CPU 3.15Ghz
RAM 3GB DDR2
Video 512 RAM DDR2

едвам успях да я подкарам ... върви ми ама на минимална графика и е супер грозна играта а и за времето което успях да поиграя ... game play-я ми се стори доста зле като за NFS ... така че реших че няма смисъл да играя тази игра без графика на макс ... :)

ThEKiNgG
11-20-2008, 06:00
a pri men dali 6te varvi

1gb ram
video-256
3.6ghz
hard-160 :)

LizZz
11-20-2008, 06:33
Поредната тъпа игра, без да съм я пробвал. Защо ли повечето хора не могат да карат....
Тва няма нищо общо с реалността.. Играйте Live for Speed, та да ви видя..

WILD__BOY
11-20-2008, 08:01
на AMD 2GHz X2, 2.5 GB RAM, 512MB PCI Video ми върви идеално... не знам тоя пич с 3те GB RAM къв е, що е ама говори глупости

DarkAngelOfHope
11-20-2008, 16:11
хаха :) WILD__BOY как ще говоря глупости :P просто CPU (Intel Celeron D336 2.8GHz, с малко клок до 3.15Ghz) ми идва слаб и аз да имах дву ядрен CPU щеше да ми върви ок :) къв е смисъла да си измислям (примерно) че не ми върви ? Не е само NFS-то дето не ми върви ок от новите игри ... :) ама кво да се прави ... за нов CPU ще ми трябва ново дъно ... а аз като зема ново дъно ще искам да сменям и RAM ... бе дълга и широка ... немам пари за нов комп ся ...


LizZz дам ... наистина май е поредната тъпа игра. Аз по принцип харесвам поредицата NFS но след Most Wanted нещо почнаха да куцат доста май game play-а отстъпва много пред графиката, нагляга се на хубаво изглеждащи коли но как се оправляват сякаш вече не е от толкова голямо значение. Трябва да я пробвам тази Live for speed аз харесвам колите да се чупят ... така много повече се замисляш как да влезеш в завоя къде да намалиш и т.н., затова любимата ми игра е NFS Porsche 2000 :)

LeVski_fen
11-20-2008, 16:50
http://canurunit.com
По презумция това трябва да е сайт, който ти да казва дали ще ти тръгне дадена игра :-o ,само че при мене зарежда супер бавно :smt120
кажете при вас как е :-o

LeVski_fen
11-20-2008, 16:54
на AMD 2GHz X2, 2.5 GB RAM, 512MB PCI Video ми върви идеално... не знам тоя пич с 3те GB RAM къв е, що е ама говори глупости
Оооо човече явно не говорим за една и съща игра :smt104 :smt104 :smt104
На моя комп преди малко я качих и върви много,много трудно даже мисля да я махам скоро ](*,)

LizZz
11-21-2008, 06:32
хаха :) WILD__BOY как ще говоря глупости :P просто CPU (Intel Celeron D336 2.8GHz, с малко клок до 3.15Ghz) ми идва слаб и аз да имах дву ядрен CPU щеше да ми върви ок :) къв е смисъла да си измислям (примерно) че не ми върви ? Не е само NFS-то дето не ми върви ок от новите игри ... :) ама кво да се прави ... за нов CPU ще ми трябва ново дъно ... а аз като зема ново дъно ще искам да сменям и RAM ... бе дълга и широка ... немам пари за нов комп ся ...


LizZz дам ... наистина май е поредната тъпа игра. Аз по принцип харесвам поредицата NFS но след Most Wanted нещо почнаха да куцат доста май game play-а отстъпва много пред графиката, нагляга се на хубаво изглеждащи коли но как се оправляват сякаш вече не е от толкова голямо значение. Трябва да я пробвам тази Live for speed аз харесвам колите да се чупят ... така много повече се замисляш как да влезеш в завоя къде да намалиш и т.н., затова любимата ми игра е NFS Porsche 2000 :)
На LFS ти падат колелата, пукат ти се гумите разваля се скоростната кутия при неправилно каране, кво ли не... И управлението си е баш реално. Виж я.. Няма кой знае кви изисквания графиката бива..
Има си общо взето шофьорски курсове - трябва да преминаваш разни трасета с конуси, примерно.. Да правиш завъртане 180 на определено място и т.н.