PDA

View Full Version : Малка помощ в търсене на едно сайтче ^^



crueltypsiho
11-17-2008, 22:20
:shock: таа.. хора .. пиша тук за да питам знаете ли сайт в който да се регистрират само метъли,пънкове и скейтъри... и там другите различни от шаблонните фешъни и чалгари хорица.. ? В смисъл да е нещо подобно на прословутия сайт за запознанства аха.бг или сладур.ком... ,само ,че да е с инфо за наште си хора.. и да няма чалгари и фешъни и да е фраш с интересни яки хорица от така да се каже различното общество (: ??? Плсссс.. ако някой знае някой сайт да пише.

hardball
11-17-2008, 22:32
vampirefreaks.com ?

Christ
11-17-2008, 22:33
vampirefreaks.com ? :lol: :lol: :lol:

hardball
11-17-2008, 22:33
Майтап да не е, има такъв сайт :D

HardcoreSyndrome
11-17-2008, 22:36
Майтап да не е, има такъв сайт :D
Има, има...майтапа е, че от там се крадат най-много снимки. :D

hardball
11-17-2008, 22:40
Много наебано име за сайт, а?

crueltypsiho
11-17-2008, 22:49
Хах знам го тоя сайт ,наистина има много яки хорица там ,само дето наистина много им крадат снимките.. лично аз даже пострадах така да се каже.. но то откъде ли не се крадат вече снимки.. егати идиотите дет има.. но предполагам че тва не е единствения сайт.. случайно да знаете някой български сайт? 8)

Luvcraft
11-17-2008, 23:07
anti-fashion_org
(долната черта е точка)
За този ли става въпрос :smt026

crueltypsiho
11-17-2008, 23:43
anti-fashion_org
(долната черта е точка)
За този ли става въпрос :smt026 Ами да,нещо такова търся ,благодаря ти (: Очаквам още предложения ,просто напишете всеки сайт в който знаете ,че чалгарското и фешънското племена са на изчезване и има интересни хора :D

WILD__BOY
11-18-2008, 07:37
тъпа работа са тея сайтове

Swinkenhoffer
11-18-2008, 09:12
http://www.gothbg.com/ ??

:lol: :lol:

hardball
11-18-2008, 13:10
Абсолютно вярно. Да си сложиш еди-какъв-си етикет(фешън, анти-чалгар, гот, емо, уатева) не те прави нищо по- различно, от това, което си.
Обаче да сложиш субкултурата, сексуалността, предпочитаната музика или каквото и да е на първо място пред индивидуалността ти те прави тъпак, овца, нищо по- различно от останалите.
'Щото нали знаете, първо сме хора и личности и после всичко останало. Дали си чалгар или античалгар е все 1, защото в крайна сметка не си себе си, а единица от някакво понятие.

Всъщност всички сме еднакви, всички сме и различни. Просто голяма група хора ги оедняквява желанието да са различни.

HexGirl
11-18-2008, 17:18
поредната секта :) няма саит за запознанства който да ме накара да си сложа снимките и да се правя на вижте ме колко съм яка

HexGirl
11-18-2008, 17:18
поредната секта :) няма саит за запознанства който да ме накара да си сложа снимките и да се правя на вижте ме колко съм яка

Reed
11-18-2008, 17:21
Ми.... www.myspace.com

fashion4etyy
11-19-2008, 03:38
баси тъпия си :-o колкото и да търсиш фешъните сме навсякаде 8)

crueltypsiho
11-19-2008, 07:08
оо не само не ми развивайте някви тъпи тези :lol: поставих много ясен въпрос и искам много ясни отговори на въпроса.. но разбира се човек трябва да има малко мозък за да го разбере.темата не е за кой какъв е и кой против кой е.който няма какво да каже по темата да я игнорира,защото изглежда смешно. :-D fashio4etyy ... абе определено не съм тъпа и е доказано :lol: а за това че сте навсякъде.. ДА ТАКА Е ,но не мисля че е в голям ваш плюс, но все пак да - броя ви компенсира малкия ви мозъчен багаж :lol: Hexgirl... че кой те пита дали искаш да си сложиш снимките или не :razz: Raybeez.. Жестоко се лъжеш начина ни на мислене ,поне на мен и моите приятели е коренно различен от този на фешъните и останалите чалга култури.. защо ли? еми защото чалгарите и фешъните около нас им се въртят в главите яки коли,амфети ,курви,мутри,златни ланци,скъпи кафенета,нови дрешки и така нататък.Момичета на по 13 години вече се ..., пият като за последно и се друсат,ходят пияни на даскало.... е не мисля повече да изброявам. за какво мислим ние? ние мислим за музика,мислим за бъдещето си ,мислим за науката,мислим за книги,мислим за филми.мислим за концерти,мислим за изкуство ,мислим за проблемите и как да ги решим,мислим за нещата с които се занимаваме,ние сме хора-творци ,просто манталитета на тея хора ни е крайно неприятен.Нр казвам че ние сме по-добри ,напротив на моменти можем да станем по-кофти хора и от тях ако се изнервим и някой ни дразни,но все пак си е ясно ,че сме по-различни .. трябва да сте слепи и глухи за да не го разберете. Hardball прав си донякъде , но трябва да знаеш че никой не е такъв само за да го наричат така и да се показва по улиците.. на тея хора им се казва позъори :lol: както и да е .. ако все пак някой знае още сайтове да пише . И ако може малко по-точни отговори .

hardball
11-19-2008, 12:16
Абе дъра- бъра, разликата между позьорите и непозьорите каква е?
Как аз така имам приятели, дето слушат чалга и са супер интелигентни и точни? Дали аз съм родена под щастлива звезда, че познавам хора от различни клики, и добри и лоши във всяка, или другите не си дават труда да си покажат носа извън кръга с приятелите си.
Но разбира се, нищо не обединява по- добре от омразата и негативните чувства :) От това следва, че който слуша чалга е тъп. Или който слуша метъл е нечистоплътен. Или който слуша реге е наркоман.
Няма субкултура, която да е защитена от тъпаци. За к'во всички се мислят за толкова уникални, ебати?!
И ако осъзнавате, че е така, защо си мислите пък, че в другите клики няма и пичове?
Абе не ви ли минава през акъла, че като слагате хора под общ знаменател може и да грешите?
Въобще не е нужно да ви минава, по- лесно е да се запознаеш с хора със същите интереси като теб, да ходите на същите места, да слушате същата музика, да четете същите книги, да ползвате същите лафове.
И да държите, че сте различни от всички други компании.

Това стана описание на всяка клика кажи- речи.

sladky2009
11-19-2008, 15:54
баси тъпия си :-o колкото и да търсиш фешъните сме навсякаде 8)

+1
п.с.на колко си :oops:

crueltypsiho
11-20-2008, 07:41
Хах на 17 съм въпреки ,че това няма никакво значение,поисках ясно нещо от вас,вие почвате да ми развивате теми с които въобще нямам намерение да се занимавам.Щом не можете да се изкажете по темата,отворете си собствена и разисквайте там,тук не! Или пишете или не се занимавайте,много е лесно всеки да се прави на умен и да се бута там където не му е работа и да говори неща които въобще не схваща :x

HardcoreSyndrome
11-20-2008, 11:31
Raybeez е прав! Слушай хората, които са от години в подобни среди. Какво можеш да чуеш от такива, които сега навлизат?!...
Глупаво е да оспорваш мнение и да се заяждаш с човек, които може да ти обясни нещо, което със сигурност не знаеш!!!

hardball
11-20-2008, 18:10
Аз пък въобще не съм в тея среди!
Вече 17 години!
Срамувай се, хахахах! :D

Не бе, просто отворихме дума, ти сайтове си получи, защо не ти е приятно да се води дискусия?

crueltypsiho
11-22-2008, 18:34
хах :lol: колко е забавно да се нахвърляме срещу човек когото не познаваме.. хм.. случайно да знаеш как изглеждам за да си толкова сиг че не съм била на концерти и мероприятия.. и не ,няма да се еба в гъза "позьорски" , тва можеш да си го казваш на малоумните пози от квартала ти :? И между другото не аз започнах спора.. а и общувам с хора доста по въсрастни от мен,като има някои които имат 20 и повече дори опит в тия среди зад гърба си така,че не се смятам за невежа :) както и да е.. много съм си наясно че не винаги съм права и също че не всичко знам.. но не понасям някой да ме нарича поза или по някъв др начин който не отговаря на реалната ми личност.. и бих водила дискусия.. стига да не е толкова нападаща ..