PDA

View Full Version : Обичам го, ама..



zomabio
11-17-2008, 22:23
С това момче се познаваме от близо 2 години, като първата година имахме нещо като връзка. Ходехме няколко пъти, късахме, после пак се събирахме и така.Сега пак сме заедно,осъзнах, че много го обичам, той е страхотен човек, винаги когато съм правела грешки ми е прощавал, наистина е невероятен и ми е показвал не веднъж, че ме обича супер много. Толкова с предисторията. Когато ходехме преди време, аз още бях малка, девствена и не бях готова така да се каже за следващата крачка. Искам да подчертая, че никога не ме е насилвал да правя каквото и да е,чакаше ме толкова много време, колкото никой друг не би изчакал, дори и да е най-ненормално влюбен. Но като се разделихме тръгнах с друго момче, с което бяхме 3-4 месеца заедно и го направих с него (за което не съжалявам). Сега след като отново съм със старото си момче,се предполага, че рано или късно ще се стигне до секс. И тук се появява проблема ми - не мога да го направя. Не мога ,значи, мама му стара.Не че не сме опитвали, но просто нямам никакво желание да правя секс с него. Нямам грам сексуално желание към него! И явно и първия път като сме били заедно, не че е не съм била готова - просто не съм искала да е той. Вече казах - много го обичам, привързана съм към него супер много, но секс - :? просто не става. Не че ме отвращава нещо или ми е неприятен външно, не искам да правя секс с него :|
Не знам кво да правя, моля дайте ми някакъв съвет, малко объркано съм го написала, но ми е каша в главата и на мен.
Кажете, да поговоря с него или да оставя нещата така. Той ще поиска секс, аз не мога да се принудя да направя нещо,от което ще ми стане гадно. Или явно не го обичам достатъчно,за да направя тая "жертва"?
Дайте ми някакво адекватно мнение моля :(

PepiDesigns
11-17-2008, 22:35
w00t .. проблем.

Значи ... не може да му кажеш нещо , което не е истина ..

Казваш , че не искаш..
Ако те пита защо - .. не знам.

Просто , ти .. ако не искаш , няма как да стане ..

crueltypsiho
11-17-2008, 22:57
Ем.. може би просто не го възприемаш като мъжкар... като сексуален обект.. не знам.. защо не играете някви игри.. в смисъл пробвайте да се възбуждате взаимно.. събуди си по някакъв начин желанието към него.. щом сте заедно за кой ли път.. значи се обичате,което води до извода ,че си струва да опиташ .

thefreak
11-17-2008, 23:27
Скъсай с момчето и стига си го мъчила.

skateprinces19
11-18-2008, 03:59
според мен най-добре му обясни това , което каза и на нас ... че просто нямаш влечение към него ... не че не го обичаш , но просто не си готова и за сега не можеш

BePoHuKa
11-18-2008, 04:04
според мен най-добре му обясно това , което каза и на нас ... че просто нямаш влечение към него ... не че не го обичаш , но просто не си готова и за сега не можеш+1 :) :-o

xpici
11-18-2008, 09:54
ми да те възбъди по-добре ;d :-o ако не те, малко вероятно да имаш желание #-o (поне от личен опит ;d)
в противен случай си му кажи.. чее не става... #-o

kindergarten
11-18-2008, 10:23
ти сама го каза привързана си към него...обичаш го,но явно само като приятел...

8992
11-18-2008, 13:40
гадно е така ама по добре си намери някой с когото ще ти е приятно и остави момчето щото както сама каза той те е чакал дълго време и сега ли да те чака хаха той не е играчка не може хем да ти е верен да го кара само на чекии а да не прави нормален секс за тва не го обърквай още повече а просто го остави да си намери някоя която да изчука :wink:

Crazytu
11-18-2008, 14:04
Явно го възприемаш само като приятел,щом нямаш никакво сексуално влечение към него ... най-добре го остави да си намери друга.

Fortuna
11-19-2008, 05:50
zashto go m14i6 na mom4eto..ostanete si samo priqreli

hooliganka89
11-19-2008, 06:16
След като нямаш сексуално влечение към него,няма какво повече да се измъчвате,връзка без секс при положение,че не си девствена е почти невъзможна.

midle
11-20-2008, 07:42
Това е грешката на плейбоичетата. Нежни , мили , грижовни но как да ти се иска да правиш секс с такава женичка.

Дори и да си мислиш че ти е гажи , ти вътрешно го възприемаш като приятел ,от там идва всичко...

HONDA
11-20-2008, 08:37
Мацка, секса не е "жертва". Аз дори не мога да си представя как така го обичаш, а не искаш да правите секс. Това си е част от любовта и от връзката.
Ако го обичаш, би го направила, но ако не искаш, значи това, което изпитваш към него не е истинско.

curka87
11-20-2008, 12:06
Явно го възприемаш само като приятел,щом нямаш никакво сексуално влечение към него ... най-добре го остави да си намери друга.

+1

sentient_
11-20-2008, 13:30
Начи мога да ти кажа че няма ли секс кат хората връзката няма да я бъде