PDA

View Full Version : И моят въпрос ...



skateprinces19
11-18-2008, 03:31
Мисля.че вече е имало доста дискусии с подобни теми , но понеже и аз имам такъв проблем реших ,че можете да ми дадете съвет и ще съм ви много благодарна за което ... Ами нещата станаха така , че се запознах с едно момче , когато току що беше скъсало с първата си любов ... станахаме приятели , той ми плачеше на рамото за нея , но благодарение на мен я забрави ... от тогава сме много близки ... от 2 различни града сме , но това не ни попречи да изградим едно приятелство - всеки ден си пишехме , смеехме се и ни беше добре така ... аз съм на 15 , той след 2 месеца прави 18 , но и двамата сме на един акъл .... и така от средата на май месец ... от бъзик на бъзик започнахме да си казваме мило ... след време и обичам те ... и приятелството се превърна в нещо повече от просто един чат между приятели ... и така докато в края на октомври той не ми се обясни в любов ... и аз имах същите чувства ... и така отидох при него ... прекарахме си 2 страхотни дни , които няма да забравя .. но вчера той ми призна, че има 2 слабости - аз и голямата му любов ... че още го боли от нея ... но обича мен .. живее за деня , в който пак ше отида ... но аз се обърках адски много .. та въпроса ми е - Има ли смисъл да е с мен , когато още го боли от голямата му любов ... :?

BePoHuKa
11-18-2008, 03:56
Ами да ти кажа ,според мен по-големият проблем е това,че живеете в различни градове.. :( а старата любов ще я забрави споко ;) Може да му трябва малко време..но му трябва просто някой,с който да я замести ;)

skateprinces19
11-18-2008, 04:04
Дано да си права мацка ... а за градовете това мисля , че ще се превъзмогне .. зависи от нас ..

Lysit0
11-18-2008, 06:00
Още не я е забравил....
Тогава какво очакваш от него?
Още повече,че ти е казал,че живее за нея.
А тя отдавна сигурно го е забравила.
На твое място няма да съм му нищо повече от добра приятелка.
3ащото по този начин ти ще се измъчваш,като знаеш,че в мислите му денонощно е тя.
Това няма да е връзка като връзка ващо...

million_dollar_baby
11-18-2008, 06:31
Според мен е добре да си останете само приятели , защото дори и да тръгнете все някога ще се скарате и така ще разрушите едно наистина истинско приятелство :? От приятели - любов става , но не и обратното.Другото което искам да ти кажа е да следваш сърцето си!То най - добре знае какво искаш и кое е добре за теб ..Ако обичаш този човек наистина , тогава ти ще му помогнеш да забрави онази му голяма любов - за това не трябва да се притесняваш :)

curka87
11-18-2008, 07:04
Той ти е казал, че те обича, нали така?? Тогава какъв е проблема??
Дааа вероятно се измъчваш заради старата му любов.
Но повярвай ми , ако имаш желание и му покажеш, че го обичаш и че държиш истински на него, това ще помогне.
В крайна сметка той е решил, че иска да е с теб.Това означава, че е готов да забрави старата си любов.
Не се отчайвай.Щом сърцето ти подсказва, че искаш да си с него, значи е така.Ще видиш, че с времето тя ще се превърне просто в един спомен и толкова.

Sw3eTy
11-18-2008, 07:28
Още не я е забравил....
Тогава какво очакваш от него?
Още повече,че ти е казал,че живее за нея.
А тя отдавна сигурно го е забравила.
На твое място няма да съм му нищо повече от добра приятелка.
3ащото по този начин ти ще се измъчваш,като знаеш,че в мислите му денонощно е тя.
Това няма да е връзка като връзка ващо...

Не е казал, че живее за старата си любов. Казал е, че живее за деня, в който отново ще се види с авторката.
"но вчера той ми призна, че има 2 слабости - аз и голямата му любов ... че още го боли от нея ... но обича мен .. живее за деня , в който пак ше отида".
За авторката: Той те обича, нормално е още д ане я е забравил, все пак голямата му любов. Когато почувства, че не е сам и има теб до себе си, ще я забрави. Както казаха преди мен ще се превърне в просто един спомен.

Mi6inka
11-18-2008, 07:57
няма как да не се сеща за голямата си любов... много е трудно да се преглътне нещо такова... може би подсъзнателно дори се страхува да не стане същото и от връзката му с теб.... не му се сърди... нормално е... просто му докажи ,че наистина искаш да си с него и че искаш да му помогнеш да забрави напълно старата.... не го разочаровай и постепено нещата би трябвало да се наредят... докажи му че му е по-добре с теб от колкото му е било с нея... не прави неща ,които знаеш ,че бившата му е правила и го е наранявала по този начин...

skateprinces19
11-18-2008, 09:52
Да , каза ми , че ме обича ... дори когато отидох ми го доказа по 100 различни начина и аз просто нямах причина за съмнение ... но той продължава да ми говори за нея ... знае , че я мразя и , че съм адски ревнива към този , на който държа и той също е доста ревнив ... но продължава да ми я хвали и да ми говори за нея ... и когато повдигна въпроса и му се развикам, че съм му казала да не ми говори за нея той винаги казва нещо от сорта - "Един път да я спомена и веднага ставам най-лошия" ...

8992
11-18-2008, 14:18
скъсал е с нея логично да се дразниш когато говори за нея още повече когато я хвали пффф като не може да я забрави си намери някой който ще си е само за теб + тва като не сте от един и същ град е тъпо и болезнено така да се каже :?

skateprinces19
11-18-2008, 14:27
скъсал е с нея логично да се дразниш когато говори за нея още повече когато я хвали пффф като не може да я забрави си намери някой който ще си е само за теб + тва като не сте от един и същ град е тъпо и болезнено така да се каже :?


да така е прав си , но нали знаеш , че любовта не пита , а и не смятам , че е невъзможно да я забрави ...

Crazytu
11-18-2008, 14:31
Доколкото виждам имате два проблема(защото разстоянието наистина е проблем),които зависият изцяло от вас.Разстоянието ще го превъзмогнете,стига да се обичате наистина.А колкото до бившата приятелка ... ще я забрави спокойно,но ще му трябва време,но ти можеш до голяма степен да му помогнеш това да стане по-бързо. :)

MeGGiTy
11-18-2008, 14:43
Така като гледам момчето те обича, то няма смисъл да те лъже! Така или иначе, иска не иска, ще я забрави, след време ще си спомня само името и, нищо повече... но дали ще издържиш дотогава с тези съмнения? Дай му шанс и дано разстоянието не се окаже най-големият проблем. Радвам се, че не го приемаш като такъв, но аз от личен опит знам, че е супер голям проблем, е поне за мен беше така! Ако наистина се обичате ще се справите, но трябва пълна взаимност от двете страни. Успех и много щастие ти желая!

skateprinces19
11-18-2008, 14:47
Така като гледам момчето те обича, то няма смисъл да те лъже! Така или иначе, иска не иска, ще я забрави, след време ще си спомня само името и, нищо повече... но дали ще издържиш дотогава с тези съмнения? Дай му шанс и дано разстоянието не се окаже най-големият проблем. Радвам се, че не го приемаш като такъв, но аз от личен опит знам, че е супер голям проблем, е поне за мен беше така! Ако наистина се обичате ще се справите, но трябва пълна взаимност от двете страни. Успех и много щастие ти желая!

Мерси мн мацка , наистина благодаря за думите :-) :-) Знам , че ще я забрави , но незнам аз дали ще издържа до тогава ... Все пак мерси мн на всички :smt058

jghgh
11-18-2008, 15:26
скъсал е с нея логично да се дразниш когато говори за нея още повече когато я хвали пффф като не може да я забрави си намери някой който ще си е само за теб + тва като не сте от един и същ град е тъпо и болезнено така да се каже :?


да така е прав си , но нали знаеш , че любовта не пита , а и не смятам , че е невъзможно да я забрави ...
Принципно няма невъзможни неща.
Хората са казали че мъж, който често говори за бившата си (независимо добро или лошо) не я е превъзмогнал още.
Освен това е нагло да ти признава че още я обичКа.
За този етап, НЕ, няма смисъл от това да е с теб и по-добре го остави, колкото и да ти е тъпо.
И наистина връзките от разстояние са супер тъпи. оО


едит: и смяташ да се връзваш и да чакаш някъв сополанко да се нареве за бившата си, докато вече е поел отговорността и ти се е обяснил в любов... по-добре го остави за сега...

moon_flower
11-18-2008, 15:37
Това за различните градове ви е най малкият проблем.Дори е незначително.Казвам го,защото имам опит с това и наистина няма значение...в момента дори съм с момче от друга държава и това пак не ни пречи да се виждаме. :) Въпроса е да имате желание.
Ясно е че щом толкова много е бил влюбен няма да я забрави от рас.Но все някога ще я преодолее.Факт е,че сега иска теб...може и да мисли за другото момиче,но е ясно,че тя няма да се върне при него,така че нямаш поводи за притеснения.Поне според мен.Не прекъсвай връзката.Опитай.Виж какво ще излезе. :)

skateprinces19
11-18-2008, 15:40
Това за различните градове ви е най малкият проблем.Дори е незначително.Казвам го,защото имам опит с това и наистина няма значение...в момента дори съм с момче от друга държава и това пак не ни пречи да се виждаме. :) Въпроса е да имате желание.
Ясно е че щом толкова много е бил влюбен няма да я забрави от рас.Но все някога ще я преодолее.Факт е,че сега иска теб...може и да мисли за другото момиче,но е ясно,че тя няма да се върне при него,така че нямаш поводи за притеснения.Поне според мен.Не прекъсвай връзката.Опитай.Виж какво ще излезе. :)

Желание поне от моя страна има огромно ... за него не съм абсолютно убедена колко го иска .... и благодаря ти за думите :-) :-)