PDA

View Full Version : ех...пак тази любов..



uhu
11-18-2008, 06:26
Знам,че сиг. съм поредния теен,който ви занимава с неговите любовни премеждия...но какво да се прави.Проблема ми е следния...Ако мога да го нарека така.Значи харесвам 1 момче,което е от моето училище и преди време му взех скупе и започнахме да си пишем.След време си казвахме здр.. из училище и таака.В началото мисля,че и той проявяваше интерс към мен,но сега нещо маи се отдръпна.Иначе тои е доста общителен с останалите и в скупе си пишем ...ноо само това,а аз искам повече.Та да премина към въпроса...Значи много се колебая дали да му кажа,че доста съм хлътнала по него..или не. :? :? :? И нз какво да направя,за да започнем да си говорим,но не само в скупе...

Със сиг,ще има отг ебафки...но ако има и др ще се радвам.
хохо

million_dollar_baby
11-18-2008, 06:34
Според мен е по - добре да му кажеш!Винаги е хубаво някои да знае ако имаш чувства към него :wink: Поне ще разбереш истината - дали те харесва или не ..

Lysit0
11-18-2008, 06:43
Кажи му.
В това няма нищо лошо.......

curka87
11-18-2008, 06:50
Нажи му. Така или иначе, ако искаш да стане нещо повече ще трябва той да разбере за чувствата ти.
А ако не искаш да си лафите само в скайп- кажи му го.Попитай го дали иска да излезете и така...
Успех.

uhu
11-18-2008, 07:24
да ,но проблема е,че мога единствено в скупе да му го кажа.Понеже иначе сме само на здр...а в скупе...не е много подходящо според мен.. :oops:

TheLastAngel
11-18-2008, 07:37
Tozi problm mi e do bolka poznat. Dwa pyti mi se e sluchvalo i dvata puti bqh zakusnqla . Po dobre mu kaji sega . Po skypeto e mnogo po lesno ... zasto puk da ne e po-nego :P
stiskam ti palci :-) kusmet!

ND4SPD_f
11-18-2008, 07:45
Нажи му. Така или иначе, ако искаш да стане нещо повече ще трябва той да разбере за чувствата ти.
А ако не искаш да си лафите само в скайп- кажи му го.Попитай го дали иска да излезете и така...
Успех.
+1

jeni92_abc
11-18-2008, 08:27
кажи му

xpici
11-18-2008, 09:18
Just do it... :)

gPa3HuTeJl
11-18-2008, 09:41
оо познавам много такива хора, които в скайп са ПЕРФЕКТНИ просто... а на живо ги е срам да ти кажат и ЗДРАВЕЙ..

Направи го... кажи му... имаш ли нещо за губене ?..

skateprinces19
11-18-2008, 10:35
Кажи му , не го крии , защото така ти ще страдаш само , а това че сте само на едно здравей може лесно да се поправи - като го видиш го спри , кажи му -" Еййй здравей , как си " - заговори го , не му се притеснявай толкова - момчетата не обичат да правят те първата стъпка :-) :-D

8992
11-18-2008, 14:13
кажи му нека си знае после ще те е яд че не си му казала не губиш нищо като си признаеш дори в скайп кфо от тва аз така казах на един съученик че го харесвам :lol: тъпо ама случи се и толкоз сега като знае че не го приемам само като приятел се държи по яко с мене :lol: по добре да знае отколкото да задържаш чувствата си и да се измъчваш 8-) сега обмислям обяснение в любов и случая ми е почти като твоя 8-) не ми пука казвам си каквото имам да му казвам що тряя се затормозявам и самосъжалявам след като единственото нещо което ми е пречело дасега е бил срамът ми майната му на срамът 8-) ако не сега кога 8-) действай :-D

UFOs
11-18-2008, 14:16
Тогава не си казвайте само здр.Задълбочи разговора.За да може да му го кажеш в очите.Защо трябва да слагаш "маската" (skype) за да му го кажеш?Най-добре е в очите,но трябва да имате по-добри контакти и взаимоотношения :)

MeGGiTy
11-18-2008, 15:33
Намекни му нещо в skype, с което да събудиш любопитството му, прикани го да покаже и на теб, че е общителен. Колкото по-дълги разговори, толкова по-добре, в един момент той сам ще усети, че има нещо повече от как си и какво правиш. Ще погледне на теб с други очи, ще излезете и така...
Дано подейства, при мен дава резултат! Успех!

magitu1
11-18-2008, 18:35
От опит глава не боли!!! :) Опитай се да му кажеш, ако пък те е срам просто му предложи някой път да излезнете на кафе или на разходка!!! УСПЕХ !!! :-)