PDA

View Full Version : Тя постоянно е в ума ми



pikaso1212
11-18-2008, 07:16
Здравейте!
Моля ви за съвет.
На 14 години се влюбих в едно момиче, станахме гаджета и всичко беше супер, но после тя отиде да учи в друг град и постепенно се отдалечихме един от друг. Тя си хвана нов причтел, а аз си хванах друго момиче.Проблема обаче дойде именно тогава, когато започнах да ходя с новото момиче.Постоянно мислех за миналото си гадже.Не можех да я забравя.Тя постоянно беше в мислите ми. Впоследствие имах връзка с още едно момиче, но и с нея същото положение.Първото ми гадже пак беше в ума ми постоянно.Сега съм сам, но все още имам чувства към първото си гадже и много ме боли, че сме разделени.
Тя в момента си има сериозен приятел и живее в друг град, но въпреки това не мога да охладнея към нея.
Моля ви помогнете ми! Кажете ми какво да правя!

Drebs
11-18-2008, 07:52
Не плачи,защото е свършило,усмихни се защото е станало. :)

cheirekov
11-18-2008, 07:53
Времето лекува всички сърдечни проблеми, :) а то определено е с теб :)

jghgh
11-18-2008, 08:17
Уж очи които не се виждат се забравят по-лесно, но не е съвсем така, защото и аз тъгувам по бившия си приятел, а той е в София,няма изглед да го видя някога повече... но пуста тъга. От октомври си мисля за него, а каквато съм хамава и както се знам още бая време ще мине докато го разкарам от ума си.

Но, знай, че времето наистина лекува. Случвало ми се е година, година и половина да ми отнемат да забравя някого, но наистина да го забравя.
Вярвай и нека силата бъде с тебе. :-D Наистина с повече време ще стане. Пожелавам ти само да не е година, година и половина, защото тва е много ценно време. (не следвайте примера ми, дечица 8-) )

8992
11-18-2008, 13:50
ако може да направиш нещо давай като по филмите в които влюбените момчета минават през всичко само и само да се доберат до момичето което обичат :D ноооо ти си само на 14 гадно защото още учиш живееш с родителите си и си зависим от тях то аз съм на 17 и слушам какво ми говорят нашите :o чувствата са заебана работа тъпото разстояние също ако живеехте в един град определено щеше да направиш нещо и все пак не унивай защото има толкова хубави неща които тепърва ще ти се случват :smt058

Crazytu
11-18-2008, 13:56
След време ще я забравиш напълно. :) Все пак времето лекува всички рани ...

angelkata_dqvolkata
11-18-2008, 17:40
Кажи и, може и при нея да е така...Това, че има сериозен приятел нищо не значи! Късмет с момичето :)

BaiToq
11-18-2008, 18:28
Лъскай!

mArMaLaDkA
11-18-2008, 19:20
Тя е в друг град,има си сериозен приятел..Недей да се саморазрушаваш така.Гадно е,когато първата ти любов е отнета,но всичко ще се оправи.Наистина,радвай се,че си я срещнал и че сте имали красиви мигове.Това,че още изпитваш нещо към момичето,не значи че трябва да биеш шута на всяка друга.Излизай,срещай се с нови хора,намери стимул,нещо положително,което те влече,за да ти отвлича вниманието.С малко самовнушение и желание,ще я забравиш.

UFOs
11-18-2008, 19:23
Ще намериш още по голяма любов ;)

Lysit0
11-18-2008, 19:36
Все пак си на 14!!
Къде си хукнал,като някакъв стар дядо ,качели това са ти последните мигове....Момче прекалено си млад още...тепърва ще дириш голямата си любов.Гледай смело напред.Ако не си помогнеш сам,то и Бог няма да го направи :)

Lysit0
11-18-2008, 20:59
Смешни сте на по,10-14 като почнете да ревете все едно светът е свършил.Продължавате на пред,пак казвам,не сте стари баби и дядовци,които секи момент може да умрат,и искат да си изживеят последните /месеци/или *години* заедно :) Знам,че е трудно да се загуби любовта на живота ти....но все пак животът продължава :)

hooliganka89
11-19-2008, 06:46
Не можем да ти кажем какво да правиш,колкото и да ни се иска,съжелявам.
Попринцип връзките от разтояние не са невъзможни(мое мнение),но след като тя не иска да бъде с теб и си има сериозен приятел и да беше в съседният ход,кел файда както се казва.
Мисля,че просто си наясно с това,че нямате бъдеще заедно,но отказваш да го приемеш и затова тя ти е винаги в главата.