PDA

View Full Version : Разкъсвана между него и приятелката ми



lilawelka
11-18-2008, 08:53
Здравейте новичка съм тук и незнаех каде да бях пуснала темата затова я пуснах в друг раздел , но не получих много мнения а съм много объркана моля ви помогнете ми .Ето и моя проблем попринцил е много дълго за разказване затова ще карам на кратко Smile Преди време едно момче от моя калс хареса моя проятелка и затова реших да му помогна понеже я познавам, но тя не го харесваше и не се получи нищо даже тя го отряза много гадно .От тогава станахме много добри приятели прекарахме лятото заедно и неусетоно стана нещо ,ставахме се по-близи и накрая станахме нещо като гаджета ,но не съвсем вичко започна като шега : гушкахме се , целувахме се и др неща кото правят гаджетата, но и за двама ни това беше просто шега без чувства .Като на игра, но с времето нещата се задълбочиха и от моя и от негова старана наскоро ми каза че мисли че на само ме харесва но и ме обича Shocked Shocked от една страна се зарадвах защото чесно казано и аз изпитва нещо към него ,но.... от др страна незна чувствам се гадно у гузно 1во заради моята приятелка тя не изпитва нищо към него но когата сме си говорили тя каза че не исак тои да има приятелака неиска никоя да я измества от мястот и . А др е защото макар и да тварди че харесва и може би обича мен знам че не е тъка и го показва постоянно преди няколко дена и рецитира любовно стихче не че съм против даже много бих се радвала те да се съберат но ......това което той прави е много странно и не мога да го разбера Sad просто и аз незнам какво да правя и да си мисля моля ви кажете ми Sad Sad Sad Sad Sad :( :( :( :(

gPa3HuTeJl
11-18-2008, 09:47
мемоарите на един тийн

skateprinces19
11-18-2008, 10:30
Кажи му , че не изпитваш същото към него , каквото той към теб ... че искаш да сте просто приятели , а и не искаш да нараниш своята приятелка , защото все пак любовта е до време , а приятелството е завинаги

UFOs
11-18-2008, 12:26
Вземи и поговори с двамата!

lilawelka
11-18-2008, 17:58
mm ne mislaq che ima smisyl da goworq s neq poneje nikoi ne znae za nas - za towa koeto stawa mejdu nas :( :( :( :( a akao goworq s neq tq shte razbere i az neznam weche :(:(:(:

6o6kotooo
11-18-2008, 18:09
мии поговори с приятеля ти , изяснете си сичко и така :) :-o

density
11-18-2008, 18:25
:(

Lysit0
11-18-2008, 19:56
Кажи му , че не изпитваш същото към него , каквото той към теб ... че искаш да сте просто приятели , а и не искаш да нараниш своята приятелка , защото все пак любовта е до време , а приятелството е завинаги

Точно и яснo!

depressedgirl
11-18-2008, 20:03
Хм от една страна искаш да си с това момче от друга искаш приятелката ти
Гадното е че тя нито го харесва пък не ти позволява да бъдете заедно
малко странно ти не и го крадеш .щом тя не го харесва невиждам какъв й е проблема
ПО добр говори с нея как би реагирала ако разбере че харесваш това момче,може даже да й разкажеш как е станало всичко
Ако пък е толкова не разбрана и не иска да имаш връзка с всяко момче което я харесва или я докосне просто говори с твоя фр че не можеш да си с него защото твоята фр там ще се сърди и не искаш да я загубиш въпреки че го харесваш много
Но според мен твоята фр е малко егоистична щом не ти дава да си с момче с което я харесва,разбирам тя да има чувства към него но щом няма,незнам защо трябва да се сърди

Andreev
11-18-2008, 20:18
ти си меко казано ТЪПА - тая твойта приятелка хем го е отрязала хем не иска да има приятелка, за к'ва се има?!?!?!? Ай пращай я с чантата за хляб да ти имам и приятелката...щом изпитваш нещо към т'ва момче и той към теб нищо не може да ти пречи...или уж така трябва да е.

MoHuTo
11-18-2008, 20:28
Извинявай ама приятелката ти е гадна и тъпа егоистка :-x Коя е тя, че да казва кой с кого да бъде, като не го харесва да го остави на мира да бъде щастлив с друга поне. А относно момчето - мисля, че е най-добре да седнеш и да поговориш с него, за да се изясните :)

anSsito
11-18-2008, 20:31
Така..
Твоята приятелка е много егоистична..отрязала го е,ама иска въпросното момче да бленува за нея постоянно - е няма как да стане това..
А и ти постоянно с нейните прищявки ли ще се съобразяваш и заради тях трябва да страдате и ти и той? Хм.. помисли малко и за вас самите и постъпи така,както ти искаш,а не така както на нея й е изгодно..
Поговори с момчето и с нея,обесни им това,което те притеснява и бъди с момчето,щом изпитваш нещо към него..

sladka__droga
11-18-2008, 20:51
Пф ,, първо се научи да пишеш после пускай теми!!! :-x :-x :-x

Schneeflocke
11-18-2008, 23:26
Пф ,, първо се научи да пишеш после пускай теми!!! :-x :-x :-x

И отново за хърбела и щърбела. Или запетайките не ги броим?

По темата: Говори с приятелката. Ако няма положителен резултат - тя не ти е приятелка. Ако момчето я обича - кофти за теб, няма какво да направиш.

hooliganka89
11-19-2008, 06:41
Какви са тези глупости?

HONDA
11-19-2008, 13:34
mm ne mislaq che ima smisyl da goworq s neq poneje nikoi ne znae za nas - za towa koeto stawa mejdu nas :( :( :( :( a akao goworq s neq tq shte razbere i az neznam weche :(:(:(:
Няма нужда да се съобразяваш с нея. Явно е тъпо парче, щом не иска да е с него, но не иска и той да си има друга.
Говори с него. Виж той какво иска и как е най-добре да се развият отношенията ви.

curka87
11-19-2008, 14:12
Събери ги двамата на едно място. Говорете, кажете си всичко , което има за казване и се разберете.

lilawelka
11-19-2008, 18:07
mm :? :? :? kakto kazah weche tq neznae za nas i ne iskam da nauchawa za nas zashtot q poznawam mnogo dobre i znam kaka shte reagira a ne iskam da q za gubq znam che lubowta e do wreme a priqtelstwoto wechno.... mnogo sym obyrkana i az neznam kogo da izbera weche :( :( :( :( :( s neq postoqnno se karame za shtqloi neshtqlo :( :( :( :( :( i prosto neznam kogo da izbera ima momenti w koito ne iskam weche da sme priqtelki ,no i az neznam sega pak sme skarani za golqma glupost i ne mislq da se zdobrqwam sneq mnogo oh i az neznam dyrja i na dwamata i oshte ne moga da re4sha koi da izbera :( :( :( :( :(

Locci
11-19-2008, 19:01
Вземи и поговори с двамата!
+1

Glavoreza
11-20-2008, 08:48
Първо твойта шибана приятелка е малумна , ко значи никой да не е измества , нали не го харесва кво са праи на интересна , просто не иска ти да си с него , женската скапана злоба.
Второ как така оня педал те харесва и те обича а чете любовни писма на майка му на путката......
Тва нещо хич не ми се връзва ма много ма е на кура.
КО ти харесва въри с него и френдката ти да духа , ако не ти харесва режиш и тва е ако е мъж ша го е през оная раота.
Тва е истината няма смисъл тука та лъжа та тва напрай та онва , КО ТИ Е КЕФ НА ТЕБЕ НА ФУГАТА ТВА ПРАИ БЕ МОМЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ...

density
11-20-2008, 17:31
:(

lilawelka
12-02-2008, 19:22
moqta stara tema na now glas problema sega e mnogo po-seriozen goworih me dwamata( az i mocheto) i toi kaza che spodelq chuwstwata mi :oops: :oops: :oops: i ot togawa neshtata trygnaha dobre na men mi beshe trudno wse oshte da powqrwam ,che chuwstwata mu sa izkreni no se opitwah . Wsichko beshe dobre do dnes az chetqh lubowen horoskop za meni za nego (za nashite zodii po-tochno) i mu pratih i na nego no trqbwashe da izbere za koq zodiq da chetek demek za negowata i nqkoq dr narochno ne mu dadoh naprawo za nashite 2 zadii zashtot iskah da widq dali shte izbere moqta zodiq no.......... toi izbra neinata zodiq :( :( :( :( :( i na wsichkoto otgore mi prati da cheta kvo pishe za nego i neinata zodiq az bqh naprawo potresena :cry: :cry: :cry(da znam che ne e koi znae kakwo no wse pak molq wi razberete me tolkowa pyti mi e kazwal che me e obicha a posle e prawil neshta s koito e pokaza che obicha neq a towa me ubiwa ), kazah mu che towa e neinata zodiq . I toi pochna da se oprawdawa che mislel che bila moqta i zapochna s wechnite si oprwdaniq no az bqh tolkowa naranena i ne iskah da go slusham. Posle izlqzohme i zapochanhme da goworim toi zapochana da me obejdawa kolko me obichal i tyka na tatyk kolko mnogo syjelqwal kaza mi che weche ne iskal da me naranqwa ( to towa go prawi pochti postoqnno ama kat da e ) bilo mu pisnalo weche kaza che shtqlo da byde po-dobre da se razdelim da ne sme weche zaedno i da sme prosto priqteli az ne izdyrjah i si zaminah :-k :-k :-k a toi moq hubosnik otishal i iskal da se MQTA OT MOSTA :shock: :shock: :shock: poneje mu bilo pisnalo da me naranqwa :shock: tochno po towa wreme mu pisah poneje iskah pak da se widim za da ne ostawat neizqsneni neshta mejdu nas . I towa che mu pisah go e nakaralo da ne skochi po-tochno kakto toi mi kaza misylta za men go e sprqla misylta za towa che shte e dakech ot men .A az wyobshte neznaeh za towa posle kato se widqhme otnowo i goworihme toi se mi powtarqshe kak ne me zaslujawyl kakyw losh fr bil che ne trqbwalo da sme poweche priqteli i tem podobni
sega mi se moli i isak da mu prostq pak i da mu wqrwam no az prosto ne moga ,molq wi daite mi nqkakwi syweti kakwo da prawq zashtot se chuwstwam w bezdynna qma i ne nemiram izhod #-o #-o ](*,) ](*,) :cry: :cry: :cry: :cry:

FantaMen
12-02-2008, 20:03
Ами тръгни си с момчето.Приятелката ти е мн странна хем го е отдрязала хем неиска да тръгне с друга.Ако толкова го обичаше те 2-та щяха да тръгнат.Ти него крадеш той те обича ти също.Ако ти е истинска приятелка ще те разбере и нещата ще си дойдат на място.:)Просто отиди и го кажи а от там тя да си прави изводите!

S1lv3r
12-03-2008, 07:14
Кажи му , че не изпитваш същото към него , каквото той към теб ... че искаш да сте просто приятели , а и не искаш да нараниш своята приятелка , защото все пак любовта е до време , а приятелството е завинаги

И аз мисля така но ако е найстина приятелка тя няма да мисли как вече не е на първо място за момчето но ще се радва за теб че си си намерила момче.А и това което прави тя е лакомия.А и от поста ти оставам с впечатлението че с него също сте станали добри прятели или се бъркам?? :? :?

S1lv3r
12-03-2008, 07:19
moqta stara tema na now glas problema sega e mnogo po-seriozen goworih me dwamata( az i mocheto) i toi kaza che spodelq chuwstwata mi :oops: :oops: :oops: i ot togawa neshtata trygnaha dobre na men mi beshe trudno wse oshte da powqrwam ,che chuwstwata mu sa izkreni no se opitwah . Wsichko beshe dobre do dnes az chetqh lubowen horoskop za meni za nego (za nashite zodii po-tochno) i mu pratih i na nego no trqbwashe da izbere za koq zodiq da chetek demek za negowata i nqkoq dr narochno ne mu dadoh naprawo za nashite 2 zadii zashtot iskah da widq dali shte izbere moqta zodiq no.......... toi izbra neinata zodiq :( :( :( :( :( i na wsichkoto otgore mi prati da cheta kvo pishe za nego i neinata zodiq az bqh naprawo potresena :cry: :cry: :cry(da znam che ne e koi znae kakwo no wse pak molq wi razberete me tolkowa pyti mi e kazwal che me e obicha a posle e prawil neshta s koito e pokaza che obicha neq a towa me ubiwa ), kazah mu che towa e neinata zodiq . I toi pochna da se oprawdawa che mislel che bila moqta i zapochna s wechnite si oprwdaniq no az bqh tolkowa naranena i ne iskah da go slusham. Posle izlqzohme i zapochanhme da goworim toi zapochana da me obejdawa kolko me obichal i tyka na tatyk kolko mnogo syjelqwal kaza mi che weche ne iskal da me naranqwa ( to towa go prawi pochti postoqnno ama kat da e ) bilo mu pisnalo weche kaza che shtqlo da byde po-dobre da se razdelim da ne sme weche zaedno i da sme prosto priqteli az ne izdyrjah i si zaminah :-k :-k :-k a toi moq hubosnik otishal i iskal da se MQTA OT MOSTA :shock: :shock: :shock: poneje mu bilo pisnalo da me naranqwa :shock: tochno po towa wreme mu pisah poneje iskah pak da se widim za da ne ostawat neizqsneni neshta mejdu nas . I towa che mu pisah go e nakaralo da ne skochi po-tochno kakto toi mi kaza misylta za men go e sprqla misylta za towa che shte e dakech ot men .A az wyobshte neznaeh za towa posle kato se widqhme otnowo i goworihme toi se mi powtarqshe kak ne me zaslujawyl kakyw losh fr bil che ne trqbwalo da sme poweche priqteli i tem podobni
sega mi se moli i isak da mu prostq pak i da mu wqrwam no az prosto ne moga ,molq wi daite mi nqkakwi syweti kakwo da prawq zashtot se chuwstwam w bezdynna qma i ne nemiram izhod #-o #-o ](*,) ](*,) :cry: :cry: :cry: :cry:

КВИ СА ТИЯ ГЛУПОСТИ БЕ????Зодий и простотии тва са пълни глупости и ако някой е сгрешил тва си ти а не той.Чудо голямо че избрал нейната зодия ако се чувствате добре заедно не ви трябват такива глупости

lilawelka
12-03-2008, 08:15
dobre znam che e glupawo no se oputai da se postawish na moe mqsto da mi kazawa che me obicha i w syshtoto wreme da i recitira luboven stih da mi kazwa che me obisha i che za nego tq nishto ne znamchi a w syshtoto wreme da me uwikwa zaradi neq za neshta za koito ne sym winowna ne se chuwstwam sigorna che toi naistina izpitwa neshto kym men :( :( :( :( moje prosto da ne iska da me narani i da se opitwa da q zabrawi oh i az neznam mnogo sym obyrkana ot wsichko towa :( :( :( :( :( :( neiskam da zgresha i da gi zagubq i 2wamata a dokolkoto q poznawam moqta fr tq e mnogo goredeliwa i nqma da priemem ako razbere za nas shte se upita da ni razdeli i da si go wyrne a s nasheto priqtelstwo shte e swyrsheno nikoga ne sme se karali seriozno poznawame se ot mnogo wreme i nikoga ne sme imali seriozni skandali da se stiga do krai na priqtelstwoto ni no q poznawam mnogo dobre i znam kakwo shte stane ako razbere :( :( :( :( :( i me e strah da ne zagubq i dwamata :( :( :( :(

Bellatrix
12-03-2008, 11:33
Значи накратко тя е егоистка и не знае какво иска. Той е луд (мята се от мостове) и също не знае какво иска (теб или нея), а ти също не знаеш какво искаш: него или приятелството с нея. Избереш ли едно от двете дилемата ти е решена. Или го късай и си стой с егоистичната неистинска приятелка,която е на принципа: "Не ми трябва,ама и на друг не го давам". Или я мани нея и си стой с емо-самоубиеца дето може да обича и нея и тебе и все не е наясно. Това е отговора ня въпроса ти. А сега се замисли дали не е по-добре с нея да сте приятелки с дистанция, с него също така и да си намериш НОРМАЛНО момче и лека-полека по - всеотдайни приятели?

curka87
12-03-2008, 11:52
Е чак пък да се мята от моста..... айде айде. Стига глупости. Че вие ако от сега се мятате от разни мостове, тогава какво ще правите като станете на по 30г? Това са пълни простотии.
А сега конкретно по темата... Ами като за начало вземи да решиш какво искаш ти. Ти хем искаш нея, хем - него, ама така като гледам тая няма да я бъде. Та... реши какво искаш и кое е по-истинско(ако мога така да го нарека) и .... това е отговора. От там нататък просто трябва да изпълниш това, което си решила.

LigLichKa1936
12-03-2008, 11:58
Вземи и поговори с двамата!
+1

+2