PDA

View Full Version : Ескапеле



ebavgaza
11-18-2008, 10:22
Преди 5 дни приятелката ми пи ескапеле ;( Правихме секс 2 дена преди да и доиде и се скъса презарватива, купих и ескапеле на другия ден испи го на 11тия час и се минаха 5дни от тогва и още не и е дошло! Кажете ми какво да правя? ;(

Rebirthing
11-18-2008, 10:42
Изчакай може да и закъснява от хапчето.

Andito0o
11-18-2008, 10:43
няма да подейства ескапел трябва се изпие веднага след гафа щото съм чувала за хора които са го пили след 12 часа и не им е дошло и праят аборт съответно :(

П.П. И не се казва ескапеле а ескапел :?

Rebirthing
11-18-2008, 10:51
няма да подейства ескапел трябва се изпие веднага след гафа щото съм чувала за хора които са го пили след 12 часа и не им е дошло и праят аборт съответно :(

П.П. И не се казва ескапеле а ескапел :?

Ескапел се пие до три дни след акта, въпреки че колкото по-рано толкова по-добре, а момичето го е изпило 11 часа след акта даже няма и денонощие!

ebavgaza
11-18-2008, 12:35
няма да подейства ескапел трябва се изпие веднага след гафа щото съм чувала за хора които са го пили след 12 часа и не им е дошло и праят аборт съответно :(

П.П. И не се казва ескапеле а ескапел :?

Ескапел се пие до три дни след акта, въпреки че колкото по-рано толкова по-добре, а момичето го е изпило 11 часа след акта даже няма и денонощие!Добрем да исчакам още 1 ден да видя дали ще и дойде :) Но тя ми се оплаква че я боли корема ;( и ми каза че така я болело преди да и дойде но още не и е дошло ;( Кажете ми кво да правя че сам се насмел супер много.

ebavgaza
11-18-2008, 12:49
Тоя ескапел и е забавил тая глупост :D (http://http://teenproblem/net/f/pezata)dano da e taka za6toto na kuti6kata pi6e 4e ako ne ti doide sled 5dni trqbva se otide pri li4niq a neq q e strah 4e tehnite 6te razberat ;( da i kupq li test za bremenost si napravi "?

ebavgaza
11-18-2008, 15:55
Ще помогнете ли с некое съветче?

Kraken
11-18-2008, 16:12
теста се прави седмица слад акта иначе не е точен поне преди година беше така де не знам сне съм се интересувал наскоро

MartiSSima
11-18-2008, 23:14
Споко само.Аз пих Ескапеле на 31.10 (на 2 ден) и 6 дена по късно ми дойде.Не се притеснявай то от раз няма да стане.Както и аз писах тема даже на мен ми дойде 2-ри път както си трябваше да ми е цикъла.Кажи на приятелката си да не се притеснява всичко ще е ок.Ако евентуално се притеснявате купете тест или се посъветвайте с гинеколог.На колко години сте?Питам информативно...

varnen4e
11-19-2008, 06:19
И аз съм пола Ескапеле и оказа влияние върху цикълът ми, така че не се тревожи.

REKS
11-19-2008, 08:05
Лошо ако не подейства

darla
11-19-2008, 09:14
няма да подейства ескапел трябва се изпие веднага след гафа щото съм чувала за хора които са го пили след 12 часа и не им е дошло и праят аборт съответно :(

П.П. И не се казва ескапеле а ескапел :?

a slu4aino da si vidqla,4e na opakovkata-napisano na BG pak e ESKAPELE???

ebavgaza
11-19-2008, 09:47
Споко само.Аз пих Ескапеле на 31.10 (на 2 ден) и 6 дена по късно ми дойде.Не се притеснявай то от раз няма да стане.Както и аз писах тема даже на мен ми дойде 2-ри път както си трябваше да ми е цикъла.Кажи на приятелката си да не се притеснява всичко ще е ок.Ако евентуално се притеснявате купете тест или се посъветвайте с гинеколог.На колко години сте?Питам информативно...Аз сам на 18 тя на 16 :( Много ни е напрегнато и на 2мата ;( 6ти ден е и още не и е дошло?
Искам да попитам аборт може ли да се прави без подписа на техните, примерно подпис да иам от сестра си :) или въобще нужен ли е подпис на родител :?

Schneeflocke
11-19-2008, 13:29
Преди 5 дни приятелката ми пи ескапеле ;( Правихме секс 2 дена преди да и доиде и се скъса презарватива, купих и ескапеле на другия ден испи го на 11тия час и се минаха 5дни от тогва и още не и е дошло! Кажете ми какво да правя? ;(

Прочети листовката!!! Цитирам: "Ако следващата менструация е просрочена с повече от 5 дни, трябва да бъде изключена бременност." За аборт на непълнолетен е нужен подпис на родител/настойник.

ebavgaza
11-19-2008, 13:41
Преди 5 дни приятелката ми пи ескапеле ;( Правихме секс 2 дена преди да и доиде и се скъса презарватива, купих и ескапеле на другия ден испи го на 11тия час и се минаха 5дни от тогва и още не и е дошло! Кажете ми какво да правя? ;(

Прочети листовката!!! Цитирам: "Ако следващата менструация е просрочена с повече от 5 дни, трябва да бъде изключена бременност." За аборт на непълнолетен е нужен подпис на родител/настойник.демек сега тя е пресрочена с 5дни ко ще рече това че не е бремена :) просто да исчакаме да и дойде :?

bebok
11-19-2008, 18:18
zakusnqva i ot hap4eto spoko....

MartiSSima
11-19-2008, 19:39
Споко само.Аз пих Ескапеле на 31.10 (на 2 ден) и 6 дена по късно ми дойде.Не се притеснявай то от раз няма да стане.Както и аз писах тема даже на мен ми дойде 2-ри път както си трябваше да ми е цикъла.Кажи на приятелката си да не се притеснява всичко ще е ок.Ако евентуално се притеснявате купете тест или се посъветвайте с гинеколог.На колко години сте?Питам информативно...Аз сам на 18 тя на 16 :( Много ни е напрегнато и на 2мата ;( 6ти ден е и още не и е дошло?
Искам да попитам аборт може ли да се прави без подписа на техните, примерно подпис да иам от сестра си :) или въобще нужен ли е подпис на родител :?

Ама да си кажа то и притеснението оказва влияние.Ами вземете първо тест вие така и така сте дали грубо 30лв за хапчето още 3 лева няма да ви съборят за един тест.Поне при мен нямаше нужда от тест защото хапчето ми предизвика един път цикъл и сега вече си ми дойде както трябваше да бъде.Кажи и да не се притеснява въпреки че е невъзмножно.Да подпис трябва да има от 1 родител или настойника и.По добре вземете тестчето и след това вече ако нещо ви притесни гинеколог.В крайна сметка той е човека който ще ви даде най правилния съвет какво да правите.Успех и пиши какво е станало.Ако решиш пиши ЛС

natedog
11-20-2008, 16:52
спокич човек 8)