PDA

View Full Version : В стаята



Magi4eska_Kiss
11-18-2008, 13:27
Написах това, когато бях много тъжна и нещастна.
В стаята
Празна стая. Тъмно . Студено е. Сама съм. Там. Свита в ъгъла и плача. В мислите ми е пълен хаос. Външно изглежда, че всичко е наред при мен. Усмихвам се-изкуствено. Всички мислят, че аз съм много добре... Те не знаят, че имам хиляди проблеми. Те не знаят, че често искам да сложа край на живота си. Там. Сама. Да го направя сега, не, не, не виждам изход. Защо никой не ме разбира? Защо никой не е искрен с мен? Те не знаят... Колко пъти съм наранявана. Те не знаят, колко пъти е разбивано сърцето ми. Те не знаят, че се задушавам от предателства. Те не могат да видят, че всичко в мен крещи" Боли ме-помогни!"
Подиграват се с чувствата ми. Какво смешно има в любовта? Защо не могат да повярват, че и аз съм човек и мога да ОБИЧАМ? Но, вече не мисля, че мога. Твърде много съм наранена.Боли. Всички ме мразят.
Боли.
От някъде звучи "Schrei" на Tokio Hotel. От къде се чува песента зловеща?От моите мисли, защото всичко в мен крещи, че безумно ме боли.
Сама. Продължавам да плача. Там. Не мога да спра. Не искам да спра.
Изведнъж всичко блокира. Не чувам музика. Не чувам нищо. Не виждам нищо. Не чувствам нищо...
Къде съм? Коя съм? Мъртва ли съм? Чувам пронизващ писък.(Какво по...??)
Това е душата ми-тя крещи. Защото и нея я боли. Не мога повече. Всичко в мен, всеки мускул трепери от пронизващата болка на ножчето в плътта ми.
Спасение... Вече не боли...

bobito_th
11-18-2008, 13:55
ee tva e super qko bravo :-)

Crazytu
11-18-2008, 13:58
Яко е ... Определено имаш талант да пишеш. =;

Magi4eska_Kiss
11-18-2008, 13:59
ee tva e super qko bravo :-)
Mepcи! :)

Magi4eska_Kiss
11-18-2008, 14:01
Благодаря. Забравих да кажа-на 13 години съм. :)

Nefarian
11-18-2008, 14:20
Schrei на Tokio Hotel определено е много зловеща песен!

UFOs
11-18-2008, 14:21
Та не разбрах,това от песен ли е или си го е измислила?

TellMeYourName
11-18-2008, 14:22
Schrei на Tokio Hotel определено е много зловеща песен!даммм :razz:

побрави го на нещо на Burzum

BluePride
11-18-2008, 14:22
Schrei на Tokio Hotel определено е много зловеща песен!

то тия дето я пеят са зловещи.. не мязат на хора :?

ivsan4eto
11-18-2008, 14:30
Много е тъжно, но е добре написано БРАВО! :) Е като изключим частта с Токио Хотел :?

jghgh
11-18-2008, 15:23
Писанието е толкова тъпо и емовско... не знам :?
Много лигаво ми звучи, въпреки че и аз съм писала няк'ви такива, само че не ги размятквам по нета и съм наясно се звучат прекалено емо и прекалено "като-за-13-годишни"
На колко си между другото?

Къде съм? Коя съм? Мъртва ли съм? Чувам пронизващ писък.(Какво по...??)
Това е душата ми-тя крещи. Защото и нея я боли. Не мога повече. Всичко в мен, всеки мускул трепери от пронизващата болка на ножчето в плътта ми.
Спасение... Вече не боли...
Много модерни станаха тия ножчета.
Никакво "браво" за такива произведения на депресията... (не се обиждай, наясно съм че за теб изглеждат пропити с болка, ама един поглед по-отгоре изглеждат леко смешно, има още да живееш и да ти е гадно)



пп. Посъветваха те да замениш зловещите Tokio Hotel с Burzum, а аз мисля че Nocturnal Depression са още по-добра идея. Сещам се и за друга много добра група, ама нещо не ща да я споменавам пред цял форум, ако се интересуваш пиши ми ЛС и не я комерсиализирай 8-)

LittlePrincess
11-18-2008, 15:40
Не ми харесва..

Drebs
11-18-2008, 16:07
Писанието е толкова тъпо и емовско... не знам :?
Много лигаво ми звучи, въпреки че и аз съм писала няк'ви такива, само че не ги размятквам по нета и съм наясно се звучат прекалено емо и прекалено "като-за-13-годишни"
На колко си между другото?

Къде съм? Коя съм? Мъртва ли съм? Чувам пронизващ писък.(Какво по...??)
Това е душата ми-тя крещи. Защото и нея я боли. Не мога повече. Всичко в мен, всеки мускул трепери от пронизващата болка на ножчето в плътта ми.
Спасение... Вече не боли...
Много модерни станаха тия ножчета.
Никакво "браво" за такива произведения на депресията... (не се обиждай, наясно съм че за теб изглеждат пропити с болка, ама един поглед по-отгоре изглеждат леко смешно, има още да живееш и да ти е гадно)



пп. Посъветваха те да замениш зловещите Tokio Hotel с Burzum, а аз мисля че Nocturnal Depression са още по-добра идея. Сещам се и за друга много добра група, ама нещо не ща да я споменавам пред цял форум, ако се интересуваш пиши ми ЛС и не я комерсиализирай 8-)

Подкрепям.

nicolepcd
11-18-2008, 16:27
Защо когато аз съм тъжна не ми идва музата? :-o

ImmortalForever
11-18-2008, 16:45
Още по-лигаво не успя ли.. фейк такъв..

EarthShaker
11-18-2008, 16:50
тъпо, елементарно и банално

Reed
11-18-2008, 16:52
Мен пък ми стана смешно, като го четях :D

it_ends_tonight_
11-18-2008, 18:04
Там...В тъмното! Аз! Аз седя... Седя и нещо ме пронизва като острие право сърцето. Не! Не може да бъде... Става свидетел на поредната тринайсет годишна депресирана девойка, която излива чувствата си във форуми, а не пред родител или най-малко приятел? Какво е това... Дочувам люта чалга... Та тя ме съсипва още повече... Не! Жива ли съм?! Къде съм?! Вече не чета нищо!? Защо?! Затворих страницата!

KimBerLy1912
11-18-2008, 18:16
Първо спри да слушаш Tokio Hotel... после си дигни щората..вънка е страхотен ден...Усмихни се на живота,за да ти се усмихне и той.. Знам че е модерно да се самодепресираш и да се режеш..но не бъди модерна..
И да,на 13 години НЕ можеш да обичаш истински никой друг,освен мама/тати/баба/кака/леля/калеко....
Живота е сложно нещо..по-сложно е обаче да ти го обясня...мързи ме...Нахвърлях основите...помисли малко...

i_hate_you_but_i_love_you
11-18-2008, 19:22
Там...В тъмното! Аз! Аз седя... Седя и нещо ме пронизва като острие право сърцето. Не! Не може да бъде... Става свидетел на поредната тринайсет годишна депресирана девойка, която излива чувствата си във форуми, а не пред родител или най-малко приятел? Какво е това... Дочувам люта чалга... Та тя ме съсипва още повече... Не! Жива ли съм?! Къде съм?! Вече не чета нищо!? Защо?! Затворих страницата!
:D :D
Да е.. На 13 години да си толкова депресирана.. "Мъртва ли съм".. :lol: :lol: :lol: Апък и на 13 е възможно единствено да изпитваш симпатии, а не да си влюбена!

cherygirll
11-18-2008, 19:26
бе вземи да се осъзнаеш малко! На 13 години ами пише такива неща... та ти не разбираш ли че си на 13? какво разбираш от любовта точно в тази възраст се среща най-често една силна привързаност нищо повече! Порасни малко и ще разбереш за какво ти говоря... а и ако сега приказваш и се ужасаваш от мисълта колко проблеми имаш и то какви... след някоя др година май ще ти трябват не еднор не две ми нз колко още ножчета...

mArMaLaDkA
11-18-2008, 19:42
Абе,Вие сте много странни!А ако беше казала,че е на 16-19?В някои постове чета само това.."Ти си 13 годишна..не може да изпитваш не знам си какво" и прочие.И Вие сте били на 13,и Вие сте изпитвали нещо силно към момче/момиче.Може да не е било любов,ала сте си мислели,че е .В пъти по-добре е да изпитваш обич(може би) към някой друг от рано,не само към себе си.Нещата не са се получили,на момичето му е кофти и е нахвърляло разни мисли.Сега ще има поне 2 страници оборващи моето мнение от типа на:"Аз на 13 си играех с кукли","Аз на 13 обичах само мама и тати" и прочие.От такива мнения БОЛ!Всеки се прави на големия моралист и съвсем забравя онея първи трепети,които е изпитвал на 12-13.Лично на мен не ми харесва.Въпреки,че те разбирам.И на мен,когато ми е кофти си нахвърлям разни мисли..Имам 2 кутии с такива "произведения" върху хвърчащи листчета.Съветвам те да не си публикуваш стихотворенията в интернет пространството.Просто някои хора нямат дарбата да пишат.След време ще прочетеш пак разказа си(ако се води така,ако не-прощавай) и ще разбереш за какво ти говоря.

Silvеto
11-18-2008, 19:43
Там...В тъмното! Аз! Аз седя... Седя и нещо ме пронизва като острие право сърцето. Не! Не може да бъде... Става свидетел на поредната тринайсет годишна депресирана девойка, която излива чувствата си във форуми, а не пред родител или най-малко приятел? Какво е това... Дочувам люта чалга... Та тя ме съсипва още повече... Не! Жива ли съм?! Къде съм?! Вече не чета нищо!? Защо?! Затворих страницата!

:D велико- това повече ми харесва

jghgh
11-18-2008, 20:01
Абе,Вие сте много странни!А ако беше казала,че е на 16-19?В някои постове чета само това.."Ти си 13 годишна..не може да изпитваш не знам си какво" и прочие.И Вие сте били на 13,и Вие сте изпитвали нещо силно към момче/момиче.Може да не е било любов,ала сте си мислели,че е .В пъти по-добре е да изпитваш обич(може би) към някой друг от рано,не само към себе си.Нещата не са се получили,на момичето му е кофти и е нахвърляло разни мисли.Сега ще има поне 2 страници оборващи моето мнение от типа на:"Аз на 13 си играех с кукли","Аз на 13 обичах само мама и тати" и прочие.От такива мнения БОЛ!Всеки се прави на големия моралист и съвсем забравя онея първи трепети,които е изпитвал на 12-13.Лично на мен не ми харесва.Въпреки,че те разбирам.И на мен,когато ми е кофти си нахвърлям разни мисли..Имам 2 кутии с такива "произведения" върху хвърчащи листчета.Съветвам те да не си публикуваш стихотворенията в интернет пространството.Просто някои хора нямат дарбата да пишат.След време ще прочетеш пак разказа си(ако се води така,ако не-прощавай) и ще разбереш за какво ти говоря.
Никой не е казвал тези неща конкретно в темата.
Оо, тя пък ако беше на 16-7 съвсем нямаше да й бъде простена тая лиготия, наречена "В стаята" : О

Обикновено мнения от рода на "На 13 си играех с кукли" се появяват не след любовни словоизлияния, а след теми свързани със секс, пуснати от 13 годишни момичета.

Предполагам не е правилно да гледам отвисоко на нещата, ама писаниците й са пълни глупости...

Естествено, че не е изключено да изпитва чувства и да й е супер гадно (все пак моята 1ва любов беше точно на 13...), за чувствата няма години, съгласна съм! Но това не променя факта че написаното от нея е тъпо, или поне за мен.
Съжалявам за мнението си, но е такова. Такова, каквото съм подчертала от мнението ти междувпрочем. Ето такова е, само че обикновено се изразявам по-грубо. Както и да е. Лека вечер и дано няма много обидени. :)

8992
11-18-2008, 21:32
кфо си се разлигавила бе ... наистина всеки си има тъжни моменти когато целият свят ти изглежда черен когато плачеш и ти е тъпо сълзите са нещо съвсем естествено всеки е плакал и плаче в даден момент на тъга тва не означава че тряя да пишеш за ножчета и разни такива глупости емовски истории банални вече ...не давайте на момичето кураж че я бива да пише такива неща щото изибщо не я бива ..запази си тва дет си го писала а най-добре си го препиши на едно листче и го запази някъде като станеш на 18 години че и повече го прочети пак давам ти два варианта 1 - да се спукаш от смях докато го четеш 2 - да си удариш главата в стената от срам :lol: и не ми казвайте че тва е грубо от моя страна щото сумати такива тиинове се изпонарязаха само защото са си втълпили че са тъжни или защото са се скарали с някой, някое момче/момиче ги е отрязало , родителите му са се скарали и тн варианти много живота е много по труден когато сам започваш да оцеляваш в него за това човек трябва да е силен да понася всичко пък един ден за всичко лошо което е истърпял вярвам че му се връща с добро та ти си още на 13 знаеш ли колко пъти ще се чувстваш на дъното ако всеки път си изливаш мъката по форумите и пишеш такива депресантски истории си страшно отвеяна по добре сподели на родител , роднина или приятел те са за тва в момент на слабост да те разберат не вярвам че ще ти обърнат гръб #-o

sladka__droga
11-25-2008, 16:19
"Много е тъжно, но е добре написано БРАВО! Е като изключим частта с Токио Хотел"


+1 :)

Whyniser
11-25-2008, 17:05
Както казаха спри частта с Токио Хотел.На мен само ми помагат,докато съм в тоалетната.Като нахвърлиш 2 думи не го прави нещо.Както казаха момент на разочарование/отрязване на гадже/проблеми с родители,приятели и прочие.Мислейки,че проблемите му/й са драстично различни от проблемите на другите.И така се затварят в себе си.Да не кажете нещо на 13 имах много силен "трепет" към 1 приятелка и след това вместо да седна да порева и прочие,излезнах на дискотека и се запознах с други хора.И просто ми мина като 1 нищо.Просто по-малко мисли,а се забавлявай :!:

П.П.Не те бива и е смешно както казаха като станеш по-голяма и видиш какво сега си написала може и да се пръснеш от смех,може и да съжаляваш,че онзи хубав слънчев ден не си излязла на вън,а си затворила щорите и си пуснала Токио Хотел.

arfraidofmyself
11-25-2008, 17:11
Bravo!! Mn mi haresa, imash talant, razvivai go!! :grin: :grin: :-) :-) :-)

AFT
11-25-2008, 18:53
Мармаладке, ако авторката не беше на 13, а на 16-19, по-скоро бих и' казала да се гръмне, защото е твърде безмозъчна за годините си. =О Но тъй като не е, ще кажа само - стегни се бе. Кви са тия имо тийн депресив кофти токио хотел булшитс. =О