PDA

View Full Version : Проблеми с хората в училище



dJoMpI
11-18-2008, 14:39
Zdraveite...nz do kolko interesna 6te vi se stori tazi temi4ka, no men 4esno kazano dosta me pritesnqva...!!!V moeto u4ili6te vsi4ki sa mnogo mnooogo grubi...nqma edno mom4e s koeto da se razmine6 i da ti kaje naprimer dobro utro p1k za momi4etata da ne govorim...zlobarki edno Smile nqma da im izlezne ot du6ata....ta nqkoi moje li da mi obqsni za6to v dne6no vreme decata s takiva :S :-o :-o :-o za6to vseki da gleda prosto sebe si i da dava mnenieto si za drug kogato nqkoi mu go poiska....kakvo gi b1rka decata ot drugiq klas men i novoto mi gadje(klukite) naprimer :S t1pi4ko e prosto....

Crazytu
11-18-2008, 14:55
То че е тъпо,тъпо е ... ама какво да се прави.Навсякъде е така.Няма ги вече задружните класове и добрите деца .. сега всички са надути,арогантни и тем подобни.И аз не мога да си обясня как усмивките изведнъж изчезнаха от лицата на децата.Но според мен ще става и по-лошо ...

Bubbly
11-18-2008, 15:01
kakvo gi b1rka decata ot drugiq klas men i novoto mi gadje(klukite) naprimer
А теб какво те бърка кой какво говори за теб и новото ти гадже?
Не са само децата, младите или старите. Аз също не поздравявам всеки в коридора, не го сматам за нужно. Относно хората които наричаш злобни- всеки има проблеми, които дават отражение на общуването му с околните. Какво да кажем пък за група объркани хлапета, които подражават сляпо на първия малоумен негър (или бял :D ), дрънкащ малоумни текстове( Ела в колата да те изчукам и тн). За всяко нещо си има причини, които ти на този етап не би могла да разбереш. Затова е най-добре просто да гледаш себе си.
ПП А на мен кой ще ми обясни какво му е толкова сложното да напишеш 3 изречения на родния си език? Не можеш да кажеш "какво би бърка мен и ..." Поне да беше "какво ги бъркаме аз и...". :?
Охх

LeVski_fen
11-18-2008, 16:09
То че е тъпо,тъпо е ... ама какво да се прави.Навсякъде е така.Няма ги вече задружните класове и добрите деца .. сега всички са надути,арогантни и тем подобни.
Право в десятката \:D/ :-$

dilqnkata
11-19-2008, 11:19
Дамм наистина сте прави.. всички от моето даскало са някакви надути дет са мислят за Най-гуЛамите а в действителност в очите на другите са някфи задръстени тъпаци :( :(

UFOs
11-19-2008, 12:18
Всичко идва от родителите!

dJoMpI
11-22-2008, 15:02
А теб какво те бърка кой какво говори за теб и новото ти гадже?
Не са само децата, младите или старите. Аз също не поздравявам всеки в коридора, не го сматам за нужно. Относно хората които наричаш злобни- всеки има проблеми, които дават отражение на общуването му с околните. Какво да кажем пък за група объркани хлапета, които подражават сляпо на първия малоумен негър (или бял Very Happy ), дрънкащ малоумни текстове( Ела в колата да те изчукам и тн). За всяко нещо си има причини, които ти на този етап не би могла да разбереш. Затова е най-добре просто да гледаш себе си. ... Men me b1rka tfa 4e e glupavo decata da delqt ne6to pri polojenie 4e sa ravno postaveni....izob6to ne stava duma da pozdravi6 vseki vtori koito vidi6 po koridora.....izob6to ne govorq za tova....qvno ne shva6ta6 smis1la na temata...a tq e 4e e glupavo da te zqpat kogato doide6 malko po ekstravagantno oble4en ili kogato ima6 razli4na pri4eska ot tezi na ostanalite momi4eta.... za6toto v tozi slu4ai v moeto u4ili6te ti si zatrupvan s podigravki prez celiqt den...govorq za elementarno d1rjanie k1m drugite deca! A tova dali me b1rka koi kakvo govori za men...da b1rka me!Za6toto ako na teb ne ti puka kakfo razpravqt za teb...i v koi film te vkarvat na men mi puka ;-) ;-) ;-) ;-)

dJoMpI
11-22-2008, 15:10
A otnosno zabelejkite za gre6kite...ne ti si 4oveka koito 6te me u4i kak da pi6a ;) zabeleji p1rviqt mi komentar i togava mi pravi zabelejki za (kakvo gi b1rkam...) nito znae6 koi e rodniqt mi ezik ,p1k i da znae6e v kraina smetka kakto ti kazva6 "kakvo te b1rka koi kak pi6e" :) :P :P :P

melinor
11-22-2008, 17:47
В моето училище не е така.И се радвам! :grin:
На випуск има най-много 10 злобари, независимо дали са момичета или момчета!Повечето са пичове :]

NamelessRomantic
11-22-2008, 18:21
Сефте...вече няма дружни класове най-вече защото всеки си прави каквото си иска.Едно време баща ми ми е разказжал какво са правили само за да закъснеят за час да речем :grin: без закъснение или да се измъкнат безнаказано на зелено училище.Сега всеки е с връзки,имат много свобода и е естествено да има такива простаци.Просто сега такива са стандартите - за да си "пич" трябва да пушиш,да си "отворил" момиче на 13-14 и да си фитнес маниак.Ето го днешния идол на класа.А това че има ~2 мозъчни гънки(и в някои случаи клетки)
на мозъка не се взема под въпрос. :-x

verdjitO
11-23-2008, 16:41
''Проблеми с хората в училище'' - че то това хора ли са днешната младеж, всеки си гледа гъзъ :x

vik4etoo
11-24-2008, 07:42
Днешно време е просто ужас...никой вече не знае как да се забавлява..като са ми разказвали майки,бащи,баби,дядовци как са се забавлявали ми става супер гадно,щото днеска всеки под забавление си мисли само как да се напии и други простотии и то някви "гъзета" дето се мислят за намбър 1.. :o а за училище споко аз уча уж в най-елитното училище на града а пък там са събрани най-простите хора на света или утрепките имам впредвид,че момичетата са супер надувки ще се спутак още малко и вече всяка с високи токчета нанана :( просто ужас и даже едни дето не се виждат кви са са напудрили с прически с туй онуй в лицето кат кон ..божке пък да не говорим за отношението ..ужас ..няма както преди да се смеем да се събираме вече всички по дискотеки,да се напият и секс само за това мисли днешната младеж..пък да не говорим,че никой не оценява малките неща..никой няма да иска да се разхожда сред природата или да се грижи за животни,това за тях е унизително..вече не можеш да бъдеш себе се,щото ще те охвърлят..пък да не говорим и за ученето то е на най-най-най-най-заден план..Така че младежи приятно пиене!!
Не говоря само за училище,а най-общо,щото сигурно пак ще кажете не е по темата!!

fashion90
11-25-2008, 02:03
ти в кои век живееш мн ясно че ще е така 8)

Drebs
11-25-2008, 06:59
Всичко опира до комплекси според мен ;/
Не им обръщай внимание,аз така правя :)
Съмнявам се в цялото даскало да няма 4-5 човека ( дори да не са от твоето даскало ),с които да не можеш да чукнеш лафа нормално ;]

Много важна роля играят родителите,които си мислят,че като децата им са на по 16-17-18 и вече могат да се справят с всичко сами и ги "изпускат",ако мога така да се изразя ;]

ioana93
11-25-2008, 13:23
Navsqkude e taka,ne samo v tvoito daskalo.Naistina e mnogo tupo vsi4ko tova i az nqmam obqsnenie,qsvno prosto vseki iska da se pokaje pred drugite i da bude ''nai''

Bubbly
11-25-2008, 17:18
A otnosno zabelejkite za gre6kite...ne ti si 4oveka koito 6te me u4i kak da pi6a ;) zabeleji p1rviqt mi komentar i togava mi pravi zabelejki za (kakvo gi b1rkam...) nito znae6 koi e rodniqt mi ezik ,p1k i da znae6e v kraina smetka kakto ti kazva6 "kakvo te b1rka koi kak pi6e" :) :P :P :P
Виж, мило дете, не ми пука кой е родният ти език, не ми пука дори дали пишеш на латиница или с йероглифи, нито дали можеш да слагаш плезещи се човечета. Само че коментарът ми беше относно това, че не е правилно да се каже- какво ги бърка мен и той, а- какво ги бъркаМЕ АЗ и той (друг е въпросът, че какво ги интересува е по-правилно). Поне да беше прочела първо какво се опитвам да ти кажа...
Иначе аз нямам твоите "проблеми", просто защото не общувам с такива хора.
ПП А коментари от сорта- днешната младеж е .... ...., за мен са едни от най-тъпите, ненужни и посредствени изказвания. :lol:

slun4ice_90
11-26-2008, 07:45
И с моят "клас" не сме никак задружни,но какво да се прави...Успокоява ме единствено това,че съм 12-сти клас.. :grin: Още малко ми остава.Аз исках поне тази година да се опитаме да сме задръжни,но всички са големи егоисти...Първите ни спорове бяха за бала....Полудях направо....глупави спорове... :?

LqPi7oO
11-26-2008, 13:53
няма злобни класове просто има хора които немогат да се приобщят към колектива :) :oops:

bobo_kaulitz
11-28-2008, 11:44
в нащо даскало си е добре макар че пак ги има надутите и арогантните то без тях неможе.. но общо взето си е супер :-P

dJoMpI
11-28-2008, 19:20
fashion90 -jiveq v1v vek v1v koito bi trqbvalo da e to4no obratnoto...da ima razbiratelstvo! kolkoto do ostanalite komentari naistina vsi4ki ste mnogo pravi qvno do golqma stepen si zavisi i ot roditelite!Moite naprimer se interesuvat s kogo izlizam i s kogo izob6to ob6tuvam...i 4estno kazano se radvam na tova!Edin vid razbiram 4e se interesuvat ot men....A kolkoto do decata ne moga da kaja ni6to drugo osven- jalko no fakt!

5StaR
11-28-2008, 19:28
Оф глупости, всички зависи от вас, как в моето даскало не е така, като се има в предвид, че сме доста народ .. 8 паралелки на випуск... Със сумати народ се познавам и като слезнем долу в междучасието си лафим всички.. а/б/в/г/д/ж/з/и .. във всички класове има пичове.. просто не сте ги открили..