PDA

View Full Version : често пиш-пиш



ice__kiss
11-18-2008, 14:40
ам моят въпрос е:Днеска като ходих до тоалетната и си пишкам нормално обаче вече си се опраих ама се 1 нищо не съм направила....това преди време пак стана...от какво може д асе получи?от настинка ли от кво?
искам мнение преди да ида на лекар :)

LovelyGirl
11-18-2008, 18:36
Да ти имам обясненията :lol:

Може да е от много неща-настинка,инфекция,бъбреци.
Естествено лекаря и изследванията ще кажат какво ти е.

Не отлагай,за да не стане по-сериозно,ако има нещо.

ElisaDay
11-19-2008, 19:40
Eee, ama nishto ne razbrah :D Pishkash chesto ili ne mojesh da se izpishkash ? :-D

LizZz
11-20-2008, 06:16
пиш-пииииииииииииш.. :razz: :razz:
Знаеш ли, че така казват на пикаенето на малките дечица до годинка и половина, защото не разбират като им се каже "изпикай се", а въпросното пиш се добличава до звука, когато уринираш.
Не можеш да кажеш, че след като си се изпикала пак ти се пикае, ами сумати глупави обяснения...
ОБРАЗОВАЙТЕ СЕ, БЕ ДЕЦА!!!! :x

ice__kiss
12-06-2008, 15:55
пиш-пииииииииииииш.. :razz: :razz:
Знаеш ли, че така казват на пикаенето на малките дечица до годинка и половина, защото не разбират като им се каже "изпикай се", а въпросното пиш се добличава до звука, когато уринираш.
Не можеш да кажеш, че след като си се изпикала пак ти се пикае, ами сумати глупави обяснения...
ОБРАЗОВАЙТЕ СЕ, БЕ ДЕЦА!!!! :x


ама ти д ане би да знаеш кво е та д ами казваш че не може?

UFOs
12-06-2008, 17:50
Ако е проблем с бъбреците би трябвало и те да те болят.Да не си пила кола,кафе нещо такова,защото от това често се пика.. ;)

kalpazanka
12-07-2008, 17:09
От обяснението ти не схванах много, но предполагам е цистит. А ако е постоянен този проблем, може да е диабет/какъв по-точно изследванията ще покажат/.

bubuleche
12-08-2008, 15:31
според мен е цистит , това е нормолно , просто отиди да ти предпишат хапчета....

mumiikataa
12-08-2008, 16:48
пиш-пииииииииииииш.. :razz: :razz:
Знаеш ли, че така казват на пикаенето на малките дечица до годинка и половина, защото не разбират като им се каже "изпикай се", а въпросното пиш се добличава до звука, когато уринираш.
Не можеш да кажеш, че след като си се изпикала пак ти се пикае, ами сумати глупави обяснения...
ОБРАЗОВАЙТЕ СЕ, БЕ ДЕЦА!!!! :x
Може, Сис, може.
ice__kiss, ако искаш изчакай няколко дена. Може да е от студеното време, да си пила малко повечко вода. Изчакай 1-2 дена ако не е нищо сериозно, ще ти мине, ако не отивай на лекар. Иначе и аз бях така преди няколко дена от студа...

Lady_AMG
12-08-2008, 21:26
Има един чай "Мечо Грозде", бусколизин за да ти мине болката в края на пикаенето и антибиотици ми бяха изписали на мен. По-добре иди при личната, даже няма да се наложи да ходиш на уролог, в този сезон много хора го хващат тоя цестит, много е неприятен :(

batkodoki
12-09-2008, 02:36
ам моят въпрос е:Днеска като ходих до тоалетната и си пишкам нормално обаче вече си се опраих ама се 1 нищо не съм направила....това преди време пак стана...от какво може д асе получи?от настинка ли от кво?
искам мнение преди да ида на лекар :)

цистит

Schneeflocke
12-09-2008, 04:45
цистит

Как само по един от трите основни симптома на цистит, ти постави диагноза с такава сигурност?

Авторката, боли ли те, като пишкаш? Смисъл, освен, че ти се ходи често, нещо друго има ли?

ПП: Лекар е най-доброто решение.

UFOs
12-09-2008, 12:56
Schneeflocke..ти освен да се заяждаш с хората,не може ли да кажеш нещо смислено?

alkobalko
12-09-2008, 14:22
Настинка, цистит... Има много възможности, ако не се оправиш най-добре отиди на лекар.

Metal_kids
12-09-2008, 16:05
Според мен или е настинка или от рязкото сменяне на температурите(топло-студено).... :-o въпреки това ако не се оправи лекар 8)

ice__kiss
12-09-2008, 20:17
аз пия цистон ама когато ме боли ама то не ме боли само е кофти че тъкно се изпикам отида си до стаята и трябва да се върна в тоалетната и така поне 5 пъти а и мечо грозде имам :)

miloto_girl_4e
12-09-2008, 20:48
Прилича на цистит, но отиди на гинеколог, ние тук не сме лекари, особено онлайн лекари :) :) :)

Schneeflocke
12-11-2008, 02:38
Schneeflocke..ти освен да се заяждаш с хората,не може ли да кажеш нещо смислено?

Съжалявам. За разлика от другите лекари-врачки в този форум аз не поставям диагнози без преглед. Ще отречеш ли, че циститът има три основни симптома и че честото пишкане може да означава още много други неща(включително много течности)?

sexita
12-11-2008, 04:09
Може да е цистит. Има хапчета в аптеката..питаш и ти казват. И също чай от мечо грозде много помага.
Аз имах и след няколко дни след като започнах да пия хапчетата ми мина.