PDA

View Full Version : Лицето ми почина !!!



Syringe
11-18-2008, 15:41
Мамка му и прасе!! Гледам във форумите много хвалят тоя прословут Диакнеал на Авен, викам си, козметиката е френска, скъп е, може и да си струва... И си го купих.Имах 2-3 пъпчици и на двете бузи и реших да ги мацна.Мацнах ги, на другия ден никакъв ефект.Викам си трябва постоянство.Мацнах и втората вечер... Днес зоната около пъпките ми е адски червена, кожата ми не се бели, тя направо се кърти от лицето ми, а пъпчиците някак са завехнали, но си стоят по лицето ми, направо не знам как могат да създадат козметичен продукт с такъв ефект.Сигурно няма да излизам бая време от вкъщи.... Да му се невиди и помията... :-x

ПС :: Знам, че ефектът му е такъв, но лицето през тези дни, когато го ползваш направо се срива, а ефектът не е положителен, а е тотАЛ ЩЕТА!!!

nejnaDROGA
11-18-2008, 15:47
В случай,че не знаеш - всеки продукт действа РАЗЛИЧНО при различните хора!!! ;)

Syringe
11-18-2008, 15:49
Да, затова поне едно 50 % от хората се оплакват от това тъпо зачервяване и лющене, което е повече от грОЗНО, а ефектът е няма да казвам какъв!

ElisaDay
11-18-2008, 16:06
Ехх, много кофти ситуация.Мажи го с кремче Нивея, Бочко или Здраве, те винаги помагат в екстремни ситуации. :)

Syringe
11-18-2008, 16:10
Ехх, много кофти ситуация.Мажи го с кремче Нивея, Бочко или Здраве, те винаги помагат в екстремни ситуации. :)

От 3-те, които ми изброй кожата ми става гадна и ми се появяват пъпчици. :(

barbapapas
11-18-2008, 16:21
Явно кожата ти е наистина чувствителна и е най добре да отидеш на дерматолог

UFOs
11-18-2008, 16:21
Абе ти каква кожа имаш? :-o

ValzZi
11-18-2008, 16:23
Явно кожата ти е наистина чувствителна и е най добре да отидеш на дерматолог

ValzZi
11-18-2008, 16:23
Явно кожата ти е наистина чувствителна и е най добре да отидеш на дерматолог

Наистина е чувствител щом от успокояващи кремове даже се дразни.. :?

Syringe
11-18-2008, 16:26
Кожата ми е нормална, а може би и леко суха.Но това е извън темата... Чудя се само дали е такъв ефекта на Диакнеал...Защото една моя приятелка ползва Скинорен и кожата и изглежда по идентичен начин.. Май ще прекратя употребата на Диакнеал, не знам.

ValzZi
11-18-2008, 16:32
Господи тези неща никога не съм ги чувала..пробвай с нещо по-леко.. може би просто тези..неща,не ти понасят..

Reed
11-18-2008, 16:38
В случай,че не знаеш - всеки продукт действа РАЗЛИЧНО при различните хора!!! ;)
то по тая логика няма добри и лоши козметични продукти?!

Syringe
11-18-2008, 16:40
Ами кожата ми се прееба, откакто ползвах година и половина спирт и хлорнитромицин в съчетание и сега нито той ми действа, нито пък друг продукт.Затова прибегнах до Диакнеал-а...

ПС:: Сега съм на диета и не ям шоколад от около 12 дни.Пия по около 3 литра вода. За сега няма ефект, явно трябва да спра и мазното.

roksana_1
11-18-2008, 16:53
Явно кожата ти е наистина чувствителна и е най добре да отидеш на дерматолог

Наистина е чувствител щом от успокояващи кремове даже се дразни.. :?
+1

DiScOnEcTeD
11-18-2008, 17:47
ще го погребваш ли ? :D :D :D

adizitk1
11-18-2008, 17:52
Отиди на лекар,твойта кожа е адски чувствиелна. :neutral:

varnen4e
11-19-2008, 06:14
Зависи си от кожата, не само от крема.
:)

KariZma
11-19-2008, 08:32
Ами кожата ми се прееба, откакто ползвах година и половина спирт и хлорнитромицин в съчетание и сега нито той ми действа, нито пък друг продукт.Затова прибегнах до Диакнеал-а...

ПС:: Сега съм на диета и не ям шоколад от около 12 дни.Пия по около 3 литра вода. За сега няма ефект, явно трябва да спра и мазното.

На мен точно вчера ми препоръчаха точно това със спирта и хлорнитромицина, какво ти е станало на лицето от него?
да знам дали си струва да го ползвам или...

Syringe
11-19-2008, 11:41
Ами ползвах го година и половина, вярно, лицето ми беше по-добро от това по рекламите, но в един прекрасен момент (( след година и половина ползване )) спря да действа, и ефектът беше обратен.Избиваха адски много пъпки.Козметичната ми ми каза, че Хлорнитромицина бил приспивал пъпките, и замърсяванията оставали в най-долния слой на кожата, и каза, че кожата се съсипвала... Започнах да имам проблеми с лицето сега, появяват се пъпчици, които нищо не ги лекува, не много де, но достатъчно, за да те изкарат от релси...

Rebellion_Angel
11-19-2008, 12:06
http://www.bnr.bg/NR/rdonlyres/CE885EEA-E83D-42F3-95E0-B5D72E91FF56/0/cross_small.jpg R.I.P Syringe's face. :cry:

Това беше в кръга на шегата.Надявам се да не ми се разсърдиш.

UFOs
11-19-2008, 12:14
Адски си ми странен/на.За какво използваш такива лекарства и мазила?За пръв път ги чувам.Не си ли гледал/а по рекламите за простите кремчета,които са 100 пъти по-добри от тези,които ползваш.Дори крем здраве можеше да ти премахне една пъпчица.Забелязвам,че все повече момичета се тюхкат,като имат миниятурна пъпчица.И си мислят,че гаджето ще и обърне внимание на пъпката.Явно си прекалила с кремовете.А всъщност на колко години си?

Syringe
11-19-2008, 13:41
Със сигурност съм по-големичка от теб.Колкото до крем здраве, ако намажа пъпчица с него, на другия ден тя е по-голяма и мазна.

KariZma
11-19-2008, 20:35
Ами ползвах го година и половина, вярно, лицето ми беше по-добро от това по рекламите, но в един прекрасен момент (( след година и половина ползване )) спря да действа, и ефектът беше обратен.Избиваха адски много пъпки.Козметичната ми ми каза, че Хлорнитромицина бил приспивал пъпките, и замърсяванията оставали в най-долния слой на кожата, и каза, че кожата се съсипвала... Започнах да имам проблеми с лицето сега, появяват се пъпчици, които нищо не ги лекува, не много де, но достатъчно, за да те изкарат от релси...


aха, значи аз да не си го взимам тва?

ами ако си ползвам и почистващи маски за лице и след това нанасям спирта със антибиотика?....всмисъл че няма да има мърсотия, която да се задържа в долния слой на кожата... :-o

Wrathchild
11-20-2008, 07:26
В случай,че не знаеш - всеки продукт действа РАЗЛИЧНО при различните хора!!! ;)
то по тая логика няма добри и лоши козметични продукти?!Не точно, но е права. Например Бочко, дето толкова го хвалят и дето уж е бебешки, получих алергична реакция към него...

NeverTheSame
11-20-2008, 08:30
мажи се с цинкова паста....

Syringe
11-20-2008, 19:08
мажи се с цинкова паста....

ЗА какво помага тя ? за пъпки ли?

hild
11-21-2008, 16:51
с тва заглавие ме стресира :d

sarityy
11-21-2008, 17:04
OOOoofffffFF celite mi klepa4i sa 4ERVENI samo malko pod vejdite mi e normalna kojata i tva mi stana ot krem NIVEA SOFT mn zle mi vliqe i sa nz kvo da pravq ;( :( :shock:

LuCiFersAngeL
11-21-2008, 20:31
Май ще прекратя употребата на Диакнеал, не знам.
Еми моя така си стоя, стоя и накрая го изхвърлих.
Просто той е за тежки форми на акне, а не за една - две пъпчици и може би затова не ти е понесъл. От "Бочко" също може да ти се раздразни кожата заради съдържащата се в него смрадкика - тя има изсушаващ ефект. За "Здраве"-то обаче нищо лошо не мога да кажа. На мен ми понася добре, успокоява кожата без да изсушава.

Syringe
11-21-2008, 20:34
Май ще прекратя употребата на Диакнеал, не знам.
Еми моя така си стоя, стоя и накрая го изхвърлих.
Просто той е за тежки форми на акне, а не за една - две пъпчици и може би затова не ти е понесъл. От "Бочко" също може да ти се раздразни кожата заради съдържащата се в него смрадкика - тя има изсушаващ ефект. За "Здраве"-то обаче нищо лошо не мога да кажа. На мен ми понася добре, успокоява кожата без да изсушава.

Знам, че е за по-тежа форма на акне, имах го впредвид.Иначе, аз освен "Бочко", друго кремче от този тип нямам, "Здраве" съм ползвала отдавна, може би ще си го набавя.Иначе, забравих да кажа, "Бочко" не ми изсушава кожата... просто пъпчиците стават по-.... тлъсти някак си от него :(

Adwokat
11-21-2008, 20:59
Dam nai dobre si stoi u vas 1 mesec dokato se opravish... :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Jaffs
11-22-2008, 08:56
Няколко пъти гледам темата и все не влизам, ама днес и това направих.

Кожата ти лично на мен ми е странна. Извинявам се, че го казвам, ама ми е странна. До сега не бях чувала пъпки да стават тлъсти от Бочко.
Крема на Авен е както каза LuCiFer`s AngeL за тежка форма на акне и не е за честа употреба. Просто е трябвало да спреш след като си видяла резултата, а не да продължиш с `Постоянството му е майката`.
Имам един въпрос - ползва ли някакъв нощен крем или лосион след това? Защото за Диакнеала си пише, че има излющващ ефект и трябва да се ползва някакво кремче или лосион за слънце с висок фактор.
Следващият път като си купуваш нещо се консултирай или с дерматолог или в аптеките където се продават кремовете и мазилата има консултанти. :)

SuNsEt
11-22-2008, 09:47
Явно кожата ти е наистина чувствителна и е най добре да отидеш на дерматолог Хехе...аз като отидох на дерматолог и тоя педерасТ ми предписа 3-4 неща на АВЕНЕ...Едно синьо,с което да си мисля лицето сутрин и вечер,акнеаут,един лосион за през нощта и една капсулка са увлажняване на кожата.Ефекта не беше кой-знае какъв.Особено от продукта за миене на лице...И всичко това горе-долу на стойност 100-150 лв. Накрая реших да си взема Клиър едн Клиър и сега съм доволна... :)

Понякога скъпото не винаги е най-доброто. :) Имай го впредвид следващия път.

viksun
11-22-2008, 09:54
Ехх, много кофти ситуация.Мажи го с кремче Нивея, Бочко или Здраве, те винаги помагат в екстремни ситуации. :)
emi da i az sm suglasna moje da ti prozvuchi tupo ama predpolagam che pone malko she ti pomogne puk i ako iskash da prikriesh pupkite si kupi nqkakuw korektor.. 6toto tiq kremowe kato gledam tiq bokluci.. za ni6to ne stawat ;)

krem4et0
11-23-2008, 08:32
Защо не се обърнеш към природата, за да пооправиш кожата си. Компрес от чай от лайка, маска с мя за хляб или нещо от сорта. За суха кожа особено подходящо е маска от краставица или от портокал....Можеш да си миеш лицето с тапмонче с прясно мляко.....изобщо потърси из нета нещо подобно и действай. Много важно-щом кожата ти е чувствителна, не ползвай МЕД!

Syringe
11-23-2008, 17:33
Защо не се обърнеш към природата, за да пооправиш кожата си. Компрес от чай от лайка, маска с мя за хляб или нещо от сорта. За суха кожа особено подходящо е маска от краставица или от портокал....Можеш да си миеш лицето с тапмонче с прясно мляко.....изобщо потърси из нета нещо подобно и действай. Много важно-щом кожата ти е чувствителна, не ползвай МЕД!

Половината от нещата, които ми предложи съм ги пробвала.Всичко това Мед, лайка и така нататък (( само това с прясното мляко не съм, но звучи доста добре )) и ефекта е временен. Благодаря за съвета, може да пробвам и маските, които препоръча, само ми кажи за домашно приготвени ли става дума?

titinkaa
11-23-2008, 17:58
абе хора много сте ми интересни за една две пъпчици да ги махнете си увреждате цялата кожа и после се оплаквате,кво толкова като имаш една две тва нищо не е виждала съм и по лочи случаи,просто щом като не искаш да ти излизат други пъпки си купи почистващ гел на Bioderma и тва е

Syringe
11-25-2008, 18:46
абе хора много сте ми интересни за една две пъпчици да ги махнете си увреждате цялата кожа и после се оплаквате,кво толкова като имаш една две тва нищо не е виждала съм и по лочи случаи,просто щом като не искаш да ти излизат други пъпки си купи почистващ гел на Bioderma и тва е

Не са ми 1-2, сори.А и МЕН не си ме виждала.

krem4et0
11-26-2008, 06:30
Да, за домашно приготвени става дума...

Syringe
11-26-2008, 08:15
Би ли обяснила как става? :-o

ndle
11-26-2008, 10:04
Мир на прахта му...