PDA

View Full Version : Проблем със звуковата карта



Imag1n3
11-18-2008, 17:41
Моля ви да ми помогнете! Значи ето я ситуацията - пускам компютъра играя 1, 2 игри(различни) и след като изляза от тях искам да слушам музика или нещо да правя, което е свързано със звук, но ми излиза това : Bad DirectSound driver. Please install proper drivers or select another device in configuration. Error code: 88780078 ??? Какво трябва да направя в този случай!? ](*,)

Благодаря предварително!

moncho
11-18-2008, 18:38
Ми то си пише
Сложи си правилните дайвери
Или пробвай да преинсталираш същите

machoka
11-18-2008, 20:34
Нямаш ли диск с драйвеки към компютъра дето върви?!

Imag1n3
11-18-2008, 21:31
Имам обаче когато инсталирах една програма, която ми показва кои са с изтекъл срок и ми показа, че някои от драйвърите ми са стари. И обнових само драйвъра за звука, понеже ми правеше проблем, но пак не стана... и сега се чудя какво да правя! :shock:

lcl
11-19-2008, 09:47
Имам обаче когато инсталирах една програма, която ми показва кои са с изтекъл срок и ми показа, че някои от драйвърите ми са стари. И обнових само драйвъра за звука, понеже ми правеше проблем, но пак не стана... и сега се чудя какво да правя! :shock:
Тия програмки са калпави!!! Няма смисъл от тях...

Сложи си драйвъри, който работят. Стари или нови, все тая - важното е да работи!

Imag1n3
11-19-2008, 21:06
Засега са добре драйвърите, но само като при Winamp ми излизат затова го изтрих, та сега ще видим дали ще се появява. :razz: