PDA

View Full Version : 2 ра част ;dd



blackbeauty
11-18-2008, 16:45
Емии .... провокирана от предишната тема За какво обичате да разговаряте със роднини и приятелли реших да пусна и тая ... в случая е също толково безсмислена ама :D :D :D И така за какво най-често си говорите с половинката си ... ддз аз с моята половинка така да се кажа .... някак си май не намираме общи теми и това прецаква всичко :-o единственото което правим е да се караме .... :( :( :(

Lashes
11-18-2008, 17:04
хахаха и аз преди много се карах с гаджето ;) напоследък се кротнах и не съм толкоз избухлива и не правя толкоз тъпотии ;)
аа иначе по принцип се лафи за каквото се сетим...винаги има какво да обсъждаме ;)

seduction1mplex
11-18-2008, 17:05
Аааа то и ние се караме непрекъснато :D ама намираме теми..в едно даскало сме-обсъждаме,клюкарстваме 8-) Ако не намирате за кво да си говорите,станете като нас-обсъждайте останалите 8-) и им се подигравайте :-)

blackbeauty
11-18-2008, 17:46
Уффф май вече няма никъв смисъл ... туко що ме попита ... "Искаш ли да си станем само приятели " :shock: :shock: :shock:

xpici
11-18-2008, 18:03
лошото беше че нямаше какво да си кажем... и от там само караници и след тях последва и раздяла ... :( сс роднини има по-точно с майка ми си споделям и се разговаряме, с др не говоря толкова :D

seduction1mplex
11-18-2008, 20:34
Уффф май вече няма никъв смисъл ... туко що ме попита ... "Искаш ли да си станем само приятели " :shock: :shock: :shock:
Мани го,бе,не те заслужава... :-) Ще си намериш някой да си споделяте,да си гугате и да си говорите :mrgreen:

anSsito
11-18-2008, 20:39
Уффф май вече няма никъв смисъл ... туко що ме попита ... "Искаш ли да си станем само приятели " :shock: :shock: :shock:

Спокойно.. да не ти пука..
А и щом нямате много общи теми е кофти и в повечето случей сигурно бихте се чудили какво да си кажете,ако още ходитехте,затова по-добре така да сте разделени и ти да си намериш някой друг,с който да не осъзнаваш как минава времето :)

MartiSSima
11-18-2008, 23:22
Уффф май вече няма никъв смисъл ... туко що ме попита ... "Искаш ли да си станем само приятели " :shock: :shock: :shock:
Мани го,бе,не те заслужава... :-) Ще си намериш някой да си споделяте,да си гугате и да си говорите :mrgreen:



МЪЖЕТЕ СА ЖИВОТНИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ И...без които не можем...
Пфуууууу да не ти пука мила.Добре че моя бивш кретен го скъсах че иначе трябваше вече да съм сгодена жена,да готвя, пера, чистя и можеше и бебешка количка да тикам...Живота е напред! :grin: :)

hooliganka89
11-19-2008, 06:43
Кофти работа,но света не свършва.

shokoto91
11-19-2008, 08:03
ние си клюкариме :D :D :D
Ако не е това има толова много хиляди други неща.. как може да няма за какво да говориш?! Сващо гадже да не годите от половин месец и вече да сте изчерпали традиционните теми?