PDA

View Full Version : Помагайте, дружина!



Mirelchetoo14
11-18-2008, 17:11
Не ми се смейте, обаче след близо двегодишна връзка излизам с ново момче на среща.... Забравила съм как, какво, що и умирам от страх. Е, излязох и с едно друго преди няколко седмици, но там хич не се вълнувах особено, защото не ми пукаше. Обаче с това момче... толкова си допаднахме, толкова сме еднакви и не спираме да си пишем по цял ден, че много ме е страх да не оплескам нещо. Всъщност, не знам точно от това ли ме е страх, или че просто може би няма да е както по чата. Не, не, с гупости ви занимавам 8-) Главния въпрос ми е към момчетата. Имайки предвид времето навън с какви дрехи най- много би ви допаднало момичето на първа среща (хахахаха) и изобщо те имат ли знаечение. Какво да (не)правя и абе... просто пуснете някой и друг съвет и ме понадъхайте, че ми треперят мартинките :-D Разчитам на вас. :-)

Едит:
2 пъти променям заглавието, хахаха :D Първия път, защото вече реших изобщо да ви държа в течение на нещата, а втория, защото "любов" ми звучи прекалено голямо и може нещо да се урочаса :oops:

Lashes
11-18-2008, 17:14
ем най-добре бъди себе си...щото после има кофти ситуации...Нека те види в такава светлина както си винаги ;) после да не остане очарован от нещо...
тва е мое мнение де...най-добре наистина и момчетата да кажат нещо ;)

Myrzel
11-18-2008, 17:17
Не се притеснявай,дрехите нямат голямо значение.Знам че винаги първите срещи са малко кофти,но както каза lashes просто бъди себе си.Айде пожелавам да си искарате супер яко. :grin:

huligankata
11-18-2008, 17:19
Облечи се така, както се харесваш и както се чувстваш удобно. Като се видите просто бъди себе си. Нормално е да се притесняваш, но като се видите ще ти мине. Недей да го мислиш не е фатално и т.н. Просто се отпусни и си прекарай добре. Успех :)

TellMeYourName
11-18-2008, 17:25
не влизай във филми

баси, тва може да ми е отговора на всяка тема в тоя раздел

Crazytu
11-18-2008, 17:31
Както казаха и по-горе отпусни се и бъди себе си ... а дрехите не са от значение,облечи се както се харесваш.На първа среща винаги е така ... само се отпусни и всичко ще се нареди. Успех :)

hahavteen
11-18-2008, 17:40
Мисли си че човека с който ще се срещаш също е притеснен поне колкото тебе... Мен тази мисъл винаги ме успокоява :-D
Иначе облечи се с дрехи с които ти самата се чувстваш хубава. Аз така правя и до сега не съм бъркала...
А кога е срещата? Аз имам утре с един австриец който изглежда супер симпатяга и се оказа че живее на мойта улица :D В чата е супер сладурче ама да видим наживо как ще се държи 8-)

Mirelchetoo14
11-18-2008, 17:46
Ооо, слънчице, успех и на тебе :-D Утре е моята. Другото е, че той е мноооого висок, близо 2 метра, а ми каза да не се мъча с токчетата... А з съм 160 :-D Ще бъде забавно :D Единственото, за което ме е страх е да не се получи някоя глупава пауза, в която да нямаме какво да си кажем. Е, по чата не спираме с часове и не можем да станем от стола, ама кой знае...

dolce_lady94
11-18-2008, 17:55
hmmm naistina po 4ata e mnoo0o0go0o po lesno... za drehite - oble4i se taka 4e da se 4yvstvash komfortno ii krasiva, moje da si namislish nqkolko temi4ki za seki slu4qai ako se stigne do takava sityacia f koqto da nqma kakfo da si kajete ... taa mila kfo da ti kaja YSPEH!!
:-) :-)

hahavteen
11-18-2008, 17:56
[quote="Mirelchetoo14"]Единственото, за което ме е страх е да не се получи някоя глупава пауза, в която да нямаме какво да си кажем. Е, по чата не спираме с часове и не можем да станем от стола, ама кой знае... [/quotе]

1 съвет: Намисли си 2-3 теми за разговор (примерно някоя интересна случка която мислиш че би му било интересно да му разкажеш, вицове, може да се оплачеш за нещо.. родители, приятели, учители.. ). Като се срещнете си говорете каквото ви е на акъла в момента. Може дори да го оставиш той да определя за какво да говорите. Ако обаче се появи някоя неудобна пауза почваш да говориш за това което си намислила.
Така винаги ще си спокойна че ще има какво да си кажете и няма да те е страх от сконфузно мълчание. Аз винаги така действам и до сега всичките ми срещи са минавали супер :)

Успех и на теб! :-)

ND4SPD_f
11-18-2008, 17:57
ем най-добре бъди себе си...щото после има кофти ситуации...Нека те види в такава светлина както си винаги ;) после да не остане очарован от нещо...
тва е мое мнение де...най-добре наистина и момчетата да кажат нещо ;)
+1

UFOs
11-18-2008, 18:11
Дрехите имат значение за мъже,които се обличат по модата или си имат собствен стил.Момчета само с сини дънки,блузка и яке,не се интересуват много от модата.Момчета с кецове,тесни дънки,широки и въобщте цветовата гама им е пълна :D (като съчетават цветовете правилно) и имат собствен стил на обличане ще ти набие на очи.Тогава,ще е добре да се облечеш малко по-модерно (нямам в предвид,че не го правиш).Тогава и ти ще му се набиеш на очи ;) Успех ти пожелавам и не се притеснявай за нищо :)

BaiToq
11-18-2008, 18:12
Не ми се смейте, обаче след близо двегодишна връзка излизам с ново момче на среща.... Забравила съм как, какво, що и умирам от страх. Е, излязох и с едно друго преди няколко седмици, но там хич не се вълнувах особено, защото не ми пукаше. Обаче с това момче... толкова си допаднахме, толкова сме еднакви и не спираме да си пишем по цял ден, че много ме е страх да не оплескам нещо. Всъщност, не знам точно от това ли ме е страх, или че просто може би няма да е както по чата. Не, не, с гупости ви занимавам 8-) Главния въпрос ми е към момчетата. Имайки предвид времето навън с какви дрехи най- много би ви допаднало момичето на първа среща (хахахаха) и изобщо те имат ли знаечение. Какво да (не)правя и абе... просто пуснете някой и друг съвет и ме понадъхайте, че ми треперят мартинките :-D Разчитам на вас. :-)
Щом си допадате,значи не
е от голямо значение с какво си облечена.
Не слагай много грим,но оправи косата...
Това е-бъде естествена,не се прави на нищо,
което не си.
Успех.

Mirelchetoo14
11-18-2008, 18:12
Аааа слънчице, много успокоително ми действат постовете ти :-) Ще се оправя, щом ти успяваш и аз ще мога ПЪК :-D Но все пак нека и някой господин даде мнение, ние можем само теории да развиваме :-D

BaiToq
11-18-2008, 18:15
Аааа слънчице, много успокоително ми действат постовете ти :-) Ще се оправя, щом ти успяваш и аз ще мога ПЪК :-D Но все пак нека и някой господин даде мнение, ние можем само теории да развиваме :-D
Аз кво съм бе,пача :D :D :D

Reed
11-18-2008, 18:15
Оф тва ''БЪДИ СЕБЕ СИ "
Не ви ли писна да го повтаряте?!?!
И ако да бъде себе си означава да говори по колко пъти на ден ходи до тоалетна това ли трябва да говори?!
Аман от клишета и само да се чудите как да имате по още некой пост

Mirelchetoo14
11-18-2008, 18:19
Аааа слънчице, много успокоително ми действат постовете ти :-) Ще се оправя, щом ти успяваш и аз ще мога ПЪК :-D Но все пак нека и някой господин даде мнение, ние можем само теории да развиваме :-D
Аз кво съм бе,пача :D :D :D

Аз започнах да пиша поста преди ти да си публикувал твоя, затова така се получи :-D

BaiToq
11-18-2008, 18:20
Аааа слънчице, много успокоително ми действат постовете ти :-) Ще се оправя, щом ти успяваш и аз ще мога ПЪК :-D Но все пак нека и някой господин даде мнение, ние можем само теории да развиваме :-D
Аз кво съм бе,пача :D :D :D

Аз започнах да пиша поста преди ти да си публикувал твоя, затова така се получи :-D
Досетих се 8-)
Ама викам дай да тествам
дали ще ми се вържеш :-P

Mirelchetoo14
11-18-2008, 18:42
Аааа слънчице, много успокоително ми действат постовете ти :-) Ще се оправя, щом ти успяваш и аз ще мога ПЪК :-D Но все пак нека и някой господин даде мнение, ние можем само теории да развиваме :-D
Аз кво съм бе,пача :D :D :D

Аз започнах да пиша поста преди ти да си публикувал твоя, затова така се получи :-D
Досетих се 8-)
Ама викам дай да тествам
дали ще ми се вържеш :-P

Ааа, чакай тогава, чакай 8-) Ето ти го все пак и другия вариант:

ТИ НА МЕНЕ ЛИ ЩЕ МИ ВИКАШ ПАЧА БЕ, СМЕШНИК! :-x КОЙ ЗНАЕ КАКВИ КОМПЛЕКСИ ИЗБИВАШ ВЪВ ФОРУМА И КАКЪВ СИ НАВЪНКА! :-x :razz:

Ъ, така ли трябваше да звучи форумния яд на филмираните пикли?! 8-)

Айде още мъжОВЕ да дават съвети, моля ви се :D

BaiToq
11-19-2008, 05:14
Аааа слънчице, много успокоително ми действат постовете ти :-) Ще се оправя, щом ти успяваш и аз ще мога ПЪК :-D Но все пак нека и някой господин даде мнение, ние можем само теории да развиваме :-D
Аз кво съм бе,пача :D :D :D

Аз започнах да пиша поста преди ти да си публикувал твоя, затова така се получи :-D
Досетих се 8-)
Ама викам дай да тествам
дали ще ми се вържеш :-P

Ааа, чакай тогава, чакай 8-) Ето ти го все пак и другия вариант:

ТИ НА МЕНЕ ЛИ ЩЕ МИ ВИКАШ ПАЧА БЕ, СМЕШНИК! :-x КОЙ ЗНАЕ КАКВИ КОМПЛЕКСИ ИЗБИВАШ ВЪВ ФОРУМА И КАКЪВ СИ НАВЪНКА! :-x :razz:

Ъ, така ли трябваше да звучи форумния яд на филмираните пикли?! 8-)

Айде още мъжОВЕ да дават съвети, моля ви се :D
Да,така трябваше да е.
Ама ти явно си пич.
На 14 ли си?

hahavteen
11-19-2008, 16:04
Мирелче как мина? 8)
При мен всичко беше супер! 2 часа сме си бъбрили с тоя човек и беше много забавно и интересно :) Мисля че може да сме приятели но нищо повече защото аз в друг съм влюбена :oops:

AFT
11-19-2008, 16:55
Авторката не отговаря. Може ония да се е оказал рус чичко, който я е завлякъл в няква тъмна уличка и са играли на Чичо Доктор. Ся сигурно е при психиатър or smth. O.o

snejana67
11-19-2008, 17:03
:D :D :D :D :D много смешно няма що :D

Andito0o
11-19-2008, 17:03
Не ми се смейте, обаче след близо двегодишна връзка излизам с ново момче на среща.... Забравила съм как, какво, що и умирам от страх. Е, излязох и с едно друго преди няколко седмици, но там хич не се вълнувах особено, защото не ми пукаше. Обаче с това момче... толкова си допаднахме, толкова сме еднакви и не спираме да си пишем по цял ден, че много ме е страх да не оплескам нещо. Всъщност, не знам точно от това ли ме е страх, или че просто може би няма да е както по чата. Не, не, с гупости ви занимавам 8-) Главния въпрос ми е към момчетата. Имайки предвид времето навън с какви дрехи най- много би ви допаднало момичето на първа среща (хахахаха) и изобщо те имат ли знаечение. Какво да (не)правя и абе... просто пуснете някой и друг съвет и ме понадъхайте, че ми треперят мартинките :-D Разчитам на вас. :-)
Щом си допадате,значи не
е от голямо значение с какво си облечена.
Не слагай много грим,но оправи косата...
Това е-бъде естествена,не се прави на нищо,
което не си.
Успех.

aми ако попринцип се гримираме супер много ний пак ще си бъдем естествени щото аз секи ден страшно много се гримирам и по естествена от това няма накъде да бъде :-D :-D :D :D :D :D 8-) 8-) :lol: :lol:

therichbitch
11-19-2008, 17:08
дрехите нямат значение, бъди себе си !!!

hahavteen
11-19-2008, 18:41
Авторката не отговаря. Може ония да се е оказал рус чичко, който я е завлякъл в няква тъмна уличка и са играли на Чичо Доктор. Ся сигурно е при психиатър or smth. O.o

Хахахахах днеска докато бях с австриеца няколко пъти си помислих че може да ми се случи случка защото вече беше тъмно макар че беше едва 5 и се разхождахме по някви много забутани улички :D

Mirelchetoo14
11-19-2008, 19:19
BaiToq, не, на 16 съм :D

Не отговарям защото ей сега се връщам от срещата :D Беше СТРАХОТНО :-D Стояхме от 15.30 до 8 някъде :-) Говорихме си за какво ли не, не млъкнахме, много се гушкахме.... Обаче не съм свиканала със срещи след тая дълга връзка и доста глупаво май се държах на моменти :D Изпуснах бая за бившия, което по закон НЕ БИВА да се прави, бях сополива и бая подсмърчах ииии не хапнах нищо през цялото време незнайно защо :D Е, не ме целуна :x Но сега ми писа пак и каза че е много щастлив, че сме се видели и иска пак. Хора, смешно ми е да го казвам, но СЪВЪРШЕНО е това момче! Толкова е красив, един недостатък няма! И е адски сладък, просто е моят мъжки вариант като държание и характер :-D Само дано няма само приятелски чувства, че ще се гръмна. Мерси на всички за подкрепата, ще продължавам да информирам :D

Слънчице, радвам се за тебе, даже днес се сетих и си викам : "Абе, а нейната среща как ли върви" :D

Батерията ми обаче падна и ме нямаше на телефона 2 часа... Оттам маминка пощуряла и СЛАВА БОГУ се свързах с нея тамън преди да звънне на полицията :D Тате ми изнесе лекция за това как могат да ме отвлекат и как ще ми среже интернета, но хич не може да ми се помрачи настроението :-) Е знам, че има защо да се плашат, но се пазя добре, струва ми се.

AFT
11-19-2008, 20:13
Аре бе, нямаше ли няква интрига ;д

Mirelchetoo14
11-19-2008, 20:26
Не, даже сега се филмирам и съм 100% сигурна, че не ме харесва дори и затова не ме е целунал. Ъф, после ми писа, ама изчезна след малко, явно е било от учтивост :(

jeni92_abc
11-20-2008, 06:24
спокойно,това че не те е целунал не е кой знае какъв проблем,аз като бях на 1ва среща със сегашното ми гадже и той не ме целуна,даже не сме се и гушкали....ама като се видяхме за 2ри път направо ми налетя... :D така че спокойно,и това ще стане ;)

Miimiinka
11-20-2008, 09:53
По-добре е да го очароваш с характер а не с визия.

hahavteen
11-20-2008, 10:28
Ех Мирелче супер! Не го мисли че не те е целунал.. Може да се е притеснил или да не е бил сигурен че искаш :)

Mirelchetoo14
11-20-2008, 11:44
Ех Мирелче супер! Не го мисли че не те е целунал.. Може да се е притеснил или да не е бил сигурен че искаш :)

Надявам се поне следващия път да не пропусне... :D Днес даже ми писа смс.... абе, пу пу, дано стане нещо, направо ми е взел акъла моя Монко :grin:

А при тебе какво стана, къде ходихте?

hahavteen
11-20-2008, 11:59
А при тебе какво стана, къде ходихте?

Хах ами то мойто не беше точно "среща"... Просто искахме да се запознаем..Аз друг си харесвам (едно българче :-) )
Иначе разхождахме се и си говорихме и мина супер добре. Много симпатичен човек се оказа ама не сме се уговаряли кога ще се видим пак :)

Alderis
11-20-2008, 12:18
Изпуснах бая за бившия...Е, не ме целуна :x
:D Хехе ако беше говорила повече с очите и по малко за бившия, нямаше да имаш проблема с целувката. 8-) дори и да са се надъхали да целунат дадено момиче, мъжете малко се разубеждават, ако то започне да им говори за друг, бил той и бившия. Особено бившия. Хехе нема начин, ша требва да му "бутнеш едно рамо" на момчето другия път кат се видите, за да събере пак кураж :D .Ша стане работата, нема се косиш.

Хора, смешно ми е да го казвам, но СЪВЪРШЕНО е това момче! Толкова е красив, един недостатък няма! И е адски сладък, просто е моят мъжки вариант като държание и характер :-D
Абе има един такъв лаф:"На малко прасе и на нов шеф не се радвай, че не се знае к'ва свиня ше излезе", ама той и за ново гадже може да се използва 8-) :D . Не се вкарвай в излишни филми.

Само дано няма само приятелски чувства, че ще се гръмна.
Никой не мое ма убеди, че има мъж излязъл на среща само с приятелски чувства :D 8-) .
Айде със здраве. И след некои друг ден да се похвалиш с успех :D

Mirelchetoo14
11-20-2008, 12:30
Alderis, е ТОВА твоето беше поста! :-) Много мерси за полезните съвети, другия път устата няма да си отварям даже за гадженца от детската :D И да, ДАНО има успех, просто.... :oops:

NeverTheSame
11-20-2008, 16:27
супер сладка тема :-)

много се радвам на такива хора,истински,с истински проблеми,които не се страхуват да споделят.иначе супер е минало,щом той има намерение още да излиза с теб,значи иска нещо повече от приятелство..иначе за бившите от детската наистина не говори повече :razz:

AFT
11-20-2008, 16:50
^ да им имам ИСТИНСКИТЕ проблеми..

BaiToq
11-20-2008, 16:56
Ех Мирелче супер! Не го мисли че не те е целунал.. Може да се е притеснил или да не е бил сигурен че искаш :)

Надявам се поне следващия път да не пропусне... :D Днес даже ми писа смс.... абе, пу пу, дано стане нещо, направо ми е взел акъла моя Монко :grin:

А при тебе какво стана, къде ходихте?
Не знам защо очакваш да те
целуне на първа среща.
Дори много пинизчийската е постъпил.
Не се филмирай,щом ти е писал после
100% е вързан пича :P

Mirelchetoo14
11-20-2008, 20:44
Хора мои, подари ми песен!!! Негова песен, която е съчинил и звучи в акордите на името ми "ми- ре - ла"... Леле Боже, доплака ми се направо! И е толкова красивоо! Каза ми, че така звуча аз за него леле.... майко. Направо не знам.... СТРАШНО се радвам, че имам хубави новини за споделяне с вас :grin:

Бай тоя, май наистина бая хитро постъпи моето момче... Знаете си работата вие мъжете и това си е :D

hahavteen
11-20-2008, 20:51
Ех Мирелче къде ги намираш тия мъже бее 8-) Аз тука един зарибявам от повече от месец и той само се дърпа.. А аз ЗНАМ че ме харесва! :?
Ама такива пъклени планове имам че.. :smt077

Mirelchetoo14
11-20-2008, 20:59
Ех Мирелче къде ги намираш тия мъже бее 8-) Аз тука един зарибявам от повече от месец и той само се дърпа.. А аз ЗНАМ че ме харесва! :?
Ама такива пъклени планове имам че.. :smt077

Не знам, не знам... все едно ми е подарък отнякъде след един неособено хубав период.... :-) Но да не говоря за да не урочасам нещо, че така ми се ще да стане хубаво...

А аз съм сигурна, че ще се справиш, дори да има малко "Укротяване на опърничавия" :D Вярвам в тебе, няма как да ти избяга :D

BaiToq
11-21-2008, 07:13
Хора мои, подари ми песен!!! Негова песен, която е съчинил и звучи в акордите на името ми "ми- ре - ла"... Леле Боже, доплака ми се направо! И е толкова красивоо! Каза ми, че така звуча аз за него леле.... майко. Направо не знам.... СТРАШНО се радвам, че имам хубави новини за споделяне с вас :grin:

Бай тоя, май наистина бая хитро постъпи моето момче... Знаете си работата вие мъжете и това си е :D
Някои си я знаем 8)
И да се похвалиш тези дни :P

evelinka1122
11-21-2008, 07:17
бъди себе си, дръж се естествено и няма да сбъркаш :)

Alderis
11-21-2008, 07:57
Хора мои, подари ми песен!!! Негова песен, която е съчинил и звучи в акордите на името ми "ми- ре - ла"... Леле Боже, доплака ми се направо! И е толкова красивоо! Каза ми, че така звуча аз за него леле.... майко. Направо не знам.... СТРАШНО се радвам, че имам хубави новини за споделяне с вас :grin:
:D :D Хахаха леко само, леко да не се напишкаш от кеф. По спокойно, поеми въздух, ясна е работата тука :smt008 . Бай Тоя беше прав за първата среща и целувка. Разбира се това не означава от тук на татък да седиш като пън, чакайки заветната целувка. Окуражавай го момчето...милувки, намигания...абе женски похвати сеш' се. Все пак и той има нужда от подкрепа.
Ма сега както ти е хвръкнал акъла, да не вземаш да заебеш училището ей. Любовта нема да избега, тя си върви покрай останалите неща.

Бай тоя, май наистина бая хитро постъпи моето момче... Знаете си работата вие мъжете и това си е :D
Стараем се 8-)

HePeAJIeH
11-21-2008, 12:48
Темата муцка ситуацията ти също! Ше се вземете спокойно! Айде успех!

Mirelchetoo14
11-21-2008, 13:49
Разбира се това не означава от тук на татък да седиш като пън, чакайки заветната целувка. Окуражавай го момчето...милувки, намигания...абе женски похвати сеш' се. Все пак и той има нужда от подкрепа.

Мен ме е страх да го окуражавам, защото е много срамежлив ти такъв... не напира. Досега е имал само една по- така връзка, точно както и аз и ме е страх да не го уплаша ако напирам дори и мъничко... Да не би да ме помисли за курва или не знам... 8-)


Ма сега както ти е хвръкнал акъла, да не вземаш да заебеш училището ей. Любовта нема да избега, тя си върви покрай останалите неща.

Ооо, няма, спокойно :D :lol: Въпреки, че ми иде да си хръвля учебниците на клада и да си пея, уча и това си е. Няма да се оставям, я! От тази година нататък всичко е в дипломата :-o


Темата муцка ситуацията ти също! Ше се вземете спокойно! Айде успех!

Абе... страх ме е както е муцка, че може да не се получи и баммм... още по- голямо разочарование. :( Пък и ние сме в доста далечни квартали... Лозен- Надежда 8-) Чудя се да си ходя ли в Стрелбище ако е по- близо до Надежда :?

Alderis
11-21-2008, 14:14
Мен ме е страх да го окуражавам, защото е много срамежлив ти такъв... не напира. Досега е имал само една по- така връзка, точно както и аз и ме е страх да не го уплаша ако напирам дори и мъничко... Да не би да ме помисли за курва или не знам... 8-)
8-) Хахах е ти си знаеш най-добре де. Ние нито сме го виждали, нито го познаваме, но все пак (не знам на колко години е той) мъжете са си малко тъпички, когато нямат опит :D и не успяват да разчетът някои доста очевидни знаци давани им от жените. Разбира се не съм казал и да му се хвърлиш на врата с думите "Бе я ела тука ти шушнем нещо" :D . Бе ти си виждаш ситуацията най-добре, нема к'во да ти давам акъл 8-) . Той си знае какво да прави. Ма т'ва с песента ме уби, много забавно. Явно се старае момчето...да се обичат младите пък ние ше помогнем с к'вот можем :D :lol: . Да пишеш как се развиват нещата, че ми стана любопитно.
А да и да следиш форума за теми от рода "Влюбен съм, подарих и песен, ма ся не знам ко да правя" :razz: :razz: . Sorry...малко да се посмеем на чужд гръб.

Mirelchetoo14
11-21-2008, 14:54
Мен ме е страх да го окуражавам, защото е много срамежлив ти такъв... не напира. Досега е имал само една по- така връзка, точно както и аз и ме е страх да не го уплаша ако напирам дори и мъничко... Да не би да ме помисли за курва или не знам... 8-)
8-) Хахах е ти си знаеш най-добре де. Ние нито сме го виждали, нито го познаваме, но все пак (не знам на колко години е той) мъжете са си малко тъпички, когато нямат опит :D и не успяват да разчетът някои доста очевидни знаци давани им от жените. Разбира се не съм казал и да му се хвърлиш на врата с думите "Бе я ела тука ти шушнем нещо" :D . Бе ти си виждаш ситуацията най-добре, нема к'во да ти давам акъл 8-) . Той си знае какво да прави. Ма т'ва с песента ме уби, много забавно. Явно се старае момчето...да се обичат младите пък ние ше помогнем с к'вот можем :D :lol: . Да пишеш как се развиват нещата, че ми стана любопитно.
А да и да следиш форума за теми от рода "Влюбен съм, подарих и песен, ма ся не знам ко да правя" :razz: :razz: . Sorry...малко да се посмеем на чужд гръб.

Той е на 19 :D Хахаха и аз все си следя за подобна тема, ама няма... :D Ама как забавно с песента, то си беше направо прекрасно. Защото не е някой нескопосан дрънкач а свири страхотно... милия ми :-) Не знам... мъже, бързо казвайте пак... с няколко по - явни сигнала или някое докосване бихте ли сметнали момичето за курва... :? :D

Alderis
11-21-2008, 15:22
Той е на 19 :D Хахаха и аз все си следя за подобна тема, ама няма... :D Ама как забавно с песента, то си беше направо прекрасно. Защото не е някой нескопосан дрънкач а свири страхотно... милия ми :-) Не знам... мъже, бързо казвайте пак... с няколко по - явни сигнала или някое докосване бихте ли сметнали момичето за курва... :? :D
А че той младо агнешко още :D . Добре де не се изразих правилно...наистина е било много мило да ти подари песен :) . А за другото...то си е индивидуално, но ако наистина е срамежлив както го описа, според мен той точно това ще чака...т.е. да се увери 100% че не се е излъгал в преценката си (защото ако е...може и да те дистанцира от себе си). Ама пък те творците са малко странни в това отношение...абе според мен в една по близка и задушевна ситуация няма да навреди да го погалиш ( ма когато ситуацията го позволява де).
А за пеенето...с твоите влюбени ушенца, той кой знае как е грачил, пък ти ся разправяш че е бил перфектен :D 8-) :lol: . Дръгия път да го запишеш и ние ше оценим с вдигане на табелки от 1 до 10 8-)

Mirelchetoo14
11-21-2008, 15:31
Нее, Алдерис, неее, той свири на китара, не пеее :D

Пъф, сега ми прати на излизане от чата "песен, с която да ме разведри". Пускам аз, а то балада :D Extreme - More than words. Така де, май всички знаем какво се пее там : "Не ми казвай обичам те, а просто го покажи, ела при мен и ме докосни, прегърни ме силно и не ме пускай" и те така. И женския мозъчец се чуди и мае сега това просто поздравче ли беше, или текста има някакво значение :D БЪРЗО, мъже, съратници мои, давайте да нищим :D

Alderis
11-21-2008, 15:53
Хахаха вие ше ме убиете...след тежкия работен рядко се смея толкова. Аз ако съм на твое място му налитам, като ястреб на мърша :D . То не знам какво искаш да направи за да те убеди...да ти звънне и да ти каже по телефона...или да прати коледни джуджета да ти направят серенада под прозореца? :D Не знам защо не се убеди вече...аз виждам следващата дискотека (среща) как завършва 30 мин. целуване 8-) пред входната врата.

ПП. Нищо де то ние и изпълнения на китара можем да оценяваме 8-)
ПП2. Не знам каква музика слушате, но веднага ти давам линк с който да контрираш неговия поздрав за разведряване и да го пратиш в същите размисли http://www.vbox7.com/play:6b24e6b9

Ако не разбираш английски ей го и превода: http://otkrovenia.com/main.php?action=show&id=136296

Mirelchetoo14
11-21-2008, 16:06
Ххахах, поздрава определено ще му бъде пратен :D Не знам, представяш ли си след всичко това аз да му налетя ("Я `ла баба да та цунка") и той да ме изпъди :D :D :D :D :D Дам, аз особено се надявам следващото ни виждане да е в дискотека, че да мога да му налетя още там... еххх, еххх..... взех да си представям :D И това е - речено сторено, следващата седмица ще я карам при бабето в стрелбище :D

AFT
11-22-2008, 10:11
Аахахаха, като сте почнали с песните -> All Saints - Chick Fit ;д

Mirelchetoo14
11-22-2008, 18:44
Леле, днеска станах в 10 и още преди да съм си измила зъбите с моя Монко заседнахме на скайпа та.... допреди един час и малко, когато се изкъпах и оправих. Цяаал ден и двамата по пижами, не можахме да се отлепим :-D Даже му се обадих и леелее, ама как така всеки път като му чуя гласчето и се разтрепервам направо :oops: Мале, ако знае моето момче какви мисли ми се въртят вече в главата.... а още даже не сме се целунали :D

diddsy
11-23-2008, 11:40
днес ли ти е срещата,миличка?кажи нан е минало ,как сти прекарали .. :)

soul1199
11-23-2008, 11:50
spox be :) ne se pritesnqvai 4ak tolkova,prosto se otpusni i budi sebe si,ne my misli tolkova,za drehite,oble4i ne6o,koeto ti har. :) yspeh na sre6ata i posle da kaje6,kak e minalo :-)

Mirelchetoo14
11-28-2008, 07:28
Ето ме, ето ме! Имах проблеми с компютъра и затова не съм писала в темата толкова време. Спокойно, няма да ви оставя неосведомени :-D

Такамм доста неща се случиха за 6 дни :D Продължихме да си пишем с моето момче и се уговорихме в сряда да се видим пак. Аз обаче съм адски болна и кашлям като стар поклонник на "Арда" и "Шипка", затова се уговорихме да се додрускам с рейса до Надежда и да стоим в тях. Оу, оу, в рейса за натам се запознах с едно момиче, заговорихме се и аз си изпуснах спирката и гледаш "Бамм.... централна гара" :D Слава Богу, после тя ме изпрати обратно до Лъвов мост и страшно много сме се смяли :D Стигнахме, тя го изчака с мене и... той дойде :-) Ама толкова, толкова е хубав :oops:
Гушнахме си се, отидохме у тях (и брат му също беше там), той ми направи чай и ми свири на китара... Лееле докато свиреше толкова исках да го целуна, че ми се разтрепериха ръцете, обаче се сдържах! :D Пуснахме си Крис Рок и се гушнахме да гледаме... Смях, смях, обаче както бяхме гушнати лееееееко и дискретно с по едно пръстче се галехме :-D Направо настръхнах като котарачка, главата ми беше точно до сърцето му и го чувах как бие с хиляда в минута... "Е, хайде, де, няма ли да ме целунеш?!" мислех си аз, ама така бяхме застанали, че нямаше как да се извърти :D И на един от лафовете на Крис ваща хитра приятелка се изсмя яко и "Ооооооооох прехапах сеее!" :D :D :D :D Естествено, тръгна да проверява, погледна ме, понечи да ме целуне и тоочно се беше навел, когато аз не устоях и го грабнах!
Беше най- невероятната целувка, която някога съм имала! Все едно един месец съм му обяснявала как точно да ме целуне. Не попринцип, аз СПЕЦИАЛНО мене!
И двамата се разтреперихме, и аз все едно останах безтелесна, никога не съм изпитвала подобно нещо. Само с най-най-малкото докосване ме пращаше на друга галактика. Крис Рок се обади подигравателно от телевизора с любимия ни лаф: "Ооо, ние сме сроодни души, ние сме срооодни души! Той казва "дъжд" и аз го казвам в хор с него, ние сме създадени един за друуг... НЯМА сродни души!". Така се засмяхме, обърнахме се и той му каза : "Аааа, Крис, да си гледаш работата" :D
Когато се целунахме беше към 18.30, а когато спряхме, за да погледнем часовника беше с час по- късно :D После си мълчахме щастливо и не намирахме думи за повечето неща, които искахме да кажем. Пак се целунахме и не можахме да спрем. Накрая някак си се опомних и тръгнахме към спирката, за да ме изпрати.
Пътувала съм към нас с нечовешки дебилната усмивка, всички ми се чудеха :D :D :D На слизане от 5ицата ми се обади да ми каже, че като се е прибрал е тръгнал да си закача якето в банята, а аз точно в той момент прегазих като танк от невнимание две баби, защото му чувах гласчето 8-)
Когато се прибрах майка ми констатира, че по- щастлива не ме е виждала никога досега за тия 16 години, а тате ме погледна и се изхили: "Светиш като крушка" :D :D :D
АЗ СЪМ С НЕГО, АЗ СЪМ С НЕГО! :grin:
****
Вчера пак се видяхме след училище, този път по- близо към моите земи за реваниш :-D Влязохме уж да ядеме на Плиска, обаче когато сме заедно нещо нямаме никакъв апетит и пак брахме срам с 2 кафета :D
После отидохме на кино и... от филма не помня нищо :D Боже, с никой досега нещата не са ставали толкова бързо... Просто не можахме да се спрем, такова натискане падна... Аз досега и в най- лИбовните моменти не съм се чувствала толкова подпалена.
ЗАПОЗНА СЕ МАЙКА МИ :D Тя мина да ни вземе от киното, че нещо ни писна от автобуси. Да си ме вземе мен, а Монко да го закараме до неговата спирка. И ни пита жената: "Кой филм гледахте?" и двамата : "Ъъъъъъъ.... хъхъхъъъ" :D Тя така се изхили : "Ясно, ясно... " :D Каза, че много го е харесала милата ми маматарка и... ПРОСТО АЗ СЪМ С НЕГО, С НЕГО, С НЕГО! :grin: Очите ми светят и са се уголемили до размера на топки за тенис, все едно ми вливат "Визин" венозно :D Не мога да повярвам, че се познаваме само от 26 дни, ходим само от 3... все едно винаги сме били заедно... ЕВАЛАТА, СОФИЯНЦИ. КОМ :grin:

Засега това... ще бъдете добре осведомявани, а сега, след като прочетете тая докладна имам да ви питам разни въпроси относно някои мои мааалки съмнения. Абе въобще, дружина, няма да избягате от мене :D

jeni92_abc
11-28-2008, 08:19
с тройка ли пътуваш до Лъвов мост?

EarthShaker
11-28-2008, 08:32
чак ме хвана срам колко съм зле 8-)

честит да ти е :)

Alderis
11-28-2008, 09:36
Леко, леко, че ше трябва скоро оловни обувки да ти слагаме, да не те духне вятъра на накъде...както си полетяла 8-) . Ей така сутрин преди работа, като прочета нещо такова и направо после целия ден и аз ходя ухилен :-| . А като знам, че и аз съм давал акъл в целата тая работа, за малко да се почувствам като господ 8-) . Много се радвам за теб. Стига само с тия проблеми по тоя форум, време е и една щастлива новина да прочетем.
Ся един бърз разбор да направя: 8-)
Малка хитруша 8-) как си прецакала момчето :D . После видиш ли била забравила какво се прави на срещи и женските номерца 8-) . Айде не на нас тия...Аз цял месец да го мисля тоя тоя номер нема се сетя :razz: . Горкия представям си к'во си е мислел "ся да я целуна ли, да не я ли целуна..." и по едно време =P~ "ми ше ме целуне момичето, нема мен да ме чака". Т'ва със сърцето много ме изкефи...позната история...сигурно си е скъсил живота с 2 години, горкия :D .
Реакцията на родителското тяло много ме изкефи :D ..."Светиш като крушка" :lol: ...сигурно си се носила поне на 5см. над земята...може да си спрете електричеството...ти и без това генерираш достатъчно. А констатацията на майката направо ме уби 8-) ...ми така де, да не брала гъби жената.
Нещо много позитивен ми стана поста, чакай малко критика да вкарам 8-) . Провалили сте филма на хората ей! Не ви ли е срам да се натискате по кината 8-) . Вие домове нямате ли си? Младежи...к'во да ги правиш :D .

ще бъдете добре осведомявани, а сега, след като прочетете тая докладна имам да ви питам разни въпроси относно някои мои мааалки съмнения. Абе въобще, дружина, няма да избягате от мене :D
Питай, питай, ние за к'во сме се събрали се умни глави тука :D . Дет се вика да се обичат младите, пък ние ще помогнем с каквото можем :D .

ПП. За малко да забравя...ше требва да почерпиш...нема начин 8-) . :smt006

Mirelchetoo14
11-28-2008, 09:56
Хохохо Алди, много се радвам, че ти повдигам настроението :D Аааа, после направо ме беше срам да погледна хората като свърши филма и тръгнахме да излизаме :D Лелее, сега 3 дни няма да се виждаме, направо ми е... не знам, как 3 дни без да ме целува :? Пристрастих се нещо :oops: Ще ходя на екскурзия, де, затова 8-)

1.Просто досега с никой друг нещата не са ставали толкова бързо... По начина, по който се целуваме 2мата съм се целувала чак след 5-6 месеца ходене досега :shock: Та... за секса става дума :D Ние едвам се сдържаме като се видим, та направо не знам как ще стане онова, което искам, а именно да поизчакаме поне 1 месец. Всмисъл, ако приятелката ви ви "пусне"(омг :lol: ) по- рано от 1 месец бихте ли искали все пак да имате дълга връзка и сериозни отношения с нея? Би ли ви се променило мнението?
2. И аз и той сме си първите след приключени двегодишни връзки. За себе си съм сигурна( О, откъде ли :D ), но за него как да съм...? Колкото и да умирам за него много ме е страх да не би да ме баламосва за да ме вкара под чаршафа? Изобщо не ми се вярва, ама... Не знам, прекалено е хубав, страхотен иии така целува, че не мога да приема, че около 1 година не е имал нищо с никакви момичета. Too good to be true? :smt073 :smt054 :smt117

Alderis
11-28-2008, 11:15
Хахаха направо съм станал като една тинейджърска Ванга. Още като прочетох края на миналия ти пост, вече знаех какво ще питаш в следващия :D .

1.Та... за секса става дума :D Ние едвам се сдържаме като се видим, та направо не знам как ще стане онова, което искам, а именно да поизчакаме поне 1 месец. Всмисъл, ако приятелката ви ви "пусне"(омг :lol: ) по- рано от 1 месец бихте ли искали все пак да имате дълга връзка и сериозни отношения с нея? Би ли ви се променило мнението?
По тоя въпрос: не мога да разбера, защо бързате толкова, всички (или почти всички) тинейджърки да си вдигнете крачетата? Айде да сте на по 23-30 годинки, разбирам... имате вече опит и сексуална култура, големи момичета ставате, не ви пука, дори и само да ви теглят една *атка и да ви зарежат. Но в твоя случай ти си на 16, ако случая е такъв, че той те иска само за да те вкара под завивките, после има да четем тука сълзливи истории "ама аз му пуснах а той ме заряза". Не знам! Аз ли вече съм стар, че така разсъждавам?? Не бяха чак толкова далече тинейджърските ми години, но пък човек се променя като мислене. Разбирам те литнала си, това е прекрасно. Много се радвам за теб...чувствата, които бушуват в теб в момента са прекрасни (аз съм ги изпитвал и също съм се чувствал прекрасно), но това не значи, че всичко което лети се яде. Въпреки това ще трябва малко да подтиснеш розовото около теб и да дадеш малко работа на сивото вещество, затворено в кутийката най-отгоре на тялото. 1. Запознали сте се по интернет. 2. Ти на практика не знаеш абсолютно нищо за тоя човек, като изключим факта че се целува добре. Не е казано, че за още един месец ще го опознаеш, но все пак...Малко по-спокойно го дай. Оглеждай го като се видите, премисли нещата, ако не си сигурна в него и по-голям период може да не му пуснеш. От мене да знаеш, че хормоните отшумяват след време, но тогава е късно за акъл. С две думи, СПОРЕД МЕН (не те ангажирам по никакъв начин с това мнение, то не е меродавно), това да пуснат на първа среща (първи месец), могат да си позволят момичета около моята възраст, а не 16 годишните. Конкретно на въпросите ти: 1. ДА! Ако имам сериозни намерения към момичето те ще си останат такива, независимо кога сме спали за първи път. 2.Не не би променило мнението ми за нея по никакъв начин.

2. И аз и той сме си първите след приключена двегодишни връзки. За себе си съм сигурна( О, откъде ли :D ), но за него как да съм...? Колкото и да умирам за него много ме е страх да не би да ме баламосва за да ме вкара под чаршафа? Изобщо не ми се вярва, ама... Не знам, прекалено е хубав, страхотен иии така целува, че не мога да приема, че около 1 година не е имал нищо с никакви момичета. Too good to be true? :smt073 :smt054 :smt117
С горе написаното до голяма степен отговорих и на този въпрос, само ще добавя...въпреки че той е доста малък за подобен вид игри, а и не всеки дрънка на китара на всяка срещната е напълно възможно. Струва ми се романтично настроен. Ти сама си достигнала до това заключение, че може и да си играе с теб. Моя съвет е да позачакаш малко и да поопипаш почвата...гледай скептично и подозрително (разбира се прикрито, за да не го отблъснеш) и мисли трезво (колкото и да е трудно :D ). Не мога да ти кажа какво си мисли човека, без да съм го видял на живо. Преценявам добре хората, но не и от разстояние.

Извини ме за скептичния пост, не мога да ти кажа какво да правиш, ти сама ще вземеш това решение, достатъчно голяма си, но това е моето мнение.

Ся за финал нещо позитивно...я кажи големи ли са му сливиците? 8-)

Mirelchetoo14
11-28-2008, 11:53
Абе, достатъчно здрав разум си имам за да се сдържа поне месец или два, пък и той се дръпва като се разгорещиме, а аз нападам :lol: Още не съм излязла от навика в миналата връзка, че мога да докосвам навсякъде и че винаги мога да тормозя половинката и да я възбуждам. Демек(вАли снЕг) трябва да си озаптя МОИТЕ ласки и да ги претворя в мааалко по- невинни 8-) Всичките черти в поведението ми, които не съответстват на годините са породени от това, че още не съм се разделила с предишните навици. Много е странно... :? ОПРЕДЕЛЕНО ще си поставя граници.
Иначе вече знам доста и за него и за приятелите му, даже се запозна с майка ми, но точно така мисля и аз, Алди - малко прикрит скептицизъм никога не е излишен.
А за сливиците... абе мойте сега са яко големи, щото са болни... Ама БОУНИИИИ, БОУНИИИ ТИ КАЗВАМММ... :D (Юти тва зейеее юти ти казваммм :D)

Alderis
11-28-2008, 13:30
:D Нищо то твоето момче, както прочетох те лекува яко 8-) , а и като гледам си се ориентирала да разучаваш други органи 8-)
Ами просто бях длъжен да съм скептичен, защото обикновено човек не мисли много в тия моменти...да не говорим за тинейджър. Но по написаното си личи, че си умно момиче, сигурен съм че ще вземеш правилните решения.
Т'ва ли ти бяха всичките въпроси? Ма то пък к'во друго да те вълнува 8-) ...ново гадже, всичко розово. Обичайте се и си опичайте акъла. Пак ти напомням за училището... :D ...ама съм станал досаден 8-) . Поздрави.

Erica
11-28-2008, 14:31
Хехехе много сладка развързка,провокира в мен искрена усмивка :) Еми а дано само щастливи моменти да си имате за в бъдеще :)

Briseis
11-28-2008, 14:54
мацни на една снимка да го видим твоя хубавец

и много ясно, че ще иска секс
то кой не иска? просто както сама каза трябва малко да намалиш твоите ласки да не вземе той да си помисли, че ти искаш само секс.

Mirelchetoo14
11-28-2008, 15:51
Абе, няма да давам снимка, че ще вземе да се окаже, че някой го познава и да стане смяхххх :D Аз ще си ви осведомявам подробно :grin: Мерси за пожеланията, само ме е страх дали ще ме харесат приятелите му :(

SunShinePearl
11-28-2008, 17:07
мале от колко време не бях чела толкова хубава тема чак аз се зарадвах..ех..ех :grin: ами ако са му истински приятели ще те одобрят(не че е толкова важно тяхното мнение)апък и той ако толкова много те харесва ще им обясни че си единствената за него и че ще му е хубаво ако те приемат..как да се изразя в тяхната компания..успех :)

MissBianka
11-29-2008, 15:48
супер готинка история! с голям интерес изчетох всичко което си писала и всички мнения по въпроса.както виждам доста хора радваш тук по форума.аз също много се изкефих на развръзката, определено ме накара да се усмихна от сърце :)

Не мисля че е нужно да се притесняваш за такива неща(дали ще те харесат приятелите му). просто се дръж както си се държала в началото и с твоите си приятели(преди да се превърнат в такива). общувай с тях както си общуваш и с останалите хора.едва ли са нещо по различно.пък и щом той те е харесал значи и те ще те харесат - все пак са приятели защото имат общи интереси и предпочитания.. :wink: :wink: :wink:

curka87
11-30-2008, 13:31
Тая тема, както и всички мнениея в нея ме накара искрено да се усмихна. :) :) :) Определено е много сладка история.
Поздравления.

Pliok0019
11-30-2008, 15:18
Никой не мое ма убеди, че има мъж излязъл на среща само с приятелски чувства :D 8-) .

Надявам се да си прав. И на мен ми предстои важна 1ва среща. :D

sladur4etyYy
11-30-2008, 15:19
ее мн яко , супер! браво, мацка 8-) успех ви пожелавам :-P

Naughty_
11-30-2008, 16:32
Тази история определено ме усмихна и ми напомни мойте първи любовни трепети :grin: и мога да ти кажа ,че няма по-хубаво от това влюбване - по детски :smt008 наслаждавай му се! Сега ти е времето :)

Naughty_
12-10-2008, 08:50
как се развиват нещата с вас :)