PDA

View Full Version : Тери Гудкайнд Серията Мечът на истината ...



lonely_girl92
11-18-2008, 18:07
Има ли хора,които да я четат в момента или вече да са прочели всичките книги ... ако още я четете на коя книга сте :) :) :)

Lqlichka1
11-18-2008, 18:30
Ааа, тая книга мн ме радва уеее! На 6 или 7 част съм.. бати крастата дето е! :grin: :grin: :grin: :grin:

Et4etoo
11-18-2008, 18:32
Какво да кажа... освен,че това е страшно зарибяваща поредица. :) Много яка :grin: изчела съм всичките книжлета и искам ощеее :-) 8-)

Et4etoo
11-18-2008, 18:35
Какво да кажа... освен,че това е страшно зарибяваща поредица. :) Много яка :grin: изчела съм всичките книжлета и искам ощеее :-) 8-)

lonely_girl92
11-18-2008, 18:43
Хех,аз все още съм на 5-тата книга "Душата на огъня" и досега всяка една от книгите ми е била супер интересна .... Жалко че сериала не е толкова добър..

Lqlichka1
11-19-2008, 10:44
Къф сериал има, аз шо не знам пак 8-)

SINDEL
11-19-2008, 11:05
Първите книги му бяха добри и ми харесаха. Последните оба4е станаха хипер бозави. Еле пък най-последната "Изповедник" си е таковало майката колко е глупава. Не от пръстите си я е смукал, ами не знам от какво... И толкова тъп край... :?

lonely_girl92
11-19-2008, 17:33
Къф сериал има, аз шо не знам пак 8-)



Ами направиха сериал по първата книга "Първото правило на магьосника" първите серии ги има в замунда.Но няма нищо общо с книгата ! :)

lonely_girl92
11-19-2008, 17:35
а и btw сериала се казва Legend of the seeker (за тези които незнаят ) :)

Lqlichka1
11-20-2008, 15:32
Пфф, то тка стана и с Харито Потърчо, пуу, некадърници.. По-добре да не си го тегля.. Да четеш е по-яко, шото си го представяш по свой начин, пък по филмите съм виждала мнооого трагични случаи.. Ама иначе тея първите книги са ми много интересни :grin: :grin: :grin: :grin:

SINDEL
11-20-2008, 15:39
В сериала Зед прили4а на най-ужасния старец-педофил, който някога съм виждала. Изглежда меко казано плашещ. Като го видя и ми изникват в главата притеснителни картини на това как тоя дядка прилъгва малки мом4енца от детските площадки :?
Ри4ард го играе най-големият педерас на света и на вси4кото отгоре изглежда като някъв 16-годишен пикльо с девствени муста4ки..
Калан до него изглежда два пъти по-дърта, спокойно може да му мине за майка.. Ина4е като външен вид горе-долу актрисата го докарва, има нещо общо с описанието на героинята в книгите.
Но е боза...

Lqlichka1
11-20-2008, 18:03
SINDEL, бе викаш не го гледай 8-)
Мто всички филми направени по книги са некфи лайна (без извинение!)

lonely_girl92
11-20-2008, 18:33
В сериала Зед прили4а на най-ужасния старец-педофил, който някога съм виждала. Изглежда меко казано плашещ. Като го видя и ми изникват в главата притеснителни картини на това как тоя дядка прилъгва малки мом4енца от детските площадки :?
Ри4ард го играе най-големият педерас на света и на вси4кото отгоре изглежда като някъв 16-годишен пикльо с девствени муста4ки..
Калан до него изглежда два пъти по-дърта, спокойно може да му мине за майка.. Ина4е като външен вид горе-долу актрисата го докарва, има нещо общо с описанието на героинята в книгите.
Но е боза...


Абсолутно ...но да беше само външния вид щеше да е добре, а те са променили коренно сюжета на книгата.От тези книги научих много,а във филма не са оспяли (поне за сега) да пресъздадат чувствата на геройте (любовта м/у Ричард и Калан,която е адски силна и дори още от началото си личи,че има нещо,в сериала - нищо) ,да не говорим,че имаше толкова сладки моменти,които просто са пропуснали да включат и които са доста важни за развитието по-нататък...Абее просто се издъниха със сериала...Знаех,че неможе да бъде копие на книгата,но имаше неща,които просто са супер важни и трябваше да ги включат...След първите 2 серии все още имах малка надежда,че нещата ще се пооправят,но вече немисля така... И незнам дали да продължавам да гледам....

Lqlichka1
11-22-2008, 17:01
Аа ми по коя програма го даат 8-) 8-) 8-) Да се посмея малко и аз 8-) 8-)

Muse_of_Madness
11-22-2008, 17:05
Чела съм "Колоните на сътворението" и заявявам че:
а) Оба ПРЕЗИДЕНТ! (мислене, толкова сходно с мойто няма)
б) яко увлекателна, но с друго не блести

lonely_girl92
11-23-2008, 10:48
Аа ми по коя програма го даат 8-) 8-) 8-) Да се посмея малко и аз 8-) 8-)


Ами има го в замунда ,можеш да си го изтеглиш ... :)

Lqlichka1
11-23-2008, 16:01
Аа, мани го бегай, мен ме мързи една песен да изтегля.. 8-)

lonely_girl92
04-10-2009, 11:22
Вече повече от месец чакам да преиздадат колоните на сътворението и уязвимата империя,ама още нищо ... някой случайно да знае къде мога да ги намеря,защото търсих навсякъде където знам и ги нямаше ... :)