PDA

View Full Version : Bellissima creativity :)



kukoshinka
11-18-2008, 18:38
Такаа... преди 15 мин. гледах рекламата на тази "маша-преса" Bellissima Creativity дето я рекламира този стилист Капанов...и въпроса ми е някой знае ли подробности за нея? Дали е добра? Каква й е цената ?има ли някаква уловка,защото почвам да излизам от състоянието на гъсеница и да се превръщам в пеперудка :-D и ми трябват обикновените разкрасителни помощници.Благодарна съм ви предварително :-) :smt007 :smt008

popinka
11-27-2008, 10:22
cenata e 89.90 lv to4no tova gledam sega i as i nm iskam da si q kypq oba4e se pritesnqvam dali izpravq qkoOoo SMISUL dali stava i za izpravqne ne samo za kudrene

Dian4ety
11-27-2008, 13:52
По темата: Една приятелка я има наистина си заслужава парите. Изправя перфектно, но понеже моята коса е рядка и като се изправя с тая коса трябва или да се тупирам или да си направя вафлички в корените за да ми се придаде нормален не много голям обем на косата



Извън темата: Току-що гледах подобна в каталога на Метро ,само че на Remington моделът е s2002 за 53,99лв с ДДС. Тъка, че ако наще се навият да ми купят поредната преса за коса ще е от Метро :-P 8) :(

taNcheto93
11-27-2008, 14:02
"Bellissima Creativity" изправя мн добре, една приятелка си я купи и косата и беше иделно изправена и мн мека след като я използва и е с керамично покритие. Каза, че и косата и остава права за по-дълго време, пък и стават мн хубави къдрици. Има също диск където показват как да се ползва. На мен ми харесва и мисля да си я купя :)
http://www.bellissima.gr/bellissima_creativity.html :-)

YourFavoriteMistake
11-28-2008, 18:29
А тази преса няма приставки за правене на букли и "вафлички", т.е. е само за изправяне, така ли?

Leiderschaft
11-29-2008, 08:42
Аз си купих тази преса преди 2 седмици и съм страшно доволна :grin: Изправя перфектно, професионална е и най-важното, поне за мен-може цял ден да е студено, ветровито и влажно времето навън, но косата ми си остава права до следващото къпане :-D . Няма други приставки, а и тези не се свалят. Но, както сте видяли на рекламата, могат да се правят страхотни букли с пресата :) Освен това с пресата върви и един DVD-диск, на който много точно е показано как да си правиш различни видове прически ( те са 3-4). Аз си я взех точно за 90 лв. Няма да съжалявате, ако си я купите.Наистина си струва. Дори споделих с фризьорката си , че съм я купила, и тя каза че наистина е много добра, тъй като загрява до 200 градуса, което прави по-лесно и бързо изправянето ( само с 1-2 минавания) , и съответно щади косата до някаква степен :)

rosencetooo
11-29-2008, 13:50
а могат ли да се направят букли с обикновенна керамична преса.. и ако да.. как :)

taNcheto93
11-29-2008, 14:19
а могат ли да се направят букли с обикновенна керамична преса.. и ако да.. как :)
Да може има клипчета в нета как става, ако намеря ще пиша :)

taNcheto93
11-29-2008, 14:52
Ето:
http://www.vbox7.com/play:7d60bf30
http://www.babylisspro.com/babyliss.html
http://www.youtube.com/watch?v=Nz4Giq66dUQ
http://www.youtube.com/watch?v=Y4tTgX9GHKA :)

elli4ka93
11-29-2008, 22:25
мм и аз мисля да си я взимам...и се чудя мн не съм чувала лошо мнение за нея..та някой друг ако знае или има нека сподели с :P :) :)

I_Know
11-30-2008, 10:22
аз да ви кажа също смятам да си я взема обаче ми трябва основно за изправяне и всъщност косата ми е наистина къдрава и при най-малакта влага се накъдря....затова споделете запазва ли се фомата и при влага

insomnia__
11-30-2008, 10:33
А аз ви препорачвам Braun ESS ,страхотна е,аз я имам,а иначе най-добрата преса си оставя новата на Schwarzkopf,тя е обаче е скромни 300 лева,може да се порачва във фризиорските салони.А тази на браун е 82 лева :)

varnen4e
11-30-2008, 10:36
С почти всяка преса можеш да си правиш къдрици.

I_Know
11-30-2008, 10:37
да но аз не искам да се къдря а да се изправя и то трайно

varnen4e
11-30-2008, 10:44
да но аз не искам да се къдря а да се изправя и то трайно

Еми не знам.. може и да се получи.

Jakyto
12-10-2008, 13:50
Всички преси на Белисима са хубави. Аз си купих от София, студентски град малко по-евтината B11 50 за 79.90, но ги има и в нета - bellissima.bg

Carmen_Kass
12-11-2008, 07:43
Пресата ми се вижда хубава.Мойта още функционира добре.Но ако ми писне,ще си взема Белисима...
А между другото с всяка преса за изправяне можеш да си направиш къдрици,стига да знаеш как.

elli4ka93
12-11-2008, 19:42
хей аз си я взех тази на "bellissima'... много съм доволна аз лично....ако си я вземете няма да съжалявате :-) :-) :P :P :) :grin: :grin:

dessykoldova
12-15-2008, 20:09
Аз съм страшно навита да си я купя тази преса за коса,но не мога да я открия :( Затова може ли някой да ми каже каде мога да я намеря ? Благодаря предварително !!! :-) :-D

insbarbie
01-08-2009, 13:32
Imam presata belissima creativity mnogo e xybava mn obre izpravq no nemoga da se nakadrq nqkoi ako znae kak da pi6e pls . :?

Wrathchild
01-08-2009, 13:39
аз да ви кажа също смятам да си я взема обаче ми трябва основно за изправяне и всъщност косата ми е наистина къдрава и при най-малакта влага се накъдря....затова споделете запазва ли се фомата и при влагаНяма начин да остане права. Това, което знам от изученото по биология е, че когато се прави някаква манипулация на косата, то тя трае, докато не се намери нещо, което да разруши действието - такива се явяват UV лъчите, както и ВОДАТА.

IrrieSkyline
01-08-2009, 14:18
Пресата е чудесна! Изправи дори моята коса, сега седях 2-3 часа на снега и косата ми е вързана, и почти нищо й няма, само малко бухна.

Luscious_Heart
01-08-2009, 14:35
аз да ви кажа също смятам да си я взема обаче ми трябва основно за изправяне и всъщност косата ми е наистина къдрава и при най-малакта влага се накъдря....затова споделете запазва ли се фомата и при влагаНяма начин да остане права. Това, което знам от изученото по биология е, че когато се прави някаква манипулация на косата, то тя трае, докато не се намери нещо, което да разруши действието - такива се явяват UV лъчите, както и ВОДАТА.
Мхм, така е... Но ако искате изправянето да е по-лесно, направете като една моя приятелка, нека фризьор да ви я филира. (:

Wrathchild
01-08-2009, 16:15
аз да ви кажа също смятам да си я взема обаче ми трябва основно за изправяне и всъщност косата ми е наистина къдрава и при най-малакта влага се накъдря....затова споделете запазва ли се фомата и при влагаНяма начин да остане права. Това, което знам от изученото по биология е, че когато се прави някаква манипулация на косата, то тя трае, докато не се намери нещо, което да разруши действието - такива се явяват UV лъчите, както и ВОДАТА.
Мхм, така е... Но ако искате изправянето да е по-лесно, направете като една моя приятелка, нека фризьор да ви я филира. (:Има вариант и лак за коса. Обаче той ще намали новото начупване само до известна степен, поради причината, която посочих горе.

popinka
01-12-2009, 16:18
syper e qka presata na Kapanov Bellissima imam q ve4e ot 2 meseca nqkade kosata mi e vse [prava vuv dujd snqg zapazva se prava MN e qka.Q nqkoi da mi kaje N6 za ma6ata Bellissima GL1 100 AKO Q IMA NQKOI OT TYKA NEKA DA PI6E PLSSS

butty
03-25-2009, 09:08
искам да си взема някаква преса и се чудя дали да не е тази Белисима,но като погледнах мощността е 40W, а на някои други като разглеждах стига до 170 :shock:
Затова исках да попитам дали това е някакъв проблем?

Infinity
03-25-2009, 11:44
Ох,затова не знам,но пък мога да кажа,че изправя просто перефктно!!! :grin:

Converse333
03-25-2009, 12:24
Аз имам пресата,която няма приставка за къдрене.Има си екранче и можеш да регулираш градусите.Загрява веднага.Много добра. :) 8)

aglida
10-06-2009, 10:30
Мощността има значение само за разхода на ток. Иначе по-новите преси са с по-малка мощност. Трябва да гледате дали загряват бързо и до колко градуса, а не каква им е мощността.

aglida
10-06-2009, 10:42
popinka, машата Bellissima GL1 100 е керамична, т.е. предпазва косата от изгаряне и е с готина дръжка от естествена кожа. можеш да я видиш в тоя сайт bellissima.bg. майка ми я има и много я ползва за нейните си прически. сигурно стават и хубави букли с нея, трябва да пробвам.

Jadzia
10-06-2009, 11:12
и аз я имам,обаче странно моята има приставки :Д може да прави ФаФлички ии някви други приставки има явно за къдрене,обаче аз нямам нужда:Д и не съм ги ползвала,струваше около 100тина лв,и бих ги дала дори ако нямаше тия приставки които така или иначе не ползвам......тааааа върши мнн добра работа

bonbonche005
10-06-2009, 18:59
аз си купих пресата преди 3 седмици и мога да кажа че е страхотнааа :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: обаче имам проблем- изправям се и докато отида на даскало ..отпред косата ми се начупва.. :O а се изправям на 200 градуса ;ss :o :-o :( :-# :-# :smt089 :smt089

Leni24
01-12-2010, 19:09
A normalno li e da ima malko razstoqnie mejdu plo4kite ako ne se natisne ili moqta e defektna?

s0s3xy
01-19-2010, 21:03
Leni24, да нормално е,моделът е такъв,твоята не е дефектна.

Такаммм, аз имам пресата от приблизително 2 месеца и съм много доволна, бих казала, че е страхотна :grin: пресата изправя перфектно, косата става гладка и мека. За къдренето бих каала, че по скоро се получават чупки или леки масури, но не и такива, каквито стават с една маша.
А до това колко издържа на влага не мисля, че зависи толкова от пресата. Моята коса е доста чуплива и щом я изправя и изляза навън, дори и да не е влажно времето е нормално да ми се начупи до вечерта, но днес времето беше ужасно, а аз се бях изправила и си бях сложила доста голямо количество пяна и лак 8-) така че, въпреки бурите и снега навън, косата ми се запази права през целия ден и все още е такава .Следователно не зависи само от пресата :grin: мн ме радва :D Та общо взето бих казала, че изобщо не съжелявам, че си купих пресата. Страхотна е, заслужава си парите.

avriltonito
01-22-2010, 17:56
az neska si q kypihh :grin: i sam mn mn dovolna ispravq ynikalno :-) cenata i e 90lv :-) pone az q kypih za tolkowa

pandaxx
02-19-2010, 15:27
мисля да си взема Bellissima Creativity B1700.. ще си я поръчам от нета. http://www.bellissima.bg/?4,bellissima-creativity. Който я е поръчал по нета да каже дали вътре има всичко (гаранция маранция,DVD и тем подобни) :grin: :-)

meriLinka
02-20-2010, 09:40
Пресата е наистина много добра.

pandaxx
02-21-2010, 11:35
За тези, които се чудят от къде да си я вземат..поръчайте си онлайн от http://www.bellissima.bg/?4,bellissima-creativity 8) :smt003

Molzinka
02-21-2010, 11:45
45 W :shock: Tова не е ли супер малко, за да изправя качествено? :-o

aglida
03-02-2010, 08:34
Тази мощност е нормална за съвременна преса. По-горе писах, че няма значение мощността, а трябв ада се гледат температурата и бързината на загряване. Мощността е само индикатор за разхода на ток.

pandaxx
03-27-2010, 08:18
Имам я.. суперр е,особенно къдриците ги прави невероятни като маша :smt007

MimiKalcheff93
03-27-2010, 10:01
Аз имам пресата от около месец -два
и къдри и изправя перфектно няма приставки - не са нужни
има йонизатор , залючват се двете челюсти , вдига до 200 градуса и има заключващ бутон на температурата, без да иска да не го натисне някой и да продължи на вдига
.Изправя перфектно и къдри страхотно , нямам оплаквания .Като си я купувате има диск към нея как и гаранционна карта за 2 години ( страхотно) и във този диск показват как точно да се къдриха как да си направите права, начупена, извита, къдрава или вълниска коса и прическа ! Няма да съжалявате , ако си я вземето , аз съм на мнението ,че калпави неща не си заслужава да се купуват
.Ако ще си купувам нещо ще си купя нещо хубаво , което си заслужава парите - Белисимата Креативити оправда и надхвърли очакванията ми.Страхотна преса.Сестра ми има пак Белисима но този модел : http://www.bellissima.bg/?11,bellissima-b25 изправя си пак добре , но аз си купих най-хубавият модел :) креативитито ;) :)

aglida
06-20-2010, 14:51
леле, пуснали са и мини креативити, много яко! също като голямото изглежда, как ме е яд, че си взех едно друго мини покрай нова година :x ама, айде, то не може всичко да имаш!

rakiQ
06-20-2010, 21:29
аз съм с тази
http://www.bellissima.bg/?10,bellissima-b1-600
и съм мн доволна ,ооот година и нещо я имам...

FuckingFreak
11-17-2010, 06:46
искам да си взема някаква преса и се чудя дали да не е тази Белисима,но като погледнах мощността е 40W, а на някои други като разглеждах стига до 170 :shock:
Затова исках да попитам дали това е някакъв проблем?

На другите преси МОЩНОСТТА или ТЕМПЕРАТУРАТА до която стигат си гледала? Че то май почти всички нови преси, които са само за изправяне варират 30-35-40W. Както преди мен казаха - това е разхода за ток. Гледай колко градуса вдига (мисля,че тази на белисима креативити е 200) и за колко бързо загрява.

CupcakeMonster
11-17-2010, 14:33
http://www.bellissima.bg/?11,bellissima-b25

Хора,кажете мнение за тази...

sisi954
11-20-2010, 18:05
Аз имам тази преса от една година вече.Косата ми е перфектно изправена и прави хубави къдрици.
Обаче по едно време използвах лак за коса и после се изправях с пресата и по нея оставаха едни неща като люспички и когато я почистих от тях и самите плочки придобиха един такъв жълтеникав цвят посредата .Та мисълта ми е някой може ли да ми каже дали покритието и се е развалило ?И дали е възможно да почистя перфектно пресата както си е като чисто нова? :-D

CupcakeMonster
11-20-2010, 19:51
http://www.bellissima.bg/?11,bellissima-b25

Хора,кажете мнение за тази...
:(

ri41
11-21-2010, 05:28
а за тази новата някакви отзиви, дали ще изправя хубаво , според мен е перфектна, щото е тъничка и захвата ще е идеален
http://www.bellissima.bg/files/Bellissima_B20_50-540.jpg

the_best_f
11-21-2010, 21:15
Аз ли нещо не съм в час, или тази тема е САМО ЗА Belissima Creativity?

LipSy
11-22-2010, 12:28
Ако си вземещ Белисима НЯМА ДА СЪЖЕЛЯВАШ!!! Аз имам Bellissima MC210 mini и изправя просто ПЕРФЕКТНО!!! Моята коса не се поддава лесно на изправяне (говоря сериозно!). Мен само професионални преси ме изправят и Белисима е точно такава! Препоръчвам ти я просто ГОРЕЕЕЕЩОООО!!! :grin: :-) :grin:

Awesomee
01-23-2011, 11:22
Дали се самоизключва ?? :( :(

Pamaa
01-24-2011, 20:37
Перфектно изправя, то вс на белисима е перфектно, а за къдренето... да къдри добре / то с вс преси, които са по-тънки и са само за изправяне, може да се къдри, просто въртите по различни начини косата и тва е / :P :grin:

unknown0inlowe
01-25-2011, 06:26
Пресата е една на милион много е хубава и си заслужава парите :grin: