PDA

View Full Version : Не му пука за мен



LaUrA66
11-18-2008, 18:57
Az sum na 16 godini,a priqtelqt mi e na 18... zaedno sme ot 2 meseca,no vinagi sum 4uvstvala nqkakva praznota...nz...ne6tata nqkaksi ne vurvqt normalno. :( Toi tvurdi 4e durji na men i ne iska da me gubi,no ne smqtam 4e naistina go misli(ni6to 4e mi e kazval 4e ne obi4a da govori za tova koeto 4uvstva).Eto predi 5 dni naprimer trqbvashe da izlezem zaedno,no toi mi kaza 4e negovi fr ot drug grad sa do6li da go vidqt i nqma kak da izlezem...pravi mi tozi nomer za poreden put.Slu4valo mi se e da izlezem i da si dovle4e tupite priqteli s nas.Predi 5 dni kogato mi kaza 4e nqma da mojem da se vidim mu otg ok i zatvoirh...toi mi zvunna na sledva6tiq den,no az zatvorih.Do onzi den zvune6e neprekusnato,dokato ne mi prati sms : 6to ne mi vdigash? ok... ottogava ne mi zvuni tova ozna4ava li 4e ne mu puka za men ili prosto iska da mi dokaje 4e nqma da pravi kakvoto az iskam (propusnah da kaja 4e toi e malko osoben i vinagi obi4a da stava kakvoto toi iska,po vuzmojnot vs momi4eta da ti4at po nego :D )

т.7
krem4et0

mArMaLaDkA
11-18-2008, 19:02
Той е егоист.Единствената Ви цел,е да си правите напук един на друг.Тази връзка е към края си.

jghgh
11-18-2008, 19:03
Мда, не му пука, махай го. Не изглежда сложно.

Но запомни! Никога не настройвай момче против приятелите му. Не казвам че си го правила и не знам правила ли си го, но да знаеш от мен.

Crazytu
11-18-2008, 19:06
Само не схванах защо си му затваряла постоянно като те е търсил?Един вид да му правиш на пук ли? Ако наистина държиш на него поговорете си ... Ама според мен май май нямате бъдеще ...

mArMaLaDkA
11-18-2008, 19:08
^Малко лирично отклонение...Когато казваш на момчето,че приятелите му не те харесват или ти правят разни намеци и т.н,то автоматично приема,че ти го настройваш против другарчетата му..И те заебава най-долно.А когато някой цървул каже на приятелката си,че приятелките й са тъпи,скучни и й влияят зле,момичето ги зарязва само и само за да угоди на момчето.Ние,момичетата,сме много глупави дееба..

LaUrA66
11-18-2008, 19:09
просто му бях много ядосана,затова затварях...знаех какво ще ми каже,че винаги искам да става каквото аз кажа

LaUrA66
11-18-2008, 19:10
^Малко лирично отклонение...Когато казваш на момчето,че приятелите му не те харесват или ти правят разни намеци и т.н,то автоматично приема,че ти го настройваш против другарчетата му..И те заебава най-долно.А когато някой цървул каже на приятелката си,че приятелките й са тъпи,скучни и й влияят зле,момичето ги зарязва само и само за да угоди на момчето.Ние,момичетата,сме много глупави дееба..
никога не съм му казвала,че приятелите му ме дразнят...добре а смс му какво послание съдържа ;д не ме интересува дори и да ми затваряш :D аз така си го обясних

mArMaLaDkA
11-18-2008, 19:15
Аз не казвам,че си го казвала.Говоря по принцип.

Crazytu
11-18-2008, 19:15
^Малко лирично отклонение...Когато казваш на момчето,че приятелите му не те харесват или ти правят разни намеци и т.н,то автоматично приема,че ти го настройваш против другарчетата му..И те заебава най-долно.А когато някой цървул каже на приятелката си,че приятелките й са тъпи,скучни и й влияят зле,момичето ги зарязва само и само за да угоди на момчето.Ние,момичетата,сме много глупави дееба..
никога не съм му казвала,че приятелите му ме дразнят
Никой не е казал,че си му казвала такова нещо.Това се отнася за по-голямата част от момичетата. А колкото до теб ... говори с него .. ако толкова държи на теб ще направи веднъж компромис (няма все на неговата да става я), а ако не .... зарязвай го ще си хванеш друг.

xpici
11-18-2008, 19:18
ми правете си компромиси... ама като гледам майй мн мн не го инт. такачеее наистина по-добре гоо махаи... 8-) или си поговорете сериозно !

UFOs
11-18-2008, 19:20
Разкарай го.

П.С. как ми бърка тая латиница в очите... :-o

Bafomet
11-19-2008, 06:30
Зарежи го,прави се на интересен,щото си мисли,че си му в кърпа вързана!Прати го по дяволите! :grin: :)

hooliganka89
11-19-2008, 06:37
Няма да забравя първата си по-сериозна връзка,беше нещш подобно на твоята,много гадна и безмислена.
Откажи се от него,колкото и нереално да звучи ще си намериш някое друго момче което поне ще те уважава за разлика от този и няма да те пренебрегва за най-малкото.

LaUrA66
11-19-2008, 11:44
пффф написа ми смс: хар ли ти това,на което играем вмомента? целта на играта е да правиш гадно на другия и ти се справяш много добре :) това момче ще ме побърка

Lashes
11-19-2008, 11:59
има 2 варианта...
1.или се сдобрявате и спирате да си правите на пук, да се карате и т.н.
2. късате и няма да се налага да се съобразявате с другия...

HONDA
11-19-2008, 13:26
пффф написа ми смс: хар ли ти това,на което играем вмомента? целта на играта е да правиш гадно на другия и ти се справяш много добре :) това момче ще ме побърка
Ми той си е прав. Той прави нещо, а ти правиш на инат. Не казвам, че само ти си крива! Или се дръжте малко по-зряло, или се разделете. На този етап връзката ви е абсолютно безсмислена и лапешка.

curka87
11-19-2008, 14:19
Той е егоист.Единствената Ви цел,е да си правите напук един на друг.Тази връзка е към края си.

мхм, даже май вече е свършила.

Leopardess
11-28-2008, 17:57
пффф написа ми смс: хар ли ти това,на което играем вмомента? целта на играта е да правиш гадно на другия и ти се справяш много добре :) това момче ще ме побърка
Ми той си е прав. Той прави нещо, а ти правиш на инат. Не казвам, че само ти си крива! Или се дръжте малко по-зряло, или се разделете. На този етап връзката ви е абсолютно безсмислена и лапешка.
И аз съм на това мнение.

Krasencety
11-28-2008, 18:12
Не искам да обидя авторката обаче ми се струва, че между вас няма нищо повече от детски инат! :? Незнам...може и да греша... Както казаха и преди мен или поговорете сериозно, или по-добре се разделете! :)

MakeMeFeel
11-28-2008, 18:25
Една връзка има нужда от компромиси ... Спри да доказваш на себе си , а и на него , че си по-голям инат .. Все единият трябва да отстъпи .... Защото това в момента, което го правите си е точно детска игричка .. ;)

Щях да кажа, че ако наистина държи на теб ще те потърси .. но той го е направил много пъти ... ТИ си тази , която прави на пук и не виждам смисъл в това ...

xpici
11-28-2008, 18:59
Значи не те заслужава... ; ]

sarityy
11-28-2008, 19:57
PRIQTELQ TI E GLUPAK !!!!!!!!!!!!!

zaraaa
11-28-2008, 20:48
Най-добре следвашия път, когато ти се обади да му вдигнеш и да си поговорите, кажи му това, което не ти харесва, а не като МАЛКИТЕ ДЕЦА: "Аааа сега ще си играем на ето ти куклата, дай ми парцалите!"

nicolepcd
11-29-2008, 14:33
Бе може просто да му е писнало да се правиш на интересна 8-) кат не му дигаш и сега да чака ти да го потърсиш :-o А иначе... то си е нормално да те пренебрегва понякога заради приятелите си ;) Все пак приятелите са вечни, а гаджетата са много 8-) Затова проявявай разбиране в това отношение и не му се цупи :) А иначе дали му пука за теб или не - това трябва сама да прецениш, ти си го познаваш ;)

Escarina
11-29-2008, 15:20
PRIQTELQ TI E GLUPAK !!!!!!!!!!!!!

И що? Момчетата все едно си нямат живот ебати. Да не са женени, че трябва само с нея да се съобразява?
На пича му е писнало да ти тича по гъза просто.

pandelka
11-29-2008, 15:25
На него не му пука за тебе пък и ти допридаваш за т'ва..Що просто не си му казала ,че не искаш да говорите в момента и когато решиш ти ще му се обадиш,но не по този тъп начин да не му дигаш телефона и да очакваш да му пука за тебе. !

kalpazanka
11-29-2008, 15:44
Май му лазиш по нервите :booooomb: С такова впечатление оставам от смсите. И двамата сте с рогата напред..... това не е добре....

ImmortalForever
11-29-2008, 17:35
Пича си е мъж на място за мен..И в место да се вайакш тука, вземи да се научиш на нещо от него, а не да се държиш като влюбена глупачка..

scoobydors
11-29-2008, 17:42
Бий му шута мацка! 8)


П.С. Аман от обитаци, които така и не се научиха как да се държат с едно момиче .... :-o