PDA

View Full Version : Не го разбирам вече..



SunFl0w3r
11-18-2008, 22:21
Здравейте аз съм едно момиче на 16 години и съм адски объркана,защото не мога да разбера какво всъщност изпитва момчето,което харесвам към мен.Ще започна от това че още от първия момент,в който го видях изпитах онова странно чувство и до края на деня нямах търпение да дойде утре за да го видя пак.Потърсих го първа,заговорих го,взех му скайпа и така се започна всичко.С него се сближавахме все повече и повече и накрая вече бяхме станали много близки приятели - помагахме си за домашните,готвехме се заедно преди контролно,прибирахме се заедно,говорихме си в училище,пишехме си постоянно и аз бях започнала да си мисля че ще стане нещо,но накрая една вечер докато си пишехме по скайпа и се разпитвахме кой как е с гаджетата разбрах,че той си има... :( .Почувствах се много зле и реших да се отдръпна от него,затова спрях да му говоря.Той все още ме търсеше понякога.Аз обаче с времето разбрах,че той си пада леко бройкаджия и след седмица е сменил гаджето си с друга и не знам защо но оттогава си промени отношението към мен - почти не общувахме в продължение на седмица.Накарая аз се ядосах и измислих друг план за действие - говорих пред него с най-добрата си приятелка и разказах че ще излизам с друго момче,с което сме гаджета ( но това не е така) ,но така че той да ме чуе.Аз просто исках някак си да разбере че не мога да го чакам вечно а и исках да тествам чувствата му към мен.На училище той не показа че се е подразнил,но вечерта ми писа по скайпа ( а не ми беше писал от десетина дни ) и ме помоли да му пратя снимка на това момче по скайпа.Аз му пратих,но той ги отказа.Накрая реших че след като все пак се позаинтересува от това значи си струва пак да подновя опитите си,но този път по- по малко.Пак започнахме да си говорим и да се закачаме и ето че една вечер след като сме свършили училище той излязал преди мен,изчакал ме някъде по и докато вървях към спирката изтича и ме догони за да се прибираме двамата ( нещо,което не беше се случавало от месец насам ),по пътя си говорихме,смеехме се и беше адски забавно,но аз не показах колко съм се зарадвала - нали уж трябва да му покажа,че съм ,,заета" вече.После през уикенда си писахме до 12 часа вечерта разни смехории (това също отдавна не се беше случвало ) и ето че в началото на седмицата той отново се виждаме.Освен няколкот погледа в часовете и няколото изречения,които разменихме през деня,друго не стана-сякаш че нищо не се беше случвало през изминалите 3 дни.Защо?А забравих да спомена че веднага след като разбра за ,,гаджето" ми,той скъса с неговото.
Другото което с епитам е защо когато аз вървах след него и той имаше реални шансове да бъде с мен стига да пожелае,но тогава не направи нищо,а сега когато уж вече съм заета от друг той започна да се държи по съвсем друг начин.Объркана съм вече и не го разбирам.А вие???? :-o

scoobydors
11-18-2008, 22:39
Първо евала мацка, че си поела първа инициативата. :grin:
И по темата: И аз нещо не мога да разбера защо той се държи така. Явно е на променливи настроения. Най-добре не се унижавай повече да тичаш след задника му и си живей живота на спокойствие. Покажи му, че няма вечно да си неговия пристан. А пък ако той се усети, че иска да е с теб.... дай му шанс. Нищо не ти коства. ;)
И все пак си имай едно на ум, щом казваш, че си пада бройкаджия. Внимавай да не те нарани по-дълбоко, че става лошо... :(

Успех мила. :)

thefreak
11-18-2008, 22:46
Заетите момичета са най-желани.

SunFl0w3r
11-18-2008, 22:51
Заетите момичета са най-желани.

Ne e zaet drugade e problema

thefreak
11-18-2008, 22:57
Заетите момичета са най-желани.

Ne e zaet drugade e problema
Ти прочете ли изобщо какво съм написал? Или просто видя там някакви думи, и си съчини изречението сама?

hooliganka89
11-19-2008, 06:53
Много сложна работа.
Няма какви съвети да ти давам като гледам ти си знаеш как да го работиш :D

jeni92_abc
11-19-2008, 07:10
момчетата оценяват 1 жена,когато тя се влюби в друг и престане да им обръща внимание,защото разбират всъщност колко много я ценят,колко значи тя за тях и че не са единствени...чак тогава започват да се изявяват и така да се каже се опитват да се възвърнат на позицията си...

Drebs
11-19-2008, 07:17
А не разбрах ти очи в очи казала ли си му,че го харесваш?

SunFl0w3r
11-19-2008, 07:25
А не разбрах ти очи в очи казала ли си му,че го харесваш?

всъщност не.Все не смеех,но той би трябвало да с ее усетил аз имам съвсем разлино отношение към него отколкото към другите :-|

Drebs
11-19-2008, 07:29
А не разбрах ти очи в очи казала ли си му,че го харесваш?

всъщност не.Все не смеех,но той би трябвало да с ее усетил аз имам съвсем разлино отношение към него отколкото към другите :-|

Да,нормално е да се усети,но когато нещата се кажат пряко и очи в очи,нещата стоят по друг начин. Може някой път като си пишете или си говорите да зачекнеш темата уж на майтап и да му кажеш нещо от сорта на,че си го харесвала преди много,но те е било страх да не развалиш приятелството ви .. нещо такова :] след няколко дни му сподели,че уж имаш проблеми с приятеля си и се чудиш дали да го оставиш и му поискай съвет - както казах в една друга тема: трябва да е най-големия глупак,ако не предприеме нещо и те набута в ръцете на друг :)) Пробвай,нищо не губиш. Успех :)) :P

shokoto91
11-19-2008, 07:55
Заетите момичета са най-желани.

Ne e zaet drugade e problema
Ти прочете ли изобщо какво съм написал? Или просто видя там някакви думи, и си съчини изречението сама?

Чета го за хиляден път и се чудя какво точно не е схванала :D май ти нещо не си успяла да се изкажеш хубаво

По темата: Спри да се правиш на момче и го остави тай да прави пшървите крачки :)

Jo_Ni_To
11-19-2008, 07:55
Живей си и не се тревожи...ако те харесва ще направи нещо...ако ли не,майната му колко момчета има не е единствен ...!

Желая ти успех :P :P

Crazytu
11-19-2008, 08:08
Живей си и не се тревожи...ако те харесва ще направи нещо...ако ли не,майната му колко момчета има не е единствен ...!

Желая ти успех :P :P

+1 \:D/ :)

gostut
11-19-2008, 08:41
ти си си виновна за тая ситуация. още от момента, в който си решила да се дръпнеш и да не му говориш.. момчетата не обичат подобни разигравки... за да покажеш какво искаш да се случи още тогава е трябвало, когато той ти е казал, че имаш гадже ти да кажеш нещо от сорта на "ех.. жалко" ... след това, като си говорила с приятелката си за "гаджето" ти той се е усъмнил дали има такъв или просто продължаваш да го разиграваш и за това е поискал снимка. Ако въоще късането му с другата е имало нещо общо с теб, то е че е разбрал, че си нямаш и е било начих да те привлече към себе си, но ти пак си се направила на ударена..
Просто си общувате на различни "езици" с момчето :)

едит: това е при положение, че въобще иска нещо с теб ;)

Glavoreza
11-19-2008, 10:08
Нещо не е наред ..... те са сред нас някъде там са нееееееееееееееееееееееее еееееееееееееееееееееееее ее идват да ни изтребят WHAT THE FUCK , WHAT THE FUCK

Lashes
11-19-2008, 12:09
1.не е трябвало така да се отдръпваш..кво кат си има гадже, няма цял живот да е с него :D и вече кат я зареже айде хоп и се появяваш ти ;)
2.за кво се държи така? ами се пак е момче :( върви ги разбери О.о
ама може би..както казаха преди мен заетите момичета за по желани ;)

gLoRiOuS_aNGeL
11-19-2008, 12:54
Не си му безразлична,но те иска по много странен начин...Може би и той като теб е объркан! Според мен не е решението да му кажеш-така после може да се чувстваш тъпо като го видиш,но всички сме различни,затова ако се решиш на тази крачка,му кажи...Може пък да не загубиш! :)

karoli_94
11-19-2008, 12:55
Lelee to edna ka6a...
1.toj ne znae kakvo to4no iska
2.ne se otdrypvaj i ne bydi bezrazli4na no ne poemai ti iniciativata
3.pokaji mu 4e darji6 na nego, 4e ti si naj-qkata macka, 4e s teb 6te mu e naj-priqtno,zabavno i t.n.
4.ne se qdosvaj i gledaj napred-tva e prosto edno mom4e!
5.makar 4e si vliubena v nego-oglejdaj se i za drugi mom4eta,syzdavaj novi priqteli ( pove4e priqteli!).Mom4eto mu trqbva samo da te vidi preg1rnata s drug ako 6te i daje da e samo priqtelska pregrydka-samo trqbva da uceli6 podhodq6tiq moment i vreme.
I kasmet...gore glavata i davaj po-samuuvereno.Ni6to ne pre4i i nqkoq ve4er ako ste prekarali hubavo prosto kato go pregr16ta6 za leka no6t da se pribliji6 pove4e do liceto mu i vi6 reakciqta mu-ili 6te se dr1pne ili 6te te celune....abe na4ini mn samo trqbva da mu provokira6 revnostta i da go nakara6 da os1znae 4e tova koeto iska si ti..

curka87
11-19-2008, 14:30
Да,нормално е да се усети,но когато нещата се кажат пряко и очи в очи,нещата стоят по друг начин. Може някой път като си пишете или си говорите да зачекнеш темата уж на майтап и да му кажеш нещо от сорта на,че си го харесвала преди много,но те е било страх да не развалиш приятелството ви .. нещо такова :] след няколко дни му сподели,че уж имаш проблеми с приятеля си и се чудиш дали да го оставиш и му поискай съвет - както казах в една друга тема: трябва да е най-големия глупак,ако не предприеме нещо и те набута в ръцете на друг :)) Пробвай,нищо не губиш. Успех :)) :P

+1

SunFl0w3r
11-19-2008, 17:06
Демек кво излезе-вече нямам шанс и съм изтървала момента така ли?
Проблемът е оттам,че когато аз проявявах инициативата той отначало се държеше сякаш иска да има нещо между нас, а после така сякаш че не иска.Когато пък спрях той ту поема нещата в свои ръце,ту-пълна скръб.Оф нз вече нз

snejana67
11-19-2008, 17:08
времето ще покаже :-o

6o6kotooo
11-19-2008, 17:15
хах мацкаа хипер яко е че е така ти си направила''първата крачка'' ... та хах може би чака ти да му кажеш 1 за чувствата си /или пък просто го е страх да не загуби някоя мацка (резерва ,ти) ......

SunFl0w3r
11-19-2008, 18:41
Не разбирам какво иска...
Той ту е най-милото момче,ту е най-сдуденото същество на света.Ако иска да има нещо между нас ОК - защо не действа и понякога стои безучастно.Ако пък не иска да му досаждам и няма нищо към мен защо ми дава надежди и понякога се държи като влюбен хлапак.Не разбирам какво иска-да е с мен или не????[/i]

SunFl0w3r
11-19-2008, 18:42
Не разбирам какво иска...
Той ту е най-милото момче,ту е най-сдуденото същество на света.Ако иска да има нещо между нас ОК - защо не действа и понякога стои безучастно.Ако пък не иска да му досаждам и няма нищо към мен защо ми дава надежди и понякога се държи като влюбен хлапак.Не разбирам какво иска-да е с мен или не????[/i]

Reed
11-19-2008, 18:47
Заетите момичета са най-желани.

Ne e zaet drugade e problema
Ти прочете ли изобщо какво съм написал? Или просто видя там някакви думи, и си съчини изречението сама?

Чета го за хиляден път и се чудя какво точно не е схванала :D май ти нещо не си успяла да се изкажеш хубаво
Ебаваш ли се?!