PDA

View Full Version : Обриване след епилация.



Nedkych
11-19-2008, 07:59
Здравеите на всички. Значи след като се обезкосмя от кръста на доло след два или три дена започвам леко да се обривам. Дразни ми се кожата на краката от късите косъмчета изглежда особено в студено време когато настръхват и закачат в дънките. Използвам крем за епилация Veet. Какво да правя? Да не забравя да кажа че съм мъж де.

EarthShaker
11-19-2008, 08:25
спри да се обезкосмяваш :razz:

Nedkych
11-19-2008, 08:34
:shock: :razz: Хехехехехе ти с едно изречение обезсмисли целия форум. Няма как обезкосмен по ме харесват мацките, по и харесвало как се виждат мускулите на краката и допира бил по нежен. Освен да се обезкосмявам по друг начин. Даите съвет така някои по наясно.

Chefinkaaa
11-19-2008, 08:43
Преди и на мен ми ставаше така зимата, когато ползвах кремове за епилация и самобръсначки.. по простаат причина че ме мързеше зимата да се занимавам с епилатори и кола маска.. обче започнах и тва изнежване премина.. сега е перфектно ..
ако не та е срах пробвай с тях
8-) 8-)

Nedkych
11-19-2008, 08:50
Да ме е страх? Мен? От кола маска? :D С крема ми е по лесно просто за това го използвам. Щом трябва кола маска не е проблем. Но очаквах да има някакъв крем за това.

scoobydors
11-19-2008, 09:22
спри да се обезкосмяваш :razz:

е какво лошо има мъж да се обезкосмява? :)
Това говори много за него: личната му хигиена и прочие.

Chefinkaaa
11-20-2008, 08:31
Да ме е страх? Мен? От кола маска? :D С крема ми е по лесно просто за това го използвам. Щом трябва кола маска не е проблем. Но очаквах да има някакъв крем за това.

еми за страха го казах .. щот има и някои такива .. :D:D
апък какви кремове да има... аз си ползвах такова като.. after shave .. и се мажех даже всеки ден.. ама резултат нямаше..