PDA

View Full Version : На Горещия стол е Stefity



Still1ME1Still1HERE
11-19-2008, 09:30
Затрупайте я с въпроси :D Айде страхливке и без това е късно вече :D Сега аз ще ти измисля нещо,като за начало :D

Blo0dyMary
11-19-2008, 09:54
Име?
Години?
Град?
Музика?
Хоби?
Любима книга?
Най-скучната книга,която си прочела?
Любимо ядене?
Омразно?

ае стига толко

Still1ME1Still1HERE
11-19-2008, 10:11
1.Ще уредиш ли нещата за зимната ваканция :oops: :D

2.Любими цветое :D

3.Напиши между 1 и 10 любими филми :)

4.Любими песнички :)

5.Любими книжки :)

6.Любимо място във Варна :D

7.Ако имаш такова ще ме заведеш ли там :-)

8.Ще черпиш ли като дойда за рождения ден :D

69.Имаш ли плюшени играчки и харесваш ли такива :)

10.Кои са ти любимите плодове :P

11.Шоколад или сметана :D :D :D :-) :oops:

12.Вече по лесно ли дигаш :D

13.Продаде ли кученцата :)

14.Като дойда,ще ме чакаш ли на гарата :D

15.А ще ходим ли на кънки :)

16.Кой ти е любимия алкохол :)

17.А безалокхол :D

18.Много ли се учи за препаратое :)

19.Кое ти е любимото животно :)

20.Кефи ли те класа ти,или поне няква част от него :)

21.Има ли нещо,което не би ми казала?Да/не само :)

22.А има ли нещо.което не си посмяла да ме попиташ?Да/не само :)

23.Имаш ли любима мисъл :)

24.Ако да би ли ни я казала?

25.Какво осмисля живота ти и ако няма такова,то тогава ден за ден ли живееш?

26.Какво искаш да ти се случи в живота ти?

27.Кои числа би пуснала сега на тото 6/49 :D

28.Играла ли си хазарт и харесва ли ти,би ли продължила?

29.Гледаш ли футбол?

30.Имаш ли любим спорт?

31.А практикуваш ли някакъв?

32.Как се определяш сама :)

33.А какво мислиш за мен :-o

34.С очила или без очила съм по-добер :D

35.Как са ти трите имена :)

36.Имаш ли любима марка кола и разпознаваш ли марките :)

37.Мислиш ли да караш кола?

38.А на картинг ходила ли си :)

39.Скока с бънджи як ли е :)

40.Въпреки голямото ми желание има ли възможност да не ми понесе :D

41.Купувала ли си диск с музика :)

42.С какво свързваш това число :)

43 - бонус въпрос :) Какво искаш за рождения ти ден от другите и от мен о харесват ли ти изненадите :) :-)


П.П.После още :-) :-) :-) :-) :-)

PeopleAlwaysLeave
11-19-2008, 10:18
Учиш или работиш?
Любим месец, сезон ?
Домашен любимец ?
Предпочитяния към филми ?
Спортуваш ли? Какво?
Кои държави си посещавала? А кои искаш да посетиш?
Девиз?
Какво мислиш за любовта?
А за приятелството?
Секс за една вечер?
Най-екстремното ти преживяване е?
Кога за последно се напи?
Пушиш ли?
Съжаляваш ли за нещо ?
Какво не харесваш в себе си?
Какво би направила за пари?

Ай стига толкова за днес 8-)

spongkata
11-19-2008, 11:40
iskam i na mend a mi napravite takowa :D

BulgariaZaBulgarite
11-19-2008, 12:33
Циганка ли си?

Pliok0019
11-19-2008, 12:51
Циганка ли си?
Мислих си за този въпрос, но така или иначе тя ще отрече. То си личи... Както и да е.


Това обстановката у вас ли е?
http://www.impulse.bg/photos/by/461693/view/6248640
Какъв е тавана на цвят? :D

Колко струва полата ти?

В кой варненски квартал живееш?

Постни част от "творбите" си, както ги наричаш. В кой вестник са побликувани?

Омъжена ли си?

Ходила ли си на солариум?

Смяташ ли, че използваш хората?

Колко братя и сестри имаш?

Танцуваш ли кючек?

Кои са последните 3 книги, които прочете?

Къде учиш?

Ходиш ли на купони/партита?

chocoleptic
11-19-2008, 12:55
Циганка ли си?

BulgariaZaBulgarite
11-19-2008, 13:31
Колко деца имаш? 8-)

BulgariaZaBulgarite
11-19-2008, 13:33
Циганка ли си?
Мислих си за този въпрос, но така или иначе тя ще отрече. То си личи... Както и да е.


Има всички специфични белези, за да я причислим към този етнос.
ПС. Може да е мелез.

Pliok0019
11-19-2008, 13:44
Циганка ли си?
Мислих си за този въпрос, но така или иначе тя ще отрече. То си личи... Както и да е.


Има всички специфични белези, за да я причислим към този етнос.
ПС. Може да е мелез.
Да...Според 4ма от приятелите ми, устните й синеят. :D

Не знам за мелез...не може един от двамата й родители да са напълно не-цигани. Ако приемем, че единия определено е (спорът за което е излишен), другият трябва да бъде циганин на половина.

Still1ME1Still1HERE
11-19-2008, 14:01
Циганка ли си?
Мислих си за този въпрос, но така или иначе тя ще отрече. То си личи... Както и да е.


Има всички специфични белези, за да я причислим към този етнос.
ПС. Може да е мелез.
Да...Според 4ма от приятелите ми, устните й синеят. :D

Не знам за мелез...не може един от двамата й родители да са напълно не-цигани. Ако приемем, че единия определено е (спорът за което е излишен), другият трябва да бъде циганин на половина.

http://www.impulse.bg/photos/by/461693/view/6248679

Да на 100% са сини :lol: :lol: :lol:

Pliok0019
11-19-2008, 14:06
Циганка ли си?
Мислих си за този въпрос, но така или иначе тя ще отрече. То си личи... Както и да е.


Има всички специфични белези, за да я причислим към този етнос.
ПС. Може да е мелез.
Да...Според 4ма от приятелите ми, устните й синеят. :D

Не знам за мелез...не може един от двамата й родители да са напълно не-цигани. Ако приемем, че единия определено е (спорът за което е излишен), другият трябва да бъде циганин на половина.

http://www.impulse.bg/photos/by/461693/view/6248679

Да на 100% са сини :lol: :lol: :lol:
Е ти ярко ли синьо очакваш? :D
Синеят, а не сини... :D
Виж отстрани с очила.

stefity
11-19-2008, 16:01
Име? Стефани Захариева Илиева.

Години? След 6 дни правя 16 :)

Град? Варна.

Музика? По принцип ретро... обичам също баладите и от части хип хоп.

Хоби? Еми като се замисля бая хобита имам...хах там е работата, че нямам много време за тях. Едни от тях са ходенето за риба, четенето и писането. :)

Любима книга? Еми... любима книга ми е на Дан Браун - "Шестото клеймо"

Най-скучната книга,която си прочела? За мен няма скучни книги, а хора, които ги оценяват като такива. ;)

Любимо ядене? Ммм... Пиле в портокалов сос! :)

Омразно? Ако отново говориш за ядене - Всичко, което е люто.

ае стига толко[/b]

Bianca
11-19-2008, 16:13
Циганка ли си?
Абе, защо не си ебете майките?! Я погледнете цялото ѝ име! Да бие на циганско?!
Лина, мислех да ти простя всичко, което си ми наговорила, ама ти просто ПРЕКАЛЯВАШ! То бива завист и злоба, и аз си падам злобничка, ама ти БЪКАШ от тъпотия. Ти сериозно не си вред. Какво те бърка каква е обстановката в дома им? М?! М?! М?!?!?! А ти, като много умна, от какъв зор ще държиш сметка относно цената на дрехите ѝ?
Начукайте си го всички, и само да засека още някой подобен коментар-ЖАЛНА ВИ МАЙКА. Стефи, не си прави и труда да им отговаряш!

Сега по темата:
Вярваш ли в любовта от пръв поглед?

Pliok0019
11-19-2008, 16:18
Циганка ли си?
Абе, защо не си ебете майките?! Я погледнете цялото ѝ име! Да бие на циганско?!
Лина, мислех да ти простя всичко, което си ми наговорила, ама ти просто ПРЕКАЛЯВАШ! То бива завист и злоба, и аз си падам злобничка, ама ти БЪКАШ от тъпотия. Ти сериозно не си вред. Какво те бърка каква е обстановката в дома им? М?! М?! М?!?!?! А ти, като много умна, от какъв зор ще държиш сметка относно цената на дрехите ѝ?
Начукайте си го всички, и само да засека още някой подобен коментар-ЖАЛНА ВИ МАЙКА. Стефи, не си прави и труда да им отговаряш!

Сега по темата:
Вярваш ли в любовта от пръв поглед?
За тена ли да й завиждам? За дрехите? За домът в който живее? :D

Много ме е яд, ш`a знаеш. :D

Те колко цинагина се казват Васил...що да няма и някой Захари. Пък може смрадта д ае наследство от майка й. :D


Не го правя само защото е циганка. Това е и човек, който си позволява да обсъжда личния ми живот, който има глупави тези относно много от заобикалящите ни неща. Дори и да не изглеждаше по този начин пак бих се държала гадно с нея.

Bianca
11-19-2008, 16:26
Циганка ли си?
Абе, защо не си ебете майките?! Я погледнете цялото ѝ име! Да бие на циганско?!
Лина, мислех да ти простя всичко, което си ми наговорила, ама ти просто ПРЕКАЛЯВАШ! То бива завист и злоба, и аз си падам злобничка, ама ти БЪКАШ от тъпотия. Ти сериозно не си вред. Какво те бърка каква е обстановката в дома им? М?! М?! М?!?!?! А ти, като много умна, от какъв зор ще държиш сметка относно цената на дрехите ѝ?
Начукайте си го всички, и само да засека още някой подобен коментар-ЖАЛНА ВИ МАЙКА. Стефи, не си прави и труда да им отговаряш!

Сега по темата:
Вярваш ли в любовта от пръв поглед?
За тена ли да й завиждам? За дрехите? За домът в който живее? :D

Много ме е яд, ш`a знаеш. :D

Те колко цинагина се казват Васил...що да няма и някой Захари. Пък може смрадта д ае наследство от майка й. :D


Не го правя само защото е циганка. Това е и човек, който си позволява да обсъжда личния ми живот, който има глупави тези относно много от заобикалящите ни неща. Дори и да не изглеждаше по този начин пак бих се държала гадно с нея.
Не осъзнаваш ли, че яко бъркаш в здравето?! И в гъза, като щеш.
Много ясно, че ще се държи така с теб, при положение, че ТИ самата започна да я обиждаш относно цвят на кожата и прочие. Желаеш да ти изровя темата, в която я подхващаш?!
Ти си злобна, дам, ти си СТРАШНО злобна. Язък, че съм си писала с теб в скайп, не че е и от голямо значение, де.
Ти просто желаеш да избиваш някакви комплекси, но не си намерила подходящата среда, съжалявам.
Аз защото съм мургава, затова и мен ме подхвана лятото, нали? Опа, не, грешка, защото мязам на момче. :(
Ех, ние, грешните, различните от теб, заслужаваме ли въобще да живеем?! :(

Pliok0019
11-19-2008, 16:30
Онова беше друго. Няма нищо общо с теб.

Аз нямам комплекси, които да избивам по форумите. Не страдам от липса на личен/социален живот. Не и завиждам, както вече повторих.

Не ми допада, че такова същество живее в държавата ми, а онова, че смее да се меси в живота ми...просто е непело.

Bianca
11-19-2008, 16:39
Онова беше друго. Няма нищо общо с теб.

Аз нямам комплекси, които да избивам по форумите. Не страдам от липса на личен/социален живот. Не и завиждам, както вече повторих.

Не ми допада, че такова същество живее в държавата ми, а онова, че смее да се меси в живота ми...просто е непело.
ТВОЯТА държава? :)
Както и да е, дотук със спама.

SiNiStEr
11-19-2008, 16:51
Не можете ли да разберете,че и тя е човек,независимо от цвета на кожата й ?Какво сте тръгнали да я обсъждате,просто си гледайте Вашия живот и това е.

За да не е спам : Какво мислиш спрямо тези хора,който гледат с пренебрежение към теб ?

24white24
11-19-2008, 17:00
Я в тоя форум било много забавно бе :D

stefity
11-19-2008, 17:01
1.Ще уредиш ли нещата за зимната ваканция :oops: :D Хаха... съмняваш ли се?


2.Любими цветое :D Пфф.... нямам определени ноо :D най-много синият, белият и кафевият. :)


3.Напиши между 1 и 10 любими филми :) Хмм... 1. Step up 2. Hancock 3. Other Worlds Стига толкова. :D


4.Любими песнички :) Sexy Back ;) Unbreak my heart, Have you really loved a woman... иии много други ;)

5.Любими книжки :) Ммм... най-любима ми е на Дан Браун - "Шестото клеймо" след това на Робърт Паркър - "Психо блус" и на Джеймс Патерсън - "Целуни момичетата" :)

6.Любимо място във Варна :D Хаха... като дойдеш ще ти го покажа! ;) Иначе всички места са ми любими.


7.Ако имаш такова ще ме заведеш ли там :-) Няма да пропусна! :-)

8.Ще черпиш ли като дойда за рождения ден :D Ееее много ясно, аз тебе чакам само! :D

9.Имаш ли плюшени играчки и харесваш ли такива :) Еми имам доста като се замисля :D А дали харесвам... едва ли има някой който да ги мрази хах.


10.Кои са ти любимите плодове :P Ооо доста са! Но най-обичам ябълки...след това круши и банан.

11.Шоколад или сметана :D :D :D :-) :oops: Ххахаа е не! :D :D :D Ммм няма значение кое от двете е, стига да е сервирано подходящо хаха!


12.Вече по лесно ли дигаш :D Еми май имам напредък да! :D

13.Продаде ли кученцата :) Ухх не... :( ама добре че ме подсети да пусна снимката :D

14.Като дойда,ще ме чакаш ли на гарата :D ДА! :D Няма да рискувам да се изгубиш на някъде... хахаха


15.А ще ходим ли на кънки :) Мхммм.... само ще пада бая смях като се изтърся по гъз. :)

16.Кой ти е любимия алкохол :) Червено вино. :)

17.А безалокхол :D Спрайт и натурален сок портокал. :D

18.Много ли се учи за препаратор :) Еми... не е малко ученето ;) обаче резултата е върховен накрая! :)


19.Кое ти е любимото животно :) Куче и тигър... :D

20.Кефи ли те класа ти,или поне няква част от него :) Никоя част не ме кефи! :D

21.Има ли нещо,което не би ми казала?Да/не само :) Да. ;) Има неща, които си остават винаги в някой.


22.А има ли нещо.което не си посмяла да ме попиташ?Да/не само :) Еми...няма такова нещо. :)


23.Имаш ли любима мисъл :) Да. :)

24.Ако да би ли ни я казала? Ти днеска ми я припомни в един твой смс... а по-точно - Убий глупака с мълчание. :)

25.Какво осмисля живота ти и ако няма такова,то тогава ден за ден ли живееш? По принцип се опитвам да живея ден за ден, защото поне според мен няма нищо по-хубаво от това да се събудиш и да не знаеш какво ти предстои. ;)


26.Какво искаш да ти се случи в живота ти? Искам да се случи така, че да стана по-силна душевно и психически... мисля, че в момента това ми е от най-голяма нужда.

27.Кои числа би пуснала сега на тото 6/49 :D Числа-7, 12, 22, 25, 11, 30. Хахах.... ако ги пуснеш и спечелиш делим!!!

28.Играла ли си хазарт и харесва ли ти,би ли продължила? Не съм запалена особено по хазарта. :D

29.Гледаш ли футбол? Напоследък нямам много време, но когато се очертава някой голям мач не пропускам! ;)


30.Имаш ли любим спорт? Баскетбола. :)

31.А практикуваш ли някакъв? Преди съм тренирала година и нещо баскетбол. :)

32.Как се определяш сама :) Като човек, който обича живота въпреки трудностите и препядствията в него, като човек, който не се предава лесно, като човек, способен на обич и омраза, любов и приятелство... И най-вече като човек, който знае какво иска от живота! :)

33.А какво мислиш за мен :-o Ооо... ти си много неща, събрани в едно... оптимист, изслушващ и разбиращ, ГОЛЯМ инат... перфектен си в много отношения... за мен ти в момента си човек на който много държа именно защото не ти пука от това кой как изглежда, а как се чувства и изглежда вътрешно. Абе, на кратко ти си моят малчо! :-)

34.С очила или без очила съм по-добер :D И с очилата и без тях... просто като видя тези очи не виждам нищо друго по тебе така че.... :D


35.Как са ти трите имена :) Стефани Захариева Илиева. Приятно ми е хахах. :)

36.Имаш ли любима марка кола и разпознаваш ли марките :) Хмм любима маркаааа може би Хюндай... а дали ги разпознавам... еми справям се хах.

37.Мислиш ли да караш кола? Някой ден, може би...но няма да е скоро. :D

38.А на картинг ходила ли си :) Дам... един път ама... не е нещо особено хах.

39.Скока с бънджи як ли е :) Оооо не може с нищо друго да се сравни! Трябва да се опита за да се разбере чувството. ;)

40.Въпреки голямото ми желание има ли възможност да не ми понесе :D Хахахах абе.... щом на мене ми понесе едва ли ще имаш проблем. ;) Ама не обещавам нищо все пак.... :D


41.Купувала ли си диск с музика :) Дам... с класика. :)

42.С какво свързваш това число :) Хмм...не знам. За мене си е число като число... :D


43 - бонус въпрос :) Какво искаш за рождения ти ден от другите и от мен о харесват ли ти изненадите :) :-) Аммм... не очаквам много от тях. ;) Само помолих за една голяма торта със сметана и шоколад, а ако има и нещо в бонус няма да откажа хаха. От тебе нищо не искам... ти си ми достатъчен хаха. Ммм а изненадите ги обожавам. :P


П.П.После още :-) :-) :-) :-) :-)

П.П. Ще чакам хихи... :-) :-) :-) :-) :-) [/b]

babity
11-19-2008, 17:19
К'во имаш с автора на темата? Искам подробности! 8-)

stefity
11-19-2008, 17:29
Учиш или работиш? Уча, а лятото работя. :)

Любим месец, сезон ? Любим месец... Декември, любим сезон есен. :)
Домашен любимец ? Да, куче и хамстер.

Предпочитяния към филми ? Трилъри и драми.

Спортуваш ли? Какво? Спортувала съм баскетбол, сега ходя на фитнес когато имам време.

Кои държави си посещавала? А кои искаш да посетиш? Не съм посещавала, но зимата ще ходя в Германия. Искам да посетя и Франция.

Девиз? Нямам такъв.

Какво мислиш за любовта? Любовта... еми тя за всеки е различна, аз не мога да кажа какво мисля за нея, защото не съм я изпитвала истински, но дано някой ден и на мен да ми се случи. :)

А за приятелството? Ехх приятелството... ето това е върховно нещо! Не може да се замени с нищо, стига да е искренно и безкруполно.

Секс за една вечер? :D Хах... не. ;)

Най-екстремното ти преживяване е? Скока ми с бънджи от Аспаруховия мост!

Кога за последно се напи? Еми... голямо напиване на 21 септември на банкета като свърших работа. :D

Пушиш ли? Не. :)

Съжаляваш ли за нещо ? Може би за някои неща, но не са много. :)

Какво не харесваш в себе си? Това, че съм твърде доверчива понякога...

Какво би направила за пари? Няма да са много неща... парите не могат да заменят достойнството. ;)

Ай стига толкова за днес 8-) [/b]

stefity
11-19-2008, 17:30
Циганка ли си? Не. :)

stefity
11-19-2008, 17:48
Циганка ли си?
Мислих си за този въпрос, но така или иначе тя ще отрече. То си личи... Както и да е.


Това обстановката у вас ли е?
http://www.impulse.bg/photos/by/461693/view/6248640 Не. Това е снимано в офиса на един хотел на Златни пясъци.

Какъв е тавана на цвят? :D ... Бял.


Колко струва полата ти? Не знам. Подарък ми е.

В кой варненски квартал живееш? Левски.

Постни част от "творбите" си, както ги наричаш. В кой вестник са побликувани?
На Прозореца До Мен.

В снежната мъглива утрин
до прозореца студен стоя,
и гледам как снежинките игриви
се топят,и стават в капчици вода.
В далечината виждам бели-две крила,
и надежда мъничка изгря,
че небесен ангел е дошъл
да огрее душата ми сега.
Но в миг разбирам аз,
че гълъб е това-по-бял от снежната земя.
Кацна на прозореца да мен
и отърси от снега своите криле.
Погледна ме със поглед благ
и осъзнах,че това е гълъб с ангелска душа!
Посегнах със ръка студена
да докосна снежнобелите криле
но гълъбът небесен,
вдигна бързо своята глава
и на мига,от прозореца ми отлетя.
И внезапно както той дойде,
и надежда ме обзе,
така внезапно си отиде той
като надеждата ми взе.
И отново останах аз сама
в зимната мъглива утрин
на прозореца да си стоя,
и надеждата да чакам пак
да кацне на прозореца до мен.

Това е едно, което беше публикувано във в. Кандидат Гимназист, имам и още 3, които са пуснати в един конкурс на в. Уикенд.

Омъжена ли си? Не.

Ходила ли си на солариум? Не.

Смяташ ли, че използваш хората? Не мисля.

Колко братя и сестри имаш? Един брат. По-голям от мен с 2 години.

Танцуваш ли кючек? Не.

Кои са последните 3 книги, които прочете? "Единадесет минути", "Шифарът на Леонардо", "Амфибия".


Къде учиш? В професионална гимназия по Горско стопанство и дървообработване - "Николай Хайтов".

Ходиш ли на купони/партита? Не много често....само като се съберем повечко хора.

stefity
11-19-2008, 17:49
Колко деца имаш? 8-) Нямам. Но някой ден надявам се...

stefity
11-19-2008, 17:54
Циганка ли си?
Абе, защо не си ебете майките?! Я погледнете цялото ѝ име! Да бие на циганско?!
Лина, мислех да ти простя всичко, което си ми наговорила, ама ти просто ПРЕКАЛЯВАШ! То бива завист и злоба, и аз си падам злобничка, ама ти БЪКАШ от тъпотия. Ти сериозно не си вред. Какво те бърка каква е обстановката в дома им? М?! М?! М?!?!?! А ти, като много умна, от какъв зор ще държиш сметка относно цената на дрехите ѝ?
Начукайте си го всички, и само да засека още някой подобен коментар-ЖАЛНА ВИ МАЙКА. Стефи, не си прави и труда да им отговаряш!

Биби... мерси за защитата наистина много! Ама както съм ти казвала ми е през оная работа какво ще кажат хах. Все пак благодаря ти!

Сега по темата:
Вярваш ли в любовта от пръв поглед? Да...вярвам. Мисля, че се случва и може да излезе нещо.

stefity
11-19-2008, 17:58
Не можете ли да разберете,че и тя е човек,независимо от цвета на кожата й ?Какво сте тръгнали да я обсъждате,просто си гледайте Вашия живот и това е.

За да не е спам : Какво мислиш спрямо тези хора,който гледат с пренебрежение към теб ? Еми... нямам определено мнение за тях... не можеш да съдиш по човека само от форума и Интернета нали... ;)

EarthShaker
11-19-2008, 17:58
така ве, аз ако бях щях да се изчервя и да натроша компа! евала за хладнокръвието.. чак готино ми стана как им отговори на ироничните въпроси

Любима храна?

stefity
11-19-2008, 18:01
така ве, аз ако бях щях да се изчервя и да натроша компа! евала за хладнокръвието.. чак готино ми стана как им отговори на ироничните въпроси. Хаха... мерси! :)


Любима храна? Пиле в портокалов сос.... и огромно количество пържени картофки със сирене отгоре! Хахаха. :D

stefity
11-19-2008, 18:03
К'во имаш с автора на темата? Искам подробности! 8-) Хахаха... еми... само приятелство... поне докато е в София де... хихи :D

ScionOfStorm
11-19-2008, 18:10
Линааа...стига де :) И бианка, и всички, карайте я на ЛС-та примерно, не разводнявайте (поне аз моля о.О).

-------------------------------------------

Имаш ли омразен човек?
А такъв, който да обичаш особено много?

hottie
11-19-2008, 18:19
Много хубаво стихотворение! Много ми хареса. :)

Та по темата :)

1. Каза, че работиш. Какво работиш?
2. Ставаш скоро на 16. Реши ли как ще празнуваш?
3. Пътувала ли си извън България?Къде?
4. Къде искаш да пътуваш?
5. Би ли живяла извън България?
6. На кого можеш да разчиташ най-много?
7. Коя зодия си?

Pliok0019
11-19-2008, 18:20
Линааа...стига де :) И бианка, и всички, карайте я на ЛС-та примерно, не разводнявайте (поне аз моля о.О).

-------------------------------------------

Имаш ли омразен човек?
А такъв, който да обичаш особено много?
Веднъж през живота ми ще спра. :D

Наистина много се забавлявах, благодаря ти стефиту. Харесваш кафево и учиш за дърварка, мойте поздравления и успех в по-нататъчните занимания и бъдещия професионален живот. :D

Таванът безспорно е произведение на изкуството. Отново мойте искрени адмирации!

Браво, стлът си е стил и си личи винаги!

За да не е спам :D
Кой ти подари полата?

Deadlock
11-19-2008, 18:42
^Отвратително.

Какво е твоето мнение за теб самата? Имаш ли добро самочувствие? =)

Pooky
11-19-2008, 19:07
Линааа...стига де :) И бианка, и всички, карайте я на ЛС-та примерно, не разводнявайте (поне аз моля о.О).

-------------------------------------------

Имаш ли омразен човек?
А такъв, който да обичаш особено много?
Веднъж през живота ми ще спра. :D

Наистина много се забавлявах, благодаря ти стефиту. Харесваш кафево и учиш за дърварка, мойте поздравления и успех в по-нататъчните занимания и бъдещия професионален живот. :D

Таванът безспорно е произведение на изкуството. Отново мойте искрени адмирации!

Браво, стлът си е стил и си личи винаги!

За да не е спам :D
Кой ти подари полата?
Оф абе ти си уникална ..Хм и казвам го абсолютно в лошия смисъл.И такива хора като теб наистина ще ме накарат да се откажа от тоя форум..Да много ви пука на вас, но има сто такива като мен да го кажем "новобранци" във форума, които сигурно си мислят същото :(

OtherDimension
11-19-2008, 19:24
ще сложиш ли някой интересен човек на стола, защото ми писна от лиготии и пародии?

aHeJlua
11-19-2008, 20:32
ще сложиш ли някой интересен човек на стола, защото ми писна от лиготии и пародии?

като мен например :-P шегувам се ... :)

аммм

Харесваш ли си косата ?

Любима коледна песен ?

Любимо животинче ?

С брат си често ли се карате ? Стига ли се го бой :D ?

мм.. за сега толкова :P

BlackaTBW
11-19-2008, 21:12
:) Хубави отговори. Реших и аз да те питам разни неща (отговори да или не са напълно достатъчни на всички въпроси, ако не ти се изпада в подробности ;) )

Имаш ли някакъв талисман?
Обичаш ли гривни, пръстени, герданчета и тн.?
Ако можеш да изживееш живота си още веднъж би ли променила нещо?



--
И всъщност имах малко по-високо мнение за някои хора от този форум. Не виждам какво печелите с това безсмислено заяждане...

stefity
11-20-2008, 04:39
Линааа...стига де :) И бианка, и всички, карайте я на ЛС-та примерно, не разводнявайте (поне аз моля о.О).

-------------------------------------------

Имаш ли омразен човек? Чак омразен не, но има доста, които не харесвам. :)

А такъв, който да обичаш особено много? Естествено! Това е майка ми и едно момче, което не мога да заменя за никой.

stefity
11-20-2008, 04:44
Много хубаво стихотворение! Много ми хареса. :) Благодаря ти!

Та по темата :)

1. Каза, че работиш. Какво работиш? Еми само лятото работех като флаерка на една дискотека на Зл. Пясъци, но съм работела и в оранжерия. :)

2. Ставаш скоро на 16. Реши ли как ще празнуваш? Нищо особено... в момента нямам особена възможност за нещо повече, така че ми стигат само приятелите и семейството ми да са с мен...

3. Пътувала ли си извън България?Къде? Не съм, но скоро ми предстои пътуване в Германия. :)

4. Къде искаш да пътуваш? В Германия и Франция.

5. Би ли живяла извън България? Еми...бих, но едва ли ще е за дълго, защото по-хубаво от страната в която си израснал няма!

6. На кого можеш да разчиташ най-много? На майка ми. :)

7. Коя зодия си? Стрелче...хихи :Р

cherinka
11-20-2008, 05:58
Оф абе ти си уникална ..Хм и казвам го абсолютно в лошия смисъл.И такива хора като теб наистина ще ме накарат да се откажа от тоя форум..Да много ви пука на вас, но има сто такива като мен да го кажем "новобранци" във форума, които сигурно си мислят същото :(Ти недей се бърка при големите.


Кво стааааааааа, Стефи?
Как сме днес?
Слънцето пече ли?
Аз тамън вчера една депресийка ме хвана, че от бая време не бях виждала слънце, ама е на', че съдбата ми се усмихна и сега (07:58ч. сутринта) се виждат лъчите на слънцетоооооооооо УАААААААААА УРАА :booooomb:
И такам.:)
Иначе как си?
Кво стаа вкъщи? Мама слушка ли те?
А тати?
Гаджето как е? Разбирате ли се? 8-)

(бтв да спомена, че ни един облак не се вижда 8-) )

tuzaro
11-20-2008, 06:48
Цвят на кожата :-o

spongkata
11-20-2008, 12:05
shapka ti svalqm macka..mng si pechena :] otgovorite ti (ako sa iskreni) pokazaha kolko hybav chovek si :) produljavai vse taka :-)
btw i az iskam da mi napravite takava tema :D

stefity
11-20-2008, 14:13
Веднъж през живота ми ще спра. :D

Наистина много се забавлявах, благодаря ти стефиту. Харесваш кафево и учиш за дърварка, мойте поздравления и успех в по-нататъчните занимания и бъдещия професионален живот. :D Всъщност, професията ми след като изляза от тази гимназия ще е Техник-Лесовъд... ако изобщо знаеш какво означава де.

Таванът безспорно е произведение на изкуството. Отново мойте искрени адмирации! Еми... този таван май доста те вълнува а? Не знам... щом казваш, че е произведение на изкуството... вярвам ти, аз не разбирам много много от тавани, за разлика от теб явно.

Браво, стлът си е стил и си личи винаги!

За да не е спам :D
Кой ти подари полата? Полата ми я подари майка ми, след като се върна от Германия.

stefity
11-20-2008, 14:17
^Отвратително.

Какво е твоето мнение за теб самата? Мнението ми за мен ли... еми човек като човек. ;) Различен характер, различно мислене... не обичам да се описвам много. :)

Имаш ли добро самочувствие? =) Не. Определено нямам, и там ми е проблемът... но се надявам в последствие това да се промени все някога. :)

stefity
11-20-2008, 14:19
ще сложиш ли някой интересен човек на стола, защото ми писна от лиготии и пародии? Еми... получих една молба вече и мисля, че това ще е човекът. А колкото до лиготиите и пародиите... според мен който и да е на стола, те пак ще са на лице. ;)

stefity
11-20-2008, 14:22
ще сложиш ли някой интересен човек на стола, защото ми писна от лиготии и пародии?

като мен например :-P шегувам се ... :)

аммм

Харесваш ли си косата ? Да. :) Това е едно от малкото неща, които харесвам в себе си.

Любима коледна песен ? Нямам любима... харесват ми всички, но чак любима не мисля. :)

Любимо животинче ? Хамстера ми... хихи :)

С брат си често ли се карате ? Стига ли се го бой :D ? Хахах...хубав въпрос. :) Еми караме се, но като бяхме по-малки беше напрaво анархия в нас. :D Стигало се е до бой, но вече сме големи и започнахме да мислим разумно. :)

мм.. за сега толкова :P

Celence
11-20-2008, 14:23
Имаш ли се за интересен човек :-o

stefity
11-20-2008, 14:29
:) Хубави отговори. Реших и аз да те питам разни неща (отговори да или не са напълно достатъчни на всички въпроси, ако не ти се изпада в подробности ;) ) Подробностите понякога са хубаво нещо. ;) А и аз обичам да навлизам в тях хаха... може би заради това устата ми рядко млъква. :D

Имаш ли някакъв талисман? Да. :) Имам го от както съм родена... подарък ми е от баба ми, а по-точно, той е едно глинено малко гномче, което държи камък Опал... винаги във важен момент за мен си го нося и не съм останала разочарована. :)

Обичаш ли гривни, пръстени, герданчета и тн.? Ммм... може би по гривни, но много рядко нося... не съм свикнала просто. :)

Ако можеш да изживееш живота си още веднъж би ли променила нещо? Не... всяко едно нещо, което искаш да повториш, никога няма да е толкова хубаво, незабравимо и интригуващо както първото! Не бих искала да променя нищо... каквото ми се е случило, щом се е случило, значи е трябвало да бъде така. :)



--
И всъщност имах малко по-високо мнение за някои хора от този форум. Не виждам какво печелите с това безсмислено заяждане...

stefity
11-20-2008, 14:39
Оф абе ти си уникална ..Хм и казвам го абсолютно в лошия смисъл.И такива хора като теб наистина ще ме накарат да се откажа от тоя форум..Да много ви пука на вас, но има сто такива като мен да го кажем "новобранци" във форума, които сигурно си мислят същото :(Ти недей се бърка при големите.


Кво стааааааааа, Стефи? Мии... всичко и нищо. :D

Как сме днес? Както бях и вчера, и онзи ден и преди 1 месец...в добро настроение и усмихната. :)

Слънцето пече ли? Днес не особено... а толкова го обичам. :(

Аз тамън вчера една депресийка ме хвана, че от бая време не бях виждала слънце, ама е на', че съдбата ми се усмихна и сега (07:58ч. сутринта) се виждат лъчите на слънцетоооооооооо УАААААААААА УРАА :booooomb: Хаха... радвам се. ;) :)
И такам.:)
Иначе как си? Добрееем. :P

Кво стаа вкъщи? Мама слушка ли те? Миии.... в нас винаги има някакво затишие... като пред буря хаха... А мамчето ме слушка дам. :) :)

А тати? Ооо... темата за "тати" ми е болна... ;)

Гаджето как е? Разбирате ли се? 8-) Ммм гадже за сега няма... :) Имах скоро време и сега искам малко спокойствие. :)

(бтв да спомена, че ни един облак не се вижда 8-) )

stefity
11-20-2008, 14:42
Цвят на кожата :-o Мургав... или тъмен. Все ми е там...

stefity
11-20-2008, 14:46
Имаш ли се за интересен човек :-o Ооо... по принцип винаги ми се е искало да съм интересна с нещо за околните, но всеки човек сам за себе си е интересен, не може да се отрече. За мен мога да кажа, че съм интересна за тези, които ме опознаят и за тези, които искат да ме възприемат такава, каквато съм. ;) А щом се намерят такива хора, е тогава значи съм интересна поне за някого. :)

LINKNOT
11-21-2008, 14:24
Качи ли клипа с бънджи скока? 8-)

stefity
11-21-2008, 14:33
Качи ли клипа с бънджи скока? 8-) Хахаха.... Не, за жалост не успях да го намаля иии се ядосах и не ми се занимаваше повече... иначе си ми седи в компа, и го пращам все още на желаещите от скайп абонатите ми. :)

preichetoy
11-22-2008, 10:40
Кой клас си?
В профилирана паралелка или общообразователна?
Обичаш ли лук? :D
Каква музика слушаш (не ми отговаряй 'всякаква', моля те)?
На колко години ти беше първата целувка?

stefity
11-22-2008, 15:49
Стефи искаш ли да си модераторка у форумЪ :D Хахаха.... еми....не ми е за цел да стана, но ако ми предложи някой няма да откажа. :)

stefity
11-22-2008, 15:55
Кой клас си? 10-ти :)

В профилирана паралелка или общообразователна? В профилирана. С "Горско и ловно стопанство." :)

Обичаш ли лук? :D Ми.... да... :D Ама само когато е сготвен в някакво ядене...инaче само лук не. :D

Каква музика слушаш (не ми отговаряй 'всякаква', моля те)? Слушам предимно ретро и балади. :) Но от части и хип хоп. :)

На колко години ти беше първата целувка? Ехх.... спомени спомениии... хаха на 13 години ми беше първата целува. :)

vivteen
11-22-2008, 17:19
Една дума,която те описва напълно :)
Любим твой потребител?
Как би описала думата "приятелство" ?
Коя е целта ти в живота ?

stefity
11-22-2008, 18:59
Една дума,която те описва напълно :) Инат! :)

Любим твой потребител? Еми много са... най-любим е A_B_C (Емиии не ти научих новия ник.... 8-) )

Как би описала думата "приятелство" ? Еми... как да я опиша... това е просто дума. ;) Важно е чувството и дали е истинско. :)

Коя е целта ти в живота ? Да успея в личен план... да стана по-силна психически и душевно, да имам човек до себе си, който да ме разбира и обича! Това ми трябва най-много. :)

teenems
11-22-2008, 21:24
и аз искам ейй 8) :-D :D :razz: :lol:

babity
11-22-2008, 22:37
Суетна ли си?
Винаги ли носиш грим?
Как минава един твой ден?
Коя е песента, която може да те разплаче?
Кое е нещото, което за секунди може да те накара да се усмихнеш?
Влюбена ли си?

stefity
11-23-2008, 08:34
Суетна ли си? Да.

Винаги ли носиш грим? Еми...само когато излизам някъде на кафе... :)

Как минава един твой ден? Охх... ставане, ходене на училище, прибиране, учене и спане... Ето така най-кратко описано. :)

Коя е песента, която може да те разплаче? Много са... но най-много-Unbreak my heart. :)

Кое е нещото, което за секунди може да те накара да се усмихнеш? Хах... по принцип винаги съм усмихната. :) Почти всичко може да ме накара да имам усмивка на лицето си. :) А за секунди, може би като видя някое щастливо детенце на улицата... :)

Влюбена ли си? Мисля че да, но в неподходящия човек. :)