PDA

View Full Version : Как да се запозная с него?



confused_starr
11-19-2008, 15:11
Знам, че на повечето от вас им е писнало от подобни теми 8-) ,но все пак се нядявам да ми дадете някакъв съвет.
Значии..момчето, което си харесвам е от моята гимназия, но за жалост е на 1вия етаж, а аз чак на 3ти и ни делят около 40 кабинета. Разпитвах бая за общи познати, но за жалост нямаме. Единствено се засичаме за повече време в часовете по физическо. Моля ви дайте някакви идейки как да се запозная с него, защото аз самата не мога да преценя по как да се запозная с него без да му излгеждам нахална.


т.7
krem4et0

JoeBanana
11-19-2008, 15:14
покани го на махленска борба в часа по физическоhttp://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

що за глупав въпрос ?

taffy
11-19-2008, 15:16
Ами.. удари го "без да искаш" с някоя топка.. Извини му се.. "Междудругото може ли да се запознаем..?" ... И така.. =]

confused_starr
11-19-2008, 15:24
Ами.. удари го "без да искаш" с някоя топка.. Извини му се.. "Междудругото може ли да се запознаем..?" ... И така.. =]

Разбира се, че и на мен тва ми хрумна, но не съм мн точна :-D
Знам, че темата е тъпа, но все пак може и да излезе някой хубав съвет :P

taffy
11-19-2008, 15:30
Ами.. постарай се да си маалко по-точна.. Друго незнам какво да направиш.. Освен да го спреш из някой коридор и да се запознаеш с него.. Или ако има някакъв шанс да му намериш skype, или номер.. А, сетих се. Минаваш през 1вия етаж и се блъскаш в него.. "Опа, не те видях. Съжалявам!" Нали.. съвсем случайно.. За тфа вече не тряя да си точна. 8-)

beachy_bunny
11-19-2008, 15:35
значи зимаш една топка ... от тия дето ги мятаме за дължина ... 5 кила ... целиш го в главата ... той припада и го събуждаш с целувка .... :D :D :D :D деца .... еми в някое междучасие ако пуши го помоли за цигара или за запалка ... или някой от приятелите му колкото поне да те забележи ... или пък влез във мъжката съблекалня при някой твой приятел и тъй ... незнам ... просто ...

Lashes
11-19-2008, 15:35
е то запознаването най-лесно :D ще ти дам 1 пример...момче от 11 клас идва и ме пита дали играя CS :shock: а после се оказа че иска се запознае с мен :shock: мъже..
таа
имах предвид измисли там нещо да го питаш...или примерно харесвам ти еди кое си ии бтв може ли да се запознаем а/у и така :D

confused_starr
11-19-2008, 15:35
Оки, мерсии мн taffy :D 8-) :-)
Мерсии и на другите, тва с медицинската трябва да се пробва задължително :D :D :D :D

splendour
11-19-2008, 15:36
xaxa to vqrno 4e nqma drygi varianti mnogo ama vie go otrepaxte tva mom4e :-D :-D :-D zagovori go ako sedi na peikata ili go pomoli da ti pokaje kak da bie6 serviz i taka......4e steq topki i sbl1skvainq nai mn da my razbie6 nosa i nq go xaresa6 mn mn kat e otrepan gorkiq

taffy
11-19-2008, 15:39
Оки, мерсии мн taffy :D 8-) :-)
Мерсии и на другите, тва с медицинската трябва да се пробва задължително :D :D :D :D

Хихи, за нищо.. После да казваш какво ставаа! :P :-)

MostHated
11-19-2008, 15:41
тичай (надявам се че поне това можеш) и се блъсни в него... извини се и така се запознайте

eminemims
11-19-2008, 16:03
направо отиваш и се запознавате ... кфо ти пука :)

confused_starr
11-19-2008, 16:20
направо отиваш и се запознавате ... кфо ти пука :)

Бих го направила, но ако ме погледне все едно съм някава откачалка ще умра от срам :oops: .

Lysit0
11-19-2008, 16:32
Няма да те гледа все едно си някаква откачалка,осве н ако не се държиш като откачалка.

Crazytu
11-19-2008, 16:50
Отиваш направо при него като го засечеш някъде ... и му казваш нещо от сорта "здрасти .. мн си сладък" представяш му се и готово ... :)

MartyParty
11-19-2008, 16:52
Ами.. постарай се да си маалко по-точна.. Друго незнам какво да направиш.. Освен да го спреш из някой коридор и да се запознаеш с него.. Или ако има някакъв шанс да му намериш skype, или номер.. А, сетих се. Минаваш през 1вия етаж и се блъскаш в него.. "Опа, не те видях. Съжалявам!" Нали.. съвсем случайно.. За тфа вече не тряя да си точна. 8-)
На следващия ден,ако не ти обръща достатъчно внимание му звимаш шоколад или кафе или кола и му казваш "Аз исках да ти се реванширам за онзи "случаен" удар еди-кога-си." и после завързвате някакъв разговор.

confused_starr
11-19-2008, 18:20
Отиваш направо при него като го засечеш някъде ... и му казваш нещо от сорта "здрасти .. мн си сладък" представяш му се и готово ... :)
Ахам. Той обаче е 12ти клас. Ако го направя дали няма да го сметне за много лапешко? :?
MartyParty, тва е добра идея. :-D

kuklichka_bg
11-19-2008, 18:50
i pri mene ima tkf problem az na parviq etaj toi na nebeto naproooo :(

curka87
11-20-2008, 12:17
:-D :-D :-D
Това с медицинската топка е много добро. :-D :-D :-D
Тя ще се запознава ли с него или ще му разбива главата.Е .. поне ако му счупиш нещо при удара с топката или при "случайния" сблъсък, после ще имаш повод да идеш да го видиш в болнцата. :-D :-D :-D

А сега сериозно. Отиваш при него и му казваш директно "Много си сладък. Може ли да се запознаем". Сигурна съм, че не яде хора и няма да ти откаже.

magitu1
11-20-2008, 12:48
Просто, когато го видиш, че е сам (смисъл, че не е заобиколен от приятелите си) отиваш казваш му здрасти, подаваш му ръка, казваш си името и готово.Поне аз така права и никога досега не съм збъркала или не са ми обърнали гръб. УСПЕХ!!! :) :) :)

sentient_
11-20-2008, 13:22
Питай го колко е часа и после как се казваш бля бля

Glavoreza
11-20-2008, 13:30
Отиваш казваш му здрасти аз съм еди коя си искам да се запознаем и тва е !
Не трябва да те е срам ако ти се направи на газар майните и тва е!
Не мога да разбера защо ги е срам хората тцтцт...................

ImmortalForever
11-20-2008, 14:31
Много сладко!И ние с бившия така!Ами във физкултурния се засичахме, хвърляхме си погледи и той дойде при мен.>Сега не знам твоя колко е отворен, ама пробвай, ако играете нещо, да си от неговия отбор.. А-у...

m3ch3ncee
11-20-2008, 14:54
Абе просто отиваш при него,казваш му "Може ли да се запознеам?" и толкоз :D Знам че е лесно за казване,но за изпълнение е по-трудно :-P Нищо няма да загубиш в края на краищата :)

confused_starr
11-20-2008, 15:19
Мерси мн за съветите :) .Сигурно ще отида следващата седмица да се запозная с него директно, ако не се получи по друг начин. Само се надявам да не се изчервя, щото така става като мн ми пука за момчето. :-o :oops:

aDuHka
11-20-2008, 16:29
Ех, и аз съм в някаква такава ситуация :( Но нямам нито един час, в който да бъда с него.Значи аз съм 9, той 12 клас.Имаме общи познати,но те не са дорасли достатъчно и мисля, че само ще объркат нещата.
С въпросното момче се засичаме ако не всеки ден, то поне през ден ;) И винаги и двамате се обръщаме, когато се разминем, и двамата се усмихваме един на друг. Тези моменти са ми много приятни и адски забавни.Таа това ме кара да си мисля, че показва някакъв интерес към мен, че съм му симпатична, но не знам дали наистина е така. Приятелите ми ме навиват да отида да се запозная с него и аз до една стемен съм готова, но се и притеснявам, защото, когато се усмихне, блокирам.Та въпросът ми е като отида да се запозная с него, за какво можем да си поговорим набързо(някакви общи теми).Много искам да имам някаква връзка с него, но ако още 1 път му взема скайп или телефона, няма ли да изглеждам нахално :? .... абе не знам, споделете, ако имате някакво мнение...

ПП: Надявам се авторката да не се обиди, че и ползвам темата, но няма смисъл да правя нова, като ситуациите са горе-долу същите :)

confused_starr
11-20-2008, 18:17
Много се радвам, че и ти реши да си споделиш проблема. :) И между другото аз смятах да питам същото нещо! :о Надявам се скоро да има отговори и успех aDuHka. :-)

Whyniser
11-20-2008, 18:36
Значи ето как ми се въртят идеи.
1.Потичай покрай него и го погледни и му кажи:"Завържи си връзките". И като погледне дали са му вързани и те погледне правиш една усмивка.И казваш :''Ами пошегувах се и по между другото как се казваш?Доста пъти си разменя усмивки и ме беше любопитно".
2.Онова с медицинската топка едвам ще я хвърлиш до него.То си е 3 кг къде ще хвърлиш до него.Някаква футболна,баскет,волейболна топка и му се извиняваш и отиваш при него уж да провериш дали е добре и се запознавате.А като не си точна помоли 1 момче да го хвърли и кажи,че си ти и вършиш същото.
3.Другото е просто се блъскаш в него,докато тичаш.Ще кажеш,че бързаш за някъде и се запознавате.
4.Просто със мимики и жестове го приканваш.Накарай го да те желае и прочие.Че ти си момиче,ако не можеш да прелъстиш момчето дето харесваш,за какво си говорим :wink: :) .Успех и споделяй какво стана!

taffy
11-20-2008, 19:45
Ех, и аз съм в някаква такава ситуация :( Но нямам нито един час, в който да бъда с него.Значи аз съм 9, той 12 клас.Имаме общи познати,но те не са дорасли достатъчно и мисля, че само ще объркат нещата.
С въпросното момче се засичаме ако не всеки ден, то поне през ден ;) И винаги и двамате се обръщаме, когато се разминем, и двамата се усмихваме един на друг. Тези моменти са ми много приятни и адски забавни.Таа това ме кара да си мисля, че показва някакъв интерес към мен, че съм му симпатична, но не знам дали наистина е така. Приятелите ми ме навиват да отида да се запозная с него и аз до една стемен съм готова, но се и притеснявам, защото, когато се усмихне, блокирам.Та въпросът ми е като отида да се запозная с него, за какво можем да си поговорим набързо(някакви общи теми).Много искам да имам някаква връзка с него, но ако още 1 път му взема скайп или телефона, няма ли да изглеждам нахално :? .... абе не знам, споделете, ако имате някакво мнение...

ПП: Надявам се авторката да не се обиди, че и ползвам темата, но няма смисъл да правя нова, като ситуациите са горе-долу същите :)

Няма да е нахално, ако му вземеш скайпа или номера от първия път! Мисля, че така той ще разбере, че искаш някакви отношения между вас, знам ли.. Като отидеш да се запознаеш с него.. можеш да го питаш дали има еди-кой си в класа му.. Запознала си се с някой си и не си сигурна от кой клас е.. Можеш и да питаш и нещо да за някой даскал.. Нещо такова.. Дано съм помогнала поне малко.. =]

aDuHka
11-21-2008, 13:23
Таа, днеска беше денят :) Събрах смелост и отидох да се запознаем. Всичко мина добре, запознахме се, поговорихме си, но не достатъчно, защото, когато го заговорих бяха минали около 5-10 минути от часа му и не исках да го задържам :) Той се държеше много добре, беше учуден и постоянно се усмихваше, дори малко се поизчерви. :grin: Разбрахме си, някой друг път да си поговорим повече и така...Надявам се, че следващия път ще му взема и скайпа 8-)

Така че confused_starr, и теб те съветвам да действаш. При мен нещата се случиха доста добре и сега някак си ми олекна и не мисля постоянно за това кога, къде и как да се запознаем :grin:

MakeMeFeel
11-21-2008, 13:27
Подкрепям идеята за топката :D Само гледай да не е прекалено силно ... :? :P

gPa3HuTeJl
11-21-2008, 13:52
haHXhAHXhaxhaHxhaH ск1сах се докато ви чета оригиналните предложения aaaaaaaahxhAHXhAXhA

confused_starr
11-21-2008, 17:35
haHXhAHXhaxhaHxhaH ск1сах се докато ви чета оригиналните предложения aaaaaaaahxhAHXhAXhA
Предложенията са си мн яки :-P и мерси на всички, които отговориха. :-)
aDuHka, поздравления миличка. Много се радвам, че всичко е минало супер. :grin: Аз ще изчакам да дойде четвъртъка, когато ни се засичат часовете и също ще действам. :lol: :-D

gPa3HuTeJl
11-21-2008, 17:49
да....и кат' я шибнеш с топката тя ш'е ка'е : гле'й го тоя нескопосник колко е залухав... и ш'е се запознаете ДЕДОВИЯ

krisiiiiito
11-21-2008, 17:55
Таа, днеска беше денят :) Събрах смелост и отидох да се запознаем. Всичко мина добре, запознахме се, поговорихме си, но не достатъчно, защото, когато го заговорих бяха минали около 5-10 минути от часа му и не исках да го задържам :) Той се държеше много добре, беше учуден и постоянно се усмихваше, дори малко се поизчерви. :grin: Разбрахме си, някой друг път да си поговорим повече и така...Надявам се, че следващия път ще му взема и скайпа 8-)

Така че confused_starr, и теб те съветвам да действаш. При мен нещата се случиха доста добре и сега някак си ми олекна и не мисля постоянно за това кога, къде и как да се запознаем :grin:

е поздравления :)

confused_starr
11-21-2008, 18:16
да....и кат' я шибнеш с топката тя ш'е ка'е : гле'й го тоя нескопосник колко е залухав... и ш'е се запознаете ДЕДОВИЯ
Ми тва не е единствения съвет по темата..И повечето хора не го предложиха на сериозно :-D . Ако имаш нещо конкретно да кажеш по темата, давай. Иначе няма нужда да се спамва.