PDA

View Full Version : Prichinite zaradi koito obichame choveka do nas



natity
11-19-2008, 15:50
Edna tema za tezi koito sa vlubeni i iskat da spodelqt kakvo obichat v choveka do sebe si nadqvam se da se vkluchite:)

Bellatrix
11-19-2008, 15:58
Всичко. Начинът, по който се грижи за мен и се тревожи и само като кихна :D Това, че очите му винаги са върху мен и ме кара да се чувствам желана. Това, че наистина ме обича и не се страхува да го показва... Това, че ме разсмива, че ме кара да забравя всички проблеми досега само като го видя и ми се усмихне... Начинът, по който изглежда застанал до печката като ми готви китайско 8-) Това, че ме изслушва и за всичко дава съвет. Това, че като ме гушне ме притиска плътно и се чувствам наистина сгушена... Ох, не мога да изброя всичко :-) Това са първите работи, за които се сетих, но има още адски много :-D

Lysit0
11-19-2008, 16:02
Много неща.....

NaNa_SladuRana
11-19-2008, 16:05
обичам го,заради това,което е и заради това,което съм аз,когато съм до него :-)
...заради всичките усмивки,всяко едно "обичам те",милото му държание,пламъка в сладките му тъмнокафяви очички...заради всяка една казана дума и заради премълчаните...Заради неговото лигаво гласче,сладките целувки и топлите прегръдки...Заради огромното разбиране и търпение,което проявява...Разбира се обичам и когато се притеснява за мен без причина или само колко много обича да спори и как лесно се пали,но бързо,бързо идтива,заради мен.Обожавам сладурската му бенка... :-) :-) :-)

cinderella_gugutka
11-19-2008, 16:42
вси4ко :-)

jghgh
11-19-2008, 16:50
-щото не може да е мой
-щото май сама се преебах
-щото не ме харесваше кой знае колко
-щото ме скъса

=]

6o6kotooo
11-19-2008, 17:21
оххх сичките му недостатъци ги обичам ....... пфф само той знае как да ме накара да се усмихна истински и да се чувствам щастлива

HePeAJIeH
11-19-2008, 18:02
За сега нямам нисой до себе си но обичам мусака

Причините са :

Изглежда привлекателно
Задоволява........глада ми
Когато е топла направо се разтапям

GabisiTa
11-19-2008, 18:06
Обичам го, защото Той ми дава всичко, от което се нуждая и ме прави ужасно щастлива :) :-)