PDA

View Full Version : Защо0 живота е то0лкова гаден ?!..



UnHappyy
11-19-2008, 16:39
Пфф не съм ем0о ..и няма да се самоубивам...сам0 искам да ви питам...случвало ли ви се е да чуствате че живота е адски скапан и нечестен ? ;[ ..и не става въпрос "защо някой си има повече от мен" и т.н. ами просто се нуждаете от 1 единствен човек или нещо и пак не можете да го имате ..сякаш никога не може да се случи точно на мен .. И също били ли сте т0лкова силно влюбени в някой ,че без него не виждате никъф смисъл в живота ;[[ ... и нямате сили дори да се усмихнете .. ;[

jghgh
11-19-2008, 16:43
Ми да, случвало ми се.
Но и тва отминава.
Майната му на тоя един човек.

nicolepcd
11-19-2008, 16:44
Не ми се е случвало... :? Не се впрягам тоооооолкова заради момчетия 8-)

ThePowerOfLove
11-19-2008, 16:46
Случвало се е :? Но ще ти мине ;) Все пак той не е единственото момче...

NaNa_SladuRana
11-19-2008, 16:50
да,случвало ми се е да съм обичала така,че нищо друго да няма смисъл,освен щастието му,но ето че той срина живота ми и сега се старая да го построя отново,но все нещо не ми достига,е поне се радвам,че най-накрая се оттърва от мен и е щастлив :)

mynichka
11-19-2008, 16:54
дам ...случвало ми се е , но важното е , че отмина този период :P

beachy_bunny
11-19-2008, 16:56
хм ... случвало ми се е ... но човек страда заради главата си ...

Crazytu
11-19-2008, 16:56
Ми не ми се е случвало ... гледам да не се впрягам толкова ... Но както казаха по-горе не е единственото момче ... майната му .. ще си намериш някой друг,с който да си щастлива. :)

snejana67
11-19-2008, 17:05
:-) еи усмихни се бъди по уверена в себе си живота е прекрасен-открии хубавите неща :-)

6o6kotooo
11-19-2008, 17:05
емии аз искам един единствен човек ..... обаче той все бяга от мен ...

therichbitch
11-19-2008, 17:09
мм да мн познато ми звучи...... :( :( :(

likeiloveu
11-19-2008, 17:20
оф да аз постоянно се чувствам така,дори сега адакси мн харесвам ендо момче нооо отново нашраво не знам какво да правя?!Живота ми е с капан

SnowWhiteQueen
11-19-2008, 17:24
Да...случвало се е, но не трябва да мислиш постоянно за това момче...Има много по-важни неща от него и той не е единствен тъй че няма смисъл да страдаш по някъф тъпак...А иначе, да живота е гаден и нечестен, но никой не е казал, че не е такъв нали...Просто трябва да продължиш напред и да ги преодолееш тея неща, защото ако не успееш ще стане само по-лошо за теб... :)

hilaryto
11-19-2008, 17:25
еми даааа....гаден е ..и то не само за тебе,но и за мене и всички останали хора на Земята...но мн ми е странно е*аси като всички си мислите,че всико е любов и като намерите любовта(ако изобщо съществува)няма да се нуждаете от нищо...добрем знам че от любовна мъка най-боли,но има и други неща в живота освен любовта...ами приятелите,ами родителите...как ще се чувствате ако например имате чудесна връзка знаете че човека до вас ви обича,ноо нямате нито един верен фр,защото всички в един момент са ви предали...ето в такава ситуация съм аз и по-цял ден,когато сам си в нас си седя самичка и си плача ли плача и вече нз какво да направя...сред хората(познатите,бивши фр,които вероятно нищо нз какво ми е на мене)си се държа както преди,но просто вече не издържам така...а та малко се оплеснах абе к'во да ти кажа ЖИВОТА Е ГАДЕН,ГАДЕН,ГАДЕН,ЖЕСТОК..т ва е истината ама дори и аз късно я осъзнах..... :-# :-# :-#

hot_chocolate_f
11-19-2008, 17:28
Tи сега ли разбра че живота е скапан? Добре дошъл на планетата Земя.
Любовта не същестува - тя е състояние породено от липсата на алкохол и наркотици...
Съвсем не си прав. липсата на алкохол и наркотици - липса на любов. Обикновенно като си пиян се влюбваш набързо, като изтрезнееш вече не си влюбен ;);)
По темата. В такива състояния много често изпадам. Даже и в момента съм малко така. Обаче ще е добре да си намериш занимавка. Най-хубаво би било да се позанимаеш с някои друг, за да ти се разсее малко главата.

JoeBanana
11-19-2008, 17:29
да, но за противодействие е измислено сръбското и тук-там по нещо гръцко

http://store2.data.bg/kiromastikata/yeah%5B1%5D.gif

scoobydors
11-19-2008, 17:45
Не ми се е случвало... :? Не се впрягам тоооооолкова заради момчетия 8-)

И аз така 8-)

Always Look on the Bright Side of Life !!! :grin:

HePeAJIeH
11-19-2008, 17:55
Защо живота е толкова гаден?

За да се научиш да бъдеш силна и да намираш САМА решения на проблемите си.

KpucuTo0o92
11-19-2008, 17:58
хм...позната история...но както казаха и преди мен той не е единственото момче на този свят :-D и ти някой ден ще го разбереш и няма да ти е гадно за някой който може би дори и не го заслужава...някой ден ще се научиш да не се впрягаш толкова и да не приемаш нещата толкова навътре!всеки е имал такива периоди :) ще ти мине спокойно просто понякога трябва да се научиш да живееш без някой който обичаш... :-D :-)

UnHappyy
11-19-2008, 18:06
Оо0 не повярвайте ми не съм някфа ревла дето вс месец реве за различен ....пр0сто тфа продължава адски много време и к0лк0то да се правя на непукистка пр0сто в един момент на ч0век му писва ..не че можете да ми помогнете ;[..но просто ми олеква малко ....

sladka__droga
11-19-2008, 18:21
"Защо живота е толко гаден"

Защото не е толко хубав! :-o

1nnocenT
11-19-2008, 18:22
vseki ima skapani momenti v jivota i zatova sa priqtelite :) :)

confused_starr
11-19-2008, 18:29
И на мен ми се е случвало да се чувствам по същия начин.. Единствената ми грешка беше, че реших, че на сърцето ми му е дошло "до гуша" от момчета и реших да си дам дългаа почивка. Така загубих твърде много време. Така че първо си стъпи на краката, а след това се заеми с неща, които да ти повдигнат самочувстието и да те правят весела. Нормално е да не изпитваш същото щастие като когато си била влюбена, но има много още положителни емоции. Излизай с приятелки, издокарвай се и флиртувай..или пък спортувай, каквото си искаш :-D . Излекувай сърцето си и то пак ще заобича. :)

Nepovtorima
11-20-2008, 13:39
da .. NO ProsTY tfa E jiVOTa nemOJE da ima samo hubavi ne6ta ... tOI e eDNo GOLqmO PREpQTSTVIe v koRTY za dA OCelee6 TRQbva DA ZnaE6 KAK dA SE spraVI6 s bOLkata :) ne si STRYvA DA sTRAda6 Za nEGo ostavI NE6TAta taka kakty sa 6tot vS SE vry6tAa i EDIn deN MOJe bi TOI sam 6TE osuznae kakvo e zagubil :) Усмихвай се дори да ти се плаче...
усмихвай се дори да те боли...... iiма моменти,, kогато вярваш,, че всичkо е свършило .. Точно т0гава започва началото . . :-)

sentient_
11-20-2008, 13:41
Пфф не съм ем0о ..и няма да се самоубивам...сам0 искам да ви питам...случвало ли ви се е да чуствате че живота е адски скапан и нечестен ? ;[ ..и не става въпрос "защо някой си има повече от мен" и т.н. ами просто се нуждаете от 1 единствен човек или нещо и пак не можете да го имате ..сякаш никога не може да се случи точно на мен .. И също били ли сте т0лкова силно влюбени в някой ,че без него не виждате никъф смисъл в живота ;[[ ... и нямате сили дори да се усмихнете .. ;[
Всеки има такива моменти, напълноо нормално е не се чувстват само емотата така

Glavoreza
11-20-2008, 13:46
Слънце слънце , живота е бил несправедлив!!! Хахаха добро утро , на тебе ти се случва да го прокълнеш един път , а аз секи ден се питам как може а е толкова суров живота.
Само че се приспособяваш ставаш силен и отцеляваш тва е ....

Специално за 1 човек никога няма да се впрегна заради някоя курва.

djuki
11-20-2008, 13:50
не си давам да се чувствам така . Знам много добре що за човек съм и колко струвам , които има повече от мен може и да загуби повече от мен някой ден. Живея с това което имам. А да обичам един човек , щом той не иска да е с мен нищо не мога да направя ... ще си търся нов .

Nefarian
11-20-2008, 13:57
Явно си малък

slun4ice_90
11-20-2008, 16:59
Аз сега съм в един такъв период....дам...Кофти е,но пак ще го преодолея.Не бива за такива малки неща веднага да се депресираме и да си казваме,че живота е гаден и т.н.Животът ще ни поставя пред толкова много и големи изпитания,че това ще е най-безобидното.... :-P

Desir3
11-20-2008, 17:25
Не съм се занимавала да чета предните мнения, ама Момиченце, явно годинките са ти малко, май май и акъла така. Какво ли разбираш ти за живота и за любовта, че да казваш колко е гадно всички. Глупави наивни деца! Естествено, че живота е несправедлив, ако беше само рози и вино Ехееей.......

xpici
11-20-2008, 17:38
Живота винаги има смисъл !!!

PeopleAlwaysLeave
11-20-2008, 17:47
Да, била съм толкова влюбена, че съм си мислела, че няма смисъл да живея без въпросното момче. Той ми беше първата истинска любов и освен, че ме научи да обичам и ми показа какво е щастие и любов, той адски много ме промени - научи ме да се съобразявам с другите, да правя компромиси, да преценявам кое е по-важно за мен и кое да жертвам в дадена ситуация, научи ме да ценя нещата, които се правят за мен... хах и ироничното знаете ли кое е ? Че научих, че ме е лъгал :lol: Смея се, но никак не ми е смешно, от една седмица не подържам контакти с него и ми беше адски трудно... Все още ми е трудно и ми липсва, но трябва да продължа напред с живота си... Колкото до автора (авторката) на темата - да, знам какво ти е, знам какво е да се чувстваш отритнат отвсякъде, самотен, да имаш нужда само от един единствен човек, но да знаеш, че не можеш да си с него... Гадно е, трудно е, но е преодолимо. Болката калява характера и те прави по-борбен. Нали знаеш - "това, което не те убива те прави по-силен" ;)

А живота...той е несправедлив и свиквай с тази мисъл - труден е, гаден е, шибан е и невинаги получаваме това, което искаме. Но помисли - щеше ли да е интересно ако всичко ни беше в кърпа вързано? Щяхме ли да знаем как да се изправяме като паднем и как да се борим за това, което искаме? Какво щеше да ни мотивира да продължаваме напред и да постигаме целите си?

gPa3HuTeJl
11-20-2008, 17:54
" Пфф не съм ем0о ..и няма да се самоубивам "

Деба матира ме с т'ва.. 8-)

hooliganka89
11-21-2008, 06:11
Аз съм едно просто л'де,от къде мога да знам защо живота е толкова гаден?Или какъв е смисъла на живота!?
Много е трудно,но да ти кажа,че света не свършва с това момче.

evelinka1122
11-21-2008, 06:53
по принцип съм емоционален човек и за всяко нещо плачаех, но наистина вече се научих да преценявам за какво да се разтройвам... с времето станах оптимист и се чувствам добре... имала съм и моменти, в които просто стоя в ъгъла на стаята и плача, ли плача... и нз какво да правя... но съм го преживяла това... научих се още и да посрещам всеки ден с усмивка, да се радвам на младостта си, на приятелите си, на живота :)

mickelangelo
11-21-2008, 07:57
Познато ми е .. и точно в това се състои красотата на живота .. :) той не е гаден хубав е .. .


ПС: лично мое мнение е горе написаното !

jeni92_abc
11-21-2008, 07:59
Don't Cry...Say FUCK and smile ;)

zaraaa
11-21-2008, 14:56
Да случвало ми се е и сега също съм в такова състояние, но гледам си отвличам вниманието с нещо, а винаги, когато ми домъчнее за този човек му се обаждам или пък му пиша смс :)

MakeMeFeel
11-21-2008, 15:00
Всеки си има такива периоди ... Но честно казано... винаги ще се намери някакъв смисъл в живота .. Недей се впряга толкова заради тея ... същества от мъжки пол :D Просто не си заслужава .. Fuck them ALL :?

MakeMeLaugh
11-21-2008, 15:02
^ Интересно изказване за човек, който често плаче за дори някой, който не го заслужава... :P

:)

MakeMeFeel
11-21-2008, 15:03
^ Интересно изказване за човек, който често плаче за дори някой, който не го заслужава... :P

:)

Абе да плачеш е едно , ама никога не съм си мислела , че животът няма смисъл .. :D

taffy
11-21-2008, 15:20
Апф.. вече не се впрягам толкова.. Накрая просто спира да ти пука..

emily_1234
11-21-2008, 16:00
ЖИВОТА Е СКАПАН. карам се с родителите ми. училището не върви. днес скъсах с гаджето ми.ЖИВОТА Е СКАПАН :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k

gPa3HuTeJl
11-21-2008, 16:53
ЖИВОТА Е СКАПАН. карам се с родителите ми. училището не върви. днес скъсах с гаджето ми.ЖИВОТА Е СКАПАН :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k

NO WAY OUT !!! BE EMO !!!

MakeMeFeel
11-21-2008, 16:55
ЖИВОТА Е СКАПАН. карам се с родителите ми. училището не върви. днес скъсах с гаджето ми.ЖИВОТА Е СКАПАН :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k

NO WAY OUT !!! BE EMO !!!

Хахахах AND GO KILL YOURSELF !!! :D

Не моа да повярвам за кви глупости се впрягате .. :?

xxxSnowflakexxx
11-21-2008, 21:08
Ако не е гаден няма да е интересен ако няма препятствия , кое ще му е интересното на жовота.Всичко ще се оправи :)

Drebs
11-21-2008, 21:29
Живота е такъв,какъвто си го направиш. :P

xpici
11-21-2008, 21:34
защото си дете... :

gPa3HuTeJl
11-21-2008, 21:45
защото си дете... :

малолетна bitch x

PeopleAlwaysLeave
11-21-2008, 22:01
ЖИВОТА Е СКАПАН. карам се с родителите ми. училището не върви. днес скъсах с гаджето ми.ЖИВОТА Е СКАПАН :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k

NO WAY OUT !!! BE EMO !!!

F*ck Emo be Gosho ! 8-)

slunchiceto0
11-22-2008, 05:10
не се притеснявай;] в даден момент от живота ни всеки се чувства по този начин...но всичко е временно...просто трябва да погледнеш света с други очи,да не си мислиш че всичко е срещу теб..и ще видиш колко по добре ще ти е..не се впрягай толкова от сега;] къде къде по големи трудности и неприятности ще срещаш;]

scoobydors
11-22-2008, 07:32
Живота не е гаден, а такъв какъвто си го направиш. За теб може да е скапан, за мен е прекрасен. :)

istinskasi
11-28-2008, 18:59
Трява да си много слаба личност за да задаваш такъв тип въпроси.
Дори когато загубиш нещо скъпо и знаеш че няма да го видеш повече вдигни глава и продалжи сякаш на пук за да се докажеш! Когато обичаш а не ти отвърнат на чувствата не забравяй че на сила хубост не става!
Живота ти е даден на теб ! - за да го живееш ти , а не за да живееш заради някого! Обичай едиствено себе си след това всички останали!
Никога не се отказвай от живота защото втори шанс няма да имаш!

sarityy
11-28-2008, 19:21
da ;(