PDA

View Full Version : Ваше мнение:Обескосмяване на мъже



6ibanqka
11-19-2008, 17:25
Пускам тази тема, за да си каже всеки мнението по въпроса за обезкосмяване на мъж. До каква степен за вас е нормално един мъж да се обезкосмява/бръсне/епилира и т. н. С една дума да премахва космите.
Говора от бръснене на лицето, до кола маска , лазери, епилиране на вежди и т. н.
Въпросът е към момичета - как предпочитат те мъжа ... ?
А момчетата могат да споделят какво само прават.

:-)

remember_me
11-19-2008, 17:40
ima mn takiva temi ama aide.
bradata,mi6nicite,otdoly i ako ima mn kosmi na gardite i tqh sa6to da si g brasne. ostanaloto ne go odobrqvam. sme6no mi e kato 4yq i s predstavq mom4e ili maj s epilator v raka i da si maha kosmite. lazerna epilaci kola maska..po dobre premahvat kosmite,qsno si e, taka 4e za po okosmenite..

schrei
11-19-2008, 17:52
Зависи как ти се чувстваш най-добре :) Когато ти се харесваш другите го усещат...
Но да кажа и аз какво мисля за обескосмяването при момчетата :-D -Ами според мен момчетата трябва да са момчета.Има някой които си изтъняват веждите ужжааснооо мноогоо,бръснат си краката,че даже познавам такива които и ръцете си бръснат... :( Това не са моят тип момчета.Някак си са ми женствени-но мое мнение,никой да не се засяга!Аз лично предпочитам максумум веждите...Имам един съученик който косъмчетата от веждите му бяха чак почти по клепача,молих го да му ги оформя,но той неискаше,преди няколко дена го принудих и сега и той се харесва повече понеже не му ги направих много тънки,а просто махнах излошните косъмчета.
Повечето момчета които познавам просто пооформят веждите си,но имаме нов ученик в класа който си обезкосмява краката и момичетата доста харесват това...И мисля че дори повечето момичета харесва по обезкосмени момчета,но аз не съм от тях....
Всъщност важното е как се харесваш ти :wink:

DiScOnEcTeD
11-19-2008, 18:31
аз предпочитам без никфи косми - по сладурско е поне за мен пък и ме дразни си4ко което боде като космите :D :D

mihichkaaa
11-19-2008, 18:35
ами според мен трябва да има някаква граница...савсем обескосмените са ми като г0ли охлиови :D

kat4enceto
11-19-2008, 21:07
ами според мен трябва да има някаква граница...савсем обескосмените са ми като г0ли охлиови :D
+1

varnen4e
11-20-2008, 05:22
Зависи от много неща.. има мъве, които определено имат нужда от обезкозмяване. Има мъве, на които им отиват косми...
Моят приятел например се обезкосмява, но на него така си му отива..

Wrathchild
11-20-2008, 06:28
Най-много обезкосмяване на гърдите и гърба. И бръснене на брадата, естествено. Всичко останало е гейско.

ELFIQ
11-20-2008, 08:16
мене ме кефи да е обезкосмен на всякаде :grin: така :-) са по нежни и по сладки :grin:

LovelyGirl
11-20-2008, 11:47
Аз не харесвам обезкосмени :?
Е,не обичам и горили де :-D

Предпочитам да си ги маха само подмишниците и там долу :) Крака и ръце-не.Много ми женствено.

Аа,и не обичам голяма брада :)
Не ми пречи,но по ми хаесва без. ;)

NaskoKaulitz
11-20-2008, 14:25
Абсолютно навсякъде трябва да се е епилирал всеки-вече не сме в каменната ера когато е нямало разлика между мъж и горила-да не говорим че съвременните момичета не обичат космалаци

moonwarrior
11-20-2008, 14:31
за вен е важно гърдите,гърба и пениса да са чисти пък на другите места харесвам окосмението

Adwokat
11-21-2008, 20:09
Най-много обезкосмяване на гърдите и гърба. И бръснене на брадата, естествено. Всичко останало е гейско.

Baxti iskazvaneto.... az se obezkosmqvam nasqkyde... i ne mislq che kato pravq sex s momicheta che sum gay?

Jaffs
11-22-2008, 09:04
Зависи от това колко е окосмен някой. Аз претенции, ако се обезкосмява навсякъде нямам, но ако не го прави на някои места имам.
Не смятам за задължително краката и ръцете. Останалите части на тялото е хубаво да са си гладки :)

GabisiTa
11-22-2008, 10:01
Нормално е да се обезкосмяват, все пак сме в 21 век и не трябва да приличат на горили, но да е с мярка.. :o

6ibanqka
01-07-2009, 00:00
на вкус и цвет, тавариш нет! - аз па да ви кажа...

co0L_gIrL
01-07-2009, 15:20
Ми.. момчетата имат задължението да си бръснат лицето.. в смисъл сещате се аз сякаш маймуни ги изкарах :D .. Таа.. подмишниците е хуаво да нямат раситетлност, в смисъл забелязвала съм че повечето момчета си ги махат там, но ддз.. По краката и ръцете нека си ги оставят, така разбираш че е момче и някак си ддз.. по мъжествено стои.. мен тка по ми хареса :-D Мое мнение..

Dundy
01-07-2009, 15:38
Абсолютно навсякъде трябва да се е епилирал всеки-вече не сме в каменната ера когато е нямало разлика между мъж и горила-да не говорим че съвременните момичета не обичат космалаци
а ти откъде си сигурен,че всички момичета харесват охлюви.Гаранция за минимум 40 процента от момичетата предпочитат не съвсем обръснати

lovelygirll92
01-07-2009, 16:05
Според мен важното е мъжът да се чувства добре...няма нищо "гейско" в обезкосмяването....според мен малко жени биха искали мъжете и да са обрасли горили :-D

Wrathchild
01-07-2009, 17:32
Най-много обезкосмяване на гърдите и гърба. И бръснене на брадата, естествено. Всичко останало е гейско.

Baxti iskazvaneto.... az se obezkosmqvam nasqkyde... i ne mislq che kato pravq sex s momicheta che sum gay?Има разлика между това нещо да е гейско и ти да си гей.

chocoleptic
01-07-2009, 19:08
Крака и ръце е супер гейско да ги бръснат - другаде - да.

Schneeflocke
01-07-2009, 19:11
Откакто ми обясниха подробно как се целуват космати мъжки гърди без да ти се пълни устата с козина, въведох правило - устните и езикът ми се приближават само до гладки места. Ако има брада - няма целувки. Иначе не ми пука.

sugarbaby_
01-07-2009, 20:14
Lichno az predpochitam da si brysnat samo bradata , gyrdite , mishnicite i ...tam dolu...

Minerva
01-07-2009, 21:12
миии под мишниците и долу....иначе е много гадно. Все пак мъжете трябва да са мъже :-P

5StaR
01-07-2009, 21:52
e az puk si brusna i krakata 8-) 8-)

NaskoKaulitz
01-07-2009, 22:13
e az puk si brusna i krakata 8-) 8-)Браво, аз ръце крака всичко :-o

Minerva
01-07-2009, 22:59
e то за тебе ясно :razz: :-P

NaskoKaulitz
01-07-2009, 23:11
e то за тебе ясно :razz: :-PIch kann dir sagen Mir geht's gut :-P

DaNTeS
01-08-2009, 16:41
Най-много обезкосмяване на гърдите и гърба. И бръснене на брадата, естествено. Всичко останало е гейско.

Baxti iskazvaneto.... az se obezkosmqvam nasqkyde... i ne mislq che kato pravq sex s momicheta che sum gay?

Az po avatara ti s1dq dali si gei.

Sharpay
01-08-2009, 17:34
ооу преди много обичах обезкосмени маже навсякаде (само без ръцете - там наистина е гейско) ама след момчето с което ходя видях че няма нещо по секси от мъж с косми :) :-D :-D :-D :-D :) :)

leidymimi
01-08-2009, 17:52
момчетата/мъжете също трябва да се обезкосмяват на някои места защото иначе се създава впечатление на нечистоплътност,ама да си изтъняват веждите и някои други неща от изброените ми се струват малко вповече.
иначе всеки трябва да се харесва,а не да следва това което другите му казват.

miminky
01-08-2009, 18:17
според мен е добре и мъжете да се обезкосмяват.. все пак и нас понякога ни е гнус :-D достатъчно е под мишниците и краката,ако е много сериозно положението, но някак си вида им става съвсем друг .. по-привлекателни са И НЕ Е ГЕЙСКО. по-добре ли е да гледам някъв хайдутин с 1 вежда и да не му се виждат краката от косми? :-D

Minerva
01-08-2009, 19:22
I :smt007 хайдути :D

Complicated
01-09-2009, 10:59
Най-много обезкосмяване на гърдите и гърба. И бръснене на брадата, естествено. Всичко останало е гейско.
Напълно съгласна !!!!

zanik
01-09-2009, 21:31
Брада, корем, гърди, хишник, отдолу, искам и краката, но сега ме мързи :D