PDA

View Full Version : .



vampire_girl_
11-19-2008, 17:34
..

s3xy
11-19-2008, 18:25
ей нали затова е тоя сайт :) ако кола маската е за лице най-добре от аптеката отиваш, питаш, няма как да не ти препоръчат нещо добро. Най-добре си вземи лентички или нещо такова защото е по-лесно за употреба, цената не ми се вярва да е повече от 50 ст на лепенка, ама айде да речем че има и някои по-скъпички... 8-) преди да използваш кола маската е добре да я загрееш е ръце, слагаш над устната, залепваш от всякъде добре и дърпаш с/у посоката на косъмчетата, значи нагоре :) само не мога да ти кажа след колко време порастват пак защото никога не съм пробвала, ама 1 път гледах 1 фр докато се приготвяхме да излизаме 8-) ми това е, успех

mihichkaaa
11-19-2008, 18:39
ей нали затова е тоя сайт :) ако кола маската е за лице най-добре от аптеката отиваш, питаш, няма как да не ти препоръчат нещо добро. Най-добре си вземи лентички или нещо такова защото е по-лесно за употреба, цената не ми се вярва да е повече от 50 ст на лепенка, ама айде да речем че има и някои по-скъпички... 8-) преди да използваш кола маската е добре да я загрееш е ръце, слагаш над устната, залепваш от всякъде добре и дърпаш с/у посоката на косъмчетата, значи нагоре :) само не мога да ти кажа след колко време порастват пак защото никога не съм пробвала, ама 1 път гледах 1 фр докато се приготвяхме да излизаме 8-) ми това е, успех
+1 много точно казано :)

schrei
11-21-2008, 10:09
Да не пускам и аз нова тема,ще попитам тук...Коя е по-добра студената или топлата?И изобщо в какво се състои разликата... :-D

s3xy
11-21-2008, 14:46
:) до колкото знам топлата е по-добра, разликата не е голяма но когато веществото ( восък или там кфото е :D ) се затопли по-лесно залепва на косъмчетата и с едно дърпане лови повече :) за това се сещам, ако има и още нещо ще се радвам да науча :)

foreverr
11-21-2008, 15:00
ей нали затова е тоя сайт :) ако кола маската е за лице най-добре от аптеката отиваш, питаш, няма как да не ти препоръчат нещо добро. Най-добре си вземи лентички или нещо такова защото е по-лесно за употреба, цената не ми се вярва да е повече от 50 ст на лепенка, ама айде да речем че има и някои по-скъпички... 8-) преди да използваш кола маската е добре да я загрееш е ръце, слагаш над устната, залепваш от всякъде добре и дърпаш с/у посоката на косъмчетата, значи нагоре :) само не мога да ти кажа след колко време порастват пак защото никога не съм пробвала, ама 1 път гледах 1 фр докато се приготвяхме да излизаме 8-) ми това е, успех
+1 много точно казано :)+1

sisityy
11-21-2008, 16:46
според мен топлата е по-добра :-P