PDA

View Full Version : Срамни Въшки?



battlemedic
11-19-2008, 17:43
Момче, 15 години. Проблема ми е че от някъде 1 месец когато съм в по-спокойна среда (в училище не го забелязвам) започва да ме сърби долу. Забелязах че това започна някъде след като един път постригвах храсталака (със самобръсначка), но не съм сигурен дали е от това. Все пак е минал повече от месец и се притеснявам да нямам срамни въшки :? Не ми се ходи на лекар за такава глупост, ще бъде добре ако мога сам да установя какъв е случая 8-)

BeBChEtu
11-19-2008, 18:05
От това е :grin:

scoobydors
11-19-2008, 18:14
Нямаш срамни въшки, спокойно. От бръсненето е. ;)

battlemedic
11-19-2008, 18:31
Е това година-две ли ще ми държи? :D Все пак повече от месец е минал..(ако не и няколко)

Neprikosnovena
11-19-2008, 18:35
когато ти растат ще те боли,аз лично отказах бръсненето.Определено съм ''за'' кола маската :-D , въпреки че боли :D :oops:

scoobydors
11-19-2008, 18:37
Е това година-две ли ще ми държи? :D Все пак повече от месец е минал..(ако не и няколко)

Еми кожата ти не е свикнала и затова е така. Не мисля, че трябва да се притесняваш за нещо. :)

battlemedic
11-19-2008, 18:39
Е ок мерси, надявам се кожата да вземе да свикне че ще си имаме проблеми :)
ПС: бтв нямам си идея как да си направя кола маска :D

angel000
11-21-2008, 19:11
Е ок мерси, надявам се кожата да вземе да свикне че ще си имаме проблеми :)
ПС: бтв нямам си идея как да си направя кола маска :D

Отиди на козметик . Ако не искаш на опаковката на кола маската си пише всичко , но определено по-добрия вариант е козметик.

xpici
11-21-2008, 22:55
:smt017

titinkaa
11-22-2008, 12:07
Нямаш срамни въшки, спокойно. От бръсненето е. ;)


+1 :)

mysterious93
11-22-2008, 21:01
и аз си помислих че е от бръсненето ама ЦЯЛ МЕСЕЦ..от бръсненето сърби 1-2 дена докато ти растат космите..а ако се бръснеш през 2-3 дена е нормално първия ден от бръсненето да е добре и следващите 1-2 да сърби :-D но ако е постоянно.. :-o

batkodoki
11-26-2008, 18:09
Момче, 15 години. Проблема ми е че от някъде 1 месец когато съм в по-спокойна среда (в училище не го забелязвам) започва да ме сърби долу. Забелязах че това започна някъде след като един път постригвах храсталака (със самобръсначка), но не съм сигурен дали е от това. Все пак е минал повече от месец и се притеснявам да нямам срамни въшки :? Не ми се ходи на лекар за такава глупост, ще бъде добре ако мога сам да установя какъв е случая 8-)

ами глупави и вредни моди са това!

като ще бръснеш - бръсни само основата на пишока - така "изглежда по-голям" :D и нищо друго!

tapunGer
11-30-2008, 20:10
Момче, 15 години. Проблема ми е че от някъде 1 месец когато съм в по-спокойна среда (в училище не го забелязвам) започва да ме сърби долу. Забелязах че това започна някъде след като един път постригвах храсталака (със самобръсначка), но не съм сигурен дали е от това. Все пак е минал повече от месец и се притеснявам да нямам срамни въшки :? Не ми се ходи на лекар за такава глупост, ще бъде добре ако мога сам да установя какъв е случая 8-)

ами глупави и вредни моди са това!

като ще бръснеш - бръсни само основата на пишока - така "изглежда по-голям" :D и нищо друго!

А каква пък е тая мания за големи пишки не мога да разбера ... :lol:
Комплекси, комплекси ... комплекси :D

---

Нямаш срамни въшки бе човек, от бръсненето е и ако се чешеш - манджа с грозде ... :D

UFOs
11-30-2008, 20:14
Съвет :Не се бръсни контра,за да не ти почервенява кожата,да ти излизат червени пъпчици,да те сърби и боли.

arfraidofmyself
12-01-2008, 07:02
Purvo sramni vu6ki mogat da se hvanat samo pri polov kontakt... spokoino tova 6te da e ot brusneneto :)

battlemedic
12-01-2008, 19:27
Purvo sramni vu6ki mogat da se hvanat samo pri polov kontakt... spokoino tova 6te da e ot brusneneto :)
Еми аз (доколкото знам) не съм имал такъв, значи няма проблем. Мерси ;)