PDA

View Full Version : Ако някой може да помага .. ако не ........



summerlove66
11-19-2008, 19:10
Ем нячи то проблема е такъв че имам бяло течение .. Струваше ми се нормалко ама сега вече почвам да се притеснявам щото е доста силно .. Видях че има друга такава тема обаче проблема е че при мене то е от много много одавна и не е базможно да е няква инфекция или от хапчета .. Ако все пак има някой със същия проблем да сподели или да помогне .. Бих се раздвала на някой полезни съветчета .. :)


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

summerlove66
11-19-2008, 19:11
Извинявам се че съм оплела думичките на места ама найстина бързам че имам малко работа .. :(

xpici
11-19-2008, 19:15
Ми отиди на лекар, той най-добре ще ти каже :) но няма страшно спокойно, щом мислиш че не от инфекции и т.н :);p

summerlove66
11-19-2008, 19:16
Еми шот ако е било инфекция нещо би трябвало да ми мине .. А аз го имам от много отдавна :( .. Найстина трябва да отида на генеколог ..

chokolate_girl
11-19-2008, 19:19
Не трябва да бъркаш прозрачното вагинално течение с бялото.
Прозрачното е нормално да го има в нормални количества,но бялото е причина за възпаление или инфекция,може да е и от временно заболяване.и на мен се е случвало.Кажи на майка си и идете на лекар :)

miloto_girl_4e
11-19-2008, 19:33
Чакай малко, как така една инфекция ще ти мине от времето?
Няма такъв филм :!:
Една инфекция НЕ минава с течение на времето, а благодарение на хапчета и това, че го имаш отдавна може само силно да те тревожи, а не да те успокоява, бягай на лекар, за да ти каже дали ти има нещо и ако ти има - какво :!:

summerlove66
11-19-2008, 19:43
ми май сте прави .. Най - добре да си ида на лекар .. Мерси все пак :-) :-) :-)