PDA

View Full Version : Объркана съм...



Jo_Ni_To
11-19-2008, 20:29
Значи всичко започна миналата година по това време...
Едно момче:красиво,умно забавно-всичко за мен!Много го харесвах и усещах и това от негова страна.Опознахме се и след време станахме гаджета..Много прекрасни и приятни мигове имахме заедно.
Бяхме в едно училище и се прибирах с него..Всичко беше супер докато един ден не разбрах че най-добрия му приятел ме харесва.Ужас.Той имаше и продължава да има контрол над него(в смисъл каквото му каже и се връзва)пък и момчето което харесвам не е от хората който обичат да се знае много неща за тях.И така с въпросното момче ходихме до средата на май месец тая година..След това скъсахме (той ме заряза..)(може би и разликата ни 3 години оказа някакво влияние).И така прекарах лятото при майка си-в Холандия в опити да го забравя..(и той е бил в друга държава при майка му...) И така дойде есента и започнахме даскало.До тогава да поясня той нямаше Интернет..а тая година са му прекарали и една вечер той ме намери в Skype .. Започнахме да си пишем..и чувството в мен за любов към него отново се възроди..След месец някъде той започна да ми изпраща емотиконки от вида на (hug) и :* и започна да задава въпроси от вида на "Беше ли ти хубаво с мен","А защо скъсахме","Сега имаш ли си гадже" и много от тоя род....Сега всяка вечер си пишем...и съм доволна,но още го обичам и искам отново да съм с него...той ми каза,че може би може да се получи нещо,но да изчакаме до декември месец(защото ще се мести в друго училище,по близко до моето)..И така искам да ви помоля за съвет какво да правя.Адски много го обичам,но ме е страх и аз не знам от какво :S:S
:-o :-o :( :(

curka87
11-19-2008, 21:46
Аз тука нещо не мога да разбера проблема.
Казваш, че го обичаш! Той очевидно също иска да е с теб. Е , вярно, че иска да изчакате, но все пак това си е неговото мислене.Ако толкова те измъчва това, попитай го за причините и се разберете.
А пък в крайна сметка това си е само 1 месец, че и по-малко.....не е болка за умиране.
Какво сложно има......

stop_looking_at_me
11-19-2008, 21:47
Първо къса с тебе... после ти задава въпроси от вида на "защо скъсахме?" Сега пък можело да се получи нещо ама трябвало да чакате. Що да чакате до Декември? Определено си нещо като втори вариант за него... няма смисъл да се занимаваш с него.. но пък и декември е съвсем близо :) Ако имаш търпение го чакай... ама заслужава ли си? Пък и не се знае дали изобщо ще бъдета заедно след това... Успех!

DeCuTo0
11-19-2008, 21:55
малко тъпа история ... на колко сте години ?!

Adda
11-20-2008, 07:28
За какво ти е съвет? Ти изживяваш нещо прекрасно с това момче. Ако наистина ви е писано да сте заедно, ще бъдете. За всичко е нужно търпение, а и понякога хората не взимат бързо решенията си. Вероятно му е трудно, дай му малко време и всичко ще се нареди =).

HONDA
11-20-2008, 08:14
Вярно малко лапешка работа. Ако наистина искаш да си с него и знаеш, че той не те мотае, изчакай го.